Tomasz Giżka

Kolegium Sędziów: Stalowa Wola

Miejscowość: Stalowa Wola

Sezon 2018/2019
asystent 20.10.2018, 15:00 LZS Jadachy 5:2
(3:0)
Rotunda Krzeszów
asystent 10.10.2018, 15:30 Huragan Zdziechowice 0:6
(0:3)
Stal Gorzyce
główny 16.09.2018, 16:00 LKS Brzyska Wola 3:1
(3:1)
WISAN Skopanie
asystent 16.09.2018, 14:00 LKS Brzyska Wola 2:3
(0:1)
WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 12.09.2018, 17:00 Bukowa Jastkowice 0:2
(0:1)
Stal Gorzyce
główny 09.09.2018, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 1:2
(0:2)
LKS Brzyska Wola
główny 05.09.2018, 17:00 Sokół Sokolniki 2:3
(1:2)
Bukowa Jastkowice
główny 26.08.2018, 16:00 Sokół Sokolniki 2:2
(0:2)
Olimpia Solo Pysznica
główny 19.08.2018, 17:00 Stal Nowa Dęba 0:3
(0:0)
Sokół Sokolniki
asystent 19.08.2018, 15:00 Stal Nowa Dęba 2:0 Stal Gorzyce (juniorzy)
główny 15.08.2018, 16:00 Sparta Jeżowe 1:1
(1:0)
Stal Nowa Dęba
Sezon 2017/2018
główny 24.06.2018, 16:00 San Wrzawy 2:2
(1:0)
Łęg Stany
główny 17.06.2018, 16:00 Kępie Zaleszańskie 0:2
(0:2)
San Wrzawy
asystent 17.06.2018, 13:30 San Rozwadów 4:2 San Wrzawy (juniorzy)
asystent 15.06.2018, 18:00 Łęg Stany 3:0
(wo)
WKS Zabrnie
główny 19.05.2018, 16:00 LZS Jadachy 2:1
(1:1)
Siarka II Tarnobrzeg
asystent 08.04.2018, 15:00 KS Żupawa 2:0
(1:0)
Lasowiak Wola Baranowska
główny 12.11.2017, 11:00 Siarka II Tarnobrzeg 15:0
(7:0)
WKS Zabrnie
główny 08.10.2017, 15:00 Kolejarz Knapy 3:1
(2:0)
Czarni Lipa
główny 01.10.2017, 11:00 Siarka II Tarnobrzeg 0:1
(0:1)
LZS Jadachy
asystent 30.09.2017, 16:00 San Wrzawy 4:2
(1:2)
Kolejarz Knapy
asystent 13.09.2017, 17:00 Kolejarz Knapy 0:3
(0:1)
Lasowiak Wola Baranowska
główny 27.08.2017, 16:00 LZS Zbydniów 1:1
(0:1)
Kolejarz Knapy
Sezon 2016/2017
główny 04.06.2017, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 2:3 Unia Nowa Sarzyna
asystent 27.05.2017, 16:00 Unia Nowa Sarzyna 5:0 Strzelec Dąbrowica
główny 21.05.2017, 16:00 KP Zarzecze 3:5 Pogoń Leżajsk
główny 14.05.2017, 17:00 Sokół Kamień 2:3 OKS Mokrzyszów
asystent 07.05.2017, 10:30 Stal Nowa Dęba 0:1 Stal Gorzyce (juniorzy)
główny 03.05.2017, 11:00 Stal Gorzyce 1:2
(0:2)
WISAN Skopanie (juniorzy)
główny 30.04.2017, 15:00 Unia Skowierzyn 0:0
(0:0)
Sokół Kamień
główny 29.04.2017, 15:00 LKS Brzyska Wola 1:7 JKS Jarosław (juniorzy)
główny 26.03.2017, 14:00 Sokół Kamień 1:2
(1:0)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 20.11.2016, 13:00 Olimpia Solo Pysznica 7:2
(2:1)
Unia Skowierzyn
asystent 05.11.2016, 11:00 Lechia Sędziszów Małopolski 3:2 Pogoń-Sokół Lubaczów (juniorzy)
główny 30.10.2016, 14:00 OKS Mokrzyszów 0:0
(0:0)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 09.10.2016, 16:00 Stal II Mielec 5:0 LKS Brzyska Wola (juniorzy)
asystent 25.09.2016, 16:00 Sokół Kamień 2:0
(1:0)
Olimpia Solo Pysznica
główny 24.09.2016, 16:00 Unia Nowa Sarzyna 4:2
(2:0)
LZS Jadachy
główny 03.09.2016, 11:00 OKS Mokrzyszów 5:0
(0:0)
Jeziorak Chwałowice
asystent 28.08.2016, 16:00 Sokół Kamień 0:1
(0:0)
LZS Jadachy
główny 28.08.2016, 12:00 San Gorzyce 3:2 LKS Brzyska Wola (juniorzy)
główny 24.08.2016, 17:00 LKS Brzyska Wola 3:4 Stal Nowa Dęba (juniorzy)
główny 07.08.2016, 16:00 Unia Skowierzyn 0:1
(0:0)
OKS Mokrzyszów
Sezon 2015/2016
główny 11.06.2016, 17:00 Pogoń Leżajsk 1:1
(0:0)
LZS Zdziary
asystent 04.06.2016, 16:00 Stal Gorzyce 7:0
(2:0)
Orzeł Rudnik
główny 26.05.2016, 16:00 Unia Skowierzyn 0:2
(0:2)
Słowianin Grębów
główny 15.05.2016, 16:00 KP Zarzecze 0:2
(0:1)
Unia Nowa Sarzyna
główny 30.04.2016, 16:00 Pogoń Leżajsk 1:0
(0:0)
WISAN Skopanie
główny 17.04.2016, 15:00 Sokół Kamień 2:2
(1:0)
WISAN Skopanie
asystent 17.04.2016, 13:00 Sokół Kamień 0:1
(0:1)
WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 03.04.2016, 15:00 Sokół Kamień 3:0
(2:0)
OKS Mokrzyszów
asystent 02.04.2016, 16:00 Stal Gorzyce 2:0
(0:0)
San Wrzawy
główny 26.03.2016, 15:00 KP Zarzecze 2:1
(1:1)
Olimpia Solo Pysznica
asystent 11.11.2015, 13:00 Unia Nowa Sarzyna 9:1
(6:0)
Sokół Kamień
asystent 08.11.2015, 14:00 Jeziorak Chwałowice 2:2
(2:0)
KP Zarzecze
asystent 24.10.2015, 15:00 Stal Gorzyce 3:0
(3:0)
Pogoń Leżajsk
główny 10.10.2015, 15:00 Olimpia Solo Pysznica 3:0
(0:0)
Orzeł Rudnik
główny 04.10.2015, 15:00 Unia Nowa Sarzyna 2:1
(1:0)
KP Zarzecze
główny 19.09.2015, 15:00 Unia Nowa Sarzyna 3:0
(wo)
San Wrzawy
główny 16.09.2015, 17:00 Strzelec Dąbrowica 4:2 Sokół Nisko
asystent 12.09.2015, 11:00 Unia Skowierzyn 3:3
(0:2)
Sokół Kamień
główny 09.09.2015, 16:00 Rotunda Krzeszów 3:2 Orzeł Rudnik
główny 06.09.2015, 16:00 Orzeł Rudnik 0:5
(0:3)
OKS Mokrzyszów
asystent 22.08.2015, 17:00 Stal Gorzyce 4:0
(2:0)
WISAN Skopanie
główny 16.08.2015, 13:00 Unia Nowa Sarzyna 4:1
(2:0)
Pogoń Leżajsk
Sezon 2014/2015
główny 07.06.2015, 16:00 Orzeł Rudnik 4:0
(2:0)
OKS Mokrzyszów
asystent 30.05.2015, 17:00 WISAN Skopanie 2:1
(1:0)
Sparta Jeżowe
asystent 30.05.2015, 15:00 WISAN Skopanie 5:1 Sparta Jeżowe (juniorzy)
główny 17.05.2015, 16:00 Wichry Rzeczyca Długa 0:1
(0:1)
Słowianin Grębów
asystent 09.05.2015, 11:30 San Wrzawy 5:0
(2:0)
Orzeł Rudnik
główny 25.04.2015, 16:00 WISAN Skopanie 3:1
(0:1)
Sokół Kamień
asystent 25.04.2015, 14:00 WISAN Skopanie 2:2
(0:2)
Sokół Kamień (juniorzy)
główny 18.04.2015, 16:00 Unia Nowa Sarzyna 1:0
(1:0)
OKS Mokrzyszów
główny 04.04.2015, 15:00 San Wrzawy 3:2
(1:1)
ŁKS Łowisko
asystent 29.03.2015, 14:00 Słowianin Grębów 2:2
(1:1)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 15.11.2014, 13:00 WISAN Skopanie 3:0
(1:0)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 08.11.2014, 14:00 Unia Skowierzyn 1:1
(0:1)
Wichry Rzeczyca Długa
asystent 02.11.2014, 14:00 Wichry Rzeczyca Długa 1:1
(0:0)
LZS Zdziary
główny 18.10.2014, 15:00 WISAN Skopanie 3:1
(1:0)
LZS Zdziary
asystent 18.10.2014, 13:00 WISAN Skopanie 3:0
(wo)
LZS Zdziary (juniorzy)
asystent 15.10.2014, 15:30 PUKS Francesco Jelna 1:5
(0:2)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 12.10.2014, 15:00 Słowianin Grębów 1:2
(1:2)
Sokół Kamień
główny 27.09.2014, 12:00 San Wrzawy 2:1
(1:0)
Sokół Kamień
asystent 23.09.2014, 16:00 Sparta Jeżowe 1:6
(0:2)
Unia Nowa Sarzyna
główny 21.09.2014, 16:00 Orzeł Rudnik 1:2
(1:0)
San Wrzawy
główny 14.09.2014, 16:00 ŁKS Łowisko 3:2
(2:2)
OKS Mokrzyszów
główny 03.09.2014, 16:30 Ceramika Hadykówka 3:4 San Wrzawy
główny 23.08.2014, 17:00 WISAN Skopanie 3:2
(1:1)
Olimpia Solo Pysznica
asystent 23.08.2014, 15:00 WISAN Skopanie 2:1
(1:0)
Olimpia Solo Pysznica (juniorzy)
główny 14.08.2014, 18:00 WISAN Skopanie 2:3
(1:3)
Słowianin Grębów
asystent 14.08.2014, 16:00 WISAN Skopanie 2:2
(0:2)
Słowianin Grębów (juniorzy)
asystent 09.08.2014, 16:30 San Wrzawy 2:4
(0:0)
Olimpia Solo Pysznica
asystent 03.08.2014, 17:00 Huragan Zdziechowice 2:3 LZS Żabno
Sezon 2013/2014
główny 22.06.2014, 16:00 San Wrzawy 1:1
(1:0)
LZS Zdziary
główny 19.06.2014, 16:00 Sokół Kamień 3:0
(2:0)
San Wrzawy
główny 11.05.2014, 16:00 Orzeł Rudnik 1:8
(0:4)
Bukowa Jastkowice
główny 19.04.2014, 15:30 OKS Wielowieś 3:5
(1:1)
Wichry Rzeczyca Długa
główny 12.04.2014, 16:00 Stal Gorzyce 1:3
(0:2)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 03.11.2013, 14:00 Sokół Kamień 2:2
(1:2)
Rotunda Krzeszów
główny 19.10.2013, 15:00 LZS Zdziary 5:1
(2:1)
Słowianin Grębów
asystent 16.10.2013, 15:30 WISAN Skopanie 0:0
(0:0)
OKS Mokrzyszów
główny 06.10.2013, 15:00 Unia Skowierzyn 1:1
(0:0)
Sparta Jeżowe
główny 22.09.2013, 11:00 Unia Skowierzyn 2:2
(0:2)
Rotunda Krzeszów
główny 08.09.2013, 16:00 Unia Skowierzyn 1:0
(0:0)
Wichry Rzeczyca Długa
asystent 07.09.2013, 16:00 Stal Gorzyce 7:0
(3:0)
Sokół Kamień
główny 28.08.2013, 17:00 Bukowa Jastkowice 2:3 Rotunda Krzeszów
główny 25.08.2013, 17:00 Rotunda Krzeszów 0:1
(0:1)
Bukowa Jastkowice
główny 11.08.2013, 16:00 Sokół Kamień 2:2
(1:1)
Sparta Jeżowe
Sezon 2012/2013
główny 16.06.2013, 16:00 WISAN Skopanie 1:0
(0:0)
Sokół Nisko
asystent 16.06.2013, 14:00 WISAN Skopanie 6:0
(3:0)
PUKS Francesco Jelna (juniorzy)
asystent 12.06.2013, 17:30 Sparta Jeżowe 1:4
(0:4)
LZS Zdziary
asystent 30.05.2013, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 5:2
(1:0)
KP Zarzecze
asystent 25.05.2013, 14:00 KP Zarzecze 1:0
(1:0)
LZS Zdziary
główny 04.05.2013, 16:00 Stal Gorzyce 1:4
(1:2)
Słowianin Grębów
asystent 01.05.2013, 16:00 Sokół Kamień 2:1
(2:1)
Stal Gorzyce
główny 24.04.2013, 17:00 LZS Zdziary 1:3
(1:2)
Bukowa Jastkowice
główny 13.04.2013, 16:00 Sokół Nisko 0:0
(0:0)
Olimpia Solo Pysznica
główny 17.11.2012, 13:00 WISAN Skopanie 0:2
(0:1)
OKS Mokrzyszów
asystent 11.11.2012, 13:30 Sokół Nisko 1:0
(0:0)
WISAN Skopanie
asystent 27.10.2012, 15:00 Sokół Nisko 6:0
(2:0)
Bukowa Jastkowice
asystent 24.10.2012, 15:00 Stal Nowa Dęba 3:2 Unia Nowa Sarzyna
główny 07.10.2012, 15:00 San Wrzawy 0:0
(0:0)
Stal Gorzyce
asystent 29.09.2012, 16:00 Stal Gorzyce 0:0
(0:0)
KP Zarzecze
asystent 26.09.2012, 16:00 Słowianin Grębów 0:2 Stal Nowa Dęba
główny 05.09.2012, 16:30 Jeziorak Chwałowice 0:1 KP Zarzecze
asystent 02.09.2012, 16:00 Sparta Jeżowe 4:4
(1:2)
Sokół Kamień
główny 12.08.2012, 16:00 Strzelec Dąbrowica 1:2
(1:0)
Sokół Kamień
asystent 11.08.2012, 14:00 Sokół Nisko 2:1
(2:0)
Stal Gorzyce
główny 04.08.2012, 17:00 LZS Kotowa Wola 1:2 Słowianin Grębów
Sezon 2008/2009

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej