Jan Grdeń

Kolegium Sędziów: Stalowa Wola

Sezon 2018/2019
asystent 05.08.2018, 16:00 Stal II Stalowa Wola 5:0
(2:0)
Stal Nowa Dęba
Sezon 2017/2018
asystent 10.06.2018, 16:00 Transdźwig Stale 0:1
(0:0)
WISAN Skopanie
główny 31.05.2018, 11:00 KS Żupawa 4:2
(2:0)
Kępie Zaleszańskie
główny 19.05.2018, 11:00 KS Żupawa 2:0
(0:0)
Czarni Lipa
główny 15.04.2018, 16:00 LZS Zbydniów 3:0
(2:0)
KS Żupawa
główny 11.11.2017, 13:00 Łęg Stany 0:3
(0:1)
San Wrzawy
główny 05.11.2017, 14:00 WKS Zabrnie 4:1
(0:0)
Łęg Stany
asystent 29.10.2017, 14:30 WISAN Skopanie 1:1
(0:0)
Transdźwig Stale
asystent 22.10.2017, 15:00 Kolejarz Knapy 1:3
(1:1)
Kępie Zaleszańskie
główny 15.10.2017, 15:00 WISAN Skopanie 0:0
(0:0)
Lasowiak Wola Baranowska
asystent 15.10.2017, 13:00 WISAN Skopanie 1:0
(1:0)
Lasowiak Wola Baranowska (juniorzy)
asystent 01.10.2017, 15:00 Łęg Stany 1:2
(0:1)
Lasowiak Wola Baranowska
asystent 10.09.2017, 16:00 Transdźwig Stale 6:0
(4:0)
WKS Zabrnie
asystent 09.09.2017, 17:00 Lasowiak Wola Baranowska 1:1
(0:0)
Czarni Lipa
główny 03.09.2017, 16:00 Kępie Zaleszańskie 0:4
(0:1)
WISAN Skopanie
asystent 02.09.2017, 16:30 Czarni Lipa 1:7
(0:3)
LZS Jadachy
asystent 19.08.2017, 17:00 Czarni Lipa 1:4
(0:1)
WISAN Skopanie
główny 15.08.2017, 16:00 LZS Jadachy 8:0
(5:0)
Kolejarz Knapy
asystent 06.08.2017, 17:00 Orzeł Glinianka 0:1 Lasowiak Wola Baranowska
Sezon 2016/2017
asystent 25.06.2017, 16:00 Stal II Stalowa Wola 1:1 Pogoń Leżajsk
asystent 03.05.2017, 17:00 Unia Nowa Sarzyna 3:0 Transdźwig Stale
asystent 23.04.2017, 15:00 Sokół Sokolniki 9:1 Unia Skowierzyn
asystent 15.04.2017, 15:00 Strzelec Dąbrowica 2:2 Stal II Stalowa Wola
asystent 13.11.2016, 13:00 LZS Jadachy 1:1
(0:1)
OKS Mokrzyszów
asystent 06.11.2016, 14:00 LZS Jadachy 2:1
(1:0)
Strzelec Dąbrowica
asystent 16.10.2016, 15:00 Unia Skowierzyn 0:1
(0:0)
Pogoń Leżajsk
asystent 24.08.2016, 17:00 Lasowiak Wola Baranowska 0:5 Stal Gorzyce
asystent 20.08.2016, 12:30 Stal Gorzyce 0:5
(0:3)
JKS Jarosław (juniorzy)
Sezon 2015/2016
asystent 19.06.2016, 16:00 Stal II Stalowa Wola 1:1
(0:0)
OKS Mokrzyszów
asystent 21.05.2016, 17:00 Unia Nowa Sarzyna 3:0
(1:0)
Unia Skowierzyn
asystent 03.05.2016, 16:00 Transdźwig Stale 1:2
(0:1)
Stal Gorzyce
asystent 24.04.2016, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 5:0
(3:0)
Stal II Stalowa Wola
asystent 03.04.2016, 13:00 Sparta Jeżowe 1:2
(1:1)
WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 11.10.2015, 15:00 Transdźwig Stale 1:1
(0:0)
Pogoń Leżajsk
asystent 09.09.2015, 16:00 Łęg Stany 2:5 Słowianin Grębów
asystent 09.08.2015, 13:00 Stal II Stalowa Wola 6:0
(2:0)
San Wrzawy
Sezon 2014/2015
asystent 07.06.2015, 16:00 Sparta Jeżowe 0:3
(0:1)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 17.05.2015, 13:00 Stal II Stalowa Wola 6:1
(3:1)
Sparta Jeżowe
asystent 01.05.2015, 16:00 Sparta Jeżowe 1:2
(0:1)
Wichry Rzeczyca Długa
asystent 12.04.2015, 15:00 Olimpia Solo Pysznica 3:2
(1:1)
Słowianin Grębów
asystent 09.11.2014, 12:00 PUKS Francesco Jelna 1:3
(0:2)
WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 28.09.2014, 16:00 Sokół Sokolniki 3:0
(wo)
WISAN Skopanie
asystent 20.09.2014, 12:00 LZS Zdziary 1:3
(0:1)
Olimpia Solo Pysznica
asystent 03.09.2014, 16:30 San Rozwadów 2:8 Unia Skowierzyn
asystent 31.08.2014, 16:00 San Wrzawy 0:0
(0:0)
LZS Zdziary
asystent 10.08.2014, 16:00 Sparta Jeżowe 2:3
(1:2)
ŁKS Łowisko
Sezon 2013/2014
asystent 07.06.2014, 11:00 WISAN Skopanie 2:1
(1:0)
San Wrzawy
główny 07.06.2014, 09:00 WISAN Skopanie 4:3
(0:2)
San Wrzawy (juniorzy)
asystent 10.05.2014, 16:00 Stal Gorzyce 3:2
(2:1)
LZS Zdziary
asystent 06.10.2013, 15:00 Olimpia Solo Pysznica 3:1
(0:0)
OKS Wielowieś
asystent 25.09.2013, 16:00 WISAN Skopanie 3:1
(3:0)
Sokół Nisko
asystent 28.08.2013, 17:00 Polonia Przędzel 6:0 Orzeł Rudnik
asystent 25.08.2013, 16:00 Unia Skowierzyn 0:2
(0:1)
LZS Zdziary
Sezon 2012/2013
asystent 09.06.2013, 16:00 San Kłyżów 0:6
(0:3)
San Wrzawy
asystent 26.05.2013, 16:00 KS Podwolina 4:1
(0:0)
Sparta Jeżowe
asystent 11.05.2013, 17:00 Sokół Kamień 1:1
(0:0)
LZS Zdziary
Sezon 2011/2012
asystent 28.04.2012, 16:00 Stal Gorzyce 3:2
(2:1)
WISAN Skopanie
Sezon 2010/2011
główny 23.06.2011, 16:00 Unia Skowierzyn 1:3
(1:2)
WISAN Skopanie
główny 15.05.2011, 16:00 Kolejarz Knapy 1:7
(0:5)
WISAN Skopanie
główny 01.05.2011, 16:00 WISAN Skopanie 3:2
(1:0)
LKS Tarnowska Wola
asystent 24.10.2010, 11:00 WISAN Skopanie 0:0
(0:0)
Unia Skowierzyn
asystent 03.10.2010, 12:00 Ceramika Hadykówka 0:6
(0:2)
WISAN Skopanie
główny 08.09.2010, 16:00 WISAN Skopanie 1:1
(0:0)
Jeziorak Chwałowice
główny 22.08.2010, 16:00 WISAN Skopanie 3:1
(1:0)
OKS Wielowieś
Sezon 2009/2010
główny 02.05.2010, 16:00 WISAN Skopanie 3:2
(1:1)
LZS Jadachy
główny 20.09.2009, 16:00 WISAN Skopanie 4:0
(1:0)
OKS Wielowieś

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej