Jerzy Jaskot

Kolegium Sędziów: Stalowa Wola

Miejscowość: Nisko

Sezon 2017/2018
asystent 11.11.2017, 14:00 Jeziorak Chwałowice 0:3
(0:1)
OKS Wielowieś
asystent 11.11.2017, 13:00 Lasowiak Wola Baranowska 1:0
(0:0)
LZS Zbydniów
asystent 05.11.2017, 14:00 LZS Zbydniów 1:1
(0:0)
LZS Jadachy
główny 29.10.2017, 14:30 Koniczynka Ocice 0:2
(0:1)
LZS Zbydniów
główny 22.10.2017, 15:00 San Wrzawy 1:3
(1:2)
Czarni Lipa
asystent 15.10.2017, 15:00 Koniczynka Ocice 0:4
(0:1)
LZS Jadachy
asystent 07.10.2017, 15:30 LZS Jadachy 3:0
(2:0)
WISAN Skopanie
asystent 30.09.2017, 16:00 San Wrzawy 4:2
(1:2)
Kolejarz Knapy
asystent 23.09.2017, 16:30 LZS Jadachy 3:0
(wo)
Łęg Stany
główny 09.09.2017, 16:00 LZS Jadachy 1:2
(0:0)
Jeziorak Chwałowice
główny 27.08.2017, 16:00 Koniczynka Ocice 2:2
(2:0)
Czarni Lipa
asystent 20.08.2017, 16:00 Kępie Zaleszańskie 0:2
(0:1)
Łęg Stany
główny 06.08.2017, 17:00 Junior Zakrzów 2:1 Transdźwig Stale
Sezon 2016/2017
asystent 28.06.2017, 17:30 WISAN Skopanie 6:2
(5:1)
Górnovia Górno
asystent 26.03.2017, 14:00 Jeziorak Chwałowice 2:6
(1:4)
KP Zarzecze
asystent 23.10.2016, 15:00 LZS Jadachy 0:3
(0:2)
KP Zarzecze
asystent 16.10.2016, 15:00 Olimpia Solo Pysznica 2:3
(0:2)
LZS Zdziary
asystent 25.09.2016, 16:00 Bukowa Jastkowice 0:2
(0:0)
Stal II Stalowa Wola
asystent 17.09.2016, 16:00 KP Zarzecze 4:2
(0:0)
WISAN Skopanie
asystent 14.09.2016, 16:30 Wichry Rzeczyca Długa 3:0 Unia Skowierzyn
asystent 04.09.2016, 13:00 LZS Jadachy 1:2
(1:0)
Górnovia Górno
asystent 28.08.2016, 16:00 Bukowa Jastkowice 0:2
(0:2)
OKS Mokrzyszów
asystent 24.08.2016, 17:00 Rotunda Krzeszów 2:3 Wichry Rzeczyca Długa
asystent 21.08.2016, 16:00 KP Zarzecze 2:1
(2:1)
Słowianin Grębów
Sezon 2015/2016
asystent 04.06.2016, 16:00 Stal Gorzyce 7:0
(2:0)
Orzeł Rudnik
asystent 29.05.2016, 16:00 WISAN Skopanie 1:3
(1:2)
Jeziorak Chwałowice
główny 29.05.2016, 14:00 WISAN Skopanie 1:0
(1:0)
Jeziorak Chwałowice (juniorzy)
asystent 26.05.2016, 16:00 Jeziorak Chwałowice 1:1
(1:0)
Sokół Kamień
asystent 22.05.2016, 16:00 Orzeł Rudnik 1:3
(0:1)
Olimpia Solo Pysznica
asystent 07.05.2016, 17:00 Unia Nowa Sarzyna 4:0
(3:0)
WISAN Skopanie
asystent 30.04.2016, 16:00 Pogoń Leżajsk 1:0
(0:0)
WISAN Skopanie
asystent 09.04.2016, 15:00 Unia Nowa Sarzyna 1:0
(0:0)
Orzeł Rudnik
asystent 03.04.2016, 15:00 Transdźwig Stale 0:1
(0:1)
KP Zarzecze
asystent 26.03.2016, 15:00 Orzeł Rudnik 0:4
(0:1)
Pogoń Leżajsk
asystent 11.11.2015, 13:00 Słowianin Grębów 2:1
(2:1)
Stal Gorzyce
asystent 08.11.2015, 14:00 Jeziorak Chwałowice 2:2
(2:0)
KP Zarzecze
asystent 31.10.2015, 13:00 Pogoń Leżajsk 2:0
(0:0)
Sokół Kamień
asystent 25.10.2015, 14:30 Transdźwig Stale 0:6
(0:4)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 18.10.2015, 15:00 Orzeł Rudnik 3:1
(1:0)
Transdźwig Stale
asystent 19.09.2015, 15:00 Unia Nowa Sarzyna 3:0
(wo)
San Wrzawy
asystent 13.09.2015, 16:00 Jeziorak Chwałowice 2:5
(0:1)
Słowianin Grębów
asystent 09.09.2015, 16:00 Stal Gorzyce 1:2 Sokół Sokolniki
asystent 23.08.2015, 16:00 Sokół Kamień 2:3
(1:2)
San Wrzawy
asystent 15.08.2015, 17:00 KP Zarzecze 2:1
(0:0)
Transdźwig Stale
Sezon 2014/2015
asystent 20.06.2015, 17:00 Sparta Jeżowe 0:4
(0:2)
Olimpia Solo Pysznica
asystent 07.06.2015, 16:00 Unia Skowierzyn 1:0
(0:0)
LZS Zdziary
asystent 16.05.2015, 15:00 Stal Gorzyce 5:1
(3:0)
OKS Mokrzyszów
główny 10.05.2015, 14:00 San Wierzawice 0:3
(wo)
WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 01.05.2015, 16:00 Słowianin Grębów 1:1
(1:0)
Stal Gorzyce
asystent 25.04.2015, 16:00 WISAN Skopanie 3:1
(0:1)
Sokół Kamień
główny 25.04.2015, 14:00 WISAN Skopanie 2:2
(0:2)
Sokół Kamień (juniorzy)
asystent 11.04.2015, 15:00 Stal Gorzyce 3:0
(0:0)
Sparta Jeżowe
asystent 28.03.2015, 15:00 WISAN Skopanie 2:0
(1:0)
Wichry Rzeczyca Długa
główny 28.03.2015, 13:00 WISAN Skopanie 5:2
(3:1)
Wichry Rzeczyca Długa (juniorzy)
asystent 02.11.2014, 14:00 Sparta Jeżowe 1:2
(0:1)
Słowianin Grębów
asystent 06.09.2014, 16:00 LZS Zdziary 0:7
(0:3)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 03.09.2014, 17:00 Strzelec Dąbrowica 2:6 Słowianin Grębów
asystent 27.08.2014, 17:30 Słowianin Grębów 3:0
(0:0)
Olimpia Solo Pysznica
asystent 24.08.2014, 16:00 Stal Gorzyce 2:1
(0:1)
San Wrzawy
asystent 15.08.2014, 14:00 Wichry Rzeczyca Długa 1:4
(0:1)
Orzeł Rudnik
asystent 03.08.2014, 10:00 Lasowiak Wola Baranowska 0:7 Strzelec Dąbrowica
Sezon 2013/2014
asystent 19.06.2014, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 0:1
(0:1)
Unia Skowierzyn
asystent 08.06.2014, 16:00 Unia Skowierzyn 3:1
(2:1)
KS Podwolina
asystent 25.05.2014, 16:00 Orzeł Rudnik 1:1
(0:1)
LZS Zdziary
asystent 26.04.2014, 17:00 WISAN Skopanie 1:0
(0:0)
Stal Gorzyce
asystent 26.04.2014, 15:00 WISAN Skopanie 0:2
(0:0)
LKS Brzyska Wola (juniorzy)
asystent 06.04.2014, 16:00 Rotunda Krzeszów 0:6
(0:0)
Słowianin Grębów
asystent 25.09.2013, 16:00 Rotunda Krzeszów 0:2 Stal Nowa Dęba
asystent 15.09.2013, 16:00 Sokół Kamień 3:1
(1:0)
WISAN Skopanie
główny 15.09.2013, 14:00 Sokół Kamień 2:0
(1:0)
WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 28.08.2013, 17:00 Korona Majdan Królewski 1:5
(0:3)
WISAN Skopanie
asystent 18.08.2013, 16:00 Sokół Kamień 2:1
(2:0)
Unia Skowierzyn
asystent 18.08.2013, 14:00 Sokół Kamień 3:0 Unia Skowierzyn (juniorzy)
Sezon 2012/2013
asystent 30.05.2013, 16:00 San Kłyżów 0:3
(0:2)
Słowianin Grębów
asystent 11.05.2013, 14:00 WISAN Skopanie 1:0
(1:0)
KS Podwolina
główny 11.05.2013, 12:00 WISAN Skopanie 11:0
(4:0)
KS Podwolina (juniorzy)
asystent 04.05.2013, 16:00 Stal Gorzyce 1:4
(1:2)
Słowianin Grębów
asystent 24.04.2013, 17:00 Olimpia Solo Pysznica 2:1
(0:1)
KS Podwolina
asystent 18.11.2012, 13:30 Olimpia Solo Pysznica 2:1
(2:1)
San Wrzawy
asystent 04.11.2012, 13:30 Strzelec Dąbrowica 4:5
(2:1)
Olimpia Solo Pysznica
asystent 28.10.2012, 14:00 San Kłyżów 2:2
(0:1)
KP Zarzecze
asystent 14.10.2012, 15:00 Orzeł Rudnik 5:1
(4:0)
San Wrzawy
asystent 30.09.2012, 16:00 LZS Zdziary 2:0
(2:0)
Sokół Kamień
asystent 05.09.2012, 16:30 LZS Jadachy 3:1 Strzelec Dąbrowica
asystent 01.09.2012, 17:00 Orzeł Rudnik 1:2
(0:1)
LZS Zdziary
asystent 26.08.2012, 17:00 San Kłyżów 2:1
(1:0)
Sparta Jeżowe
asystent 12.08.2012, 16:00 San Wrzawy 0:1
(0:0)
Słowianin Grębów
główny 05.08.2012, 17:00 Kolejarz Knapy 3:0
(wo)
LZS Zdziary
Sezon 2011/2012
asystent 03.06.2012, 14:30 Iskra Sobów 0:3
(0:3)
WISAN Skopanie
główny 15.04.2012, 15:00 Sokół Kamień 0:0
(0:0)
WISAN Skopanie

Sponsorzy

  • WISAN S.A FABRYKA FIRANEK
  • Gmina Baranów Sandomierski
  • Tarnobrzeska Spółdzielnia Mieszkaniowa
  • Trans Furdyna
  • Zakłady Chemiczne „SIARKOPOL” Tarnobrzeg
  • Powiat tarnobrzeski
  • Komator - Materiały budowlane
  • Master Mebel

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej