Łukasz Kijak

Kolegium Sędziów: Stalowa Wola

Miejscowość: Nisko

Sezon 2018/2019
główny 13.10.2018, 15:00 LZS Zdziary 7:2
(5:1)
Olimpia Solo Pysznica
główny 10.10.2018, 15:30 Huragan Zdziechowice 0:6
(0:3)
Stal Gorzyce
główny 30.09.2018, 16:00 San Kłyżów 3:5
(2:1)
Stal Nowa Dęba
asystent 19.09.2018, 16:00 OKS Wielowieś 3:2
(0:1)
Siarka II Tarnobrzeg
główny 15.09.2018, 16:00 San Kłyżów 0:5
(0:1)
LZS Zdziary
asystent 05.09.2018, 17:00 Sokół Sokolniki 2:3
(1:2)
Bukowa Jastkowice
asystent 29.08.2018, 17:00 Rotunda Krzeszów 2:3
(0:1)
Orzeł Glinianka
główny 19.08.2018, 11:00 Siarka II Tarnobrzeg 4:1
(2:0)
Pogoń Leżajsk
asystent 19.08.2018, 09:00 Siarka Tarnobrzeg 2:0 Azalia Wola Zarczycka (juniorzy)
asystent 18.08.2018, 13:00 San Kłyżów 1:9 LKS Brzyska Wola (juniorzy)
asystent 18.08.2018, 11:00 San Kłyżów 2:2
(1:0)
LKS Brzyska Wola
główny 11.08.2018, 16:00 LZS Zdziary 4:1
(1:1)
Sokół Sokolniki
asystent 11.08.2018, 14:00 LZS Zdziary 0:7 Stal Gorzyce (juniorzy)
główny 05.08.2018, 17:00 KS Żupawa 1:0
(0:0)
Lasowiak Wola Baranowska
Sezon 2017/2018
główny 31.05.2018, 16:00 OKS Wielowieś 2:4
(0:2)
San Wrzawy
główny 13.05.2018, 16:00 San Wrzawy 1:1
(0:1)
KS Żupawa
główny 03.05.2018, 11:00 LZS Jadachy 7:0
(4:0)
Jeziorak Chwałowice
główny 22.10.2017, 15:00 Transdźwig Stale 2:2
(1:1)
Siarka II Tarnobrzeg
główny 01.10.2017, 15:00 Jeziorak Chwałowice 2:1
(0:0)
Transdźwig Stale
asystent 01.10.2017, 12:00 WKS Zabrnie 1:3
(0:2)
OKS Wielowieś
główny 30.09.2017, 16:00 San Wrzawy 4:2
(1:2)
Kolejarz Knapy
główny 02.09.2017, 17:00 San Wrzawy 3:1
(2:0)
Lasowiak Wola Baranowska
główny 20.08.2017, 16:00 Kępie Zaleszańskie 0:2
(0:1)
Łęg Stany
główny 13.08.2017, 16:00 San Wrzawy 0:8
(0:4)
Siarka II Tarnobrzeg
Sezon 2016/2017
główny 15.06.2017, 16:00 Słowianin Grębów 4:2
(2:2)
WISAN Skopanie
główny 04.06.2017, 16:00 Sokół Sokolniki 5:2 Bukowa Jastkowice
asystent 20.05.2017, 11:00 WISAN Skopanie 0:9
(0:4)
JKS Jarosław (juniorzy)
główny 13.05.2017, 16:00 LZS Zdziary 3:2 Unia Skowierzyn
główny 10.05.2017, 17:00 Słowianin Grębów 1:0 Transdźwig Stale
główny 07.05.2017, 10:30 Stal Nowa Dęba 0:1 Stal Gorzyce (juniorzy)
asystent 03.05.2017, 11:00 Stal Gorzyce 1:2
(0:2)
WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 29.04.2017, 16:00 Jeziorak Chwałowice 1:1
(0:0)
Bukowa Jastkowice
główny 22.04.2017, 16:00 LZS Zdziary 1:3
(0:2)
Pogoń Leżajsk
główny 09.04.2017, 11:00 WISAN Skopanie 0:4
(0:2)
Wisłoka Dębica (juniorzy)
główny 02.04.2017, 15:00 Unia Skowierzyn 3:0 Jeziorak Chwałowice
asystent 01.04.2017, 16:00 LZS Zdziary 1:0
(1:0)
WISAN Skopanie
asystent 20.11.2016, 13:00 Olimpia Solo Pysznica 7:2
(2:1)
Unia Skowierzyn
główny 11.11.2016, 14:00 Jeziorak Chwałowice 1:5
(0:2)
Pogoń Leżajsk
asystent 05.11.2016, 11:00 Stal II Mielec 3:0
(1:0)
WISAN Skopanie (juniorzy)
główny 22.10.2016, 15:00 LZS Zdziary 3:1
(1:0)
OKS Mokrzyszów
główny 09.10.2016, 14:00 Unia Nowa Sarzyna 2:1
(0:0)
Unia Skowierzyn
główny 02.10.2016, 15:00 Unia Skowierzyn 1:0
(0:0)
LZS Zdziary
główny 17.09.2016, 13:30 Stal II Mielec 0:6 JKS Jarosław (juniorzy)
główny 14.09.2016, 16:30 Wichry Rzeczyca Długa 3:0 Unia Skowierzyn
asystent 10.09.2016, 11:30 Stal Gorzyce 0:3 Lechia Sędziszów Małopolski (juniorzy)
główny 03.09.2016, 15:00 Unia Nowa Sarzyna 3:0
(1:0)
Bukowa Jastkowice
główny 24.08.2016, 17:00 Sokół Sokolniki 0:2 Stal Nowa Dęba
główny 21.08.2016, 16:00 KP Zarzecze 2:1
(2:1)
Słowianin Grębów
główny 07.08.2016, 16:00 KP Zarzecze 4:1
(3:1)
Jeziorak Chwałowice
Sezon 2015/2016
asystent 19.06.2016, 16:00 Stal Gorzyce 3:2
(2:1)
Słowianin Grębów
główny 11.06.2016, 16:00 WISAN Skopanie 1:1
(1:1)
Unia Skowierzyn
główny 05.06.2016, 16:00 Sokół Kamień 2:3
(0:2)
Pogoń Leżajsk
główny 26.05.2016, 16:00 Jeziorak Chwałowice 1:1
(1:0)
Sokół Kamień
główny 08.05.2016, 16:00 Sokół Kamień 5:1
(2:1)
Transdźwig Stale
główny 03.05.2016, 16:00 WISAN Skopanie 0:0
(0:0)
Orzeł Rudnik
asystent 03.05.2016, 14:00 WISAN Skopanie 3:1
(1:0)
Orzeł Rudnik (juniorzy)
główny 16.04.2016, 16:00 Stal Gorzyce 4:0
(2:0)
KP Zarzecze
asystent 03.04.2016, 15:00 Sokół Kamień 3:0
(2:0)
OKS Mokrzyszów
główny 26.03.2016, 15:00 Orzeł Rudnik 0:4
(0:1)
Pogoń Leżajsk
główny 11.11.2015, 13:00 Unia Nowa Sarzyna 9:1
(6:0)
Sokół Kamień
główny 04.10.2015, 15:00 OKS Mokrzyszów 5:0
(3:0)
San Wrzawy
główny 20.09.2015, 16:00 Słowianin Grębów 4:1
(0:1)
OKS Mokrzyszów
główny 09.09.2015, 16:00 San Kłyżów 2:5 Olimpia Solo Pysznica
główny 30.08.2015, 16:00 KP Zarzecze 0:3
(0:1)
Stal Gorzyce
główny 08.08.2015, 11:00 Stal Gorzyce 3:1
(0:1)
OKS Mokrzyszów
Sezon 2014/2015
główny 20.06.2015, 15:00 Sokół Kamień 1:4
(0:1)
Stal Gorzyce
asystent 13.06.2015, 15:00 Stal Gorzyce 3:2
(1:1)
Orzeł Rudnik
główny 04.06.2015, 15:00 Stal Gorzyce 1:1
(1:1)
Unia Skowierzyn
główny 23.05.2015, 17:30 ŁKS Łowisko 3:2
(0:1)
Unia Skowierzyn
główny 01.05.2015, 16:00 Słowianin Grębów 1:1
(1:0)
Stal Gorzyce
główny 26.04.2015, 15:00 LZS Zdziary 3:1
(2:1)
San Wrzawy
asystent 19.04.2015, 16:00 Sokół Sokolniki 2:0
(0:0)
Unia Skowierzyn
główny 11.04.2015, 15:00 Stal Gorzyce 3:0
(0:0)
Sparta Jeżowe
główny 02.11.2014, 14:00 Sokół Kamień 5:0
(1:0)
OKS Mokrzyszów
asystent 19.10.2014, 15:00 Sokół Kamień 1:3
(1:1)
Olimpia Solo Pysznica
asystent 15.10.2014, 15:30 LZS Kotowa Wola 3:5
(1:2)
Sokół Sokolniki
asystent 04.10.2014, 16:00 LZS Zdziary 2:0
(1:0)
OKS Mokrzyszów
asystent 23.09.2014, 16:00 Sparta Jeżowe 1:6
(0:2)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 06.09.2014, 16:00 LZS Zdziary 0:7
(0:3)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 03.09.2014, 17:00 Strzelec Dąbrowica 2:6 Słowianin Grębów
główny 30.08.2014, 17:00 Olimpia Solo Pysznica 1:5
(0:3)
ŁKS Łowisko
główny 24.08.2014, 16:00 Stal Gorzyce 2:1
(0:1)
San Wrzawy
asystent 23.08.2014, 16:00 LZS Zdziary 4:1
(2:0)
Sparta Jeżowe
główny 15.08.2014, 16:00 ŁKS Łowisko 1:1
(0:1)
San Wrzawy
główny 03.08.2014, 17:00 Huragan Zdziechowice 2:3 LZS Żabno
Sezon 2013/2014
główny 01.06.2014, 16:00 San Wrzawy 1:2
(1:1)
Stal Gorzyce
główny 25.05.2014, 16:00 Orzeł Rudnik 1:1
(0:1)
LZS Zdziary
główny 10.05.2014, 17:00 WISAN Skopanie 0:3
(0:2)
Sokół Kamień
asystent 10.05.2014, 15:00 WISAN Skopanie 3:3
(2:1)
Sokół Kamień (juniorzy)
asystent 19.04.2014, 11:00 Rotunda Krzeszów 2:1
(1:0)
San Wrzawy
główny 02.11.2013, 14:00 LZS Zdziary 4:0
(3:0)
San Wrzawy
główny 20.10.2013, 15:00 Unia Skowierzyn 0:3
(0:2)
Bukowa Jastkowice
główny 29.09.2013, 16:00 Sparta Jeżowe 2:0
(1:0)
KS Podwolina
główny 22.09.2013, 16:00 Unia Nowa Sarzyna 2:2
(1:1)
Wichry Rzeczyca Długa
asystent 18.09.2013, 16:00 Jeziorak Chwałowice 8:2 LZS Zdziary
główny 28.08.2013, 17:00 Korona Majdan Królewski 1:5
(0:3)
WISAN Skopanie
główny 18.08.2013, 16:00 Bukowa Jastkowice 3:1
(2:0)
Stal Gorzyce
asystent 15.08.2013, 16:00 KS Podwolina 3:3
(1:1)
Sokół Kamień
główny 04.08.2013, 16:00 Wichry Rzeczyca Długa 0:4
(0:3)
Bukowa Jastkowice
Sezon 2012/2013
główny 18.05.2013, 17:30 Orzeł Rudnik 0:2
(0:1)
KP Zarzecze
główny 11.05.2013, 17:00 Sokół Kamień 1:1
(0:0)
LZS Zdziary
główny 05.05.2013, 16:00 Bukowa Jastkowice 6:1
(0:1)
Strzelec Dąbrowica
główny 01.05.2013, 16:00 San Wrzawy 1:3
(0:2)
Bukowa Jastkowice
asystent 24.04.2013, 17:00 San Kłyżów 2:1
(2:1)
OKS Wielowieś
główny 20.04.2013, 16:30 LZS Zdziary 2:2
(1:2)
Orzeł Rudnik
asystent 11.11.2012, 13:30 LZS Zdziary 1:1
(1:1)
KS Podwolina
główny 04.11.2012, 13:30 KP Zarzecze 2:2
(0:2)
Sokół Kamień
asystent 28.10.2012, 14:00 Sokół Kamień 2:3
(0:1)
Słowianin Grębów
główny 14.10.2012, 15:00 Bukowa Jastkowice 7:0
(3:0)
WISAN Skopanie
asystent 14.10.2012, 13:00 Bukowa Jastkowice 5:6
(2:4)
WISAN Skopanie (juniorzy)
główny 23.09.2012, 16:00 San Wrzawy 1:1
(0:1)
Sparta Jeżowe
asystent 05.09.2012, 16:30 LZS Jadachy 3:1 Strzelec Dąbrowica
asystent 01.09.2012, 16:00 Stal Gorzyce 1:0
(0:0)
Olimpia Solo Pysznica
główny 26.08.2012, 16:00 WISAN Skopanie 1:2
(0:2)
Orzeł Rudnik
asystent 26.08.2012, 14:00 WISAN Skopanie 4:4
(0:3)
Orzeł Rudnik (juniorzy)
asystent 19.08.2012, 11:00 Bukowa Jastkowice 0:0
(0:0)
San Kłyżów
główny 12.08.2012, 16:00 San Wrzawy 0:1
(0:0)
Słowianin Grębów
asystent 08.08.2012, 17:00 Sanna Zaklików 2:4 Wichry Rzeczyca Długa
Sezon 2011/2012
asystent 13.05.2012, 16:00 WISAN Skopanie 4:1
(2:0)
Strażak Przyszów
Sezon 2009/2010
główny 11.10.2009, 15:00 Koniczynka Ocice 0:0
(0:0)
WISAN Skopanie
asystent 06.09.2009, 16:00 WISAN Skopanie 1:2
(1:2)
Kolejarz Knapy

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej