Mariusz Koper

Kolegium Sędziów: Stalowa Wola

Miejscowość: Tarnobrzeg

Sezon 2018/2019
asystent 14.10.2018, 13:00 San Kłyżów 0:8 WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 13.10.2018, 15:00 Unia Nowa Sarzyna 0:3
(0:1)
Sokół Kamień
asystent 07.10.2018, 15:00 Sokół Sokolniki 2:1
(1:1)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 29.09.2018, 16:00 Unia Nowa Sarzyna 2:1
(1:1)
Sparta Jeżowe
asystent 23.09.2018, 16:00 Stal II Stalowa Wola 4:2
(2:1)
Retman Ulanów
asystent 19.09.2018, 16:00 KS Żupawa 0:3
(wo)
Sokół Sokolniki
asystent 16.09.2018, 16:00 Sparta Jeżowe 1:3
(0:2)
Sokół Kamień
asystent 09.09.2018, 16:00 Słowianin Grębów 3:1
(1:1)
Rotunda Krzeszów
asystent 05.09.2018, 17:00 Retman Ulanów 1:3
(0:1)
Olimpia Solo Pysznica
asystent 29.08.2018, 17:00 LZS Zdziary 0:2
(0:0)
Sokół Nisko
asystent 18.08.2018, 16:00 LZS Zdziary 2:2
(1:2)
Retman Ulanów
asystent 18.08.2018, 14:00 LZS Zdziary 5:1 Retman Ulanów (juniorzy)
asystent 05.08.2018, 16:00 WISAN Skopanie 1:7
(1:5)
Sokół Kamień
asystent 05.08.2018, 14:00 WISAN Skopanie 4:0
(0:0)
Sokół Kamień (juniorzy)
Sezon 2017/2018
asystent 24.06.2018, 16:00 Transdźwig Stale 0:2
(0:0)
LZS Jadachy
główny 10.06.2018, 16:00 Transdźwig Stale 0:1
(0:0)
WISAN Skopanie
asystent 09.06.2018, 17:00 San Wrzawy 0:4
(0:2)
Jeziorak Chwałowice
główny 03.06.2018, 16:00 Kępie Zaleszańskie 4:1
(3:1)
Kolejarz Knapy
główny 31.05.2018, 16:00 Lasowiak Wola Baranowska 1:0
(0:0)
WISAN Skopanie
asystent 31.05.2018, 14:00 Lasowiak Wola Baranowska 0:8
(0:3)
WISAN Skopanie (juniorzy)
główny 30.05.2018, 18:00 LZS Jadachy 4:4
(1:0)
Koniczynka Ocice
główny 27.05.2018, 16:00 Koniczynka Ocice 4:6
(2:4)
OKS Wielowieś
główny 06.05.2018, 16:00 Lasowiak Wola Baranowska 1:0
(0:0)
Jeziorak Chwałowice
asystent 22.04.2018, 15:00 WKS Zabrnie 0:2
(0:2)
Lasowiak Wola Baranowska
główny 22.10.2017, 15:00 Kolejarz Knapy 1:3
(1:1)
Kępie Zaleszańskie
asystent 01.10.2017, 15:00 WISAN Skopanie 4:0
(3:0)
Koniczynka Ocice
asystent 24.09.2017, 16:00 OKS Wielowieś 1:3
(1:1)
WISAN Skopanie
główny 16.09.2017, 11:00 San Wrzawy 3:4
(1:2)
Transdźwig Stale
główny 03.09.2017, 16:00 KS Żupawa 6:2
(1:1)
OKS Wielowieś
główny 20.08.2017, 16:00 San Wrzawy 2:1
(2:0)
Koniczynka Ocice
Sezon 2016/2017
asystent 18.06.2017, 16:00 Bukowa Jastkowice 5:4 Unia Skowierzyn
asystent 17.06.2017, 17:30 LZS Jadachy 3:6 Olimpia Solo Pysznica
asystent 31.05.2017, 17:30 WISAN Skopanie 0:4
(0:3)
Rzemieślnik Pilzno (juniorzy)
asystent 24.05.2017, 17:30 WISAN Skopanie 2:3
(1:0)
San Gorzyce (juniorzy)
asystent 13.05.2017, 17:00 Sokół Sokolniki 6:0 Jeziorak Chwałowice
asystent 09.04.2017, 15:00 Górnovia Górno 1:1 Pogoń Leżajsk
asystent 25.03.2017, 15:00 Górnovia Górno 0:1
(0:1)
LZS Zdziary
asystent 13.11.2016, 14:00 Unia Skowierzyn 0:0
(0:0)
Strzelec Dąbrowica
asystent 23.10.2016, 13:00 Unia Nowa Sarzyna 1:0
(1:0)
Olimpia Solo Pysznica
asystent 02.10.2016, 15:00 KP Zarzecze 2:1
(1:0)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 14.09.2016, 16:30 Korona Majdan Królewski 0:2 Strzelec Dąbrowica
asystent 10.09.2016, 16:30 Unia Nowa Sarzyna 0:0
(0:0)
Pogoń Leżajsk
asystent 28.08.2016, 16:00 Stal II Stalowa Wola 3:0
(1:0)
Strzelec Dąbrowica
asystent 24.08.2016, 17:00 KS Żupawa 1:2 OKS Mokrzyszów
Sezon 2015/2016
asystent 19.06.2016, 16:00 Sokół Kamień 2:3
(1:2)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 29.05.2016, 17:00 Pogoń Leżajsk 1:2
(0:1)
Stal Gorzyce
asystent 07.05.2016, 16:00 Stal Gorzyce 8:1
(2:1)
Stal II Stalowa Wola
asystent 11.11.2015, 13:00 Słowianin Grębów 2:1
(2:1)
Stal Gorzyce
asystent 08.11.2015, 14:00 Unia Skowierzyn 1:2
(0:0)
WISAN Skopanie
asystent 08.11.2015, 12:00 Unia Skowierzyn 1:2
(0:2)
WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 31.10.2015, 14:00 San Wrzawy 2:2
(1:0)
Unia Skowierzyn
asystent 20.09.2015, 16:00 Orzeł Rudnik 2:2
(2:0)
WISAN Skopanie
asystent 20.09.2015, 14:00 Orzeł Rudnik 0:1
(0:0)
WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 09.09.2015, 16:00 Korona Majdan Królewski 2:3 Stal II Stalowa Wola
asystent 09.08.2015, 16:00 Unia Skowierzyn 1:2
(0:1)
Jeziorak Chwałowice
Sezon 2014/2015
asystent 03.06.2015, 18:00 Słowianin Grębów 2:0
(1:0)
Stal II Stalowa Wola
asystent 24.05.2015, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 6:0
(2:0)
Wichry Rzeczyca Długa
asystent 09.05.2015, 16:00 Sokół Sokolniki 1:3
(0:1)
Stal II Stalowa Wola
asystent 01.05.2015, 16:00 Sparta Jeżowe 1:2
(0:1)
Wichry Rzeczyca Długa
asystent 11.04.2015, 14:00 ŁKS Łowisko 2:1
(1:0)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 04.04.2015, 15:00 Sokół Sokolniki 2:1
(2:0)
Stal Gorzyce
asystent 28.03.2015, 15:00 ŁKS Łowisko 3:3
(1:2)
Sparta Jeżowe
asystent 09.11.2014, 13:00 Unia Nowa Sarzyna 3:0
(0:0)
WISAN Skopanie
główny 18.10.2014, 13:00 WISAN Skopanie 3:0
(wo)
LZS Zdziary (juniorzy)
asystent 27.09.2014, 16:00 Sparta Jeżowe 2:2
(1:2)
Stal II Stalowa Wola
asystent 10.09.2014, 17:00 Sparta Jeżowe 2:2
(1:1)
Unia Skowierzyn
asystent 03.09.2014, 16:30 Stal II Stalowa Wola 3:3 Orzeł Rudnik
asystent 23.08.2014, 16:00 LZS Zdziary 4:1
(2:0)
Sparta Jeżowe
asystent 17.08.2014, 16:00 Sparta Jeżowe 0:0
(0:0)
Stal Gorzyce
asystent 10.08.2014, 16:00 Stal II Stalowa Wola 1:0
(1:0)
Stal Gorzyce
asystent 03.08.2014, 17:00 Ceramika Hadykówka 3:0
(wo)
OKS Wielowieś
Sezon 2013/2014
asystent 22.06.2014, 16:00 Bukowa Jastkowice 3:2
(2:0)
Olimpia Solo Pysznica
asystent 25.05.2014, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 1:1
(0:1)
Rotunda Krzeszów
asystent 11.05.2014, 16:00 KS Podwolina 0:4
(0:0)
Rotunda Krzeszów
asystent 20.10.2013, 15:00 WISAN Skopanie 6:2
(1:1)
Rotunda Krzeszów
główny 20.10.2013, 13:00 WISAN Skopanie 0:3
(wo)
Rotunda Krzeszów (juniorzy)
główny 22.09.2013, 16:00 Orzeł Rudnik 2:4
(1:1)
Sokół Kamień
asystent 15.09.2013, 16:00 Słowianin Grębów 4:1
(0:0)
Unia Nowa Sarzyna
główny 08.09.2013, 16:00 Unia Nowa Sarzyna 2:0
(0:0)
LZS Zdziary
główny 01.09.2013, 16:00 Wichry Rzeczyca Długa 5:2
(1:1)
KS Podwolina
główny 25.08.2013, 16:00 Unia Skowierzyn 0:2
(0:1)
LZS Zdziary
asystent 15.08.2013, 16:00 San Wrzawy 1:0
(0:0)
Bukowa Jastkowice
Sezon 2012/2013
główny 16.06.2013, 16:00 Bukowa Jastkowice 4:0
(wo)
Orzeł Rudnik
asystent 12.06.2013, 17:30 San Wrzawy 3:0
(1:0)
KP Zarzecze
główny 30.05.2013, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 5:2
(1:0)
KP Zarzecze
główny 05.05.2013, 16:00 Sparta Jeżowe 0:3
(0:2)
San Wrzawy
asystent 24.04.2013, 17:00 Orzeł Rudnik 1:1
(1:1)
Sparta Jeżowe
asystent 20.04.2013, 17:00 KP Zarzecze 2:2
(1:0)
KS Podwolina
główny 18.11.2012, 13:30 Olimpia Solo Pysznica 2:1
(2:1)
San Wrzawy
asystent 10.11.2012, 13:30 Stal Gorzyce 3:1
(2:0)
Sparta Jeżowe
główny 04.11.2012, 13:30 KS Podwolina 2:4
(1:0)
Orzeł Rudnik
asystent 28.10.2012, 14:00 Sparta Jeżowe 0:2
(0:1)
WISAN Skopanie
główny 28.10.2012, 12:00 Sparta Jeżowe 5:4
(1:1)
WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 24.10.2012, 15:30 Sokół Nisko 3:1 KP Zarzecze
asystent 21.10.2012, 15:00 WISAN Skopanie 3:1
(0:1)
Sokół Kamień
główny 21.10.2012, 13:00 WISAN Skopanie 5:1
(1:0)
Sokół Kamień (juniorzy)
główny 14.10.2012, 15:00 LZS Zdziary 1:1
(0:1)
KP Zarzecze
asystent 26.09.2012, 16:00 Bukowa Jastkowice 0:8 Unia Nowa Sarzyna
główny 16.09.2012, 16:00 LZS Zdziary 1:1
(0:1)
Olimpia Solo Pysznica
asystent 05.09.2012, 16:30 Kolejarz Knapy 4:4 WISAN Skopanie
główny 01.09.2012, 17:00 Sokół Nisko 5:0
(4:0)
San Kłyżów
asystent 15.08.2012, 17:00 Orzeł Rudnik 7:1
(2:1)
Sokół Nisko
asystent 12.08.2012, 16:00 Sparta Jeżowe 2:2
(1:1)
Orzeł Rudnik
główny 05.08.2012, 17:00 Unia Skowierzyn 5:2 Stal Gorzyce
Sezon 2011/2012
asystent 27.06.2012, 17:30 WISAN Skopanie 1:0
(1:0)
Advit Łętownia
główny 07.04.2012, 15:00 WISAN Skopanie 2:2
(2:1)
Orzeł Rudnik
asystent 14.08.2011, 16:00 WISAN Skopanie 1:2
(0:0)
Strzelec Dąbrowica
główny 14.08.2011, 14:00 WISAN Skopanie 2:1
(2:0)
Strzelec Dąbrowica (juniorzy)
Sezon 2010/2011
główny 15.09.2010, 16:00 WISAN Skopanie 1:2
(1:2)
LZS Turbia
Sezon 2008/2009

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej