Ryszard Bogacz

Kolegium Sędziów: Stalowa Wola

Miejscowość: Tarnobrzeg

Sezon 2017/2018
asystent 11.11.2017, 14:00 WISAN Skopanie 3:2
(1:2)
Kolejarz Knapy
główny 11.11.2017, 12:00 WISAN Skopanie 13:0
(9:0)
Kolejarz Knapy (juniorzy)
główny 15.10.2017, 15:00 Czarni Lipa 1:0
(0:0)
WKS Zabrnie
główny 01.10.2017, 15:00 Łęg Stany 1:2
(0:1)
Lasowiak Wola Baranowska
asystent 23.09.2017, 16:30 LZS Jadachy 3:0
(wo)
Łęg Stany
asystent 16.09.2017, 11:00 San Wrzawy 3:4
(1:2)
Transdźwig Stale
główny 10.09.2017, 16:00 LZS Zbydniów 2:2
(1:1)
San Wrzawy
asystent 27.08.2017, 16:00 Lasowiak Wola Baranowska 0:0
(0:0)
WKS Zabrnie
główny 06.08.2017, 17:00 LZS Jadachy 3:1
(0:1)
WISAN Skopanie
Sezon 2016/2017
główny 24.08.2016, 17:00 Lasowiak Wola Baranowska 0:5 Stal Gorzyce
Sezon 2015/2016
asystent 15.05.2016, 16:00 Jeziorak Chwałowice 0:1
(0:1)
Stal Gorzyce
asystent 07.05.2016, 16:00 Stal Gorzyce 8:1
(2:1)
Stal II Stalowa Wola
asystent 03.05.2016, 16:00 Jeziorak Chwałowice 0:1
(0:1)
Stal II Stalowa Wola
asystent 10.04.2016, 11:00 KP Zarzecze 2:0
(0:0)
Stal II Stalowa Wola
asystent 26.03.2016, 15:00 Jeziorak Chwałowice 3:3
(1:2)
Unia Skowierzyn
asystent 11.11.2015, 13:00 KP Zarzecze 1:4
(0:2)
Unia Skowierzyn
asystent 09.09.2015, 17:00 LZS Jadachy 0:10 Stal Nowa Dęba
asystent 15.08.2015, 17:30 Słowianin Grębów 1:0
(1:0)
LZS Zdziary
asystent 09.08.2015, 16:00 Sokół Kamień 1:6
(1:3)
Słowianin Grębów
Sezon 2014/2015
asystent 30.05.2015, 13:00 Stal II Stalowa Wola 1:2
(0:1)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 09.05.2015, 17:00 ŁKS Łowisko 1:4
(0:2)
Stal Gorzyce
asystent 25.04.2015, 14:00 Orzeł Rudnik 1:2
(0:2)
Stal II Stalowa Wola
asystent 11.04.2015, 14:00 ŁKS Łowisko 2:1
(1:0)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 28.03.2015, 15:00 ŁKS Łowisko 3:3
(1:2)
Sparta Jeżowe
asystent 02.11.2014, 14:00 Orzeł Rudnik 1:5
(0:2)
Stal Gorzyce
asystent 18.10.2014, 15:00 WISAN Skopanie 3:1
(1:0)
LZS Zdziary
asystent 03.09.2014, 16:30 LZS Zdziary 1:2 Bukowa Jastkowice
asystent 31.08.2014, 16:00 Stal II Stalowa Wola 3:1
(2:0)
Orzeł Rudnik
asystent 10.08.2014, 16:00 Wichry Rzeczyca Długa 1:1
(0:1)
WISAN Skopanie
asystent 10.08.2014, 14:00 Wichry Rzeczyca Długa 0:8
(0:2)
WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 03.08.2014, 17:00 SKS Racławice 1:1 PUKS Francesco Jelna
Sezon 2013/2014
asystent 22.06.2014, 16:00 Bukowa Jastkowice 3:2
(2:0)
Olimpia Solo Pysznica
asystent 19.06.2014, 16:00 Słowianin Grębów 1:3
(1:0)
Bukowa Jastkowice
asystent 01.06.2014, 16:00 Bukowa Jastkowice 5:0
(wo)
KS Podwolina
asystent 28.05.2014, 17:30 San Wrzawy 0:2
(0:1)
Olimpia Solo Pysznica
asystent 25.05.2014, 16:00 KS Podwolina 1:2
(0:0)
Sparta Jeżowe
asystent 01.05.2014, 16:00 Sparta Jeżowe 3:0
(1:0)
San Wrzawy
asystent 12.04.2014, 15:00 LZS Zdziary 0:0
(0:0)
Sparta Jeżowe
asystent 06.04.2014, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 3:0
(0:0)
Stal Gorzyce
asystent 21.09.2013, 15:00 Stal Gorzyce 1:2
(1:1)
Słowianin Grębów
asystent 18.09.2013, 16:00 LZS Żabno 4:3 Sanna Zaklików
asystent 11.08.2013, 16:00 WISAN Skopanie 3:1
(1:0)
Unia Skowierzyn
asystent 11.08.2013, 14:00 WISAN Skopanie 8:2
(2:2)
Unia Skowierzyn (juniorzy)
asystent 04.08.2013, 16:00 Sparta Jeżowe 9:3
(3:1)
Orzeł Rudnik
Sezon 2012/2013
asystent 15.06.2013, 14:00 Strzelec Dąbrowica 1:4
(1:1)
San Kłyżów
asystent 09.06.2013, 16:00 Sokół Kamień 6:1
(1:0)
KP Zarzecze
asystent 18.05.2013, 16:00 Stal Gorzyce 0:0
(0:0)
San Wrzawy
asystent 05.05.2013, 16:00 LZS Zdziary 2:1
(0:0)
San Kłyżów
asystent 04.05.2013, 16:00 Stal Gorzyce 1:4
(1:2)
Słowianin Grębów
asystent 24.04.2013, 17:00 Orzeł Rudnik 1:1
(1:1)
Sparta Jeżowe
asystent 21.04.2013, 15:00 WISAN Skopanie 1:0
(0:0)
Strzelec Dąbrowica
główny 21.04.2013, 13:00 WISAN Skopanie 4:0
(2:0)
Strzelec Dąbrowica (juniorzy)
asystent 13.04.2013, 15:00 Strzelec Dąbrowica 1:0
(0:0)
San Wrzawy
asystent 04.11.2012, 13:30 San Wrzawy 4:3
(3:0)
San Kłyżów
asystent 28.10.2012, 14:00 Sparta Jeżowe 0:2
(0:1)
WISAN Skopanie
asystent 28.10.2012, 12:00 Sparta Jeżowe 5:4
(1:1)
WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 29.09.2012, 15:00 Bukowa Jastkowice 4:2
(1:0)
OKS Wielowieś
asystent 23.09.2012, 16:00 WISAN Skopanie 3:2
(1:2)
Olimpia Solo Pysznica
główny 23.09.2012, 14:00 WISAN Skopanie 2:4
(0:3)
Stal Stalowa Wola (97) (juniorzy)
asystent 09.09.2012, 16:00 San Wrzawy 1:1
(1:0)
KS Podwolina
asystent 15.08.2012, 16:00 San Kłyżów 1:1
(1:1)
KS Podwolina
asystent 05.08.2012, 17:00 Polonia Przędzel 6:4 Orzeł Rudnik
Sezon 2011/2012
główny 28.04.2012, 16:00 Stal Gorzyce 3:2
(2:1)
WISAN Skopanie
asystent 01.10.2011, 16:00 Strażak Przyszów 1:0
(0:0)
WISAN Skopanie
Sezon 2010/2011
asystent 26.06.2011, 16:00 WISAN Skopanie 2:0
(1:0)
LZS Kotowa Wola
główny 26.06.2011, 14:00 WISAN Skopanie 3:2
(1:2)
LZS Kotowa Wola (juniorzy)
asystent 03.05.2011, 16:00 Jeziorak Chwałowice 3:2
(3:0)
WISAN Skopanie
asystent 31.10.2010, 14:00 LZS Kotowa Wola 3:2
(0:1)
WISAN Skopanie
Sezon 2009/2010
asystent 12.09.2009, 16:00 LZS Kotowa Wola 1:3
(1:0)
WISAN Skopanie
asystent 16.08.2009, 17:00 Ceramika Hadykówka 2:2
(1:0)
WISAN Skopanie
Sezon 2008/2009
główny 21.06.2009 San Wrzawy 3:3
(2:1)
WISAN Skopanie

Sponsorzy

  • WISAN S.A FABRYKA FIRANEK
  • Gmina Baranów Sandomierski
  • Tarnobrzeska Spółdzielnia Mieszkaniowa
  • Trans Furdyna
  • Zakłady Chemiczne „SIARKOPOL” Tarnobrzeg
  • Powiat tarnobrzeski
  • Komator - Materiały budowlane
  • Master Mebel

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej