Mateusz Nowak

Kolegium Sędziów: Stalowa Wola

Sezon 2017/2018
asystent 22.04.2018, 16:00 Łęg Stany 2:1
(0:0)
OKS Wielowieś
główny 15.10.2017, 15:00 Łęg Stany 2:8
(1:6)
Transdźwig Stale
asystent 01.10.2017, 15:00 Jeziorak Chwałowice 2:1
(0:0)
Transdźwig Stale
główny 01.10.2017, 12:00 WKS Zabrnie 1:3
(0:2)
OKS Wielowieś
główny 24.09.2017, 16:00 Transdźwig Stale 7:0
(2:0)
Czarni Lipa
asystent 24.09.2017, 14:00 Koniczynka Ocice 0:9
(0:4)
Siarka II Tarnobrzeg
Sezon 2016/2017
asystent 18.06.2017, 18:00 KP Zarzecze 1:2 Strzelec Dąbrowica
asystent 17.06.2017, 17:00 Górnovia Górno 1:4 Sokół Kamień
główny 04.06.2017, 16:00 KP Zarzecze 4:0 LZS Jadachy
główny 28.05.2017, 16:00 Pogoń Leżajsk 8:0 Unia Skowierzyn
główny 07.05.2017, 13:00 LKS Brzyska Wola 0:3 Stal II Mielec (juniorzy)
asystent 03.05.2017, 16:00 LZS Zdziary 2:2 LZS Jadachy
asystent 22.04.2017, 16:00 LZS Zdziary 1:3
(0:2)
Pogoń Leżajsk
główny 12.04.2017, 17:30 Unia Nowa Sarzyna 1:0
(0:0)
LZS Zdziary
główny 09.04.2017, 15:00 Sokół Sokolniki 4:0 LZS Jadachy
asystent 26.03.2017, 14:00 Sokół Kamień 1:2
(1:0)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 19.11.2016, 13:00 Słowianin Grębów 0:1
(0:0)
Pogoń Leżajsk
asystent 11.11.2016, 14:00 OKS Mokrzyszów 2:1
(1:0)
Transdźwig Stale
asystent 06.11.2016, 14:00 KP Zarzecze 3:0
(0:0)
Unia Skowierzyn
główny 29.10.2016, 15:00 Jeziorak Chwałowice 2:0
(0:0)
LZS Zdziary
główny 16.10.2016, 11:00 WISAN Skopanie 3:3
(1:1)
Nafta Jedlicze (juniorzy)
asystent 08.10.2016, 14:00 LZS Zdziary 2:0
(1:0)
Strzelec Dąbrowica
główny 25.09.2016, 16:00 Słowianin Grębów 4:1
(2:0)
Jeziorak Chwałowice
asystent 23.09.2016, 16:00 LZS Zdziary 0:2
(0:2)
KP Zarzecze
asystent 10.09.2016, 16:00 LZS Zdziary 3:0
(1:0)
Transdźwig Stale
asystent 04.09.2016, 15:00 KP Zarzecze 4:1
(2:0)
Sokół Kamień
główny 21.08.2016, 16:00 Pogoń Leżajsk 2:0
(2:0)
Górnovia Górno
asystent 07.08.2016, 16:00 KP Zarzecze 4:1
(3:1)
Jeziorak Chwałowice
Sezon 2015/2016
główny 19.06.2016, 16:00 Stal Gorzyce 3:2
(2:1)
Słowianin Grębów
asystent 18.06.2016, 16:00 LZS Zdziary 5:0
(2:0)
Orzeł Rudnik
asystent 12.06.2016, 14:30 KP Zarzecze 0:3
(0:1)
Jeziorak Chwałowice
główny 29.05.2016, 12:00 LZS Zdziary 1:0
(0:0)
Sokół Kamień
asystent 22.05.2016, 16:00 Słowianin Grębów 2:1
(0:0)
KP Zarzecze
asystent 15.05.2016, 14:00 Olimpia Solo Pysznica 1:2
(0:2)
Pogoń Leżajsk
asystent 03.05.2016, 16:00 KP Zarzecze 1:3
(0:1)
Pogoń Leżajsk
asystent 17.04.2016, 15:00 Sokół Kamień 2:2
(1:0)
WISAN Skopanie
asystent 17.04.2016, 13:00 Sokół Kamień 0:1
(0:1)
WISAN Skopanie (juniorzy)
główny 10.04.2016, 15:00 WISAN Skopanie 0:5
(0:3)
Stal Gorzyce
asystent 10.04.2016, 13:00 WISAN Skopanie 7:2
(5:2)
Bukowa Jastkowice (juniorzy)
asystent 03.04.2016, 15:00 LZS Zdziary 1:0
(1:0)
Słowianin Grębów
główny 26.03.2016, 15:00 Słowianin Grębów 0:2
(0:1)
Sokół Kamień
główny 08.11.2015, 14:00 Transdźwig Stale 1:1
(1:1)
OKS Mokrzyszów
asystent 25.10.2015, 14:30 Transdźwig Stale 0:6
(0:4)
Unia Nowa Sarzyna
główny 18.10.2015, 15:00 Unia Nowa Sarzyna 5:2
(1:0)
Olimpia Solo Pysznica
asystent 04.10.2015, 15:00 Unia Nowa Sarzyna 2:1
(1:0)
KP Zarzecze
asystent 03.10.2015, 15:00 LZS Zdziary 3:1
(1:1)
Transdźwig Stale
asystent 27.09.2015, 16:00 KP Zarzecze 7:0
(3:0)
Orzeł Rudnik
asystent 20.09.2015, 16:00 Pogoń Leżajsk 0:2
(0:1)
KP Zarzecze
główny 09.09.2015, 16:00 Stal Gorzyce 1:2 Sokół Sokolniki
asystent 03.09.2015, 17:00 Stal Gorzyce 5:1
(3:0)
Unia Skowierzyn
asystent 30.08.2015, 17:00 Słowianin Grębów 3:1
(0:0)
Orzeł Rudnik
asystent 23.08.2015, 16:00 LZS Zdziary 5:1
(4:1)
OKS Mokrzyszów
główny 09.08.2015, 16:00 Transdźwig Stale 2:1
(2:1)
WISAN Skopanie
asystent 09.08.2015, 14:00 Transdźwig Stale 0:5
(0:2)
WISAN Skopanie (juniorzy)
Sezon 2014/2015
główny 14.06.2015, 16:00 LZS Zdziary 3:4
(1:0)
Wichry Rzeczyca Długa
główny 04.06.2015, 16:00 OKS Mokrzyszów 9:1
(5:0)
Wichry Rzeczyca Długa
główny 30.05.2015, 17:00 WISAN Skopanie 2:1
(1:0)
Sparta Jeżowe
asystent 30.05.2015, 15:00 WISAN Skopanie 5:1 Sparta Jeżowe (juniorzy)
asystent 17.05.2015, 16:00 Unia Skowierzyn 1:0
(1:0)
Olimpia Solo Pysznica
główny 10.05.2015, 16:00 Słowianin Grębów 3:3
(0:2)
Unia Skowierzyn
asystent 06.05.2015, 17:00 Sokół Sokolniki 1:2
(1:1)
WISAN Skopanie
główny 30.04.2015, 17:00 ŁKS Łowisko 1:1
(1:0)
WISAN Skopanie
asystent 30.04.2015, 15:00 ŁKS Łowisko 3:0
(2:0)
WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 18.04.2015, 16:00 Unia Nowa Sarzyna 1:0
(1:0)
OKS Mokrzyszów
główny 12.04.2015, 15:00 LZS Zdziary 2:1
(0:1)
Sokół Sokolniki
główny 29.03.2015, 14:00 Słowianin Grębów 2:2
(1:1)
Unia Nowa Sarzyna
główny 15.11.2014, 13:30 Sokół Sokolniki 3:2
(2:0)
Olimpia Solo Pysznica
asystent 08.11.2014, 14:00 LZS Zdziary 4:0
(0:0)
Orzeł Rudnik
asystent 31.10.2014, 14:30 WISAN Skopanie 1:1
(0:0)
Unia Skowierzyn
asystent 31.10.2014, 12:30 WISAN Skopanie 5:0
(1:0)
Unia Skowierzyn (juniorzy)
główny 26.10.2014, 14:00 San Wrzawy 3:0
(0:0)
WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 26.10.2014, 12:00 San Wrzawy 2:2
(0:1)
WISAN Skopanie
asystent 25.10.2014, 15:00 Stal Gorzyce 3:1
(0:0)
Wichry Rzeczyca Długa
główny 15.10.2014, 15:30 LZS Kotowa Wola 3:5
(1:2)
Sokół Sokolniki
główny 05.10.2014, 15:00 Orzeł Rudnik 4:1
(2:0)
Słowianin Grębów
główny 24.09.2014, 16:00 San Wrzawy 0:2
(0:1)
WISAN Skopanie
asystent 21.09.2014, 16:00 Orzeł Rudnik 1:2
(1:0)
San Wrzawy
główny 07.09.2014, 16:00 Stal Gorzyce 0:1
(0:1)
Słowianin Grębów
główny 03.09.2014, 16:30 KP Zarzecze 3:5 Sokół Kamień
główny 17.08.2014, 14:00 Unia Nowa Sarzyna 6:1
(1:0)
ŁKS Łowisko
asystent 14.08.2014, 18:00 WISAN Skopanie 2:3
(1:3)
Słowianin Grębów
asystent 14.08.2014, 16:00 WISAN Skopanie 2:2
(0:2)
Słowianin Grębów (juniorzy)
asystent 10.08.2014, 16:00 Orzeł Rudnik 1:1
(1:1)
Unia Skowierzyn
główny 30.07.2014, 17:00 Sanna Zaklików 5:4 San Kłyżów
Sezon 2013/2014
główny 19.06.2014, 16:00 Orzeł Rudnik 7:0
(3:0)
Rotunda Krzeszów
asystent 08.06.2014, 17:00 Olimpia Solo Pysznica 3:2
(2:1)
Sparta Jeżowe
asystent 07.06.2014, 16:00 LZS Zdziary 1:7
(1:5)
Bukowa Jastkowice
asystent 28.05.2014, 17:30 San Wrzawy 0:2
(0:1)
Olimpia Solo Pysznica
asystent 03.05.2014, 16:00 LZS Zdziary 2:2
(1:0)
Unia Nowa Sarzyna
główny 27.04.2014, 15:00 Orzeł Rudnik 3:4
(1:2)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 16.04.2014, 16:30 Unia Nowa Sarzyna 0:0
(0:0)
WISAN Skopanie
główny 06.04.2014, 15:00 Sparta Jeżowe 2:4
(1:2)
Sokół Kamień
główny 29.03.2014, 15:00 WISAN Skopanie 4:1
(1:1)
KS Podwolina
asystent 29.03.2014, 13:00 WISAN Skopanie 1:2
(0:1)
KS Podwolina (juniorzy)
asystent 16.10.2013, 15:30 WISAN Skopanie 0:0
(0:0)
OKS Mokrzyszów
asystent 06.10.2013, 15:00 Sokół Kamień 0:2
(0:1)
LZS Zdziary
asystent 22.09.2013, 16:00 Sparta Jeżowe 2:2
(0:1)
Bukowa Jastkowice
asystent 15.09.2013, 16:00 Bukowa Jastkowice 3:1
(0:1)
Orzeł Rudnik
główny 28.08.2013, 17:00 Sparta Jeżowe 1:2 OKS Mokrzyszów
asystent 25.08.2013, 14:00 LKS Brzyska Wola 4:1
(1:1)
WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 10.08.2013, 16:00 Stal Gorzyce 2:4
(0:0)
Olimpia Solo Pysznica
główny 04.08.2013, 16:00 KS Podwolina 1:2
(1:2)
WISAN Skopanie
asystent 04.08.2013, 14:00 KS Podwolina 0:4
(0:2)
WISAN Skopanie (juniorzy)
Sezon 2012/2013
główny 23.06.2013, 16:00 KP Zarzecze 3:0
(wo)
Strzelec Dąbrowica
główny 16.06.2013, 16:00 KS Podwolina 2:0
(2:0)
LZS Zdziary
asystent 12.06.2013, 17:30 KS Podwolina 2:1
(0:0)
San Kłyżów
główny 01.06.2013, 17:00 KP Zarzecze 1:1
(1:0)
San Kłyżów
główny 30.05.2013, 16:00 San Kłyżów 0:3
(0:2)
Słowianin Grębów
asystent 24.04.2013, 17:00 LZS Zdziary 1:3
(1:2)
Bukowa Jastkowice
główny 14.04.2013, 15:00 KS Podwolina 0:0
(0:0)
Słowianin Grębów
asystent 04.11.2012, 13:30 KP Zarzecze 2:2
(0:2)
Sokół Kamień
główny 27.10.2012, 15:00 Orzeł Rudnik 5:1
(1:0)
OKS Wielowieś
główny 14.10.2012, 15:00 Orzeł Rudnik 5:1
(4:0)
San Wrzawy
asystent 26.09.2012, 16:00 Słowianin Grębów 0:2 Stal Nowa Dęba
główny 16.09.2012, 14:30 OKS Wielowieś 3:0
(1:0)
WISAN Skopanie
asystent 06.09.2012, 17:00 Sparta II Groble 5:7 Podlesianka Kamień
główny 02.09.2012, 16:00 Strzelec Dąbrowica 0:3
(0:2)
WISAN Skopanie
asystent 02.09.2012, 14:00 Strzelec Dąbrowica 2:3
(1:2)
WISAN Skopanie (juniorzy)
główny 12.08.2012, 16:00 KS Podwolina 1:10
(0:6)
Olimpia Solo Pysznica
asystent 04.08.2012, 17:00 Podlesianka Kamień 2:1 Łęg Stany
Sezon 2011/2012
asystent 20.08.2011, 17:00 KP Zarzecze 2:2
(2:2)
WISAN Skopanie
główny 20.08.2011, 15:00 KP Zarzecze 1:0
(1:0)
WISAN Skopanie (juniorzy)
Sezon 2010/2011
główny 10.04.2011, 15:00 Sanna Zaklików 1:3
(1:0)
WISAN Skopanie
Sezon 2008/2009

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej