Zostań sponsorem

Zostań sponsorem KS Wisan Skopanie

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?

A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Wisan Skopanie to klub sportowy działający na rzecz rozwoju kultury fizycznej dzieci, młodzieży i dorosłych. KS Wisan Skopanie to uznana marka docierająca do sympatyków najpopularniejszej dyscypliny sportowej w naszym kraju, czyli piłki nożnej już od 60 lat.
W ramach klubu prosperują cztery drużyny, które dumnie prezentują się podczas meczów piłkarskich na terenach powiatów tarnobrzeskiego, stalowowolskiego, niżańskiego, rzeszowskiego oraz leżajskiego. Podczas meczów organizowanych przez nasz klub na trybunach zasiada 200-300 widzów.

Strona www.kswisan.pl osiąga codziennie kilkaset unikalnych wizyt, a w dniach meczowych ilość ta sięga nawet do 3000. Serwis internetowy klubu doceniany jest nie tylko w lokalnej społeczności. Informacje, wyniki czy statystyki dotyczące całej ligi prezentowane w przyjazny sposób przyciągają wielu sympatyków różnych drużyn.

W ramach sponsoringu oferujemy reklamę na stronie internetowej, strojach meczowych, dresach treningowych, obiekcie sportowym (ogrodzenie stadionu, wokół murawy) i materiałach promocyjnych.

Skontaktuj się z nami – jesteśmy otwarci na propozycje współpracy!

Kontakt pod adresem email - biuro@kswisan.pl
lub pod numerem telefonu 506 442 143 (prezes klubu - Wiesław Szlęzak).

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej