Regulamin

 1. Informacje ogólne
  1. Dostęp do serwisu jest całkowicie bezpłatny.
  2. Regulamin określa zasady korzystania ze strony internetowej www.kswisan.pl, czyli usługi świadczonej drogą elektroniczną przez administratora portalu.
  3. Użytkownik jest zobowiązany do korzystania ze strony w sposób zgodny z niniejszym Regulaminem, obowiązującym prawem, ogólnymi zasadami korzystania z sieci Internet oraz celami utworzenia strony, a w szczególności w sposób nie naruszający praw osób trzecich oraz praw właściciela.
  4. Na stronie mogą być umieszczone linki do adresów internetowych podmiotów trzecich, na których treść właściciel nie ma żadnego wpływu. Za treści znajdujące się pod linkowanymi adresami odpowiada wyłącznie ich operator.
  5. Serwis prowadzi szczegółowe statystyki wszystkich użytkowników strony i ich wpisów.
  6. Właściciel strony zastrzega sobie prawo dokonywania zmian w regulaminie, które stają się obowiązujące z chwilą opublikowania na portalu i poinformowaniu o zmianach na stronie głównej strony.
 2. Konto
  1. Każdy z odwiedzających może posiadać konto w naszym serwisie. Aby stworzyć własne, indywidualne konto wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny, w którym trzeba podać unikalny login, za pomocą którego dana osoba będzie dalej posługiwać się w serwisie.
  2. Zalogowani użytkownicy posiadają kilka udogodnień, których nie posiadają Goście.
 3. Komentarze
  1. Na stronie panuje wolność słowa, każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii.
  2. Zabrania się umieszczania treści uważanych za wulgarne, obraźliwe, pornograficzne oraz niezgodnych z obowiązującym prawem.
  3. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści publikowane w serwisie samodzielnie przez jego Użytkowników. Redakcja jednocześnie zastrzega sobie prawo w uzasadnionych przypadkach do modyfikacji i usuwania przesłanych treści bez zgody i wiedzy autora.
  4. Serwis zastrzega sobie prawo do ograniczenia możliwości zamieszczania komentarzy na całej stronie lub w wybranych artykułach.
 4. Konsekwencje
  1. Złamanie regulaminu lub działania służące na szkodę serwisu są zabronione i będą surowo karane. Za popełnienie wspomnianych przewinień użytkownikowi może zostać zablokowany dostęp do strony (dożywotnio lub na pewien okres).
 5. Zasady wykorzystywania materiałów
  1. Zabrania się wykorzystywania materiałów umieszczonych w serwisie bez podania źródła.
  2. Rozpowszechnianie zdjęć w wersji, w której brakuje napisu kswisan.pl lub informacji o autorze (bądź pochodzeniu) zdjęcia jest zabronione.
  3. Złamanie zasad wykorzystywania materiałów zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej