Juniorskie derby dla Wisanu

W juniorskim starciu pomiędzy Strzelcem Dąbrowica a Wisanem Skopanie padł wynik 2:3. Wyrównane derby, które do samego końca trzymały w napięciu zakończyły się zwycięstwem podopiecznych Konrada Pluty.

W naszym zespole w roli bramkarza zadebiutował Piotr Cebula. Wynik w 28 min. otworzył Marcin Szlęzak, który wykorzystał dogranie Łukasza Obary. Po trzech minutach gospodarze doprowadzają do wyrównania, piłka po strzale zza pola karnego ląduje w siatce. Taki stan nie utrzymywał się długo, już trzy minuty później Wisan ponownie wychodzi na prowadzenie, tym razem do siatki piłkę z dość odległego rzutu wolnego skierował Kacper Ozga, futbolówkę nieporadnie dotknął jeszcze goalkeeper Strzelca. Kilka minut później dobrą okazję zmarnował Łukasz Obara. Do przerwy 1:2. Druga połowa rozpoczęła się od szybkiego uderzenia Wisanu, na listę strzelców po raz drugi wpisał się Marcin Szlęzak. Goście starali się odrobić straty, ale poza jednym trafieniem więcej nie strzelili. Mecz obie ekipy kończyły w dziesiątkę.

Strzelec Dąbrowica - WISAN Skopanie 2:3 (1:2)

gol 0:1 28' Marcin Szlęzak (asysta Łukasz Obara)
gol 1:1 31' zawodnik Strzelca
gol 1:2 34' Kacper Ozga (wolny)
gol 1:3 46' Marcin Szlęzak
gol 2:3 69' zawodnik Strzelca

2 żółte kartki = czerwona 78' Adrian Durda (Wisan)
czerwona kartka 78' Mateusz Tworek (Strzelec)

WISAN: Piotr Cebula - Radosław Dynarek, Damian Krawiecki, Adrian Durda 2 żółte kartki = czerwona - Kamil Firosz żółta kartka zmiana (75' Dawid Rusin), Kacper Ozga gol żółta kartka, Bartłomiej Furdyna żółta kartka, Mirosław Dryka, Kacper Kłosowski żółta kartka zmiana (58' Arkadiusz Nowak) - Marcin Szlęzak gol gol, Łukasz Obara