Minimalna porażka w Nowej Sarzynie

Seniorzy Wisanu Skopanie przegrali w ramach 3. kolejki klasy okręgowej z Unią Nowa Sarzyna 2:1. Jedyne trafienie dla Wisanu zdobył w 62 minucie Marcin Szlęzak.

Bez punktów z pierwszego wyjazdu w sezonie 2016/2017 wrócili seniorzy Wisanu Skopane. Unia Nowa Sarzyna okazała się lepsza o jedno trafienie i pokonała w sobotnie popołudnie Wisan Skopanie 2:1.

Pierwsza połowa należała do Unii, co zostało udokumentowane dwoma golami strzelonymi przez zawodników gospodarzy. W 62 minucie po dograniu Dawida Kubisztala okazje wykorzystał Marcin Szlęzak lobując bramkarza miejscowych i tym samym strzelając gola kontaktowego. Drugiego, dającego wyrównanie w tym meczu trafienia dla Wisanu nie było, bowiem mądrze bronili się gospodarze.

Unia Nowa Sarzyna - WISAN Skopanie 2:1 (2:0)

gol 1:0 28' Patryk Kwaśniak
gol 2:0 38' Mateusz Florek
gol 2:1 62' Marcin Szlęzak

WISAN: Tomasz Kryszpin - Bartłomiej Furdyna, Marcin Hynowski, Mateusz Jarosz, Dominik Kłosowski żk - Kacper Lis zmiana (46' Arkadiusz Nowak), Krzysztof Kubiak, Dawid Kubisztal, Marcin Stępień żk zmiana (77' Piotr Ścipień), Marcin Serafin - Marcin Szlęzak gol

Sędziował: Mariusz Antosz (KS Stalowa Wola)