Misja Krzątka. Wygrana koniecznością

www.baranowsandomierski.pl

W niedzielę ekipa prowadzona przez Janusza Hynowskiego spróbuje przełamać passę trzech porażek z rzędu. Po raz pierwszy w historii niebiesko – biało – zieloni zmierzą się z LZS Krzątka.

LZS Krzątka jest klubem założonym na samym początku obecnego stulecia, którego największym sukcesem okazał się awans do A klasy w 2018 roku, a następnie utrzymanie w swoim debiutanckim sezonie na tym szczeblu rozgrywkowym. Jak natomiast zawodnicy tego zespołu prezentują się w obecnej kampanii? W niedzielę drużyna z gminy Majdan Królewski zamelduje się na stadionie w Skopaniu w dość dobrych humorach. Ostatnie zwycięstwa z KS Żupawa i Sanną Zaklików oraz bezbramkowy remis ze Wspólnotą Serbinów pozwoliły na odskoczenie od dna ligowego zestawienia. Aktualnie LZS Krzątka z dorobkiem 13 punktów piastuje jedenastą lokatę w tabeli z przewagą sześciu oczek nad strefą spadkową. Dziwnie może zabrzmieć, ale dopiero do takiego spokojnego położenia aspirują w Skopaniu. Dyspozycja naszego zespołu stanowi bardzo niemiłą niespodziankę, a miano największego rozczarowania sezonu można przypisać właśnie podopiecznym Janusza Hynowskiego. Dziewięć zdobytych punktów – z pewnością nie takiego rezultatu oczekiwano po ponad trzech miesiącach piłkarskich zmagań. Co gorsza, sytuacja z tygodnia na tydzień wcale nie ulega poprawie, a wręcz przeciwnie. Najwyższa chwila, aby ten niepokojący stan rzeczy zacząć zmieniać. Zaczynamy od najbliższego spotkania! Innej opcji nie widzimy. 

Statystyki przedmeczowe

Bilans gier

Pierwszy gwizdek sędziego w konfrontacji Wisan Skopanie – LZS Krzątka punktualnie o godz. 15:00. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwać będzie trójka sędziowska w następującym składzie: Paweł Samołyk (sędzia główny), Tomasz Mazur (sędzia liniowy I) oraz Igor Samołyk (sędzia liniowy II). Zapraszamy!

Po trzytygodniowym okienku do rozgrywek powracają juniorzy Wisanu Skopanie. W niedzielę młodzieżowców prowadzonych przez Krzysztofa Kubiaka czeka spotkanie na samym szczycie ligowej tabeli. Lider podejmie wicelidera. Początek o godz. 13:00.

odswież

Komentarze

/ajax/L2tvbWVudGFyemUvbGlzdGEvdHlwZS1OL2lkLTIwMDQ
21 października 2019 12:06 #5 ~Tylko 3 pkt (gość) *.30.4.26.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jak Kris vice punkty do zapraszamy do nas
20 października 2019 17:13 #4 ~Lekki (gość) *.107.34.144
Przepraszam jak można zwolnić trenera który jest v-ce prezesem
20 października 2019 17:07 #3 ~Lekki (gość) *.107.34.144
Haha tylko 3 pkt..... 1:2 z słabą Krzatka to z kim wy chcecie wygrać.. Czy nikt nie widzi że źle się dzieje, czy nie pora zwolnić trenera roku..
19 października 2019 14:12 #2 ~hatczinson (gość) *.play-internet.pl
Tylko zwycięstwo Wisanek tylko zwycięstwo!
18 października 2019 20:21 #1 ~fan.. (gość) *.107.34.151
wygrana 3, 4 bramkami z takim przeciwnikiem to jest minimum. Lepszej okazji szybko nie będzie

Dodaj komentarz

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej