Porażka i czwarte miejsce na koniec sezonu

Nasi juniorzy przegrali dzisiaj 5:2 z młodzieżowcami reprezentującymi Olimpię Pysznica i sezon 2011/2012 kończą na czwartym miejscu w tabeli.

Od pierwszych minut pojedynku rozgrywanego w bardzo upalnej pogodzie goście ruszyli do ataków, widać było doskonale, że nie bez przyczyny zespół z Pysznicy zajmuje pierwszej miejsce w juniorskiej okręgówce. Pierwsze trafienie Pysznica zanotowała w 13. minucie, w późniejszych minutach coraz częściej do głosu dochodzili nasi zawodnicy, pierw 21. minucie bramkarza rywala pokonał Marcin Szlęzak, a na prowadzenie w 27. minucie Wisan wyprowadził Maciek Chwałek. Do przerwy rezultat 2:1 nie uległ zmianie.
Zmiany przeprowadzone w przerwie (zaciąg do seniorów) spowodowały ogromną przewagę gości, utrata aż czterech bramek nie pozwoliła nam na osiągniecie korzystnego wyniku, choć bagaż bramek byłby zdecydowanie większy, gdyby nie kilka dobrych interwencji Patryka Turka. Nasi juniorzy kończą sezon na czwartym miejscu, choć po dobrej rundzie jesiennej oczekiwania były większe, kilka wpadek i pozycja z podium uciekła koło nosa, a szkoda.

WISAN Skopanie - Olimpia Pysznica 2:5 (2:1)

gol 2:5 84' ?

WISAN: Patryk Turek - Radosław Dynarek, Piotr Raś żółta kartka, Adrian Durda - Łukasz Nieckula zmiana (60' Oskar Smykla), Kacper Ozga, Damian Krawiecki zmiana (46' Kamil Gudz), Maciej Stępień zmiana (75' Piotr Cebula), Mirosław Dryka (60' Kamil Firosz) - Maciej Chwałek gol żółta kartka, Marcin Szlęzak gol zmiana (46' Łukasz Obara)