Porażka juniorów w Grębowie

Słowianin Grębów - WISAN Skopanie 2:1 (1:1) (juniorzy)

Nasi juniorzy przegrali w dniu dzisiejszym w Grębowie z miejscowym Słowianinem 2:1.

Nasi juniorzy spotkanie zaczęli w odrobinę zmienionym zestawieniu niż można by się spodziewać. Przez cały mecz bramki Wisanu strzegł Mateusz Owoc, natomiast do seniorów powołany został Marcin Szlęzak. Choć od pierwszych minut lepiej prezentowali się gospodarze, to na jednobramkowe prowadzenie wyszła nasza drużyna. W 10 minucie uderzenie z około 30 metrów Bartka Furdyny zaskoczyło bramkarza gospodarzy. W pierwszej połowie ekipa z Grębowa miała więcej z gry, tworzyła sytuacje bramkowe i po jednej z akcji, dokładniej w 34 minucie doprowadziła do wyrównania. W drugiej odsłonie w początkowym okresie zdecydowanie przeważał Wisan, ale sytuację, do których doszli nasi zawodnicy kończyły się zwykle dość niecelnym strzałem. W 73 minucie miejscowi po raz drugi tego dnia pokonali naszego bramkarza. Mimo dalszej wyrównanej gry obie ekipy nie zdobyły następnej bramki i spotkanie zakończyło się rezultatem 2:1.

gol 0:1 10' Bartłomiej Furdyna
gol 1:1 34' zawodnik Słowianina
gol 2:1 73' zawodnik Słowianina

WISAN: Mateusz Owoc - Radosław Dynarek, Kacper Ozga żółta kartka, Kacper Kłosowski, Łukasz Nieckula zmiana (46' Adrian Durda żółta kartka) - Kamil Firosz zmiana (70' Mirosław Dryka), Bartłomiej Furdyna gol żółta kartka, Damian Krawiecki, Maciej Chwałek - Arkadiusz Nowak zmiana (75' Oskar Smykla), Łukasz Obara zmiana (82' Kacper Lis)

Sędziował: Daniel Łój