Porażka w Chwałowicach - niestety...

Nie udał się nasz wyjazd do Chwałowic, gdzie przegraliśmy z miejscowym Jeziorkiem 3:2. Kluczowe dla całego spotkania było pierwsze kilkanaście minut, po których straciliśmy aż 3 bramki.

Podopieczni Janusza Hynowskiego nie mogli znaleźć sposobu na bramkarza gospodarzy i taki stan utrzymał się do końca pierwszej połowy. Druga odsłona spotkania była bardziej wyrównana i co ważniejsze zaczęliśmy zdobywać bramki. Najpierw w 75’ trafił Konrad Pluta a 5 minut potem zrobił to Krzysztof Lis. Niestety, więcej goli zdobytych przez nasz zespół już nie zobaczyliśmy. Ta porażka skraca dystans jaki dzielił od nas Jezioraka do 3 punktów. Ale mocno wierzymy, że ta porażka nie załamie naszych zawodników i w dalszym ciągu będą walczyć o awans do upragnionej klasy okręgowej. WISAN!

Jeziorak Chwałowice - WISAN Skopanie 3:2 (3:0)

WISAN: M. Kryszpin - J. Drożdżal, W. Pluta żółta kartka, K. Kubiak - M. Jarosz zmiana (70' Z. Pluta), D. Rzeźwicki zmiana (46' M. Lis żółta kartka), P. Durda, M. Serafin, K. Pluta gol zmiana (87' M. Stępień) - K. Lis gol, M. Bąba

Jeziorak: P. Żak - A. Oskroba, P. Madej, P. Kurkiewicz, K. Gąsiorowski - R. Suszek, G. Kurkiewicz gol, P. Oskroba gol, P. Nowiński żółta kartka - P. Ziółkowski zmiana (85' P. Czerpak), K. Oźga gol żółta kartka

gol 1:0 1' Krzysztof Oźga
gol 2:0 8' Grzegorz Kurkiewicz
gol 3:0 15' Piotr Oskroba
gol 3:1 75' Konrad Pluta
gol 3:2 80' Krzysztof Lis

Sędziował: Daniel Sławek