Powstali z martwych! Horror zwieńczony zwycięstwem w juniorskich derbach

Ten mecz zapisze się w historii Wisanu. Nasi juniorzy wygrali w derbowym starciu ze Strzelcem Dąbrowica 6:5, choć po upływie 65 minut przegrywali jeszcze 2:5.

Nie lada emocji przysporzyły juniorskie derby pomiędzy Wisanem Skopanie a Strzelcem Dąbrowica. Nasza drużyna, która „przespała” prawie godzinę spotkania w niewiarygodnych okolicznościach odwróciła losy rywalizacji. Jeszcze w 65 minucie przyjezdni wygrywali na naszym stadionie 5:2, ale wracają ze Skopania bez żadnych punktów. Trzeci gol tak napędził naszą drużynę, że ta dokonała w kolejnych minutach rzeczy niesamowitej. Niezłomnym charakterem, zaangażowaniem, przy dodatkowo głośnym i licznym wsparciu z trybun podopieczni Krzysztofa Kubiaka stłamsili wręcz swoich rywali i w 86 minucie zdołali wyrównać, a w doliczonym czasie gry za sprawą Jakuba Hammera przychylili szalę zwycięstwa na swoją stronę. Był to wspaniały powrót naszych piłkarzy, który będziemy wspominać latami.

WISAN Skopanie - Strzelec Dąbrowica 6:5 (2:4) (juniorzy starsi)

gol 6:5 90+3' Jakub Hammer

WISAN: Marcin Szczypta - Bartosz Zgórski zmiana (74' Nikolas Dryka), Mikołaj Magda zmiana (41' Jan Witek), Jakub Łukaszek, Filip Lis - Tomasz Garboś zmiana (90' Mateusz Kułacz), Karol Madej zmiana (90' Wiktor Kopeć), Mateusz Pitra zmiana (56' Kacper Pietraszko), Łukasz Baran gol, Jakub Hammer gol gol gol - Igor Hynowski gol gol

Sędziował: Maciej Lipski