Pozostaje niedosyt - bez bramek w Ocicach

W dniu dzisiejszym (tj. 11 października 2009 roku) nasza drużyna bezbramkowo zremisowała z Koniczynką Ocice.

Co ciekawe mogliśmy wygrać z 5:0, a mecz skończyliśmy w 9., bowiem czerwone kartki otrzymali Damian Rup (dwie żółte) oraz Łukasz Trzaska. Wisan przystąpił do tego spotkania w mocno eksperymentalnym zestawieniu, bowiem do gry zgłosiło się tylko 11 seniorów.
Pierwsze minuty niczego szczególnego nie ukazały, obydwa zespoły nawzajem się "badały". W następnych minutach ujrzeliśmy już sytuacje podbramkowe, zarówno z jednej jak i drugiej strony, lecz po żadnej nie padła bramka. Wisan powoli przejmował kontrolę nad rywalem. Bardzo dużo indywidualnych rajdów Krzyśka Lisa oraz celnych strzałów o dziwo bronionych przez bramkarza lub blokowanych przez obronę. Jednak pierwsza połowa kończy się remisem 0:0. Po przerwie obraz gry nie zmienił się, nasz zespół posiadał sporą przewagę, a dużo pecha w tym spotkaniu miał Damian Rup, którego strzały jak zaczarowane nie wpadały do bramki gospodarzy. Mimo to goście przeprowadzili kilka groźnych kontrataków, po których to my moglibyśmy stracić bramkę. Około 70 minuty meczu nasz nowy zawodnik Łukasz Trzaska dostał czerwoną kartkę za faul. Wydarzenie to jeszcze bardziej pod-motywowało zawodników Wisanu, którzy przycisnęli rywala jeszcze bardziej. W ostatnich minutach bardzo dużo wolnych i strzałów po naszej stronie, poprzeczka "Rupka", ostatecznie zwycięska bramka nie pada. W barwach Wisanu swój debiut zaliczył junior Piotr Raś. Szkoda zmarnowanych 2 punktów, mimo to dziękujemy za włożone zdrowie naszych zawodników.

Koniczynka Ocice - WISAN Skopanie 0:0

WISAN: M. Kryszpin - K. Kubiak, M. Leszkowicz, J. Drożdzal - M. Jarosz, D. Rzeźwicki żółta kartka, Ł. Trzaska czerwona kartka, K. Lis, D. Rup 2 żółte kartki = czerwona - M. Stępień, T. Kryszpin (87' P. Raś)

Wyniki 11. kolejki: (11 października, 15:00)
  • Kolejarz Knapy 2-0 Jeziorak Chwałowice