Trzy punkty ze Spartą

W wyjazdowym meczu 13. kolejki klasy okręgowej Wisan Skopanie wygrał w Jeżowe, z miejscową Spartą 0:2. W całym meczu stroną przeważającą i prawidłową zwycięską okazali się przyjezdni ze Skopania, którzy więcej grali piłką i stwarzali więcej zagrożenia pod bramką przeciwnika aniżeli gospodarze, których sporadyczne i niemrawe ataki nie potrafiły zaskoczyć naszego bramkarza

- Mateusza Kuszaja. Po pierwszych piętnastu minutach właściwie powinno być 0:3, ale szwankowała skuteczność. W końcu do siatki w 25 min. po rzucie rożnym trafił Marcin Lis. W przerwie Witka Uzara na placu gry zastąpił Kamil Kędziora i to on w 75min. dał swojej drużynie dwubramkowe prowadzenie, tym samym niemal kończąc jakiekolwiek marzenia Sparty na wywalczenie z tej rywalizacji choćby jednego punkciku. Kolejne trzy punkty cieszą, na naszym koncie jest już ich 23, a w tej rundzie pozostały jeszcze dwie ligowe potyczki. Za tydzień z obecnym liderem Słowianinem Grębów, a 11 listopada na terenie rywala z Sokołem Nisko i wcale w tych pojedynkach nie stoimy na straconej pozycji.

Sparta Jeżowe - WISAN Skopanie 0:2 (0:1)

gol 0:1 25' Marcin Lis
gol 0:2 75' Kamil Kędziora

WISAN: Mateusz Kuszaj - Tomasz Polek, Marcin Babula, Jacek Drożdzal - Mateusz Jarosz żółta kartka zmiana (71' Maciej Pluta), Marcin Hynowski, Dawid Rzeźwicki zmiana (85' Bartłomiej Furdyna), Konrad Pluta, Witold Uzar zmiana (46' Kamil Kędziora gol żółta kartka) - Marcin Lis gol, Krzysztof Lis