Twardy orzech do zgryzienia - starcie z rozpędzonym LZS Zdziary

Jesienne zmagania na boiskach stalowowolskiej ligi okręgowej powoli chylą się ku końcowi. W ramach 14. kolejki ekipa prowadzona przez Janusza Hynowskiego zagra przed własną publicznością z LZS Zdziary.

Niesłychanie ciężkie wyzwanie czeka nasz zespół w nadchodzącą niedzielę. Do Baranowa Sandomierskiego zawita bowiem obecnie czwarta siła klasy okręgowej - LZS Zdziary. Z meczu na mecz ekipa naszych przeciwników rośnie w oczach potwierdzając jednocześnie przedsezonowe aspiracje. Początek rozgrywek nie należał co prawda do przekonywujących - pięć punktów w czterech spotkaniach przełożyło się tylko na dziesiątą pozycję w tabeli. Jednak można powiedzieć, że czas działał zdecydowanie na korzyść tego zespołu. Gdy wszystkie trybiki zaczęły funkcjonować we właściwy sposób nikt nie potrafił już skutecznie zatrzymać drużyny ze Zdziar - od dwóch miesięcy rywale mogą tytułować się mianem niepokonanych. Ponadto żółto - czarni notują passę pięciu efektownych zwycięstw z rzędu, które wywindowały ich na czwartą pozycję w ligowym zestawieniu. Niewątpliwie, duża w tym zasługa Wojciecha Sobiło - nowego nabytku LZSu oraz dotychczasowego lidera klasyfikacji strzelców piątej ligi (17 goli strzelonych). Lokatę niżej znajdują się z kolei podopieczni Janusza Hynowskiego. Niebiesko - biało - zieloni owocnie wymazali z pamięci dwucyfrową porażkę z Siarką II Tarnobrzeg pewnie wygrywając 1:3 w Kłyżowie. Rewelacja ze Skopania nie powiedziała jeszcze w rundzie jesiennej ostatniego słowa. Czas przełamać więc niepomyślną serię w starciach z LZS Zdziary - pięć ostatnich meczów pomiędzy obiema ekipami kończyły się porażkami Wisanu. Dlatego niedzielna rywalizacja sąsiadów w tabeli zapowiada się nietuzinkowo. Kto z tego pojedynku wyjdzie zatem zwycięsko? Czy nasi piłkarze zdołają zastopować zwycięski marsz oponentów? Pierwszy gwizdek sędziego w spotkaniu Wisan Skopanie - LZS Zdziary o godz. 15:00. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwać będzie trójka arbitrów w składzie: Maksymilian Ciak (sędzia główny), Paweł Cebula (sędzia liniowy I) oraz Grzegorz Kasprzyk (sędzia liniowy II). Serdecznie zapraszamy!

O godz. 13:00 czeka nas jeszcze rywalizacja juniorów. W tym przypadku również będziemy mieli do czynienia z sąsiedzkim pojedynkiem - młodzieżowców ze Skopania i Zdziar dzieli bowiem w tabeli jedna pozycja. W lepszych humorach na murawę wybiegną podopieczni Krzysztofa Kubiaka, którzy wygrali ostatnio w Kłyżowie 0:8. Drużyna ze Zdziar ma za sobą natomiast passę trzech meczów bez zwycięstwa.

odswież

Komentarze

/ajax/L2tvbWVudGFyemUvbGlzdGEvdHlwZS1OL2lkLTE4Nzc
21 października 2018 15:52 #3 ~Do przerwy (gość)
Wisan 1:2 Zdziary
21 października 2018 15:24 #2 ~obserwator (gość)
Zdziary chyba chca awansować skoro wygrywaja z wszystkimi po 5:0 jak leci, jedynie Stal II moze ich zatrzymać w 2 ligowym skladzie. Wisan raczej bez szans.
21 października 2018 10:33 #1 ~Knapy (gość)
Przypominają się mecze z naszym Kolejarzem.

Dodaj komentarz

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej