Wichry pokonane, zwycięstwo na inaugurację rundy

Zwycięstwo 2:0 w inaugurującym meczu rundy wiosennej odnieśli zawodnicy Wisanu, którzy pokonali Wichry Rzeczyca Długa 2:0.

Przez większość meczu to gospodarze dyktowali tempo i grali na połowie rywala. Wynik w 6 minucie otworzył Witek Uzar, który po podaniu Tomka Polka ubiegł wychodzącego bramkarza gości i skierował futbolówkę do pustej bramki. Goście ograniczali się do kontr, groźnie było w 16 minucie, kiedy napastnik gości trafił w słupek, ale była to właściwie jedyna klarowna sytuacja stworzona przez zespół z Rzeczycy Długiej. Momentami aż robiło się gorąco w polu karnym Wichrów, zwłaszcza około 65 minuty, kiedy piłka dwukrotnie zatrzymywała się poprzeczce. W końcu, w 76 minucie na 2:0 po dośrodkowaniu przy pomocy obrońcy gości, do siatki piłkę skierował Marcin Lis, co pozwoliło na spokojne dowiezienie zwycięstwa do końca meczu.

WISAN Skopanie - Wichry Rzeczyca Długa 2:0 (1:0)

gol 1:0 6' Witold Uzar
gol 2:0 76' Marcin Lis

WISAN: Mateusz Kuszaj - Mateusz Jarosz, Marcin Hynowski zmiana (83' Krzysztof Kubiak), Paweł Durda, Bartłomiej Furdyna - Witold Uzar gol zmiana (64' Wojciech Lis), Jarosław Zych żółta kartka, Kacper Smykla zmiana (77' Łukasz Trzaska), Dawid Rzeźwicki, Tomasz Polek - Marcin Szlęzak zmiana (60' Marcin Lis gol)

WICHRY: Tomasz Żurawski - Mateusz Stelmach, Dawid Stelmach zmiana (76' Jarosław Śmigasiewicz), Marcin Butryn, Marcin Śmigasiewicz - Krzysztof Wierny zmiana (46' Marcin Zygmunt), Paweł Maleszyk, Karol Markut zmiana (46' Krzysztof Haliniak), Krzysztof Podolski żółta kartka zmiana (70' Rafał Paleń), Mateusz Kusiński - Kacper Markut

Sędziował: Daniel Łój