Z Podwoliną u siebie

Klub Sportowy z Podwoliny to kolejny rywal naszych zawodników w walce o ligowe punkty. Drużyna z Podwoliny w dotychczasowych spotkaniach zdobyła 20 punktów, co przekłada się na trzynastą pozycję w tabeli.

W ostatnią niedzielę gracze z Podwoliny pokonali na własnym boisku OKS Wielowieś 2:1, dzięki czemu ich przewaga nad strefą barażową wynosi trzy punkty. Wisan po ostatnich czterech meczach bez zwycięstwa spadł na ósmą lokatę i przewaga nad dołem tabeli znacząco zmalała. W spotkaniu w rundzie jesiennej obie ekipy podzieliły się punktami (remis 1:1), a trafienie dla naszej ekipy zanotował Zbyszek Pluta. Jak będzie tym razem? Czy podopieczni Marcina Babuli odniosą drugie zwycięstwo na wiosnę? O tym przekonamy się w sobotnie popołudnie. Początek spotkania o 14:00! Serdecznie zapraszamy!

O 12:00 rozpocznie się pojedynek juniorów. Choć młodzi zawodnicy z Podwoliny jak dotąd uzbierali na swoim koncie zaledwie trzy punkty (zwycięstwo 3:2 z Strzelec Dąbrowica), to nie należy lekceważyć przeciwnika.
odswież

Komentarze

/ajax/L2tvbWVudGFyemUvbGlzdGEvdHlwZS1OL2lkLTkyMw
11 maja 2013 12:29 #1 ~kswisan (gość)
obym sie myli ale nasz wisan dzis przegra

Dodaj komentarz

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej