Znakomity finisz, mamy vicelidera!

Olimpia Pysznica - WISAN Skopanie 0:5 (0:2) (juniorzy)

Bardzo dobre spotkanie rozegrali dziś nasi juniorzy, którzy pewnie pokonali miejscową Olimpię 5:0.

Mimo braków kadrowych nasi zawodnicy bez dwóch zdań byli lepsi wykorzystując bezlitośnie błędy gospodarzy.
W pierwszych minutach Olimpia przycisnęła nas stwarzając sobie sytuacje ze stałych fragmentów gry. Wyśmienicie w bramce spisywał się Patryk Turek, który odważnie i pewnie wyłapywał wszystkie wrzucane w nasze pole karne piłki. W jednej z naszych groźnych akcji w sytuacji sam na sam znalazł się Łukasz Obara, który bardzo przytomnie zachował się pod bramką i lobem skierował piłkę w stronę bramki, lecz odbiła się ona od nierównej murawy i przeskoczyła bramkę. Autorem pierwszej bramki został Łukasz Obara, który w 37 minucie ładnym technicznym strzałem z 16 metra pakuje futbolówkę do bramki. W 43 minucie po dośrodkowaniu Tomka Łukawskiego z rzutu wolnego Marcin Szlęzak pięknym strzałem głową pokonuje bramkarza Olimpii podwyższając wynik meczu na 2:0. Wynik do końca pierwszej połowy nie uległ zmianie.
W 57 minucie w sytuacji sam na sam znalazł się Łukasz Obara i pewnie pokonuje bramkarza, zdobywając 3 bramkę dla naszego zespołu. Około 65 minuty fantastyczną interwencją popisał się Patryk Turek, który obronił bardzo mocny strzał i dobitkę. Bramkę na 4:0 w 71 minucie zdobył Łukasz Obara, który głową umieścił piłkę w siatce dobijając ją po strzale Marcina Szlęzaka. W 75 minucie boisko opuścił Marcin Szlęzak, jego miejsce zajął Piotr Cebula. Około 84 minuty świetnie w naszym polu karnym zachował się Adrian Durda, który ratuje nasz zespół przed utratą bramki wybijając piłkę z linii bramkowej. 4 minuty później ten sam zawodnik popisał się znakomitym uderzeniem z 25 metrów pakując piłkę do bramki, czym ustalił wynik pojedynku. Dzięki temu zwycięstwu nasi juniorzy kończą rundę na pozycji vicelidera.
Relacja dzięki swistak.

gol 0:1 37' Łukasz Obara
gol 0:2 43' Marcin Szlęzak
gol 0:3 57' Łukasz Obara
gol 0:4 71' Łukasz Obara
gol 0:5 88' Adrian Durda

WISAN: Patryk Turek - Tomek Łukawski, Radosław Dynarek, Adrian Durda gol - Kamil Gudz, Bartłomiej Furdyna żółta kartka, Maciej Stępień, Mirosław Dryka, Maciej Chwałek żółta kartka - Marcin Szlęzak gol kontuzja zmiana(75' Piotr Cebula), Łukasz Obara gol gol gol

Sędziował: Jacek Grygiel