24.07.2016, 16:00 Stal II Mielec 1:0
(0:0)
WISAN Skopanie Sparing 1
30.07.2016, 16:00 WISAN Skopanie 1:4
(0:1)
LZS Jadachy Sparing 2
03.08.2016, 18:30 WISAN Skopanie 0:4
(0:2)
Sokół Sokolniki Sparing 3
07.08.2016, 16:00 WISAN Skopanie 0:4
(0:1)
Bukowa Jastkowice Kolejka 1
14.08.2016, 16:00 WISAN Skopanie 1:4
(0:1)
LZS Zdziary Kolejka 2
20.08.2016, 17:00 Unia Nowa Sarzyna 2:1
(2:0)
WISAN Skopanie Kolejka 3
24.08.2016, 17:00 Iskra Sobów 0:4
(0:2)
WISAN Skopanie Runda II
28.08.2016, 11:00 WISAN Skopanie 3:2
(0:1)
Pogoń Leżajsk Kolejka 4
04.09.2016, 16:00 Transdźwig Stale 0:2
(0:1)
WISAN Skopanie Kolejka 5
10.09.2016, 16:00 WISAN Skopanie 0:3
(0:1)
LZS Jadachy Kolejka 6
17.09.2016, 16:00 KP Zarzecze 4:2
(0:0)
WISAN Skopanie Kolejka 7
21.09.2016, 16:30 WISAN Skopanie 2:4
(1:3)
Stal Gorzyce Runda III
25.09.2016, 16:00 WISAN Skopanie 2:1
(0:0)
Unia Skowierzyn Kolejka 8
02.10.2016, 15:00 Strzelec Dąbrowica 3:1
(1:1)
WISAN Skopanie Kolejka 9
09.10.2016, 15:00 WISAN Skopanie 2:3
(2:1)
Olimpia Solo Pysznica Kolejka 10
16.10.2016, 15:00 OKS Mokrzyszów 3:1
(1:1)
WISAN Skopanie Kolejka 11
23.10.2016, 15:00 WISAN Skopanie 1:1
(1:0)
Jeziorak Chwałowice Kolejka 12
30.10.2016, 14:00 Stal II Stalowa Wola 1:2
(1:1)
WISAN Skopanie Kolejka 13
06.11.2016, 14:00 WISAN Skopanie 1:1
(1:0)
Słowianin Grębów Kolejka 14
11.11.2016, 14:00 Sokół Sokolniki 5:1
(3:0)
WISAN Skopanie Kolejka 15
13.11.2016, 13:00 WISAN Skopanie 0:1
(0:1)
Sokół Kamień Kolejka 16
20.11.2016, 13:00 Górnovia Górno 3:1
(2:0)
WISAN Skopanie Kolejka 17
05.02.2017, 11:00 WISAN Skopanie 0:5
(0:0)
Sparta Dwikozy Sparing 4
19.02.2017, 18:30 Stal Mielec (juniorzy) 3:1
(3:0)
WISAN Skopanie Sparing 5
22.02.2017, 17:00 Unia Skowierzyn 2:3 WISAN Skopanie Sparing 6
26.02.2017, 10:00 WISAN Skopanie 2:5
(0:3)
KS Żupawa Sparing 7
04.03.2017, 13:00 Łęg Stany 1:1
(1:1)
WISAN Skopanie Sparing 8
09.03.2017, 19:00 Kolorado Wola Chorzelowska 6:4
(4:3)
WISAN Skopanie Sparing 9
19.03.2017 Sokół Sokolniki 4:0 WISAN Skopanie Sparing 10
26.03.2017, 14:00 Bukowa Jastkowice 2:2
(1:0)
WISAN Skopanie Kolejka 18
01.04.2017, 16:00 LZS Zdziary 1:0
(1:0)
WISAN Skopanie Kolejka 19
09.04.2017, 16:00 WISAN Skopanie 2:2
(0:1)
Unia Nowa Sarzyna Kolejka 20
15.04.2017, 14:00 Pogoń Leżajsk 5:1
(3:0)
WISAN Skopanie Kolejka 21
23.04.2017, 15:00 WISAN Skopanie 0:0
(0:0)
Transdźwig Stale Kolejka 22
29.04.2017, 17:00 LZS Jadachy 1:2
(0:1)
WISAN Skopanie Kolejka 23
03.05.2017, 16:00 WISAN Skopanie 2:1
(1:0)
KP Zarzecze Kolejka 24
07.05.2017, 16:00 Unia Skowierzyn 2:2
(1:1)
WISAN Skopanie Kolejka 25
14.05.2017, 16:00 WISAN Skopanie 2:1
(1:0)
Strzelec Dąbrowica Kolejka 26
21.05.2017, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 1:1 WISAN Skopanie Kolejka 27
27.05.2017, 17:00 WISAN Skopanie 1:2 OKS Mokrzyszów Kolejka 28
04.06.2017, 16:00 Jeziorak Chwałowice nierozegrany WISAN Skopanie Kolejka 29
11.06.2017, 16:00 WISAN Skopanie nierozegrany Stal II Stalowa Wola Kolejka 30
15.06.2017, 16:00 Słowianin Grębów nierozegrany WISAN Skopanie Kolejka 31
18.06.2017, 16:00 WISAN Skopanie nierozegrany Sokół Sokolniki Kolejka 32
25.06.2017, 16:00 Sokół Kamień nierozegrany WISAN Skopanie Kolejka 33
28.06.2017, 16:00 WISAN Skopanie nierozegrany Górnovia Górno Kolejka 34

Sponsorzy

  • WISAN S.A FABRYKA FIRANEK
  • Gmina Baranów Sandomierski
  • Tarnobrzeska Spółdzielnia Mieszkaniowa
  • Trans Furdyna
  • Zakłady Chemiczne „SIARKOPOL” Tarnobrzeg
  • Powiat tarnobrzeski
  • Komator - Materiały budowlane
  • Master Mebel

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej