Klasyfikacja strzelców

 
 
# Imię i nazwisko Ilość bramek Drużyna
1. Marcin Szeser 19 Sokół Sokolniki
2. Marcin Chmiel 16 Sokół Sokolniki
3. Wojciech Sobiło 15 Olimpia Solo Pysznica
Marcin Szlęzak 15 WISAN Skopanie
5. Paweł Kaczmarczyk 14 Bukowa Jastkowice
6. Wojciech Tyczyński 12 KP Zarzecze
7. Arkadiusz Dąbek 11 Pogoń Leżajsk
Przemysław Stąporski 11 Słowianin Grębów
9. Radosław Adamski 10 Stal II Stalowa Wola
Mateusz Argasiński 10 Stal II Stalowa Wola
Tomasz Polek 10 Strzelec Dąbrowica
Jacek Szuba 10 KP Zarzecze
Piotr Wojtas 10 LZS Zdziary
Marcin Wolan 10 LZS Jadachy
15. Metenka Nazar 9 Sokół Kamień
Jan Polek 9 Strzelec Dąbrowica
Paweł Wilk 9 LZS Jadachy
18. Łukasz Kobylarz 8 KP Zarzecze
Sylwester Malinowski 8 Unia Skowierzyn
Kacper Piechniak 8 Stal II Stalowa Wola
Eryk Sarzyński 8 Unia Nowa Sarzyna
22. Rafał Dudek 7 KP Zarzecze, Strzelec Dąbrowica
Kacper Lis 7 WISAN Skopanie
Piotr Młynarczyk 7 Słowianin Grębów, Bukowa Jastkowice
Kacper Siudak 7 Stal II Stalowa Wola
Rafał Wolan 7 LZS Jadachy
27. Patryk Bałata 6 OKS Mokrzyszów
Marcin Drabik 6 Słowianin Grębów
Arkadiusz Drożdżal 6 Pogoń Leżajsk
Mateusz Florek 6 Unia Nowa Sarzyna
Mateusz Jarosz 6 WISAN Skopanie
Mariusz Kida 6 Górnovia Górno
Arkadiusz Klocek 6 Unia Nowa Sarzyna
Łukasz Lasota 6 Unia Skowierzyn
Robert Rzepiela 6 OKS Mokrzyszów
Konrad Tokarski 6 OKS Mokrzyszów
Radosław Wojtas 6 LZS Zdziary
38. Łukasz Adamczyk 5 Sokół Sokolniki
Krystian Błajda 5 Unia Nowa Sarzyna
Adam Cichoń 5 LZS Zdziary
Wojciech Filip 5 Unia Nowa Sarzyna
Adrian Kozłowski 5 Olimpia Solo Pysznica
Sebastian Ozimek 5 OKS Mokrzyszów
Krzysztof Ożga 5 Jeziorak Chwałowice
Mateusz Socha 5 Sokół Kamień
Grzegorz Tofil 5 Olimpia Solo Pysznica
Michał Uberman 5 Olimpia Solo Pysznica
Przemysław Zając 5 Unia Skowierzyn
49. Łukasz Bajgierowicz 4 Olimpia Solo Pysznica
Łukasz Brzeziński 4 Bukowa Jastkowice
Piotr Bubiłek 4 Pogoń Leżajsk
Patryk Kotwica 4 Bukowa Jastkowice
Patryk Kwaśniak 4 Unia Nowa Sarzyna
Damian Laskowski 4 OKS Mokrzyszów
Robert Leja 4 Pogoń Leżajsk
Arkadiusz Nowak 4 WISAN Skopanie
Kacper Panek 4 WISAN Skopanie
Dawid Pieniek 4 Górnovia Górno
Damian Sałek 4 LZS Zdziary, Bukowa Jastkowice
Mariusz Socha 4 Sokół Kamień
Tomasz Telka 4 Słowianin Grębów
Wojciech Tofil 4 LZS Zdziary
Patryk Tur 4 Olimpia Solo Pysznica
Adam Zawierucha 4 Stal II Stalowa Wola
65. Dominik Drożdżal 3 Pogoń Leżajsk
Maciej Fietko 3 Sokół Sokolniki
Dariusz Gąsiorowski 3 LZS Zdziary, Transdźwig Stale
Bartosz Horajecki 3 Sokół Kamień
Paweł Kazio 3 Stal II Stalowa Wola
Dawid Kubisztal 3 WISAN Skopanie
Artur Kwiatkowski 3 Stal II Stalowa Wola
Arkadiusz Nowak 3 Sokół Sokolniki
Mieczysław Ożóg 3 Jeziorak Chwałowice
Marcin Paprocki 3 LZS Zdziary
Mariusz Pchełka 3 LZS Zdziary
Adrian Perlak 3 Górnovia Górno
Łukasz Rachwał 3 Strzelec Dąbrowica
Dawid Rzeźwicki 3 Strzelec Dąbrowica
Bogusław Sierżęga 3 Pogoń Leżajsk
Andrzej Sobota 3 Unia Nowa Sarzyna
Sebastian Socha 3 Olimpia Solo Pysznica
Mateusz Surdy 3 Sokół Sokolniki
Rafał Suszek 3 Jeziorak Chwałowice
84. Mateusz Adamski 2 Jeziorak Chwałowice
Przemysław Bednarz 2 Słowianin Grębów
Patryk Brudniak 2 Pogoń Leżajsk
Konrad Byra 2 KP Zarzecze
Juliusz Cupak 2 LZS Zdziary
Grzegorz Czarniecki 2 Pogoń Leżajsk
Paweł Czeremszyński 2 Strzelec Dąbrowica
Michał Dobkowski 2 Stal II Stalowa Wola
Bartłomiej Furdyna 2 WISAN Skopanie
Adrian Gębalski 2 Stal II Stalowa Wola
Krzysztof Koselak 2 Sokół Sokolniki
Adam Kozyra 2 KP Zarzecze
Michał Kułaga 2 OKS Mokrzyszów
Krystian Madej 2 KP Zarzecze, Bukowa Jastkowice
Piotr Micek 2 Sokół Kamień
Maciej Michalewski 2 Sokół Sokolniki
Maciej Murdza 2 Sokół Sokolniki
Przemysław Myszka 2 Unia Skowierzyn
Bartłomiej Pałka 2 Stal II Stalowa Wola
Rafał Radomski 2 Górnovia Górno
Konrad Rak 2 Słowianin Grębów
Adrian Rodzeń 2 OKS Mokrzyszów
Radosław Rogowski 2 Stal II Stalowa Wola
Łukasz Rożnowski 2 Strzelec Dąbrowica
Mariusz Rożnowski 2 Strzelec Dąbrowica
Grzegorz Rychel 2 Górnovia Górno
Jakub Rzepiela 2 Transdźwig Stale
Łukasz Socha 2 KP Zarzecze
Marcin Stępień 2 Transdźwig Stale
Piotr Sulich 2 Stal II Stalowa Wola
Dawid Szewczyk 2 Górnovia Górno
Kacper Śpiewak 2 Stal II Stalowa Wola
Arkadiusz Tarała 2 Górnovia Górno
Sebastian Walicki 2 Słowianin Grębów
Mateusz Watras 2 Stal II Stalowa Wola
Patryk Wiatr 2 Unia Nowa Sarzyna
Paweł Wtorek 2 Słowianin Grębów
Artur Zając 2 Unia Skowierzyn
122. Michał Bal 1 Sokół Kamień
Dariusz Bartnik 1 Bukowa Jastkowice
Kamil Bielak 1 Unia Nowa Sarzyna
Krzysztof Bigas 1 Unia Nowa Sarzyna
Wojciech Bożek 1 OKS Mokrzyszów
Piotr Cąpała 1 Sokół Sokolniki
Dawid Cholewa 1 Słowianin Grębów
Piotr Czarniecki 1 Pogoń Leżajsk
Kamil Czeremszyński 1 Strzelec Dąbrowica
Paweł Czerpak 1 Jeziorak Chwałowice
Mirosław Dryka 1 WISAN Skopanie
Roman Gałużny 1 Unia Skowierzyn
Patryk Góreczny 1 KP Zarzecze
Kamil Guściora 1 OKS Mokrzyszów
Marcin Hynowski 1 WISAN Skopanie
Daniel Janeczko 1 Transdźwig Stale
Grzegorz Kłak 1 Pogoń Leżajsk
Kacper Kłosowski 1 WISAN Skopanie
Kamil Kobylarz 1 Sokół Kamień
Tomasz Kopała 1 Transdźwig Stale
Radosław Kozyra 1 KP Zarzecze
Dawid Krasoń 1 Słowianin Grębów
Marcin Kulec 1 Unia Nowa Sarzyna
Marcin Kułaczkowski 1 Słowianin Grębów
Marcin Kurkiewicz 1 Jeziorak Chwałowice
Mateusz Kurkiewicz 1 Jeziorak Chwałowice
Marcin Leptacz 1 Transdźwig Stale
Marcin Lis 1 LZS Jadachy
Marcin Łyp 1 LZS Zdziary, Stal II Stalowa Wola
Rafał Marek 1 Strzelec Dąbrowica
Tomasz Marek 1 LZS Jadachy
Kamil Michalski 1 WISAN Skopanie
Wojciech Mrozik 1 Słowianin Grębów
Kamil Natoniewski 1 Jeziorak Chwałowice
Łukasz Nieckula 1 Transdźwig Stale, Słowianin Grębów
Mariusz Nowak 1 Transdźwig Stale
Paweł Nowiński 1 Jeziorak Chwałowice
Wojciech Obara 1 Strzelec Dąbrowica
Andrzej Oskroba 1 Jeziorak Chwałowice
Piotr Oskroba 1 Jeziorak Chwałowice
Marcin Ożga 1 Jeziorak Chwałowice
Michał Pająk 1 LZS Jadachy
Jacek Partyka 1 Bukowa Jastkowice
Michał Partyka 1 Bukowa Jastkowice, Górnovia Górno
Dawid Pawlik 1 Olimpia Solo Pysznica
Paweł Piersiak 1 Górnovia Górno
Marcin Pietrucha 1 Transdźwig Stale
Wojciech Piróg 1 Sokół Kamień
Andrzej Pławiak 1 Unia Skowierzyn
Mateusz Podpora 1 Unia Nowa Sarzyna
Kamil Polek 1 Strzelec Dąbrowica
Dominik Polit 1 Transdźwig Stale
Grzegorz Pytlak 1 LZS Zdziary
Marcin Serafin 1 WISAN Skopanie
Arkadiusz Serwicki 1 Unia Skowierzyn
Karol Skiba 1 LZS Jadachy
Grzegorz Słonina 1 Sokół Kamień
Grzegorz Sobota 1 Unia Nowa Sarzyna
Łukasz Socha 1 Sokół Kamień
Sebastian Surma 1 Unia Skowierzyn
Jarosław Szelest 1 Bukowa Jastkowice
Mateusz Szpyra 1 KP Zarzecze
Mariusz Szwedo 1 Olimpia Solo Pysznica
Marcin Tomczyk 1 LZS Jadachy
Łukasz Trzeciak 1 WISAN Skopanie
Daniel Ulawski 1 Unia Skowierzyn
Piotr Urbanik 1 LZS Zdziary
Jakub Uznański 1 Transdźwig Stale
Kamil Warzocha 1 Bukowa Jastkowice
Bartłomiej Wasiluk 1 Stal II Stalowa Wola
Kacper Watras 1 Stal II Stalowa Wola
Marcin Wiącek 1 Transdźwig Stale
Łukasz Wilk 1 Słowianin Grębów
Grzegorz Witkowski 1 LZS Jadachy
Marcin Witkowski 1 LZS Jadachy
Tomasz Wolak 1 OKS Mokrzyszów
Sławomir Wołoszyn 1 KP Zarzecze
Rafał Woś 1 Unia Skowierzyn
Kamil Wydra 1 Jeziorak Chwałowice
Mikołaj Ziemba 1 Transdźwig Stale

Sponsorzy

  • WISAN S.A FABRYKA FIRANEK
  • Gmina Baranów Sandomierski
  • Tarnobrzeska Spółdzielnia Mieszkaniowa
  • Trans Furdyna
  • Zakłady Chemiczne „SIARKOPOL” Tarnobrzeg
  • Powiat tarnobrzeski
  • Komator - Materiały budowlane
  • Master Mebel

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej