Klasyfikacja kartek

# Imię i nazwisko Czerwone kartki 2 żółte kartki = czerwona Żółte kartki Drużyna
1. Marcin Ciba 1 3 WKS Zabrnie
Adam Pałeczka 1 3 Kolejarz Knapy
3. Przemysław Stąporski 1 2 Transdźwig Stale
4. Wojciech Korczyński 1 1 Lasowiak Wola Baranowska
Jan Kołodziej 1 1 Koniczynka Ocice
Konrad Stybel 1 1 KS Żupawa
Andrzej Figura 1 1 Łęg Stany
8. Kamil Janeczko 1 KS Żupawa
Mieczysław Bieleń 1 Łęg Stany
Robert Kozioł 1 OKS Wielowieś
Mateusz Fudalewski 1 KS Żupawa
12. Mateusz Sabo 1 4 Kolejarz Knapy
13. Bartłomiej Furdyna 1 3 WISAN Skopanie
14. Jakub Bednarz 1 2 Łęg Stany
Bartosz Wolak 1 2 KS Żupawa
16. Dawid Drozd 1 1 LZS Zbydniów
Mateusz Polek 1 1 Kolejarz Knapy
Sylwester Cebula 1 1 Koniczynka Ocice
19. Piotr Wilk 1 WKS Zabrnie
Adam Wójciak 1 Kolejarz Knapy
21. Łukasz Szeląg 5 San Wrzawy
Norbert Polek 5 Kolejarz Knapy
Damian Kawęcki 5 San Wrzawy
Krystian Kolano 5 Koniczynka Ocice
Tomasz Jata 5 Kolejarz Knapy
26. Michał Żarów 4 OKS Wielowieś
Dariusz Błądek 4 Łęg Stany
Kacper Panek 4 WISAN Skopanie
Paweł Piotrowski 4 Lasowiak Wola Baranowska
Dominik Bogdan 4 Kolejarz Knapy
Piotr Krytusa 4 Koniczynka Ocice
Karol Brożyna 4 OKS Wielowieś
33. Damian Stachowicz 3 OKS Wielowieś
Arkadiusz Nowak 3 WISAN Skopanie
Sebastian Łagowski 3 KS Żupawa
Kamil Szczepanek 3 Koniczynka Ocice
Mateusz Mączka 3 Kępie Zaleszańskie
Kamil Żak 3 San Wrzawy
Kacper Lis 3 WISAN Skopanie
Grzegorz Węcowski 3 Kolejarz Knapy
Jarosław Torba 3 Czarni Lipa
Tomasz Szymczyk 3 Lasowiak Wola Baranowska
Leszek Szwedo 3 OKS Wielowieś
Hubert Gierak 3 Czarni Lipa
Konrad Chamera 3 Czarni Lipa
Adrian Chamera 3 Czarni Lipa
Andrzej Banasiak 3 OKS Wielowieś
Jakub Lis 3 Lasowiak Wola Baranowska
Łukasz Dziadura 3 Koniczynka Ocice
Tomasz Bernat 3 Lasowiak Wola Baranowska
Marcin Leptacz 3 Transdźwig Stale
Mariusz Lewicki 3 Kolejarz Knapy
Mirosław Kabata 3 Transdźwig Stale
Daniel Janeczko 3 Transdźwig Stale
55. Damian Różycki 2 KS Żupawa
Krzysztof Surma 2 WKS Zabrnie
Michał Stala 2 Transdźwig Stale
Krystian Siembida 2 Czarni Lipa
Kamil Radulj 2 Siarka II Tarnobrzeg
Marcin Syska 2 Kolejarz Knapy
Maciej Piwowar 2 LZS Zbydniów
Konrad Pluta 2 Lasowiak Wola Baranowska
Patryk Pamuła 2 Czarni Lipa
Bartosz Róg 2 Transdźwig Stale
Rafał Wolan 2 LZS Jadachy
Karol Wójciak 2 Kolejarz Knapy
Konrad Wrzosek 2 WKS Zabrnie
Wiktor Żwirek 2 Koniczynka Ocice
Maksymilian Mieszkowicz 2 Transdźwig Stale
Tomasz Wolan 2 LZS Jadachy
Krystian Wolak 2 Kępie Zaleszańskie
Mariusz Torba 2 Czarni Lipa
Tomasz Tutak 2 San Wrzawy
Alan Uzar 2 Lasowiak Wola Baranowska
Marcin Tomczyk 2 LZS Jadachy
Mariusz Woźniczka 2 Czarni Lipa
Michał Fąfara 2 Koniczynka Ocice
Mateusz Jarosz 2 WISAN Skopanie
Krzysztof Jurek 2 San Wrzawy
Marcin Koleński 2 Łęg Stany
Paweł Dziuba 2 Transdźwig Stale
Mariusz Dul 2 Łęg Stany
Tomasz Mazur 2 LZS Zbydniów
Karol Chamera 2 Czarni Lipa
Mateusz Drozd 2 LZS Zbydniów
Patryk Kozieja 2 WKS Zabrnie
Krystian Furgacz 2 Siarka II Tarnobrzeg
Michał Lis 2 Lasowiak Wola Baranowska
Tomasz Łukawski 2 San Wrzawy
Marcin Maciuba 2 WKS Zabrnie
Mateusz Kozioł 2 Łęg Stany
Damian Laskowski 2 KS Żupawa
Konrad Loch 2 OKS Wielowieś
Szymon Madej 2 LZS Zbydniów
Dawid Kubisztal 2 WISAN Skopanie
Krzysztof Kubiak 2 WISAN Skopanie
Maciej Kulczycki 2 Koniczynka Ocice
98. Stanisław Sieroń 1 OKS Wielowieś
Marcin Serafin 1 WISAN Skopanie
Artur Saja 1 Transdźwig Stale
Tomasz Sitarski 1 OKS Wielowieś
Sebastian Salomon 1 WKS Zabrnie
Maciej Szpara 1 WKS Zabrnie
Jakub Rzepiela 1 Transdźwig Stale
Marcin Szewc 1 WKS Zabrnie
Paweł Szczygieł 1 LZS Zbydniów
Łukasz Stachowicz 1 OKS Wielowieś
Mikołaj Sobański 1 Koniczynka Ocice
Mateusz Myszka 1 Kolejarz Knapy
Dominik Partyka 1 LZS Zbydniów
Bartłomiej Panek 1 San Wrzawy
Mieczysław Ożóg 1 Jeziorak Chwałowice
Bartłomiej Sztuka 1 Siarka II Tarnobrzeg
Krzysztof Pełka 1 Łęg Stany
Zbigniew Pluta 1 Transdźwig Stale
Tomasz Ruła 1 Kolejarz Knapy
Rafał Podlasek 1 LZS Zbydniów
Grzegorz Płatek 1 Siarka II Tarnobrzeg
Michał Ryba 1 LZS Zbydniów
Dawid Witkowski 1 Siarka II Tarnobrzeg
Konrad Zaradny 1 Siarka II Tarnobrzeg
Kamil Wydra 1 Jeziorak Chwałowice
Kamil Wrzosek 1 WKS Zabrnie
Marcin Wolan 1 LZS Jadachy
Mikołaj Ziemba 1 Transdźwig Stale
Jarosław Zych 1 LZS Jadachy
Michał Życzyński 1 Czarni Lipa
Karol Żarów 1 OKS Wielowieś
Dawid Żak 1 San Wrzawy
Maciej Zych 1 LZS Jadachy
Grzegorz Witkowski 1 LZS Jadachy
Marek Mrzygłód 1 Lasowiak Wola Baranowska
Wiktor Tyniec 1 Kolejarz Knapy
Łukasz Trzeciak 1 WISAN Skopanie
Łukasz Trzaska 1 Lasowiak Wola Baranowska
Kamil Tryka 1 Czarni Lipa
Kamil Tys 1 WKS Zabrnie
Adrian Warchoł 1 Czarni Lipa
Piotr Wilk 1 KS Żupawa
Mateusz Wawrylak 1 Siarka II Tarnobrzeg
Przemysław Warchoł 1 Czarni Lipa
Daniel Tracz 1 Siarka II Tarnobrzeg
Marcin Lis 1 Lasowiak Wola Baranowska
Damian Fila 1 LZS Zbydniów
Michał Fietko 1 San Wrzawy
Jakub Fietko 1 San Wrzawy
Łukasz Dul 1 KS Żupawa
Adrian Firosz 1 WKS Zabrnie
Dominik Furdyna 1 WISAN Skopanie
Kacper Kłosowski 1 WISAN Skopanie
Mateusz Janeczko 1 Siarka II Tarnobrzeg
Radosław Goch 1 Czarni Lipa
Jakub Głaz 1 Siarka II Tarnobrzeg
Damian Dul 1 Kępie Zaleszańskie
Andrzej Czernecki 1 Kępie Zaleszańskie
Jakub Barteczko 1 Siarka II Tarnobrzeg
Tomasz Baran 1 KS Żupawa
Piotr Bałata 1 LZS Jadachy
Mateusz Babula 1 Lasowiak Wola Baranowska
Maciej Bednarz 1 LZS Zbydniów
Łukasz Bożek 1 Kępie Zaleszańskie
Grzegorz Cichoń 1 Kolejarz Knapy
Szymon Chojnacki 1 Kępie Zaleszańskie
Maciej Burdzel 1 WISAN Skopanie
Mateusz Korczak 1 Jeziorak Chwałowice
Mateusz Kozieł 1 Czarni Lipa
Szymon Majcher 1 Siarka II Tarnobrzeg
Radosław Maciągowski 1 Koniczynka Ocice
Kamil Maciąg 1 KS Żupawa
Mariusz Łukawski 1 Koniczynka Ocice
Piotr Marut 1 Łęg Stany
Kacper Matysiak 1 Siarka II Tarnobrzeg
Jakub Micał 1 Koniczynka Ocice
Marcin Mączka 1 OKS Wielowieś
Łukasz Mączka 1 Kępie Zaleszańskie
Bartłomiej Ląd 1 Kępie Zaleszańskie
Łukasz Latawiec 1 Jeziorak Chwałowice
Dawid Krawiec 1 Czarni Lipa
Łukasz Kozłowski 1 KS Żupawa
Piotr Kozioł 1 Łęg Stany
Łukasz Kozioł 1 Łęg Stany
Michał Kroker 1 LZS Zbydniów
Konrad Kulig 1 Kolejarz Knapy
Mateusz Kurkiewicz 1 Jeziorak Chwałowice
Dominik Kurkiewicz 1 Kępie Zaleszańskie
Mateusz Kułaga 1 WKS Zabrnie
Jakub Motyka 1 WKS Zabrnie

Sponsorzy

  • WISAN S.A FABRYKA FIRANEK
  • Gmina Baranów Sandomierski
  • Tarnobrzeska Spółdzielnia Mieszkaniowa
  • Trans Furdyna
  • Zakłady Chemiczne „SIARKOPOL” Tarnobrzeg
  • Powiat tarnobrzeski
  • Komator - Materiały budowlane
  • Master Mebel

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej