Koniczynka Ocice - Siarka II Tarnobrzeg 0:9

OKS Wielowieś - LZS Jadachy 0:9

ilość kartek: 20 630
średnia kartek na mecz: 0.08 2.63
przyznane walkowery (10):

Siarka II Tarnobrzeg - Kępie Zaleszańskie 0:3 (wo), walkower; nieuprawniony zawodnik w drużynie gospodarzy (Toczydłowski Damian, ur. 03.09.1998r. - występował 26.08.2017r. 10 min. w Siarka I z KS Legionowo i 27.08.20176 r. 90 min. w meczu Siarka II); na boisku 6:0 (2:0)

LZS Jadachy - Łęg Stany 3:0 (wo), walkower; goście nie posiadali ważnych kart zdrowia

Koniczynka Ocice - Kolejarz Knapy 0:3 (wo), walkower; nieuprawniony zawodnik w drużynie gospodarzy Piotr Krytysa - grał po 4 żółtej kartce; na boisku 0:2 (0:1)

OKS Wielowieś - KS Żupawa 3:0 (wo), walkower; nieuprawniony zawodnik w drużynie gości Tutak Tomasz - grał po 4 żółtej kartce; na boisku 3:3 (1:2)

Transdźwig Stale - Jeziorak Chwałowice 3:0 (wo), walkower; goście nie przyjechali

Jeziorak Chwałowice - KS Żupawa 0:3 (wo), walkower; niezgłoszenie się do konfrontacji zawodnika nr.15 Marcin Oźga z Jezioraka Chwałowice, na boisku 3:1(0:0)

Czarni Lipa - Lasowiak Wola Baranowska 3:0 (wo), walkower; w pierwotnym terminie (3 maja) przerwany w 39. minucie przy stanie 0:1 po niebezpiecznym zderzeniu dwóch zawodników, goście nie stawili się na dokończenie zawodów w dniu 6 czerwca

Łęg Stany - WKS Zabrnie 3:0 (wo), walkower; goście nie dojechali

Siarka II Tarnobrzeg - Kolejarz Knapy 5:0 (wo), walkower; mecz zweryfikowano jako walkower 5:0 dla Siarka II Tarnobrzeg; nieuprawniony zawodnik w drużynie gości Bogdan Dominik - grał po czerwonej kartce, wynik na boisku 5:0 (2:0)

WKS Zabrnie - Siarka II Tarnobrzeg 0:3 (wo), walkower; gospodarze zrezygnowali z gry

Zwycięstwa: gospodarze kontra goście

Gole: gospodarze kontra goście

Minuty padania bramek

Liczba bramek na kolejkę

Sondy

• Która z drużyn według Ciebie zostanie mistrzem A klasy?
    oddaj głos

• Która z drużyn według Ciebie zajmie 2. miejsce i zawalczy w barażach o klasę okręgową?