Data Gospodarz Wynik Gość Kolejka
23.07.2018, 18:30 WISAN Skopanie 3:0
(3:0)
OKS Mokrzyszów Sparing 1
25.07.2018, 18:30 Victoria Czermin 7:1 WISAN Skopanie Sparing 2
05.08.2018, 16:00 WISAN Skopanie 1:7
(1:5)
Sokół Kamień Kolejka 1
12.08.2018, 16:00 WISAN Skopanie 2:0
(2:0)
Bukowa Jastkowice Kolejka 2
15.08.2018, 16:00 Stal II Stalowa Wola 1:2
(1:1)
WISAN Skopanie Kolejka 3
19.08.2018, 17:00 WISAN Skopanie odwołany LZS Jadachy Kolejka 4
26.08.2018, 16:00 Sparta Jeżowe 2:3
(1:1)
WISAN Skopanie Kolejka 5
29.08.2018, 16:00 WISAN Skopanie 3:0
(wo)
Stal II Stalowa Wola Runda II
02.09.2018, 16:00 WISAN Skopanie 0:3
(0:3)
Sokół Sokolniki Kolejka 6
05.09.2018, 16:30 Unia Nowa Sarzyna 0:1
(0:0)
WISAN Skopanie Kolejka 7
08.09.2018, 17:00 WISAN Skopanie 3:1
(2:1)
Retman Ulanów Kolejka 8
16.09.2018, 16:00 LKS Brzyska Wola 3:1
(3:1)
WISAN Skopanie Kolejka 9
19.09.2018, 16:00 WISAN Skopanie 0:2
(0:1)
Stal Nowa Dęba Runda III
23.09.2018, 16:00 WISAN Skopanie 3:2
(2:1)
Pogoń Leżajsk Kolejka 10
30.09.2018, 16:00 Rotunda Krzeszów 0:1
(0:0)
WISAN Skopanie Kolejka 11
07.10.2018, 15:00 WISAN Skopanie 0:10
(0:5)
Siarka II Tarnobrzeg Kolejka 12
14.10.2018, 11:00 San Kłyżów 1:3
(0:3)
WISAN Skopanie Kolejka 13
21.10.2018, 15:00 WISAN Skopanie 2:5
(1:2)
LZS Zdziary Kolejka 14
27.10.2018, 15:00 Słowianin Grębów 1:0
(0:0)
WISAN Skopanie Kolejka 15
04.11.2018, 14:00 WISAN Skopanie 0:3
(0:2)
Stal Nowa Dęba Kolejka 16
10.11.2018, 14:00 Olimpia Solo Pysznica 2:2
(0:0)
WISAN Skopanie Kolejka 17
02.02.2019, 16:00 OKS Mokrzyszów 2:2 WISAN Skopanie Sparing 3
07.02.2019, 17:00 Victoria Czermin 9:2
(3:0)
WISAN Skopanie Sparing 4
10.02.2019, 13:00 Sokis Chorzelów 1:0
(0:0)
WISAN Skopanie Sparing 5
16.02.2019, 16:30 WISAN Skopanie 2:3
(1:2)
Sokół Sokolniki Sparing 6
24.02.2019, 13:00 Klimontowianka Klimontów 1:0
(0:0)
WISAN Skopanie Sparing 7
03.03.2019, 12:00 WISAN Skopanie 1:6
(0:4)
Siarka Tarnobrzeg (juniorzy starsi) Sparing 8
10.03.2019, 11:30 WISAN Skopanie 4:6
(2:2)
Smoczanka Mielec Sparing 9
17.03.2019, 11:00 WISAN Skopanie 1:1
(0:1)
Siarka Tarnobrzeg (juniorzy młodsi) Sparing 10
24.03.2019, 14:00 Sokół Kamień 3:0
(2:0)
WISAN Skopanie Kolejka 18
31.03.2019, 16:00 Bukowa Jastkowice 5:1
(4:0)
WISAN Skopanie Kolejka 19
07.04.2019, 15:00 WISAN Skopanie 0:4
(0:3)
Stal II Stalowa Wola Kolejka 20
20.04.2019, 14:00 WISAN Skopanie 1:3
(1:1)
Sparta Jeżowe Kolejka 22
28.04.2019, 15:00 Sokół Sokolniki 0:1
(0:1)
WISAN Skopanie Kolejka 23
01.05.2019, 15:30 WISAN Skopanie 0:5
(0:3)
Unia Nowa Sarzyna Kolejka 24
05.05.2019, 16:00 Retman Ulanów 2:0
(1:0)
WISAN Skopanie Kolejka 25
12.05.2019, 16:00 WISAN Skopanie 0:1
(0:0)
LKS Brzyska Wola Kolejka 26
18.05.2019, 17:00 Pogoń Leżajsk 5:0
(3:0)
WISAN Skopanie Kolejka 27
26.05.2019, 16:00 WISAN Skopanie nierozegrany Rotunda Krzeszów Kolejka 28
02.06.2019, 11:00 Siarka II Tarnobrzeg nierozegrany WISAN Skopanie Kolejka 29
09.06.2019, 16:00 WISAN Skopanie nierozegrany San Kłyżów Kolejka 30
16.06.2019, 16:00 LZS Zdziary nierozegrany WISAN Skopanie Kolejka 31
20.06.2019, 16:00 WISAN Skopanie nierozegrany Słowianin Grębów Kolejka 32
22.06.2019, 17:00 Stal Nowa Dęba nierozegrany WISAN Skopanie Kolejka 33
30.06.2019, 16:00 WISAN Skopanie nierozegrany Olimpia Solo Pysznica Kolejka 34

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej