Data Gospodarz Wynik Gość Kolejka
05.08.2018, 16:00 WISAN Skopanie 1:7
(1:5)
Sokół Kamień Kolejka 1
12.08.2018, 16:00 Sokół Kamień 3:0
(2:0)
Pogoń Leżajsk Kolejka 2
15.08.2018, 16:00 Bukowa Jastkowice 2:3
(0:1)
Sokół Kamień Kolejka 3
19.08.2018, 16:00 Rotunda Krzeszów 0:2
(0:0)
Sokół Kamień Kolejka 4
26.08.2018, 16:00 Stal II Stalowa Wola 4:1
(0:1)
Sokół Kamień Kolejka 5
29.08.2018, 17:00 Retman Ulanów 1:1 Sokół Kamień Runda II
02.09.2018, 16:00 Sokół Kamień 2:3
(2:2)
Siarka II Tarnobrzeg Kolejka 6
05.09.2018, 17:00 LZS Jadachy odwołany Sokół Kamień Kolejka 7
09.09.2018, 16:00 Sokół Kamień 6:0
(2:0)
San Kłyżów Kolejka 8
16.09.2018, 16:00 Sparta Jeżowe 1:3
(0:2)
Sokół Kamień Kolejka 9
19.09.2018, 16:00 Sokół Kamień 3:0
(wo)
Pogoń Leżajsk Runda III
23.09.2018, 16:00 Sokół Kamień 0:3
(0:1)
LZS Zdziary Kolejka 10
30.09.2018, 16:00 Sokół Sokolniki 1:3
(0:2)
Sokół Kamień Kolejka 11
07.10.2018, 15:00 Sokół Kamień 1:0
(0:0)
Słowianin Grębów Kolejka 12
10.10.2018, 15:30 KS Sarzyna 3:7 Sokół Kamień 1/4 finału
13.10.2018, 15:00 Unia Nowa Sarzyna 0:3
(0:1)
Sokół Kamień Kolejka 13
21.10.2018, 15:00 Sokół Kamień 5:0
(2:0)
Stal Nowa Dęba Kolejka 14
28.10.2018, 14:00 Retman Ulanów 0:2
(0:0)
Sokół Kamień Kolejka 15
04.11.2018, 14:00 Sokół Kamień 6:1
(3:0)
Olimpia Solo Pysznica Kolejka 16
10.11.2018, 13:30 LKS Brzyska Wola 1:2
(1:0)
Sokół Kamień Kolejka 17
21.11.2018, 13:00 Sokół Kamień 3:4
(0:1)
Stal Gorzyce 1/2 finału
24.03.2019, 14:00 Sokół Kamień nierozegrany WISAN Skopanie Kolejka 18
30.03.2019, 14:00 Pogoń Leżajsk nierozegrany Sokół Kamień Kolejka 19
07.04.2019, 15:00 Sokół Kamień nierozegrany Bukowa Jastkowice Kolejka 20
14.04.2019, 15:00 Sokół Kamień nierozegrany Rotunda Krzeszów Kolejka 21
20.04.2019, 15:00 Sokół Kamień nierozegrany Stal II Stalowa Wola Kolejka 22
28.04.2019, 15:00 Siarka II Tarnobrzeg nierozegrany Sokół Kamień Kolejka 23
05.05.2019, 16:00 San Kłyżów nierozegrany Sokół Kamień Kolejka 25
12.05.2019, 16:00 Sokół Kamień nierozegrany Sparta Jeżowe Kolejka 26
19.05.2019, 16:00 LZS Zdziary nierozegrany Sokół Kamień Kolejka 27
26.05.2019, 16:00 Sokół Kamień nierozegrany Sokół Sokolniki Kolejka 28
02.06.2019, 16:00 Słowianin Grębów nierozegrany Sokół Kamień Kolejka 29
09.06.2019, 16:00 Sokół Kamień nierozegrany Unia Nowa Sarzyna Kolejka 30
15.06.2019, 17:00 Stal Nowa Dęba nierozegrany Sokół Kamień Kolejka 31
20.06.2019, 16:00 Sokół Kamień nierozegrany Retman Ulanów Kolejka 32
23.06.2019, 16:00 Olimpia Solo Pysznica nierozegrany Sokół Kamień Kolejka 33
30.06.2019, 16:00 Sokół Kamień nierozegrany LKS Brzyska Wola Kolejka 34

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej