Data Gospodarz Wynik Gość Kolejka
05.08.2018, 16:00 Stal II Stalowa Wola 5:0
(2:0)
Stal Nowa Dęba Kolejka 1
11.08.2018, 17:00 Stal Nowa Dęba odwołany LZS Jadachy Kolejka 2
15.08.2018, 16:00 Sparta Jeżowe 1:1
(1:0)
Stal Nowa Dęba Kolejka 3
19.08.2018, 17:00 Stal Nowa Dęba 0:3
(0:0)
Sokół Sokolniki Kolejka 4
25.08.2018, 16:30 Unia Nowa Sarzyna 2:0
(0:0)
Stal Nowa Dęba Kolejka 5
29.08.2018, 17:00 LZS Krzątka 2:13
(2:2)
Stal Nowa Dęba Runda II
01.09.2018, 17:00 Stal Nowa Dęba 3:1
(0:1)
Retman Ulanów Kolejka 6
05.09.2018, 17:00 LKS Brzyska Wola 2:3
(1:0)
Stal Nowa Dęba Kolejka 7
08.09.2018, 17:00 Stal Nowa Dęba 0:1
(0:0)
Pogoń Leżajsk Kolejka 8
15.09.2018, 16:00 Rotunda Krzeszów 0:3
(wo)
Stal Nowa Dęba Kolejka 9
19.09.2018, 16:00 WISAN Skopanie 0:2
(0:1)
Stal Nowa Dęba Runda III
23.09.2018, 16:00 Stal Nowa Dęba 1:5
(0:2)
Siarka II Tarnobrzeg Kolejka 10
30.09.2018, 16:00 San Kłyżów 3:5
(2:1)
Stal Nowa Dęba Kolejka 11
06.10.2018, 16:00 Stal Nowa Dęba 2:5
(2:4)
LZS Zdziary Kolejka 12
10.10.2018, 15:30 Stal Nowa Dęba 3:2 Sokół Nisko 1/4 finału
14.10.2018, 15:00 Słowianin Grębów 1:1
(0:0)
Stal Nowa Dęba Kolejka 13
21.10.2018, 15:00 Sokół Kamień 5:0
(2:0)
Stal Nowa Dęba Kolejka 14
27.10.2018, 15:00 Stal Nowa Dęba 2:0
(1:0)
Olimpia Solo Pysznica Kolejka 15
04.11.2018, 14:00 WISAN Skopanie 0:3
(0:2)
Stal Nowa Dęba Kolejka 16
10.11.2018, 14:00 Stal Nowa Dęba 0:1
(0:0)
Bukowa Jastkowice Kolejka 17
18.11.2018, 13:00 Sokół Sokolniki 3:1
(1:1)
Stal Nowa Dęba 1/2 finału
23.03.2019, 15:00 Stal Nowa Dęba 2:3
(0:0)
Stal II Stalowa Wola Kolejka 18
06.04.2019, 16:00 Stal Nowa Dęba 0:1
(0:1)
Sparta Jeżowe Kolejka 20
14.04.2019, 15:00 Sokół Sokolniki 6:0
(3:0)
Stal Nowa Dęba Kolejka 21
20.04.2019, 13:00 Stal Nowa Dęba 1:2
(1:0)
Unia Nowa Sarzyna Kolejka 22
28.04.2019, 15:00 Retman Ulanów 2:6
(1:2)
Stal Nowa Dęba Kolejka 23
01.05.2019, 17:00 Stal Nowa Dęba 2:2
(0:0)
LKS Brzyska Wola Kolejka 24
05.05.2019, 16:00 Pogoń Leżajsk 4:1
(2:0)
Stal Nowa Dęba Kolejka 25
11.05.2019, 17:00 Stal Nowa Dęba 9:1
(5:0)
Rotunda Krzeszów Kolejka 26
19.05.2019, 11:00 Siarka II Tarnobrzeg 4:2
(1:1)
Stal Nowa Dęba Kolejka 27
26.05.2019, 14:00 Stal Nowa Dęba 3:0
(1:0)
San Kłyżów Kolejka 28
02.06.2019, 16:00 LZS Zdziary 3:2
(3:0)
Stal Nowa Dęba Kolejka 29
08.06.2019, 17:00 Stal Nowa Dęba 5:1
(3:0)
Słowianin Grębów Kolejka 30
15.06.2019, 17:00 Stal Nowa Dęba 2:1
(1:1)
Sokół Kamień Kolejka 31
19.06.2019, 18:00 Olimpia Solo Pysznica 1:6 Stal Nowa Dęba Kolejka 32
22.06.2019, 17:00 Stal Nowa Dęba nierozegrany WISAN Skopanie Kolejka 33
30.06.2019, 16:00 Bukowa Jastkowice nierozegrany Stal Nowa Dęba Kolejka 34

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej