Klasyfikacja kartek

  
  
# Imię i nazwisko Drużyna
1 Mateusz Szast 3 8 Rotunda Krzeszów
2 Dawid Cholewa 12 Słowianin Grębów
3 Mateusz Babij 1 9 Rotunda Krzeszów
4 Damian Baran 1 8 Sparta Jeżowe
5 Piotr Szewczyk 10 Sparta Jeżowe
6 Szymon Jednacz 1 6 Rotunda Krzeszów
7 Mateusz Koza 8 Retman Ulanów
Kamil Gorzelany 8 Stal Nowa Dęba
Norbert Dul 8 Słowianin Grębów
10 Damian Warchoł 1 5 Rotunda Krzeszów
11 Mariusz Warchoł 1 5 Rotunda Krzeszów
Łukasz Sabat 1 5 Sparta Jeżowe
Dariusz Pięta 1 5 San Kłyżów
14 Kamil Błażejowicz 7 Olimpia Solo Pysznica
Dominik Drożdżal 7 Pogoń Leżajsk
Patryk Machaj 7 LZS Zdziary
Mariusz Socha 7 Sokół Kamień
Tomasz Wolan 7 Stal Nowa Dęba, LZS Jadachy
Szymon Wośko 7 Unia Nowa Sarzyna
Jakub Bednarz 7 Olimpia Solo Pysznica
21 Przemysław Bednarz 6 Słowianin Grębów
Przemysław Bąk 6 Olimpia Solo Pysznica
Mikołaj Muniak 6 Sokół Sokolniki
Piotr Pięta 6 San Kłyżów
Konrad Rak 6 Słowianin Grębów
Przemek Siudak 6 Sparta Jeżowe
Mateusz Surma 6 Słowianin Grębów
Patryk Wiatr 6 Unia Nowa Sarzyna
Sławomir Wołoszyn 6 Retman Ulanów
Dawid Mroczek 6 San Kłyżów
31 Dominik Wojtanowicz 1 3 Sparta Jeżowe
32 Grzegorz Czarniecki 1 3 Pogoń Leżajsk
Bernard Ciach 1 3 Stal Nowa Dęba
Stanisław Kruk 1 3 LKS Brzyska Wola
Mateusz Piędel 1 3 Sparta Jeżowe
Wojciech Chudzik 1 3 Sparta Jeżowe
37 Rafał Szymański 5 Sokół Sokolniki
Kamil Filip 5 Unia Nowa Sarzyna
Dominik Bogdan 5 WISAN Skopanie
Daniel Cichoń 5 San Kłyżów
Arkadiusz Drożdżal 5 Pogoń Leżajsk
Norbert Wiejak 5 Retman Ulanów
Rafał Drożdżal 5 Pogoń Leżajsk
Albert Dziura 5 Słowianin Grębów
Daniel Hasiak 5 Retman Ulanów
Krystian Szostak 5 Rotunda Krzeszów
Wojciech Ulawski 5 Unia Nowa Sarzyna
Daniel Karczmarczyk 5 LKS Brzyska Wola
Łukasz Trzeciak 5 WISAN Skopanie
Damian Sałek 5 LZS Zdziary
Marcin Serafin 5 WISAN Skopanie
Krzysztof Smusz 5 Sokół Kamień
Jakub Stefan 5 Pogoń Leżajsk
Bartłomiej Madej 5 San Kłyżów
Jakub Wnuk 5 Rotunda Krzeszów
56 Jakub Siek 1 2 San Kłyżów
57 Marcin Wolan 1 2 Stal Nowa Dęba, LZS Jadachy
Łukasz Pachla 1 2 LZS Zdziary
59 Adrian Hacia 4 LKS Brzyska Wola
Rafał Woś 4 Sokół Sokolniki
Pawel Kiełboń 4 LKS Brzyska Wola
Bartłomiej Furdyna 4 WISAN Skopanie
Dominik Fąfara 4 Rotunda Krzeszów
Bartłomiej Wiktor 4 Siarka II Tarnobrzeg
Dawid Cichoń 4 Bukowa Jastkowice
Jarosław Wołoszyn 4 Retman Ulanów
Maciej Wieprzęć 4 Stal II Stalowa Wola
Krystian Krawiec 4 Sparta Jeżowe
Mateusz Surdy 4 Sokół Sokolniki
Robert Leja 4 Pogoń Leżajsk
Łukasz Milanowski 4 Stal Nowa Dęba
Mieczysław Ożóg 4 Bukowa Jastkowice
Jacek Partyka 4 Bukowa Jastkowice
Michał Partyka 4 Bukowa Jastkowice
Marcin Socha 4 LKS Brzyska Wola
Sebastian Walicki 4 Słowianin Grębów
Krzysztof Urbanik 4 LZS Zdziary
Konrad Jandziński 4 Unia Nowa Sarzyna
Damian Kida 4 Sokół Kamień
Piotr Bubiłek 4 Pogoń Leżajsk
81 Adam Kozak 1 1 Sokół Kamień
Bartłomiej Wieczorek 1 1 Rotunda Krzeszów
Sebastian Czernecki 1 1 Olimpia Solo Pysznica
84 Patryk Wąs 1 1 Stal Nowa Dęba
Marcin Staroń 1 1 LKS Brzyska Wola
Bartłomiej Sztuka 1 1 Siarka II Tarnobrzeg
Bartosz Maziarz 1 1 Olimpia Solo Pysznica
Michał Bierzało 1 1 Siarka II Tarnobrzeg
Paweł Konopka 1 1 Stal II Stalowa Wola
90 Mateusz Kuszaj 3 Sokół Sokolniki
Krzysztof Luft 3 Pogoń Leżajsk
Rafał Kyć 3 LKS Brzyska Wola
Konrad Kuliś 3 Olimpia Solo Pysznica
Marcin Kułaczkowski 3 Słowianin Grębów
Marcin Łyp 3 LZS Zdziary
Paweł Kryń 3 San Kłyżów
Hubert Kowalski 3 Sokół Sokolniki
Grzegorz Kowalczyk 3 Słowianin Grębów
Arkadiusz Kotrych 3 Stal Nowa Dęba
Artur Łuczak 3 Unia Nowa Sarzyna
Robert Micek 3 Stal Nowa Dęba
Konrad Małek 3 Retman Ulanów
Tomasz Maruszak 3 Pogoń Leżajsk
Szymon Kochowski 3 LZS Zdziary, Unia Nowa Sarzyna
Stefan Osztreicher 3 Siarka II Tarnobrzeg
Szczepan Piela 3 Sparta Jeżowe
Szymon Serafin 3 Stal Nowa Dęba
Patryk Szczepan 3 Retman Ulanów
Filip Szifer 3 Stal II Stalowa Wola
Kacper Śpiewak 3 Stal II Stalowa Wola
Andrzej Trubeha 3 Stal II Stalowa Wola
Grzegorz Woźniak 3 Sokół Kamień
Tomasz Konefał 3 Sokół Kamień
Kacper Lis 3 WISAN Skopanie
Łukasz Kobylarz 3 Retman Ulanów
Arkadiusz Klocek 3 Unia Nowa Sarzyna
Marcin Bąk 3 Retman Ulanów
Konrad Bukowski 3 Pogoń Leżajsk
Maciej Chmura 3 Stal II Stalowa Wola
Adam Chudzik 3 Sparta Jeżowe
Piotr Drąg 3 San Kłyżów
Wojciech Dudek 3 Stal Nowa Dęba
Kamil Dybka 3 Olimpia Solo Pysznica
Radosław Fąfara 3 Rotunda Krzeszów
Tomasz Franuszkiewicz 3 Stal Nowa Dęba
Alan Grześkiewicz 3 Unia Nowa Sarzyna
Adrian Janeczko 3 Słowianin Grębów
Piotr Kloc 3 Sokół Sokolniki
129 Arkadiusz Duda 1 Sokół Sokolniki
Mateusz Schiffer 1 Rotunda Krzeszów
131 Oskar Smykla 1 WISAN Skopanie
Mateusz Tkacz 1 Sparta Jeżowe
Sylwester Kutyła 1 San Kłyżów
Marcin Pieróg 1 Unia Nowa Sarzyna
Radosław Kalinka 1 Sokół Sokolniki
Mikołaj Kaniszewski 1 Sokół Sokolniki
Dominik Furdyna 1 WISAN Skopanie
Sylwester Bigdoń 1 Siarka II Tarnobrzeg
Jakub Wołoszyn 1 LZS Jadachy
140 Marek Rębacz 2 Rotunda Krzeszów
Marian Sarzyński 2 Sparta Jeżowe
Wojciech Samko 2 Rotunda Krzeszów
Jakub Ryczko 2 Retman Ulanów
Grzegorz Rychel 2 Sokół Kamień
Paweł Mróz 2 Siarka II Tarnobrzeg
Dawid Orzechowski 2 Siarka II Tarnobrzeg
Aleksander Serwacki 2 San Kłyżów
Piotr Młynarczyk 2 Olimpia Solo Pysznica
Nazar Metenka 2 Sokół Kamień
Damian Mądry 2 Sokół Sokolniki
Dawid Maślach 2 Olimpia Solo Pysznica
Patryk Marut 2 Stal II Stalowa Wola
Kamil Serafin 2 Stal Nowa Dęba
Damian Wrona 2 LKS Brzyska Wola
Norbert Siek 2 San Kłyżów
Arkadiusz Staroń 2 LKS Brzyska Wola
Wiktor Stępniowski 2 Stal II Stalowa Wola
Artur Szado 2 Olimpia Solo Pysznica
Jarosław Szelest 2 San Kłyżów
Mariusz Szwedo 2 Olimpia Solo Pysznica
Paweł Ujda 2 LZS Zdziary
Zbigniew Warzocha 2 Sokół Sokolniki
Krzysztof Wermiński 2 Słowianin Grębów
Dominik Wolak 2 Sokół Sokolniki
Mariusz Wójcik 2 Sparta Jeżowe
Jarosław Zych 2 LZS Jadachy
Tomasz Żyliński 2 Stal II Stalowa Wola
Michał Madej 2 Unia Nowa Sarzyna
Marcin Maliborski 2 Stal Nowa Dęba
Kacper Czajkowski 2 Stal II Stalowa Wola
Krystian Madej 2 Bukowa Jastkowice
Krystian Gil 2 Sparta Jeżowe
Marcin Leniart 2 LKS Brzyska Wola
Konrad Adamczyk 2 Stal II Stalowa Wola
Jakub Baj 2 LKS Brzyska Wola
Kamil Bąk 2 San Kłyżów
Michał Brak 2 San Kłyżów
Marcin Chmiel 2 Sokół Sokolniki
Marcin Ciba 2 Słowianin Grębów, Sokół Sokolniki
Adam Cichoń 2 LZS Zdziary
Mirosław Dryka 2 WISAN Skopanie
Karol Dziopak 2 Stal II Stalowa Wola
Maciej Fietko 2 Sokół Sokolniki
Michał Fornek 2 Siarka II Tarnobrzeg
Adrian Gębalski 2 Siarka II Tarnobrzeg
Mariusz Chaber 2 Sparta Jeżowe
Bartosz Horajecki 2 Sokół Kamień
Kamil Kobylarz 2 Sokół Kamień
Damian Laskowski 2 Sokół Sokolniki
Janusz Hynowski 2 WISAN Skopanie
Artur Kwiatkowski 2 LZS Zdziary
Patryk Kwaśniak 2 Unia Nowa Sarzyna
Bartlomiej Kopacz 2 Rotunda Krzeszów
Grzegorz Kudyba 2 Retman Ulanów
Maciej Klekacz 2 Rotunda Krzeszów
Kamil Kasprzak 2 LKS Brzyska Wola
Kacper Karnat 2 Stal Nowa Dęba
Kamil Kargulewicz 2 Siarka II Tarnobrzeg
Paweł Kaczmarczyk 2 Bukowa Jastkowice
Tomasz Kaczkowski 2 Olimpia Solo Pysznica
Marcin Hynowski 2 WISAN Skopanie
202 Dawid Ryś 1 Olimpia Solo Pysznica
Adrian Piekut 1 Sokół Kamień
Maciej Rurak 1 Sokół Kamień
Paweł Rogala 1 San Kłyżów
Wiktor Rękas 1 Siarka II Tarnobrzeg
Paweł Rębisz 1 WISAN Skopanie, LZS Jadachy
Zbigniew Puzio 1 Stal Nowa Dęba
Mateusz Podstawek 1 Sokół Kamień
Grzegorz Piotrowski 1 San Kłyżów
Mariusz Nowak 1 Stal Nowa Dęba
Dawid Peret 1 Stal Nowa Dęba
Mariusz Pchełka 1 LZS Zdziary
Kacper Panek 1 WISAN Skopanie
Tomasz Ozimek 1 Stal Nowa Dęba
Dawid Olko 1 Sparta Jeżowe
Damian Oleksak 1 Retman Ulanów
Mateusz Niedziałek 1 LZS Jadachy
Konrad Mulawka 1 LZS Zdziary
Kamil Misiak 1 Siarka II Tarnobrzeg
Łukasz Sarnikowski 1 Retman Ulanów
Rafał Rzekęć 1 Olimpia Solo Pysznica
Grzegorz Tofil 1 Bukowa Jastkowice
Artur Sarzyński 1 Sparta Jeżowe
Konrad Szypuła 1 Stal Nowa Dęba
Tomasz Wołoch 1 Unia Nowa Sarzyna
Radosław Wojtas 1 LZS Zdziary
Piotr Wojtas 1 LZS Zdziary
Klaudiusz Wnuk 1 Rotunda Krzeszów
Maciej Wilk 1 Stal Nowa Dęba
Mateusz Wawrylak 1 Siarka II Tarnobrzeg
Michał Uberman 1 Olimpia Solo Pysznica
Artur Maykhrovych 1 Pogoń Leżajsk
Adam Świeca 1 Olimpia Solo Pysznica
Kamil Szwedo 1 Olimpia Solo Pysznica
Maciej Siek 1 San Kłyżów
Jacek Szuba 1 Słowianin Grębów
Krystian Szmid 1 Stal II Stalowa Wola
Dawid Szewczyk 1 Sokół Kamień
Wojciech Szewc 1 Retman Ulanów
Fryderyk Stasiak 1 Stal II Stalowa Wola
Sebastian Socha 1 Olimpia Solo Pysznica
Wojciech Sobiło 1 LZS Zdziary
Kacper Smykla 1 WISAN Skopanie
Damian Skakuj 1 Rotunda Krzeszów
Adam Mazurek 1 Stal II Stalowa Wola
Jakub Janczyk 1 Siarka II Tarnobrzeg
Kacper Matysiak 1 Siarka II Tarnobrzeg
Paweł Czechura 1 WISAN Skopanie
Łukasz Gaweł 1 Pogoń Leżajsk
Eryk Galara 1 Siarka II Tarnobrzeg
Dawid Fimiarz 1 Pogoń Leżajsk
Wojciech Dziura 1 Olimpia Solo Pysznica
Jarosław Dziadura 1 Sparta Jeżowe
Daniel Duda 1 Siarka II Tarnobrzeg
Maciej Drozdowski 1 Sokół Sokolniki
Tomasz Diektiarenko 1 Stal Nowa Dęba
Aleksander Czerwonka 1 Pogoń Leżajsk
Kamil Burek 1 Siarka II Tarnobrzeg
Adrian Głowacki 1 Stal Nowa Dęba
Łukasz Brzeziński 1 Bukowa Jastkowice
Adrian Bosak 1 Rotunda Krzeszów
Artur Błajda 1 Unia Nowa Sarzyna
Tomasz Bartnik 1 Bukowa Jastkowice
Dariusz Bartnik 1 Bukowa Jastkowice
Oleh Baraniak 1 Retman Ulanów
Dawid Bajek 1 Sokół Kamień
Paweł Bajdas 1 Bukowa Jastkowice
Łukasz Adamczyk 1 Sokół Sokolniki
Jakub Głaz 1 Siarka II Tarnobrzeg
Jakub Gnat 1 WISAN Skopanie
Marcin Marut 1 Sokół Kamień
Kamil Kołodziej 1 Sokół Kamień
Damian Małek 1 Rotunda Krzeszów
Marek Majewski 1 Bukowa Jastkowice
Mikołaj Leśniak 1 WISAN Skopanie
Artur Kyć 1 LKS Brzyska Wola
Paweł Kudyba 1 Retman Ulanów
Tomasz Kryszpin 1 WISAN Skopanie
Krystian Krupa 1 Siarka II Tarnobrzeg
Artur Kostyra 1 Retman Ulanów
Tomasz Kosierb 1 Bukowa Jastkowice
Aleksander Kołodziej 1 LZS Jadachy
Adrian Golik 1 Bukowa Jastkowice
Kacper Kłosowski 1 WISAN Skopanie
Adrian Kersten 1 Stal II Stalowa Wola
Mateusz Jadach 1 WISAN Skopanie, LZS Jadachy
Dawid Iskra 1 Retman Ulanów
Filip Herdyna 1 Unia Nowa Sarzyna
Krzysztof Haliniak 1 Olimpia Solo Pysznica
Arkadiusz Hacia 1 LKS Brzyska Wola
Damian Gumiela 1 Retman Ulanów
Jerzy Grdeń 1 LZS Jadachy
Tomasz Zalewski 1 San Kłyżów

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej