Klasyfikacja kartek

  
  
# Imię i nazwisko Drużyna
1 Mateusz Szast 2 8 Rotunda Krzeszów
2 Dawid Cholewa 11 Słowianin Grębów
3 Mateusz Babij 1 8 Rotunda Krzeszów
4 Piotr Szewczyk 8 Sparta Jeżowe
5 Dariusz Pięta 1 5 San Kłyżów
6 Tomasz Wolan 7 Stal Nowa Dęba, LZS Jadachy
Mariusz Socha 7 Sokół Kamień
Kamil Gorzelany 7 Stal Nowa Dęba
Damian Baran 7 Sparta Jeżowe
10 Szymon Jednacz 1 4 Rotunda Krzeszów
11 Przemysław Bąk 6 Olimpia Solo Pysznica
Norbert Dul 6 Słowianin Grębów
Kamil Błażejowicz 6 Olimpia Solo Pysznica
Patryk Machaj 6 LZS Zdziary
Piotr Pięta 6 San Kłyżów
Konrad Rak 6 Słowianin Grębów
Przemek Siudak 6 Sparta Jeżowe
Sławomir Wołoszyn 6 Retman Ulanów
Dominik Drożdżal 6 Pogoń Leżajsk
20 Dominik Wojtanowicz 1 3 Sparta Jeżowe
21 Stanisław Kruk 1 3 LKS Brzyska Wola
Łukasz Sabat 1 3 Sparta Jeżowe
Mariusz Warchoł 1 3 Rotunda Krzeszów
Grzegorz Czarniecki 1 3 Pogoń Leżajsk
25 Albert Dziura 5 Słowianin Grębów
Jakub Stefan 5 Pogoń Leżajsk
Łukasz Trzeciak 5 WISAN Skopanie
Krystian Szostak 5 Rotunda Krzeszów
Rafał Drożdżal 5 Pogoń Leżajsk
Jakub Bednarz 5 Olimpia Solo Pysznica
Krzysztof Smusz 5 Sokół Kamień
Marcin Serafin 5 WISAN Skopanie
Mateusz Koza 5 Retman Ulanów
34 Jakub Siek 1 2 San Kłyżów
35 Marcin Wolan 1 2 Stal Nowa Dęba, LZS Jadachy
Bernard Ciach 1 2 Stal Nowa Dęba
37 Robert Leja 4 Pogoń Leżajsk
Krystian Krawiec 4 Sparta Jeżowe
Pawel Kiełboń 4 LKS Brzyska Wola
Bartłomiej Madej 4 San Kłyżów
Konrad Jandziński 4 Unia Nowa Sarzyna
Sebastian Walicki 4 Słowianin Grębów
Rafał Woś 4 Sokół Sokolniki
Jarosław Wołoszyn 4 Retman Ulanów
Jakub Wnuk 4 Rotunda Krzeszów
Norbert Wiejak 4 Retman Ulanów
Patryk Wiatr 4 Unia Nowa Sarzyna
Damian Warchoł 4 Rotunda Krzeszów
Wojciech Ulawski 4 Unia Nowa Sarzyna
Łukasz Milanowski 4 Stal Nowa Dęba
Mateusz Surma 4 Słowianin Grębów
Mateusz Surdy 4 Sokół Sokolniki
Michał Partyka 4 Bukowa Jastkowice
Jacek Partyka 4 Bukowa Jastkowice
Mieczysław Ożóg 4 Bukowa Jastkowice
Mikołaj Muniak 4 Sokół Sokolniki
Dawid Mroczek 4 San Kłyżów
Damian Kida 4 Sokół Kamień
Damian Sałek 4 LZS Zdziary
Adrian Hacia 4 LKS Brzyska Wola
Dawid Cichoń 4 Bukowa Jastkowice
Daniel Cichoń 4 San Kłyżów
Piotr Bubiłek 4 Pogoń Leżajsk
Dominik Bogdan 4 WISAN Skopanie
Przemysław Bednarz 4 Słowianin Grębów
66 Bartłomiej Wieczorek 1 1 Rotunda Krzeszów
Adam Kozak 1 1 Sokół Kamień
Sebastian Czernecki 1 1 Olimpia Solo Pysznica
69 Bartłomiej Sztuka 1 1 Siarka II Tarnobrzeg
Marcin Staroń 1 1 LKS Brzyska Wola
Patryk Wąs 1 1 Stal Nowa Dęba
Paweł Konopka 1 1 Stal II Stalowa Wola
Wojciech Chudzik 1 1 Sparta Jeżowe
Michał Bierzało 1 1 Siarka II Tarnobrzeg
75 Hubert Kowalski 3 Sokół Sokolniki
Stefan Osztreicher 3 Siarka II Tarnobrzeg
Marcin Kułaczkowski 3 Słowianin Grębów
Rafał Kyć 3 LKS Brzyska Wola
Konrad Małek 3 Retman Ulanów
Tomasz Maruszak 3 Pogoń Leżajsk
Robert Micek 3 Stal Nowa Dęba
Paweł Kryń 3 San Kłyżów
Patryk Szczepan 3 Retman Ulanów
Mateusz Piędel 3 Sparta Jeżowe
Szymon Serafin 3 Stal Nowa Dęba
Marcin Socha 3 LKS Brzyska Wola
Tomasz Konefał 3 Sokół Kamień
Rafał Szymański 3 Sokół Sokolniki
Andrzej Trubeha 3 Stal II Stalowa Wola
Krzysztof Urbanik 3 LZS Zdziary
Maciej Wieprzęć 3 Stal II Stalowa Wola
Bartłomiej Wiktor 3 Siarka II Tarnobrzeg
Szymon Wośko 3 Unia Nowa Sarzyna
Grzegorz Kowalczyk 3 Słowianin Grębów
Krzysztof Luft 3 Pogoń Leżajsk
Szymon Kochowski 3 LZS Zdziary, Unia Nowa Sarzyna
Kamil Filip 3 Unia Nowa Sarzyna
Łukasz Kobylarz 3 Retman Ulanów
Adam Chudzik 3 Sparta Jeżowe
Piotr Drąg 3 San Kłyżów
Arkadiusz Drożdżal 3 Pogoń Leżajsk
Wojciech Dudek 3 Stal Nowa Dęba
Tomasz Franuszkiewicz 3 Stal Nowa Dęba
Bartłomiej Furdyna 3 WISAN Skopanie
Alan Grześkiewicz 3 Unia Nowa Sarzyna
Daniel Karczmarczyk 3 LKS Brzyska Wola
Piotr Kloc 3 Sokół Sokolniki
Arkadiusz Klocek 3 Unia Nowa Sarzyna
109 Arkadiusz Duda 1 Sokół Sokolniki
Mateusz Schiffer 1 Rotunda Krzeszów
111 Marcin Pieróg 1 Unia Nowa Sarzyna
Jakub Wołoszyn 1 LZS Jadachy
Oskar Smykla 1 WISAN Skopanie
Sylwester Kutyła 1 San Kłyżów
Radosław Kalinka 1 Sokół Sokolniki
Bartosz Maziarz 1 Olimpia Solo Pysznica
Dominik Furdyna 1 WISAN Skopanie
118 Marcin Maliborski 2 Stal Nowa Dęba
Marian Sarzyński 2 Sparta Jeżowe
Dawid Maślach 2 Olimpia Solo Pysznica
Damian Mądry 2 Sokół Sokolniki
Nazar Metenka 2 Sokół Kamień
Piotr Młynarczyk 2 Olimpia Solo Pysznica
Paweł Mróz 2 Siarka II Tarnobrzeg
Dawid Orzechowski 2 Siarka II Tarnobrzeg
Łukasz Pachla 2 LZS Zdziary
Szczepan Piela 2 Sparta Jeżowe
Marek Rębacz 2 Rotunda Krzeszów
Wojciech Samko 2 Rotunda Krzeszów
Grzegorz Woźniak 2 Sokół Kamień
Kamil Serafin 2 Stal Nowa Dęba
Aleksander Serwacki 2 San Kłyżów
Norbert Siek 2 San Kłyżów
Wiktor Stępniowski 2 Stal II Stalowa Wola
Artur Szado 2 Olimpia Solo Pysznica
Jarosław Szelest 2 San Kłyżów
Mariusz Szwedo 2 Olimpia Solo Pysznica
Paweł Ujda 2 LZS Zdziary
Zbigniew Warzocha 2 Sokół Sokolniki
Dominik Wolak 2 Sokół Sokolniki
Damian Wrona 2 LKS Brzyska Wola
Jarosław Zych 2 LZS Jadachy
Tomasz Żyliński 2 Stal II Stalowa Wola
Marcin Łyp 2 LZS Zdziary
Krystian Madej 2 Bukowa Jastkowice
Paweł Kaczmarczyk 2 Bukowa Jastkowice
Kacper Lis 2 WISAN Skopanie
Maciej Fietko 2 Sokół Sokolniki
Marcin Leniart 2 LKS Brzyska Wola
Kamil Bąk 2 San Kłyżów
Marcin Bąk 2 Retman Ulanów
Michał Brak 2 San Kłyżów
Mariusz Chaber 2 Sparta Jeżowe
Marcin Chmiel 2 Sokół Sokolniki
Adam Cichoń 2 LZS Zdziary
Kacper Czajkowski 2 Stal II Stalowa Wola
Mirosław Dryka 2 WISAN Skopanie
Kamil Dybka 2 Olimpia Solo Pysznica
Karol Dziopak 2 Stal II Stalowa Wola
Radosław Fąfara 2 Rotunda Krzeszów
Konrad Bukowski 2 Pogoń Leżajsk
Michał Fornek 2 Siarka II Tarnobrzeg
Kamil Kasprzak 2 LKS Brzyska Wola
Adrian Gębalski 2 Siarka II Tarnobrzeg
Patryk Kwaśniak 2 Unia Nowa Sarzyna
Konrad Kuliś 2 Olimpia Solo Pysznica
Damian Laskowski 2 Sokół Sokolniki
Bartlomiej Kopacz 2 Rotunda Krzeszów
Arkadiusz Kotrych 2 Stal Nowa Dęba
Kacper Karnat 2 Stal Nowa Dęba
Kamil Kargulewicz 2 Siarka II Tarnobrzeg
Adrian Janeczko 2 Słowianin Grębów
Janusz Hynowski 2 WISAN Skopanie
Bartosz Horajecki 2 Sokół Kamień
Daniel Hasiak 2 Retman Ulanów
176 Dawid Ryś 1 Olimpia Solo Pysznica
Jakub Ryczko 1 Retman Ulanów
Grzegorz Rychel 1 Sokół Kamień
Maciej Rurak 1 Sokół Kamień
Paweł Rogala 1 San Kłyżów
Wiktor Rękas 1 Siarka II Tarnobrzeg
Paweł Rębisz 1 WISAN Skopanie, LZS Jadachy
Grzegorz Piotrowski 1 San Kłyżów
Adrian Piekut 1 Sokół Kamień
Konrad Mulawka 1 LZS Zdziary
Dawid Peret 1 Stal Nowa Dęba
Mariusz Pchełka 1 LZS Zdziary
Kacper Panek 1 WISAN Skopanie
Tomasz Ozimek 1 Stal Nowa Dęba
Mariusz Nowak 1 Stal Nowa Dęba
Mateusz Niedziałek 1 LZS Jadachy
Artur Maykhrovych 1 Pogoń Leżajsk
Kacper Matysiak 1 Siarka II Tarnobrzeg
Marcin Marut 1 Sokół Kamień
Marek Majewski 1 Bukowa Jastkowice
Artur Sarzyński 1 Sparta Jeżowe
Rafał Rzekęć 1 Olimpia Solo Pysznica
Adam Świeca 1 Olimpia Solo Pysznica
Maciej Siek 1 San Kłyżów
Artur Łuczak 1 Unia Nowa Sarzyna
Mariusz Wójcik 1 Sparta Jeżowe
Tomasz Wołoch 1 Unia Nowa Sarzyna
Radosław Wojtas 1 LZS Zdziary
Piotr Wojtas 1 LZS Zdziary
Klaudiusz Wnuk 1 Rotunda Krzeszów
Krzysztof Wermiński 1 Słowianin Grębów
Mateusz Wawrylak 1 Siarka II Tarnobrzeg
Michał Uberman 1 Olimpia Solo Pysznica
Grzegorz Tofil 1 Bukowa Jastkowice
Konrad Szypuła 1 Stal Nowa Dęba
Kacper Smykla 1 WISAN Skopanie
Kamil Szwedo 1 Olimpia Solo Pysznica
Jacek Szuba 1 Słowianin Grębów
Krystian Szmid 1 Stal II Stalowa Wola
Filip Szifer 1 Stal II Stalowa Wola
Dawid Szewczyk 1 Sokół Kamień
Wojciech Szewc 1 Retman Ulanów
Fryderyk Stasiak 1 Stal II Stalowa Wola
Arkadiusz Staroń 1 LKS Brzyska Wola
Sebastian Socha 1 Olimpia Solo Pysznica
Wojciech Sobiło 1 LZS Zdziary
Michał Madej 1 Unia Nowa Sarzyna
Maciej Klekacz 1 Rotunda Krzeszów
Mikołaj Leśniak 1 WISAN Skopanie
Paweł Czechura 1 WISAN Skopanie
Łukasz Gaweł 1 Pogoń Leżajsk
Eryk Galara 1 Siarka II Tarnobrzeg
Dawid Fimiarz 1 Pogoń Leżajsk
Dominik Fąfara 1 Rotunda Krzeszów
Wojciech Dziura 1 Olimpia Solo Pysznica
Jarosław Dziadura 1 Sparta Jeżowe
Daniel Duda 1 Siarka II Tarnobrzeg
Tomasz Diektiarenko 1 Stal Nowa Dęba
Aleksander Czerwonka 1 Pogoń Leżajsk
Maciej Chmura 1 Stal II Stalowa Wola
Jakub Głaz 1 Siarka II Tarnobrzeg
Łukasz Brzeziński 1 Bukowa Jastkowice
Adrian Bosak 1 Rotunda Krzeszów
Artur Błajda 1 Unia Nowa Sarzyna
Tomasz Bartnik 1 Bukowa Jastkowice
Dariusz Bartnik 1 Bukowa Jastkowice
Oleh Baraniak 1 Retman Ulanów
Paweł Bajdas 1 Bukowa Jastkowice
Jakub Baj 1 LKS Brzyska Wola
Łukasz Adamczyk 1 Sokół Sokolniki
Konrad Adamczyk 1 Stal II Stalowa Wola
Krystian Gil 1 Sparta Jeżowe
Adrian Golik 1 Bukowa Jastkowice
Artur Kyć 1 LKS Brzyska Wola
Aleksander Kołodziej 1 LZS Jadachy
Artur Kwiatkowski 1 LZS Zdziary
Mateusz Kuszaj 1 Sokół Sokolniki
Paweł Kudyba 1 Retman Ulanów
Grzegorz Kudyba 1 Retman Ulanów
Tomasz Kryszpin 1 WISAN Skopanie
Krystian Krupa 1 Siarka II Tarnobrzeg
Artur Kostyra 1 Retman Ulanów
Tomasz Kosierb 1 Bukowa Jastkowice
Kamil Kołodziej 1 Sokół Kamień
Kamil Kobylarz 1 Sokół Kamień
Jerzy Grdeń 1 LZS Jadachy
Kacper Kłosowski 1 WISAN Skopanie
Adrian Kersten 1 Stal II Stalowa Wola
Tomasz Kaczkowski 1 Olimpia Solo Pysznica
Mateusz Jadach 1 WISAN Skopanie, LZS Jadachy
Dawid Iskra 1 Retman Ulanów
Marcin Hynowski 1 WISAN Skopanie
Filip Herdyna 1 Unia Nowa Sarzyna
Krzysztof Haliniak 1 Olimpia Solo Pysznica
Arkadiusz Hacia 1 LKS Brzyska Wola
Damian Gumiela 1 Retman Ulanów
Tomasz Zalewski 1 San Kłyżów

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej