Terminarz / Wyniki

Kolejka 1
04.08.2018, 12:00 LZS Jadachy 1:1
(0:0)
Słowianin Grębów
Marcin Wolan  gol 46 min.
47 min. gol  Konrad Rak
04.08.2018, 17:00 Bukowa Jastkowice 3:1
(0:0)
Olimpia Solo Pysznica
65 min. gol  Michał Uberman
Grzegorz Tofil  gol 70 min.
Grzegorz Tofil  gol 75 min.
Jacek Partyka  gol 82 min.
05.08.2018, 16:00 Sparta Jeżowe 2:2
(2:2)
LZS Zdziary
Damian Sałek  gol samobójczy 6 min.
12 min. gol  Radosław Wojtas
18 min. gol  Wojciech Sobiło
Jarosław Dziadura  gol 28 min.
05.08.2018, 16:00 Sokół Sokolniki 7:0
(4:0)
San Kłyżów
Patryk Kolisz  gol 2 min.
Piotr Kloc  gol 8 min.
Marcin Chmiel  gol 23 min.
Arkadiusz Duda  gol z karnego 25 min.
Arkadiusz Duda  przestrzelony karny 60 min.
Maciej Fietko  gol 66 min.
Arkadiusz Duda  gol 77 min.
Mikołaj Muniak  gol 83 min.
05.08.2018, 16:00 Retman Ulanów 4:1
(3:0)
Rotunda Krzeszów
Oleh Baraniak  gol 11 min.
Jarosław Wołoszyn  gol 21 min.
Jarosław Wołoszyn  gol 33 min.
64 min. gol z karnego  Klaudiusz Wnuk
Norbert Wiejak  gol z karnego 84 min.
05.08.2018, 16:00 WISAN Skopanie 1:7
(1:5)
Sokół Kamień
6 min. gol  Marcin Szeser
14 min. gol  Mateusz Bolko
17 min. gol  Marcin Szeser
21 min. gol  Mariusz Socha
Mateusz Jarosz  gol z karnego 35 min.
44 min. gol  Nazar Metenka
63 min. gol z karnego  Maciej Rurak
69 min. gol  Mariusz Socha
05.08.2018, 16:00 Stal II Stalowa Wola 5:0
(2:0)
Stal Nowa Dęba
Marcin Dec  gol 4 min.
Szymon Jopek  gol 11 min.
Wiktor Stępniowski  gol 60 min.
Kacper Urban  gol 72 min.
Wiktor Stępniowski  gol 75 min.
05.08.2018, 18:00 Pogoń Leżajsk 1:0
(1:0)
LKS Brzyska Wola
Piotr Bubiłek  gol 30 min.
08.08.2018, 17:00 Unia Nowa Sarzyna 0:3
(0:2)
Siarka II Tarnobrzeg
9 min. gol  Michał Bierzało
45 min. gol  Łukasz Świderski
64 min. gol  Kacper Matysiak
Kolejka 2
Kolejka 3
15.08.2018, 16:00 LKS Brzyska Wola 0:5
(0:4)
Siarka II Tarnobrzeg
8 min. gol  Paweł Mróz
20 min. gol  Eryk Galara
35 min. gol  Bartłomiej Sztuka
41 min. gol  Łukasz Świderski
71 min. gol  Mateusz Wawrylak
15.08.2018, 16:00 Pogoń Leżajsk 6:1
(4:1)
Rotunda Krzeszów
Wojciech Borek  gol 2 min.
Robert Leja  gol 3 min.
Robert Leja  gol 26 min.
Dominik Drożdżal  gol 29 min.
41 min. gol  Radosław Fąfara
Dominik Drożdżal  gol 47 min.
Wojciech Borek  gol 69 min.
15.08.2018, 16:00 Retman Ulanów 3:0
(2:0)
San Kłyżów
Łukasz Kobylarz  gol 26 min.
Jarosław Wołoszyn  gol 37 min.
Oleh Baraniak  gol 63 min.
15.08.2018, 16:00 Bukowa Jastkowice 2:3
(0:1)
Sokół Kamień
22 min. gol  Marcin Szeser
Paweł Kaczmarczyk  gol 55 min.
60 min. gol  Maciej Rurak
Grzegorz Tofil  gol 65 min.
75 min. gol  Grzegorz Rychel
15.08.2018, 16:00 Stal II Stalowa Wola 1:2
(1:1)
WISAN Skopanie
Piotr Nowak  gol 14 min.
34 min. gol  Kacper Lis
65 min. gol  Kacper Lis
15.08.2018, 16:00 LZS Jadachy 2:6
(0:4)
Olimpia Solo Pysznica
1 min. gol  Kamil Szwedo
14 min. gol  Łukasz Bajgierowicz
26 min. gol  Kamil Szwedo
43 min. gol  Piotr Młynarczyk
46 min. gol z karnego  Kamil Błażejowicz
Marcin Wolan  gol 73 min.
76 min. gol  Michał Uberman
Marcin Wolan  gol 90+1 min.
15.08.2018, 16:00 Sparta Jeżowe 1:1
(1:0)
Stal Nowa Dęba
Jarosław Dziadura  gol 24 min.
72 min. gol  Patryk Wąs
15.08.2018, 16:00 Sokół Sokolniki 2:0
(1:0)
Słowianin Grębów
Rafał Woś  gol 19 min.
Patryk Kolisz  gol 76 min.
15.08.2018, 17:00 Unia Nowa Sarzyna 1:0
(0:0)
LZS Zdziary
Filip Herdyna  gol 90 min.
Kolejka 4
Kolejka 5
25.08.2018, 11:00 Pogoń Leżajsk 5:3
(2:0)
San Kłyżów
Robert Leja  gol 18 min.
Łukasz Gaweł  gol 25 min.
Grzegorz Czarniecki  gol 53 min.
61 min. gol  Kamil Bąk
Grzegorz Czarniecki  gol 66 min.
72 min. gol  Daniel Cichoń
Piotr Bubiłek  gol z karnego 83 min.
88 min. gol  Bartłomiej Madej
25.08.2018, 16:00 LZS Jadachy 3:3
(2:1)
Bukowa Jastkowice
Tomasz Marek  gol 13 min.
40 min. gol  Michał Partyka
Marcin Wolan  gol 43 min.
65 min. gol  Michał Partyka
71 min. gol  Paweł Kaczmarczyk
Marcin Wolan  gol 75 min.
25.08.2018, 16:00 Retman Ulanów 1:2
(0:1)
Słowianin Grębów
42 min. gol  Marcin Kułaczkowski
65 min. gol  Tomasz Telka
Łukasz Kobylarz  gol 90 min.
25.08.2018, 16:30 Unia Nowa Sarzyna 2:0
(0:0)
Stal Nowa Dęba
Wojciech Ulawski  gol 61 min.
Arkadiusz Klocek  gol 78 min.
26.08.2018, 16:00 Stal II Stalowa Wola 4:1
(0:1)
Sokół Kamień
10 min. gol  Mateusz Bolko
Piotr Mroziński  gol 55 min.
Piotr Mroziński  gol 66 min.
Kacper Urban  gol 69 min.
Piotr Nowak  gol 85 min.
26.08.2018, 16:00 Sparta Jeżowe 2:3
(1:1)
WISAN Skopanie
12 min. gol  Marcin Serafin
Przemek Siudak  gol 45+1 min.
53 min. gol  Kacper Lis
63 min. gol samobójczy  Damian Baran
Damian Baran  gol 84 min.
26.08.2018, 16:00 Sokół Sokolniki 2:2
(0:2)
Olimpia Solo Pysznica
7 min. gol  Kamil Dybka
27 min. gol  Jakub Bednarz
Mikołaj Muniak  gol 46 min.
Mikołaj Muniak  gol 90+5 min.
26.08.2018, 16:00 LKS Brzyska Wola 1:6
(0:2)
LZS Zdziary
1 min. gol  Marcin Łyp
6 min. gol  Rafał Gruszczyk
58 min. gol  Marcin Łyp
74 min. gol  Konrad Mulawka
77 min. gol  Dariusz Gąsiorowski
85 min. gol  Konrad Mulawka
Adrian Hacia  gol 87 min.
26.08.2018, 16:00 Rotunda Krzeszów 1:9
(1:5)
Siarka II Tarnobrzeg
4 min. gol  Kamil Kargulewicz
7 min. gol  Łukasz Świderski
18 min. gol  Paweł Mróz
Jakub Szewc  gol 25 min.
37 min. gol  Paweł Mróz
40 min. gol  Paweł Mróz
53 min. gol  Paweł Mróz
62 min. gol  Łukasz Świderski
67 min. gol  Maksymilian Sitek
80 min. gol  Paweł Mróz
Kolejka 6
Kolejka 7
05.09.2018, 16:00 Sparta Jeżowe 1:6
(0:4)
Stal II Stalowa Wola
6 min. gol  Marcin Dec
19 min. gol  Piotr Nowak
27 min. gol  Andrzej Trubeha
30 min. gol  Kacper Urban
54 min. gol  Karol Dziopak
60 min. gol  Bartosz Grasza
Krystian Krawiec  gol 80 min.
05.09.2018, 16:00 Rotunda Krzeszów 0:5 LZS Zdziary
gol  Artur Kwiatkowski
gol  Patryk Machaj
gol  Adam Cichoń
gol  Dariusz Gąsiorowski
gol  Dariusz Gąsiorowski
05.09.2018, 16:30 Unia Nowa Sarzyna 0:1
(0:0)
WISAN Skopanie
Arkadiusz Klocek  przestrzelony karny 6 min.
85 min. gol  Kacper Panek
05.09.2018, 16:30 Pogoń Leżajsk 2:2
(1:0)
Słowianin Grębów
Piotr Smerdak  gol samobójczy 36 min.
76 min. gol z karnego  Przemysław Bednarz
86 min. gol z karnego  Przemysław Bednarz
Łukasz Gaweł  gol 89 min.
05.09.2018, 17:00 LZS Jadachy 1:6
(1:3)
Sokół Kamień
11 min. gol  Nazar Metenka
25 min. gol  Mariusz Socha
30 min. gol  Mariusz Socha
Rafał Wolan  gol 35 min.
56 min. gol samobójczy  Grzegorz Witkowski
66 min. gol  Mariusz Socha
87 min. gol  Marcin Szeser
05.09.2018, 17:00 Retman Ulanów 1:3
(0:1)
Olimpia Solo Pysznica
22 min. gol  Kamil Błażejowicz
Damian Gumiela  gol 48 min.
74 min. gol  Łukasz Bajgierowicz
79 min. gol  Kamil Szwedo
05.09.2018, 17:00 Sokół Sokolniki 2:3
(1:2)
Bukowa Jastkowice
7 min. gol  Paweł Kaczmarczyk
31 min. gol  Mikołaj Partyka
Patryk Kolisz  gol 34 min.
Mikołaj Muniak  gol 68 min.
86 min. gol z karnego  Michał Partyka
05.09.2018, 17:00 LKS Brzyska Wola 2:3
(1:0)
Stal Nowa Dęba
Daniel Karczmarczyk  gol 9 min.
59 min. gol  Konrad Szypuła
72 min. gol  Patryk Wąs
84 min. gol  Wojciech Dudek
Adrian Hacia  gol 90+1 min.
05.09.2018, 17:00 Siarka II Tarnobrzeg 0:1
(0:1)
San Kłyżów
21 min. gol  Daniel Cichoń
Kolejka 8
Kolejka 9
15.09.2018, 16:00 Pogoń Leżajsk 1:3
(0:1)
Olimpia Solo Pysznica
45+2 min. gol z karnego  Kamil Błażejowicz
51 min. gol  Konrad Kuliś
66 min. gol  Kamil Szwedo
Krzysztof Luft  gol 86 min.
15.09.2018, 16:00 San Kłyżów 0:5
(0:1)
LZS Zdziary
21 min. gol  Adam Cichoń
51 min. gol  Piotr Wojtas
71 min. gol  Mariusz Pchełka
79 min. gol z karnego  Wojciech Sobiło
89 min. gol  Marcin Łyp
15.09.2018, 16:00 Rotunda Krzeszów 1:3
(1:1)
Stal Nowa Dęba
24 min. gol  Kamil Serafin
Mateusz Szast  gol 45 min.
61 min. gol  Patryk Wąs
90+2 min. gol  Tomasz Franuszkiewicz
16.09.2018, 11:00 Siarka II Tarnobrzeg 4:0
(2:0)
Słowianin Grębów
Łukasz Świderski  gol 5 min.
Łukasz Świderski  gol 25 min.
Paweł Mróz  gol 66 min.
Maksymilian Sitek  gol 86 min.
16.09.2018, 16:00 Sparta Jeżowe 1:3
(0:2)
Sokół Kamień
22 min. gol  Grzegorz Rychel
28 min. gol  Mariusz Socha
Krystian Krawiec  gol 55 min.
66 min. gol  Grzegorz Rychel
16.09.2018, 16:00 Sokół Sokolniki 5:0
(2:0)
LZS Jadachy
Mikołaj Muniak  gol 32 min.
Łukasz Adamczyk  przestrzelony karny 41 min.
Mateusz Surdy  gol 45 min.
Rafał Woś  gol 51 min.
Hubert Kowalski  gol 55 min.
Mikołaj Muniak  gol 90 min.
16.09.2018, 16:00 Unia Nowa Sarzyna 1:3
(0:1)
Stal II Stalowa Wola
4 min. gol  Andrzej Trubeha
Arkadiusz Klocek  gol 68 min.
75 min. gol  Andrzej Trubeha
90+2 min. gol  Sebastian Łętocha
16.09.2018, 16:00 LKS Brzyska Wola 3:1
(3:1)
WISAN Skopanie
Adrian Hacia  gol 11 min.
Adrian Hacia  gol z karnego 25 min.
41 min. gol z karnego  Bartłomiej Furdyna
Adrian Hacia  gol z karnego 45+1 min.
16.09.2018, 16:00 Retman Ulanów 0:5
(0:2)
Bukowa Jastkowice
4 min. gol z karnego  Michał Partyka
15 min. gol  Łukasz Brzeziński
60 min. gol  Paweł Kaczmarczyk
65 min. gol  Paweł Kaczmarczyk
75 min. gol  Adrian Golik
Kolejka 10
22.09.2018, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 4:0
(1:0)
Rotunda Krzeszów
Konrad Kuliś  gol 30 min.
Konrad Kuliś  gol 50 min.
Konrad Kuliś  gol 67 min.
Kamil Błażejowicz  gol 90+1 min.
23.09.2018, 16:00 Sokół Kamień 0:3
(0:1)
LZS Zdziary
28 min. gol z karnego  Wojciech Sobiło
52 min. gol  Wojciech Sobiło
63 min. gol  Adam Cichoń
23.09.2018, 16:00 WISAN Skopanie 3:2
(2:1)
Pogoń Leżajsk
Mikołaj Leśniak  gol 4 min.
Kacper Lis  gol 20 min.
25 min. gol  Łukasz Gaweł
74 min. gol  Dominik Drożdżal
Marcin Serafin  gol 81 min.
23.09.2018, 16:00 Bukowa Jastkowice 5:0
(1:0)
LKS Brzyska Wola
Paweł Kaczmarczyk  gol 20 min.
Michał Partyka  gol z karnego 50 min.
Paweł Kaczmarczyk  gol 62 min.
Grzegorz Tofil  gol 82 min.
Tomasz Kosierb  gol 88 min.
23.09.2018, 16:00 Stal II Stalowa Wola 4:2
(2:1)
Retman Ulanów
Kacper Urban  gol 6 min.
12 min. gol  Patryk Szczepan
Andrzej Trubeha  gol 19 min.
Kacper Śpiewak  gol 53 min.
72 min. gol  Serhii Bykiv
Marcin Dec  gol 90+3 min.
23.09.2018, 16:00 LZS Jadachy 1:4
(0:1)
Unia Nowa Sarzyna
45+1 min. gol  Patryk Kwaśniak
Marcin Tomczyk  gol 58 min.
70 min. gol  Patryk Kwaśniak
90+2 min. gol  Wojciech Ulawski
90+6 min. gol  Arkadiusz Klocek
23.09.2018, 16:00 Sparta Jeżowe 1:1
(1:0)
Sokół Sokolniki
Łukasz Sabat  gol 18 min.
77 min. gol  Mateusz Surdy
23.09.2018, 16:00 Stal Nowa Dęba 1:5
(0:2)
Siarka II Tarnobrzeg
12 min. gol samobójczy  Wojciech Dudek
38 min. gol  Michał Bierzało
Szymon Serafin  gol 60 min.
61 min. gol  Krzysztof Ropski
75 min. gol  Kamil Halat
85 min. gol  Krzysztof Ropski
23.09.2018, 16:00 Słowianin Grębów 2:0
(0:0)
San Kłyżów
Albert Dziura  gol 51 min.
Albert Dziura  gol 71 min.
Kolejka 11
Kolejka 12
Kolejka 13
Kolejka 14
Kolejka 15
Kolejka 16
Kolejka 17

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej