Terminarz / Wyniki

Kolejka 1
04.08.2018, 12:00 LZS Jadachy 1:1
(0:0)
Słowianin Grębów
Marcin Wolan  gol 46 min.
47 min. gol  Konrad Rak
04.08.2018, 17:00 Bukowa Jastkowice 3:1
(0:0)
Olimpia Solo Pysznica
65 min. gol  Michał Uberman
Grzegorz Tofil  gol 70 min.
Grzegorz Tofil  gol 75 min.
Jacek Partyka  gol 82 min.
05.08.2018, 16:00 Sparta Jeżowe 2:2
(2:2)
LZS Zdziary
Damian Sałek  gol samobójczy 6 min.
12 min. gol  Radosław Wojtas
18 min. gol  Wojciech Sobiło
Jarosław Dziadura  gol 28 min.
05.08.2018, 16:00 Sokół Sokolniki 7:0
(4:0)
San Kłyżów
Patryk Kolisz  gol 2 min.
Piotr Kloc  gol 8 min.
Marcin Chmiel  gol 23 min.
Arkadiusz Duda  gol z karnego 25 min.
Arkadiusz Duda  przestrzelony karny 60 min.
Maciej Fietko  gol 66 min.
Arkadiusz Duda  gol 77 min.
Mikołaj Muniak  gol 83 min.
05.08.2018, 16:00 Retman Ulanów 4:1
(3:0)
Rotunda Krzeszów
Oleh Baraniak  gol 11 min.
Jarosław Wołoszyn  gol 21 min.
Jarosław Wołoszyn  gol 33 min.
64 min. gol z karnego  Klaudiusz Wnuk
Norbert Wiejak  gol z karnego 84 min.
05.08.2018, 16:00 WISAN Skopanie 1:7
(1:5)
Sokół Kamień
6 min. gol  Marcin Szeser
14 min. gol  Mateusz Bolko
17 min. gol  Marcin Szeser
21 min. gol  Mariusz Socha
Mateusz Jarosz  gol z karnego 35 min.
44 min. gol  Nazar Metenka
63 min. gol z karnego  Maciej Rurak
69 min. gol  Nazar Metenka
05.08.2018, 16:00 Stal II Stalowa Wola 5:0
(2:0)
Stal Nowa Dęba
Marcin Dec  gol 4 min.
Szymon Jopek  gol 11 min.
Wiktor Stępniowski  gol 60 min.
Kacper Urban  gol 72 min.
Wiktor Stępniowski  gol 75 min.
05.08.2018, 18:00 Pogoń Leżajsk 1:0
(1:0)
LKS Brzyska Wola
Piotr Bubiłek  gol 30 min.
08.08.2018, 17:00 Unia Nowa Sarzyna 0:3
(0:2)
Siarka II Tarnobrzeg
9 min. gol  Michał Bierzało
45 min. gol  Łukasz Świderski
64 min. gol  Kacper Matysiak
Kolejka 2
Kolejka 3
15.08.2018, 16:00 LKS Brzyska Wola 0:5
(0:4)
Siarka II Tarnobrzeg
8 min. gol  Paweł Mróz
20 min. gol  Eryk Galara
35 min. gol  Bartłomiej Sztuka
41 min. gol  Łukasz Świderski
71 min. gol  Mateusz Wawrylak
15.08.2018, 16:00 Pogoń Leżajsk 6:1
(4:1)
Rotunda Krzeszów
Wojciech Borek  gol 2 min.
Robert Leja  gol 3 min.
Robert Leja  gol 26 min.
Dominik Drożdżal  gol 29 min.
41 min. gol  Radosław Fąfara
Dominik Drożdżal  gol 47 min.
Wojciech Borek  gol 69 min.
15.08.2018, 16:00 Retman Ulanów 3:0
(2:0)
San Kłyżów
Łukasz Kobylarz  gol 26 min.
Jarosław Wołoszyn  gol 37 min.
Oleh Baraniak  gol 63 min.
15.08.2018, 16:00 Bukowa Jastkowice 2:3
(0:1)
Sokół Kamień
22 min. gol  Marcin Szeser
Paweł Kaczmarczyk  gol 55 min.
60 min. gol  Maciej Rurak
Grzegorz Tofil  gol 65 min.
75 min. gol  Grzegorz Rychel
15.08.2018, 16:00 Stal II Stalowa Wola 1:2
(1:1)
WISAN Skopanie
Piotr Nowak  gol 14 min.
34 min. gol  Kacper Lis
65 min. gol  Kacper Lis
15.08.2018, 16:00 LZS Jadachy 2:6
(0:4)
Olimpia Solo Pysznica
1 min. gol  Kamil Szwedo
14 min. gol  Łukasz Bajgierowicz
26 min. gol  Kamil Szwedo
43 min. gol  Piotr Młynarczyk
46 min. gol z karnego  Kamil Błażejowicz
Marcin Wolan  gol 73 min.
76 min. gol  Michał Uberman
Marcin Wolan  gol 90+1 min.
15.08.2018, 16:00 Sparta Jeżowe 1:1
(1:0)
Stal Nowa Dęba
Jarosław Dziadura  gol 24 min.
72 min. gol  Patryk Wąs
15.08.2018, 16:00 Sokół Sokolniki 2:0
(1:0)
Słowianin Grębów
Rafał Woś  gol 19 min.
Patryk Kolisz  gol 76 min.
15.08.2018, 17:00 Unia Nowa Sarzyna 1:0
(0:0)
LZS Zdziary
Filip Herdyna  gol 90 min.
Kolejka 4
Kolejka 5
25.08.2018, 11:00 Pogoń Leżajsk 5:3
(2:0)
San Kłyżów
Robert Leja  gol 18 min.
Łukasz Gaweł  gol 25 min.
Grzegorz Czarniecki  gol 53 min.
61 min. gol  Kamil Bąk
Grzegorz Czarniecki  gol 66 min.
72 min. gol  Daniel Cichoń
Piotr Bubiłek  gol z karnego 83 min.
88 min. gol  Bartłomiej Madej
25.08.2018, 16:00 LZS Jadachy 3:3
(2:1)
Bukowa Jastkowice
Tomasz Marek  gol 13 min.
40 min. gol  Michał Partyka
Marcin Wolan  gol 43 min.
65 min. gol  Michał Partyka
71 min. gol  Paweł Kaczmarczyk
Marcin Wolan  gol 75 min.
25.08.2018, 16:00 Retman Ulanów 1:2
(0:1)
Słowianin Grębów
42 min. gol  Marcin Kułaczkowski
65 min. gol  Tomasz Telka
Łukasz Kobylarz  gol 90 min.
25.08.2018, 16:30 Unia Nowa Sarzyna 2:0
(0:0)
Stal Nowa Dęba
Wojciech Ulawski  gol 61 min.
Arkadiusz Klocek  gol 78 min.
26.08.2018, 16:00 Stal II Stalowa Wola 4:1
(0:1)
Sokół Kamień
10 min. gol  Mateusz Bolko
Piotr Mroziński  gol 55 min.
Piotr Mroziński  gol 66 min.
Kacper Urban  gol 69 min.
Piotr Nowak  gol 85 min.
26.08.2018, 16:00 Sparta Jeżowe 2:3
(1:1)
WISAN Skopanie
12 min. gol  Marcin Serafin
Przemek Siudak  gol 45+1 min.
53 min. gol  Kacper Lis
63 min. gol samobójczy  Damian Baran
Damian Baran  gol 84 min.
26.08.2018, 16:00 Sokół Sokolniki 2:2
(0:2)
Olimpia Solo Pysznica
7 min. gol  Kamil Dybka
27 min. gol  Jakub Bednarz
Mikołaj Muniak  gol 46 min.
Mikołaj Muniak  gol 90+5 min.
26.08.2018, 16:00 LKS Brzyska Wola 1:6
(0:2)
LZS Zdziary
1 min. gol  Marcin Łyp
6 min. gol  Rafał Gruszczyk
58 min. gol  Marcin Łyp
74 min. gol  Konrad Mulawka
77 min. gol  Dariusz Gąsiorowski
85 min. gol  Konrad Mulawka
Adrian Hacia  gol 87 min.
26.08.2018, 16:00 Rotunda Krzeszów 1:9
(1:5)
Siarka II Tarnobrzeg
4 min. gol  Kamil Kargulewicz
7 min. gol  Łukasz Świderski
18 min. gol  Paweł Mróz
Jakub Szewc  gol 25 min.
37 min. gol  Paweł Mróz
40 min. gol  Paweł Mróz
53 min. gol  Paweł Mróz
62 min. gol  Łukasz Świderski
67 min. gol  Maksymilian Sitek
80 min. gol  Paweł Mróz
Kolejka 6
Kolejka 7
05.09.2018, 16:00 Sparta Jeżowe 1:6
(0:4)
Stal II Stalowa Wola
6 min. gol  Marcin Dec
19 min. gol  Piotr Nowak
27 min. gol  Andrzej Trubeha
30 min. gol  Kacper Urban
54 min. gol  Karol Dziopak
60 min. gol  Bartosz Grasza
Krystian Krawiec  gol 80 min.
05.09.2018, 16:00 Rotunda Krzeszów 0:5
(0:2)
LZS Zdziary
23 min. gol  Artur Kwiatkowski
40 min. gol  Patryk Machaj
56 min. gol  Adam Cichoń
65 min. gol  Dariusz Gąsiorowski
80 min. gol  Dariusz Gąsiorowski
05.09.2018, 16:30 Unia Nowa Sarzyna 0:1
(0:0)
WISAN Skopanie
Arkadiusz Klocek  przestrzelony karny 6 min.
85 min. gol  Kacper Panek
05.09.2018, 16:30 Pogoń Leżajsk 2:2
(1:0)
Słowianin Grębów
Piotr Smerdak  gol samobójczy 36 min.
76 min. gol z karnego  Przemysław Bednarz
86 min. gol z karnego  Przemysław Bednarz
Łukasz Gaweł  gol 89 min.
05.09.2018, 17:00 LZS Jadachy 1:6
(1:3)
Sokół Kamień
11 min. gol  Nazar Metenka
25 min. gol  Mariusz Socha
30 min. gol  Mariusz Socha
Rafał Wolan  gol 35 min.
56 min. gol samobójczy  Grzegorz Witkowski
66 min. gol  Mariusz Socha
87 min. gol  Marcin Szeser
05.09.2018, 17:00 Retman Ulanów 1:3
(0:1)
Olimpia Solo Pysznica
22 min. gol  Kamil Błażejowicz
Sławomir Wołoszyn  gol 48 min.
74 min. gol  Łukasz Bajgierowicz
79 min. gol  Kamil Szwedo
05.09.2018, 17:00 Sokół Sokolniki 2:3
(1:2)
Bukowa Jastkowice
7 min. gol  Paweł Kaczmarczyk
31 min. gol  Mikołaj Partyka
Patryk Kolisz  gol 34 min.
Mikołaj Muniak  gol 68 min.
86 min. gol z karnego  Michał Partyka
05.09.2018, 17:00 LKS Brzyska Wola 2:3
(1:0)
Stal Nowa Dęba
Daniel Karczmarczyk  gol 9 min.
59 min. gol  Konrad Szypuła
72 min. gol  Patryk Wąs
84 min. gol  Wojciech Dudek
Adrian Hacia  gol 90+1 min.
05.09.2018, 17:00 Siarka II Tarnobrzeg 0:1
(0:1)
San Kłyżów
21 min. gol  Daniel Cichoń
Kolejka 8
Kolejka 9
15.09.2018, 16:00 Pogoń Leżajsk 1:3
(0:1)
Olimpia Solo Pysznica
45+2 min. gol z karnego  Kamil Błażejowicz
51 min. gol  Konrad Kuliś
66 min. gol  Kamil Szwedo
Krzysztof Luft  gol 86 min.
15.09.2018, 16:00 San Kłyżów 0:5
(0:1)
LZS Zdziary
21 min. gol  Adam Cichoń
51 min. gol  Piotr Wojtas
71 min. gol  Mariusz Pchełka
79 min. gol z karnego  Wojciech Sobiło
89 min. gol  Marcin Łyp
15.09.2018, 16:00 Rotunda Krzeszów 0:3
(wo)
Stal Nowa Dęba
24 min. gol  Kamil Serafin
61 min. gol  Patryk Wąs
90+2 min. gol  Tomasz Franuszkiewicz
16.09.2018, 11:00 Siarka II Tarnobrzeg 4:0
(2:0)
Słowianin Grębów
Łukasz Świderski  gol 5 min.
Łukasz Świderski  gol 25 min.
Paweł Mróz  gol 66 min.
Maksymilian Sitek  gol 86 min.
16.09.2018, 16:00 Sparta Jeżowe 1:3
(0:2)
Sokół Kamień
22 min. gol  Grzegorz Rychel
28 min. gol  Mariusz Socha
Krystian Krawiec  gol 55 min.
66 min. gol  Grzegorz Rychel
16.09.2018, 16:00 Sokół Sokolniki 5:0
(2:0)
LZS Jadachy
Mikołaj Muniak  gol 32 min.
Łukasz Adamczyk  przestrzelony karny 41 min.
Mateusz Surdy  gol 45 min.
Rafał Woś  gol 51 min.
Hubert Kowalski  gol 55 min.
Mikołaj Muniak  gol 90 min.
16.09.2018, 16:00 Unia Nowa Sarzyna 1:3
(0:1)
Stal II Stalowa Wola
4 min. gol  Andrzej Trubeha
Arkadiusz Klocek  gol 68 min.
75 min. gol  Andrzej Trubeha
90+2 min. gol  Sebastian Łętocha
16.09.2018, 16:00 LKS Brzyska Wola 3:1
(3:1)
WISAN Skopanie
Adrian Hacia  gol 11 min.
Adrian Hacia  gol z karnego 25 min.
41 min. gol z karnego  Bartłomiej Furdyna
Adrian Hacia  gol z karnego 45+1 min.
16.09.2018, 16:00 Retman Ulanów 0:5
(0:2)
Bukowa Jastkowice
4 min. gol z karnego  Michał Partyka
15 min. gol  Łukasz Brzeziński
60 min. gol  Paweł Kaczmarczyk
65 min. gol  Paweł Kaczmarczyk
75 min. gol  Adrian Golik
Kolejka 10
22.09.2018, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 4:0
(1:0)
Rotunda Krzeszów
Konrad Kuliś  gol 30 min.
Konrad Kuliś  gol 50 min.
Konrad Kuliś  gol 67 min.
Kamil Błażejowicz  gol 90+1 min.
23.09.2018, 16:00 Sokół Kamień 0:3
(0:1)
LZS Zdziary
28 min. gol z karnego  Wojciech Sobiło
52 min. gol  Wojciech Sobiło
63 min. gol  Adam Cichoń
23.09.2018, 16:00 WISAN Skopanie 3:2
(2:1)
Pogoń Leżajsk
Mikołaj Leśniak  gol 4 min.
Kacper Lis  gol 20 min.
25 min. gol  Łukasz Gaweł
74 min. gol  Dominik Drożdżal
Marcin Serafin  gol 81 min.
23.09.2018, 16:00 Bukowa Jastkowice 5:0
(1:0)
LKS Brzyska Wola
Paweł Kaczmarczyk  gol 20 min.
Michał Partyka  gol z karnego 50 min.
Paweł Kaczmarczyk  gol 62 min.
Grzegorz Tofil  gol 82 min.
Tomasz Kosierb  gol 88 min.
23.09.2018, 16:00 Stal II Stalowa Wola 4:2
(2:1)
Retman Ulanów
Kacper Urban  gol 6 min.
12 min. gol  Patryk Szczepan
Andrzej Trubeha  gol 19 min.
Kacper Śpiewak  gol 53 min.
72 min. gol  Serhii Bykiv
Marcin Dec  gol 90+3 min.
23.09.2018, 16:00 LZS Jadachy 1:4
(0:1)
Unia Nowa Sarzyna
45+1 min. gol  Patryk Kwaśniak
Marcin Tomczyk  gol 58 min.
70 min. gol  Patryk Kwaśniak
90+2 min. gol  Wojciech Ulawski
90+6 min. gol  Arkadiusz Klocek
23.09.2018, 16:00 Sparta Jeżowe 1:1
(1:0)
Sokół Sokolniki
Łukasz Sabat  gol 18 min.
77 min. gol  Mateusz Surdy
23.09.2018, 16:00 Stal Nowa Dęba 1:5
(0:2)
Siarka II Tarnobrzeg
12 min. gol samobójczy  Wojciech Dudek
38 min. gol  Michał Bierzało
Szymon Serafin  gol 60 min.
61 min. gol  Krzysztof Ropski
75 min. gol  Kamil Halat
85 min. gol  Krzysztof Ropski
23.09.2018, 16:00 Słowianin Grębów 2:0
(0:0)
San Kłyżów
Albert Dziura  gol 51 min.
Albert Dziura  gol 71 min.
Kolejka 11
29.09.2018, 15:00 Pogoń Leżajsk 1:0
(0:0)
Bukowa Jastkowice
Grzegorz Czarniecki  gol 72 min.
29.09.2018, 16:00 LZS Zdziary 6:0
(3:0)
Słowianin Grębów
Wojciech Sobiło  gol 9 min.
Rafał Gruszczyk  gol 33 min.
Rafał Gruszczyk  gol 38 min.
Wojciech Sobiło  gol z karnego 53 min.
Piotr Wojtas  gol 74 min.
Wojciech Sobiło  gol 90 min.
29.09.2018, 16:00 Unia Nowa Sarzyna 2:1
(1:1)
Sparta Jeżowe
23 min. gol z karnego  Adam Chudzik
Alan Grześkiewicz  gol 28 min.
Patryk Wiatr  gol 69 min.
30.09.2018, 11:00 Siarka II Tarnobrzeg 11:0
(4:0)
Olimpia Solo Pysznica
Adrian Gębalski  gol 19 min.
Kamil Kargulewicz  gol 27 min.
Paweł Mróz  gol 34 min.
Krzysztof Ropski  gol 42 min.
Adrian Gębalski  gol 52 min.
Krzysztof Ropski  gol 59 min.
Kamil Kargulewicz  gol 68 min.
Adrian Gębalski  gol 70 min.
Wiktor Rękas  gol 73 min.
Łukasz Świderski  gol 80 min.
Adrian Gębalski  gol 89 min.
30.09.2018, 16:00 Sokół Sokolniki 1:3
(0:2)
Sokół Kamień
17 min. gol  Marcin Szeser
35 min. gol  Grzegorz Rychel
53 min. gol  Mariusz Socha
Łukasz Adamczyk  gol 67 min.
30.09.2018, 16:00 Retman Ulanów 4:1
(3:0)
LZS Jadachy
Marcin Bąk  gol 7 min.
Łukasz Kobylarz  gol 25 min.
Mateusz Koza  gol 28 min.
Wojciech Szewc  gol 62 min.
76 min. gol  Marcin Wolan
30.09.2018, 16:00 LKS Brzyska Wola 1:3
(0:0)
Stal II Stalowa Wola
Adrian Hacia  gol 55 min.
70 min. gol  Maciej Wieprzęć
80 min. gol  Paweł Konopka
89 min. gol  Marcin Dec
30.09.2018, 16:00 Rotunda Krzeszów 0:1
(0:0)
WISAN Skopanie
62 min. gol  Kacper Lis
30.09.2018, 16:00 San Kłyżów 3:5
(2:1)
Stal Nowa Dęba
Jakub Siek  gol 3 min.
Bartłomiej Madej  gol 30 min.
36 min. gol  Tomasz Diektiarenko
46 min. gol z karnego  Szymon Serafin
47 min. gol  Tomasz Diektiarenko
Jakub Siek  gol 51 min.
72 min. gol  Kamil Serafin
78 min. gol  Kamil Gorzelany
Kolejka 12
06.10.2018, 15:00 Olimpia Solo Pysznica 1:1
(0:1)
San Kłyżów
31 min. gol  Daniel Cichoń
Przemysław Bąk  gol 51 min.
06.10.2018, 16:00 LZS Jadachy 7:6
(5:2)
LKS Brzyska Wola
Marcin Wolan  gol 2 min.
Marcin Wolan  gol 5 min.
20 min. gol  Daniel Karczmarczyk
Marcin Wolan  gol 25 min.
30 min. gol  Adrian Hacia
Paweł Urbaniak  gol 35 min.
Marcin Wolan  gol 45 min.
55 min. gol  Arkadiusz Staroń
Marcin Wolan  gol z karnego 65 min.
Kamil Kasprzak  gol samobójczy 69 min.
71 min. gol  Marcin Leniart
85 min. gol  Adrian Hacia
90 min. gol  Albert Krupa
06.10.2018, 16:00 Stal Nowa Dęba 2:5
(2:4)
LZS Zdziary
4 min. gol  Wojciech Sobiło
8 min. gol  Radosław Wojtas
11 min. gol  Wojciech Sobiło
15 min. gol  Wojciech Sobiło
Tomasz Diektiarenko  gol 42 min.
Patryk Wąs  gol 44 min.
86 min. gol  Wojciech Sobiło
07.10.2018, 15:00 Sokół Kamień 1:0
(0:0)
Słowianin Grębów
Marcin Szeser  gol 81 min.
07.10.2018, 15:00 WISAN Skopanie 0:10
(0:5)
Siarka II Tarnobrzeg
15 min. gol  Paweł Mróz
23 min. gol  Krzysztof Ropski
34 min. gol  Łukasz Świderski
42 min. gol  Krzysztof Ropski
44 min. gol  Krzysztof Ropski
56 min. gol  Krzysztof Ropski
64 min. gol  Dawid Kubowicz
68 min. gol  Bartłomiej Wiktor
73 min. gol  Dawid Kubowicz
81 min. gol  Paweł Mróz
07.10.2018, 15:00 Bukowa Jastkowice 3:2
(3:1)
Rotunda Krzeszów
3 min. gol  Krystian Szostak
Paweł Kaczmarczyk  gol 27 min.
Paweł Kaczmarczyk  gol 32 min.
Paweł Kaczmarczyk  gol 33 min.
89 min. gol  Adrian Bosak
07.10.2018, 15:00 Stal II Stalowa Wola 4:2
(1:1)
Pogoń Leżajsk
10 min. gol  Robert Leja
Michał Kitliński  gol 12 min.
49 min. gol  Arkadiusz Drożdżal
Andrzej Trubeha  gol 62 min.
Michał Kitliński  gol 78 min.
Michał Mistrzyk  gol 82 min.
07.10.2018, 15:00 Sparta Jeżowe 2:3
(1:0)
Retman Ulanów
Damian Baran  gol 43 min.
54 min. gol  Marcin Bąk
Mariusz Chaber  gol 70 min.
77 min. gol  Łukasz Kobylarz
87 min. gol  Wiktor Fedan
07.10.2018, 15:00 Sokół Sokolniki 2:1
(1:1)
Unia Nowa Sarzyna
Mateusz Surdy  gol z karnego 1 min.
41 min. gol  Patryk Kwaśniak
Maciej Fietko  gol 56 min.
Kolejka 13
13.10.2018, 15:00 Unia Nowa Sarzyna 0:3
(0:1)
Sokół Kamień
44 min. gol  Mariusz Socha
60 min. gol  Mariusz Socha
89 min. gol  Grzegorz Słonina
13.10.2018, 15:00 LZS Zdziary 7:2
(5:1)
Olimpia Solo Pysznica
1 min. gol  Kamil Szwedo
Wojciech Sobiło  gol 24 min.
Radosław Wojtas  gol 25 min.
Damian Sałek  gol 33 min.
Wojciech Sobiło  gol 36 min.
Marcin Łyp  gol 44 min.
Piotr Wojtas  gol 77 min.
Wojciech Sobiło  gol 88 min.
89 min. gol  Dawid Ryś
13.10.2018, 15:00 Pogoń Leżajsk 2:1
(1:0)
LZS Jadachy
Piotr Bubiłek  gol z karnego 35 min.
Piotr Bubiłek  gol z karnego 67 min.
85 min. gol  Tomasz Wolan
14.10.2018, 11:00 Siarka II Tarnobrzeg 4:2
(2:1)
Bukowa Jastkowice
Michał Bierzało  gol 31 min.
33 min. gol  Mikołaj Partyka
Kacper Maik  gol 35 min.
Łukasz Świderski  gol 65 min.
Paweł Mróz  gol 71 min.
89 min. gol z karnego  Michał Partyka
14.10.2018, 11:00 San Kłyżów 1:3
(0:3)
WISAN Skopanie
12 min. gol  Dawid Kubisztal
37 min. gol  Dawid Kubisztal
39 min. gol  Kacper Lis
Daniel Cichoń  gol 81 min.
14.10.2018, 15:00 Rotunda Krzeszów 0:6
(0:3)
Stal II Stalowa Wola
7 min. gol  Michał Kitliński
34 min. gol  Michał Kitliński
39 min. gol  Robert Dadok
57 min. gol  Tomasz Żyliński
65 min. gol  Tomasz Żyliński
72 min. gol  Kacper Urban
14.10.2018, 15:00 Słowianin Grębów 1:1
(0:0)
Stal Nowa Dęba
Krzysztof Wermiński  gol 54 min.
78 min. gol  Kamil Serafin
14.10.2018, 15:00 LKS Brzyska Wola 3:1
(0:0)
Sparta Jeżowe
48 min. gol  Marian Sarzyński
Adrian Hacia  gol 54 min.
Marcin Leniart  gol 59 min.
Stanisław Kruk  gol 84 min.
14.10.2018, 15:00 Retman Ulanów 1:0
(0:0)
Sokół Sokolniki
Łukasz Kobylarz  gol 53 min.
Kolejka 14
20.10.2018, 15:00 LZS Jadachy 5:2
(3:0)
Rotunda Krzeszów
Marcin Wolan  gol 12 min.
Marcin Tomczyk  gol 34 min.
Grzegorz Witkowski  gol 40 min.
Tomasz Wolan  gol 56 min.
Tomasz Wolan  gol 78 min.
80 min. gol  Szymon Jednacz
86 min. gol  Krystian Szostak
20.10.2018, 15:00 Unia Nowa Sarzyna 3:1
(3:0)
Retman Ulanów
Arkadiusz Klocek  gol 11 min.
Piotr Tomczyk  gol samobójczy 25 min.
Patryk Kwaśniak  gol 41 min.
86 min. gol  Łukasz Kobylarz
21.10.2018, 15:00 Sokół Kamień 5:0
(2:0)
Stal Nowa Dęba
Grzegorz Rychel  gol 5 min.
Mariusz Socha  gol 30 min.
Mariusz Socha  gol 63 min.
Grzegorz Rychel  gol 71 min.
Mariusz Socha  gol 77 min.
21.10.2018, 15:00 Bukowa Jastkowice 2:3
(1:2)
San Kłyżów
Łukasz Brzeziński  gol 27 min.
34 min. gol  Norbert Siek
37 min. gol  Paweł Kryń
Paweł Kaczmarczyk  gol 66 min.
71 min. gol  Piotr Drąg
21.10.2018, 15:00 Olimpia Solo Pysznica 2:0
(1:0)
Słowianin Grębów
Kamil Błażejowicz  gol 13 min.
Łukasz Bajgierowicz  gol 86 min.
21.10.2018, 15:00 WISAN Skopanie 2:5
(1:2)
LZS Zdziary
7 min. gol  Adam Cichoń
10 min. gol  Patryk Machaj
Kacper Panek  gol 12 min.
Dawid Kubisztal  gol 52 min.
60 min. gol  Patryk Machaj
67 min. gol  Adam Cichoń
74 min. gol  Adam Cichoń
21.10.2018, 15:00 Stal II Stalowa Wola 1:4
(1:1)
Siarka II Tarnobrzeg
18 min. gol  Paweł Mróz
Piotr Nowak  gol 37 min.
61 min. gol  Paweł Mróz
83 min. gol  Michał Bierzało
85 min. gol  Maksymilian Sitek
21.10.2018, 15:00 Sparta Jeżowe 0:1
(0:0)
Pogoń Leżajsk
81 min. gol  Łukasz Gaweł
21.10.2018, 15:00 Sokół Sokolniki 2:0
(1:0)
LKS Brzyska Wola
Łukasz Adamczyk  gol 37 min.
Patryk Kolisz  gol 85 min.
Kolejka 15
27.10.2018, 12:00 LZS Zdziary 3:1
(2:0)
Bukowa Jastkowice
Wojciech Sobiło  gol 5 min.
Wojciech Sobiło  gol 44 min.
50 min. gol  Łukasz Brzeziński
Wojciech Sobiło  gol 85 min.
27.10.2018, 15:00 Słowianin Grębów 1:0
(0:0)
WISAN Skopanie
Albert Dziura  gol 59 min.
27.10.2018, 15:00 Stal Nowa Dęba 2:0
(1:0)
Olimpia Solo Pysznica
Szymon Serafin  gol 20 min.
Dawid Peret  gol 77 min.
28.10.2018, 11:00 Siarka II Tarnobrzeg 8:1
(4:1)
LZS Jadachy
Kacper Maik  gol 10 min.
Krzysztof Ropski  gol 15 min.
Eryk Galara  gol 24 min.
Paweł Mróz  gol 36 min.
41 min. gol  Marcin Wolan
Krzysztof Ropski  gol 51 min.
Mikołaj Mazur  gol 71 min.
Mateusz Janeczko  gol 82 min.
Krzysztof Ropski  gol 90 min.
28.10.2018, 14:00 Retman Ulanów 0:2
(0:0)
Sokół Kamień
62 min. gol  Krzysztof Smusz
79 min. gol  Mariusz Socha
28.10.2018, 14:00 San Kłyżów 1:9
(0:4)
Stal II Stalowa Wola
4 min. gol  Andrzej Trubeha
8 min. gol  Przemysław Stelmach
12 min. gol  Tomasz Żyliński
33 min. gol  Przemysław Stelmach
47 min. gol  Michał Kitliński
48 min. gol  Piotr Nowak
50 min. gol  Andrzej Trubeha
65 min. gol  Andrzej Trubeha
Bartłomiej Madej  gol 70 min.
83 min. gol  Piotr Nowak
28.10.2018, 14:00 Rotunda Krzeszów 1:2
(1:0)
Sparta Jeżowe
Dominik Fąfara  gol 20 min.
53 min. gol  Łukasz Sabat
87 min. gol  Szczepan Piela
28.10.2018, 14:00 Pogoń Leżajsk 2:0
(0:0)
Sokół Sokolniki
Piotr Bubiłek  gol z karnego 56 min.
Grzegorz Czarniecki  gol 84 min.
28.10.2018, 14:00 LKS Brzyska Wola 1:3
(0:1)
Unia Nowa Sarzyna
33 min. gol  Patryk Wiatr
53 min. gol  Marcin Pieróg
80 min. gol  Alan Grześkiewicz
Stanisław Kruk  gol 85 min.
Kolejka 16
03.11.2018, 14:00 LZS Jadachy 1:2
(1:1)
San Kłyżów
30 min. gol  Paweł Kryń
Marcin Wolan  gol 40 min.
70 min. gol  Daniel Cichoń
04.11.2018, 13:00 Unia Nowa Sarzyna 1:0
(1:0)
Pogoń Leżajsk
Patryk Kwaśniak  gol 37 min.
04.11.2018, 14:00 Sokół Kamień 6:1
(3:0)
Olimpia Solo Pysznica
Marcin Szeser  gol 20 min.
Nazar Metenka  gol 32 min.
Mariusz Socha  gol 41 min.
Krzysztof Smusz  gol 64 min.
Mariusz Socha  gol 68 min.
80 min. gol  Dawid Ryś
Grzegorz Rychel  gol 82 min.
04.11.2018, 14:00 Sparta Jeżowe 3:0
(2:0)
Siarka II Tarnobrzeg
Piotr Szewczyk  gol 7 min.
Mariusz Wójcik  gol 44 min.
Tomasz Kopeć  gol 85 min.
04.11.2018, 14:00 Sokół Sokolniki 3:0
(1:0)
Rotunda Krzeszów
Marcin Chmiel  gol z karnego 31 min.
Mateusz Surdy  gol 79 min.
Marcin Chmiel  gol 82 min.
04.11.2018, 14:00 Retman Ulanów 2:1
(2:1)
LKS Brzyska Wola
Norbert Wiejak  gol 3 min.
Łukasz Kobylarz  gol 35 min.
44 min. gol  Marcin Socha
04.11.2018, 14:00 WISAN Skopanie 0:3
(0:2)
Stal Nowa Dęba
15 min. gol  Wojciech Dudek
31 min. gol  Patryk Wąs
61 min. gol  Maciej Wilk
04.11.2018, 14:00 Bukowa Jastkowice 4:0
(3:0)
Słowianin Grębów
Paweł Kaczmarczyk  gol 23 min.
Patryk Kotwica  gol 28 min.
Łukasz Brzeziński  gol 33 min.
Paweł Kaczmarczyk  gol 75 min.
04.11.2018, 18:30 Stal II Stalowa Wola 6:3
(3:0)
LZS Zdziary
Kacper Urban  gol 16 min.
Maciej Wieprzęć  gol 34 min.
Michał Kitliński  gol 45 min.
Tomasz Żyliński  gol 54 min.
63 min. gol  Wojciech Sobiło
Andrzej Trubeha  gol 65 min.
69 min. gol  Dariusz Gąsiorowski
77 min. gol  Dariusz Gąsiorowski
Piotr Nowak  gol 80 min.
Kolejka 17
10.11.2018, 12:00 LZS Zdziary 11:0
(5:0)
LZS Jadachy
Artur Kwiatkowski  gol 6 min.
Artur Kwiatkowski  gol 7 min.
Radosław Wojtas  gol 31 min.
Rafał Gruszczyk  gol 40 min.
Marcin Łyp  gol 41 min.
Adam Cichoń  gol 49 min.
Dariusz Gąsiorowski  gol 58 min.
Piotr Wojtas  gol 62 min.
Wojciech Tofil  gol 66 min.
Wojciech Sobiło  gol 68 min.
Piotr Wojtas  gol 77 min.
10.11.2018, 13:00 Rotunda Krzeszów 2:5
(0:2)
Unia Nowa Sarzyna
13 min. gol  Arkadiusz Klocek
34 min. gol  Marcin Pieróg
Krystian Szostak  gol 47 min.
51 min. gol  Mateusz Kulec
Marek Rębacz  gol 55 min.
66 min. gol  Wojciech Ulawski
88 min. gol  Tomasz Wołoch
10.11.2018, 13:30 LKS Brzyska Wola 1:2
(1:0)
Sokół Kamień
Arkadiusz Staroń  gol 11 min.
73 min. gol  Mariusz Socha
81 min. gol  Mariusz Socha
10.11.2018, 13:30 Pogoń Leżajsk 1:0
(0:0)
Retman Ulanów
Dominik Drożdżal  gol 24 min.
10.11.2018, 14:00 Stal Nowa Dęba 0:1
(0:0)
Bukowa Jastkowice
46 min. gol  Paweł Kaczmarczyk
10.11.2018, 14:00 Olimpia Solo Pysznica 2:2
(0:0)
WISAN Skopanie
52 min. gol  Kacper Lis
62 min. gol  Dominik Bogdan
Kamil Błażejowicz  gol 80 min.
Kamil Błażejowicz  gol 90+5 min.
10.11.2018, 18:00 Stal II Stalowa Wola 3:2
(1:2)
Słowianin Grębów
28 min. gol z karnego  Przemysław Bednarz
34 min. gol  Albert Dziura
Maciej Chmura  gol 45 min.
Kacper Urban  gol 62 min.
Andrzej Trubeha  gol 86 min.
11.11.2018, 13:30 San Kłyżów 1:1
(0:0)
Sparta Jeżowe
Jakub Siek  gol 85 min.
88 min. gol  Tomasz Kopeć
11.11.2018, 13:30 Siarka II Tarnobrzeg 3:0
(2:0)
Sokół Sokolniki
Adrian Gębalski  gol z karnego 24 min.
Paweł Mróz  gol 29 min.
Adrian Gębalski  gol 88 min.

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej