Kazimierz Walski

Miejscowość: Tarnobrzeg

Sezon 2017/2018
asystent 11.11.2017, 14:00 WISAN Skopanie 3:2
(1:2)
Kolejarz Knapy
asystent 11.11.2017, 12:00 WISAN Skopanie 13:0
(9:0)
Kolejarz Knapy (juniorzy)
główny 15.10.2017, 15:00 San Wrzawy 1:4
(0:2)
OKS Wielowieś
asystent 08.10.2017, 15:00 LZS Zbydniów 2:5
(0:3)
Łęg Stany
główny 24.09.2017, 15:00 Lasowiak Wola Baranowska 6:3
(3:0)
Kępie Zaleszańskie
asystent 02.09.2017, 16:30 Czarni Lipa 1:7
(0:3)
LZS Jadachy
asystent 06.08.2017, 17:00 LZS Jadachy 3:1
(0:1)
WISAN Skopanie
Sezon 2016/2017
asystent 25.06.2017, 16:00 Stal II Stalowa Wola 1:1 Pogoń Leżajsk
asystent 13.05.2017, 17:00 Pogoń Leżajsk 4:0 LZS Jadachy
asystent 07.05.2017, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 2:3 Sokół Kamień
asystent 03.05.2017, 16:00 Górnovia Górno 3:3 Unia Skowierzyn
asystent 25.03.2017, 14:00 WISAN Skopanie 2:3
(1:2)
Lechia Sędziszów Małopolski (juniorzy)
asystent 27.11.2016, 13:00 Pogoń Leżajsk 0:2
(0:0)
Stal II Stalowa Wola
asystent 06.11.2016, 14:00 Bukowa Jastkowice 2:2
(1:1)
Sokół Kamień
asystent 30.10.2016, 14:00 Olimpia Solo Pysznica 1:0
(1:0)
Pogoń Leżajsk
asystent 10.09.2016, 16:30 Unia Nowa Sarzyna 0:0
(0:0)
Pogoń Leżajsk
asystent 24.08.2016, 17:00 Lasowiak Wola Baranowska 0:5 Stal Gorzyce
Sezon 2015/2016
asystent 05.06.2016, 16:00 KP Zarzecze 0:0
(0:0)
WISAN Skopanie
główny 05.06.2016, 14:00 KP Zarzecze 0:25
(0:9)
WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 08.05.2016, 16:00 LZS Zdziary 3:1
(2:0)
Olimpia Solo Pysznica
asystent 03.05.2016, 16:00 Unia Skowierzyn 2:1
(1:1)
LZS Zdziary
asystent 26.03.2016, 12:00 Unia Nowa Sarzyna 1:2
(1:1)
LZS Zdziary
asystent 19.09.2015, 16:00 Stal Gorzyce 6:0
(2:0)
Transdźwig Stale
asystent 09.09.2015, 16:00 Korona Majdan Królewski 2:3 Stal II Stalowa Wola
Sezon 2014/2015
asystent 14.06.2015, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 2:5
(0:2)
Sokół Sokolniki
asystent 31.05.2015, 16:00 LZS Zdziary 3:0
(2:0)
Stal Gorzyce
asystent 10.05.2015, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 2:2
(2:0)
LZS Zdziary
asystent 25.04.2015, 17:00 ŁKS Łowisko 1:4
(1:0)
Olimpia Solo Pysznica
asystent 28.03.2015, 15:00 Stal Gorzyce 2:1
(1:1)
Stal II Stalowa Wola
asystent 02.11.2014, 14:00 Sparta Jeżowe 1:2
(0:1)
Słowianin Grębów
asystent 10.09.2014, 17:00 Sparta Jeżowe 2:2
(1:1)
Unia Skowierzyn
asystent 03.09.2014, 16:30 KS Podwolina 3:4 Sparta Jeżowe
asystent 15.08.2014, 17:00 Olimpia Solo Pysznica 1:1
(0:1)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 03.08.2014, 17:00 SKS Racławice 1:1 PUKS Francesco Jelna
Sezon 2013/2014
asystent 22.06.2014, 16:00 KS Podwolina 2:1
(1:0)
Stal Gorzyce
asystent 15.06.2014, 16:00 Bukowa Jastkowice 3:1
(1:0)
Unia Skowierzyn
asystent 01.06.2014, 16:00 Bukowa Jastkowice 5:0
(wo)
KS Podwolina
asystent 01.05.2014, 16:00 KS Podwolina 0:0
(0:0)
Wichry Rzeczyca Długa
asystent 30.03.2014, 13:00 Orzeł Rudnik 5:3
(2:2)
Sparta Jeżowe
asystent 03.11.2013, 14:00 Słowianin Grębów 0:0
(0:0)
Wichry Rzeczyca Długa
asystent 13.10.2013, 15:00 KS Podwolina 3:0
(3:0)
Unia Skowierzyn
asystent 29.09.2013, 16:00 Rotunda Krzeszów 1:6
(0:1)
Olimpia Solo Pysznica
asystent 18.09.2013, 16:00 LZS Żabno 4:3 Sanna Zaklików
asystent 28.08.2013, 17:00 KP Zarzecze 1:2 LZS Zdziary
Sezon 2012/2013
asystent 18.05.2013, 16:00 Stal Gorzyce 0:0
(0:0)
San Wrzawy
asystent 05.05.2013, 16:00 Orzeł Rudnik 0:1
(0:1)
Sokół Kamień
asystent 24.04.2013, 17:00 Słowianin Grębów 0:0
(0:0)
San Wrzawy
asystent 13.04.2013, 15:00 Strzelec Dąbrowica 1:0
(0:0)
San Wrzawy
asystent 18.11.2012, 13:00 Sokół Nisko 1:0
(1:0)
Stal Nowa Dęba
asystent 03.11.2012, 13:30 Bukowa Jastkowice 2:0
(1:0)
Stal Gorzyce
asystent 14.10.2012, 15:00 Olimpia Solo Pysznica 1:1
(0:1)
Słowianin Grębów
asystent 23.09.2012, 16:00 San Kłyżów 1:3
(1:2)
LZS Zdziary
asystent 05.09.2012, 16:30 Słowianin Grębów 3:0 LZS Turbia
asystent 26.08.2012, 16:00 LZS Zdziary 4:1
(4:1)
Stal Gorzyce
asystent 19.08.2012, 16:00 Sparta Jeżowe 3:1
(1:1)
Olimpia Solo Pysznica
asystent 05.08.2012, 17:00 Unia Skowierzyn 5:2 Stal Gorzyce
Sezon 2011/2012
asystent 02.10.2011, 13:00 PUKS Francesco Jelna 3:3 WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 31.08.2011, 16:00 WISAN Skopanie 7:3
(3:1)
Sokół Kamień
asystent 31.08.2011, 14:00 WISAN Skopanie 4:2
(2:0)
Sokół Kamień (juniorzy)
Sezon 2010/2011
asystent 23.06.2011, 16:00 Unia Skowierzyn 1:3
(1:2)
WISAN Skopanie
główny 17.04.2011, 15:00 WISAN Skopanie 3:0
(1:0)
Czarni Lipa
asystent 24.10.2010, 11:00 WISAN Skopanie 0:0
(0:0)
Unia Skowierzyn
Sezon 2009/2010
główny 16.06.2010, 17:00 WISAN Skopanie 6:1
(3:0)
Koniczynka Ocice
główny 03.04.2010, 13:00 Jeziorak Chwałowice 0:0
(0:0)
WISAN Skopanie
asystent 31.10.2009, 14:00 WISAN Skopanie 3:1
(2:0)
Sanna Zaklików
asystent 12.09.2009, 16:00 LZS Kotowa Wola 1:3
(1:0)
WISAN Skopanie
asystent 23.08.2009, 17:00 WISAN Skopanie 3:4
(1:3)
Kępie Zaleszańskie

Sponsorzy

  • WISAN S.A FABRYKA FIRANEK
  • Gmina Baranów Sandomierski
  • Tarnobrzeska Spółdzielnia Mieszkaniowa
  • Trans Furdyna
  • Zakłady Chemiczne „SIARKOPOL” Tarnobrzeg
  • Powiat tarnobrzeski
  • Komator - Materiały budowlane
  • Master Mebel

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej