Tomasz Weber

Kolegium Sędziów: Stalowa Wola

Miejscowość: Stalowa Wola

Sezon 2018/2019
asystent 09.09.2018, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 1:2
(0:2)
LKS Brzyska Wola
główny 05.09.2018, 17:00 LKS Brzyska Wola 2:3
(1:0)
Stal Nowa Dęba
główny 02.09.2018, 16:00 Sokół Kamień 2:3
(2:2)
Siarka II Tarnobrzeg
asystent 02.09.2018, 14:00 Sokół Kamień 1:0 Siarka Tarnobrzeg (juniorzy)
główny 12.08.2018, 16:00 Sokół Kamień 3:0
(2:0)
Pogoń Leżajsk
główny 04.08.2018, 15:00 Wspólnota Serbinów 2:3
(0:3)
Czarni Lipa
Sezon 2017/2018
główny 23.06.2018, 16:00 Czarni Lipa 4:0
(1:0)
Kępie Zaleszańskie
główny 03.05.2018, 16:00 San Wrzawy 2:1
(2:0)
LZS Zbydniów
Sezon 2016/2017
główny 28.06.2017, 17:30 WISAN Skopanie 6:2
(5:1)
Górnovia Górno
główny 18.06.2017, 13:00 LZS Zdziary 4:0 Słowianin Grębów
asystent 04.06.2017, 16:00 Strzelec Dąbrowica 1:4 Pogoń Leżajsk
główny 04.06.2017, 16:00 Unia Skowierzyn 2:0 Transdźwig Stale
główny 27.05.2017, 17:00 WISAN Skopanie 1:2
(0:1)
OKS Mokrzyszów
główny 30.04.2017, 12:00 Pogoń Leżajsk 1:2
(0:0)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 29.04.2017, 15:00 LKS Brzyska Wola 1:7 JKS Jarosław (juniorzy)
główny 23.04.2017, 15:00 Słowianin Grębów 3:1
(1:0)
Strzelec Dąbrowica
główny 15.04.2017, 14:00 Pogoń Leżajsk 5:1
(3:0)
WISAN Skopanie
asystent 12.04.2017, 17:30 Unia Nowa Sarzyna 1:0
(0:0)
LZS Zdziary
główny 09.04.2017, 15:00 Sokół Kamień 1:1 Transdźwig Stale
asystent 01.04.2017, 16:00 LZS Zdziary 1:0
(1:0)
WISAN Skopanie
główny 26.03.2017, 14:00 OKS Mokrzyszów 2:2
(0:0)
Unia Skowierzyn
asystent 20.11.2016, 13:00 Górnovia Górno 3:1
(2:0)
WISAN Skopanie
główny 13.11.2016, 14:00 LZS Zdziary 2:4
(0:2)
Sokół Sokolniki
główny 11.11.2016, 12:00 Olimpia Solo Pysznica 1:1
(1:1)
LZS Jadachy
główny 06.11.2016, 14:00 WISAN Skopanie 1:1
(1:0)
Słowianin Grębów
główny 30.10.2016, 11:00 WISAN Skopanie 1:3
(0:1)
Kolbuszowianka Kolbuszowa (juniorzy)
główny 23.10.2016, 15:00 LZS Jadachy 0:3
(0:2)
KP Zarzecze
główny 09.10.2016, 15:00 Górnovia Górno 1:1
(0:0)
OKS Mokrzyszów
główny 02.10.2016, 12:30 LKS Brzyska Wola 3:1 Kolbuszowianka Kolbuszowa (juniorzy)
główny 18.09.2016, 16:00 Strzelec Dąbrowica 4:0
(3:0)
Sokół Kamień
asystent 17.09.2016, 13:30 Stal II Mielec 0:6 JKS Jarosław (juniorzy)
asystent 14.09.2016, 16:30 Wichry Rzeczyca Długa 3:0 Unia Skowierzyn
główny 11.09.2016, 16:00 Słowianin Grębów 2:2
(0:1)
Olimpia Solo Pysznica
główny 10.09.2016, 11:30 Stal Gorzyce 0:3 Lechia Sędziszów Małopolski (juniorzy)
główny 14.08.2016, 16:00 Sokół Kamień 4:0
(2:0)
Pogoń Leżajsk
asystent 07.08.2016, 16:00 Pogoń Leżajsk 1:2
(0:0)
Sokół Sokolniki
Sezon 2015/2016
asystent 19.06.2016, 16:00 Jeziorak Chwałowice 2:2
(1:0)
Pogoń Leżajsk
główny 12.06.2016, 14:30 OKS Mokrzyszów 2:2
(1:0)
Transdźwig Stale
główny 22.05.2016, 16:00 Słowianin Grębów 2:1
(0:0)
KP Zarzecze
główny 07.05.2016, 17:00 Unia Nowa Sarzyna 4:0
(3:0)
WISAN Skopanie
główny 30.04.2016, 16:00 Stal Gorzyce 3:3
(2:2)
Olimpia Solo Pysznica
główny 10.04.2016, 12:00 San Wrzawy 0:1
(0:0)
Sokół Kamień
asystent 09.04.2016, 16:00 Unia Skowierzyn 1:2
(0:1)
Transdźwig Stale
główny 11.11.2015, 13:00 Słowianin Grębów 2:1
(2:1)
Stal Gorzyce
asystent 17.10.2015, 15:00 LZS Zdziary 1:3
(1:2)
Stal Gorzyce
asystent 11.10.2015, 15:00 Unia Skowierzyn 1:2
(1:1)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 04.10.2015, 15:00 Unia Nowa Sarzyna 2:1
(1:0)
KP Zarzecze
główny 20.09.2015, 16:00 Pogoń Leżajsk 0:2
(0:1)
KP Zarzecze
główny 12.09.2015, 11:00 Unia Skowierzyn 3:3
(0:2)
Sokół Kamień
główny 06.09.2015, 16:00 Pogoń Leżajsk 1:0
(0:0)
San Wrzawy
Sezon 2014/2015
asystent 20.06.2015, 15:00 Sokół Kamień 1:4
(0:1)
Stal Gorzyce
główny 14.06.2015, 16:00 Unia Nowa Sarzyna 4:0
(2:0)
San Wrzawy
główny 31.05.2015, 16:00 Sokół Kamień 0:2
(0:1)
Słowianin Grębów
główny 17.05.2015, 16:00 Sokół Kamień 3:1
(0:1)
San Wrzawy
główny 26.04.2015, 15:00 Wichry Rzeczyca Długa 0:2
(0:1)
Sokół Sokolniki
asystent 19.04.2015, 15:00 Sokół Kamień 2:1
(1:0)
Orzeł Rudnik
główny 08.11.2014, 14:00 LZS Zdziary 4:0
(0:0)
Orzeł Rudnik
asystent 02.11.2014, 12:00 San Wrzawy 3:1
(0:0)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 26.10.2014, 14:00 Słowianin Grębów 2:5
(1:3)
Sokół Sokolniki
główny 19.10.2014, 15:00 Wichry Rzeczyca Długa 2:3
(1:1)
OKS Mokrzyszów
asystent 04.10.2014, 16:00 LZS Zdziary 2:0
(1:0)
OKS Mokrzyszów
asystent 24.09.2014, 16:00 Słowianin Grębów 2:1
(0:1)
Sokół Nisko
główny 14.09.2014, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 3:3
(2:1)
Stal Gorzyce
asystent 07.09.2014, 16:00 Unia Skowierzyn 2:3
(0:2)
San Wrzawy
asystent 03.09.2014, 16:30 Siarka II Tarnobrzeg 1:2 Sokół Nisko
główny 17.08.2014, 16:00 Sokół Sokolniki 4:2
(2:1)
LZS Zdziary
asystent 03.08.2014, 17:00 Huragan Zdziechowice 2:3 LZS Żabno
Sezon 2013/2014
asystent 24.05.2014, 17:00 Unia Skowierzyn 2:0
(1:0)
OKS Wielowieś
główny 18.05.2014, 17:00 Rotunda Krzeszów 1:2
(0:2)
Unia Skowierzyn
główny 04.05.2014, 16:00 Orzeł Rudnik 2:3
(1:2)
WISAN Skopanie
asystent 04.05.2014, 14:00 Orzeł Rudnik 3:0
(wo)
WISAN Skopanie (juniorzy)
główny 06.04.2014, 15:00 San Wrzawy 0:0
(0:0)
Wichry Rzeczyca Długa
asystent 02.11.2013, 14:00 WISAN Skopanie 2:1
(1:1)
Sparta Jeżowe
asystent 02.11.2013, 12:00 WISAN Skopanie 3:4
(1:4)
Sparta Jeżowe (juniorzy)
główny 13.10.2013, 15:00 Słowianin Grębów 4:0
(1:0)
Sokół Kamień
główny 05.10.2013, 15:00 Stal Gorzyce 0:2
(0:1)
San Wrzawy
asystent 29.09.2013, 16:00 Sparta Jeżowe 2:0
(1:0)
KS Podwolina
asystent 18.09.2013, 16:00 Siarka II Tarnobrzeg 0:3 Stal Gorzyce
główny 15.09.2013, 16:00 Bukowa Jastkowice 3:1
(0:1)
Orzeł Rudnik
asystent 15.09.2013, 14:00 Sokół Kamień 2:0
(1:0)
WISAN Skopanie (juniorzy)
główny 10.09.2013, 17:00 Bukowa Jastkowice 2:1
(1:1)
WISAN Skopanie
asystent 10.09.2013, 15:00 Bukowa Jastkowice 0:3
(0:1)
WISAN Skopanie (juniorzy)
główny 18.08.2013, 11:00 Słowianin Grębów 3:0
(1:0)
Sparta Jeżowe
asystent 04.08.2013, 16:00 Wichry Rzeczyca Długa 0:4
(0:3)
Bukowa Jastkowice
Sezon 2012/2013
asystent 20.04.2013, 16:30 LZS Zdziary 2:2
(1:2)
Orzeł Rudnik
asystent 04.11.2012, 13:30 Strzelec Dąbrowica 4:5
(2:1)
Olimpia Solo Pysznica
asystent 07.10.2012, 15:00 KS Podwolina 1:0
(0:0)
Bukowa Jastkowice
asystent 30.09.2012, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 1:3
(1:2)
San Kłyżów
asystent 05.08.2012, 17:00 LZS Jadachy 5:0 Iskra Sobów
Sezon 2011/2012
główny 17.06.2012, 14:00 WISAN Skopanie 2:5
(2:2)
Olimpia Solo Pysznica (juniorzy)
Sezon 2008/2009

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej