Maksymilian Ciak

Kolegium Sędziów: Stalowa Wola

Sezon 2018/2019
asystent 05.08.2018, 17:00 Sanna Zaklików 2:0 Jeziorak Chwałowice
Sezon 2017/2018
główny 24.06.2018, 16:00 LZS Zbydniów 0:2
(0:0)
Lasowiak Wola Baranowska
asystent 24.06.2018, 14:00 LZS Zbydniów 7:0 Lasowiak Wola Baranowska (juniorzy)
główny 17.06.2018, 16:00 Koniczynka Ocice 1:1
(0:1)
Transdźwig Stale
asystent 16.06.2018, 17:30 WISAN Skopanie 6:1
(3:1)
KS Żupawa
asystent 10.06.2018, 16:00 OKS Wielowieś 1:1
(1:1)
Czarni Lipa
główny 20.05.2018, 17:00 Lasowiak Wola Baranowska 0:4
(0:1)
Łęg Stany
asystent 13.05.2018, 16:00 Kępie Zaleszańskie 1:0
(0:0)
Lasowiak Wola Baranowska
asystent 06.05.2018, 16:00 LZS Zbydniów 0:0
(0:0)
Czarni Lipa
główny 03.05.2018, 16:00 Łęg Stany 0:1
(0:0)
WISAN Skopanie
asystent 03.05.2018, 11:00 LZS Jadachy 7:0
(4:0)
Jeziorak Chwałowice
główny 28.04.2018, 17:00 LZS Jadachy 3:1
(1:1)
Czarni Lipa
główny 22.04.2018, 15:00 Kępie Zaleszańskie 2:4
(2:1)
Siarka II Tarnobrzeg
główny 11.11.2017, 14:00 Kępie Zaleszańskie 3:6
(1:4)
Czarni Lipa
główny 29.10.2017, 14:30 Łęg Stany 2:0
(0:0)
Kolejarz Knapy
główny 22.10.2017, 15:00 KS Żupawa 3:3
(2:2)
Łęg Stany
główny 15.10.2017, 15:00 Koniczynka Ocice 0:4
(0:1)
LZS Jadachy
główny 08.10.2017, 15:00 KS Żupawa 2:1
(0:1)
Jeziorak Chwałowice
główny 17.09.2017, 16:00 Kolejarz Knapy 1:3
(0:1)
OKS Wielowieś
główny 10.09.2017, 16:00 OKS Wielowieś 1:8
(0:6)
Siarka II Tarnobrzeg
asystent 09.09.2017, 16:00 Jeziorak Chwałowice 2:1
(0:0)
LZS Jadachy
asystent 20.08.2017, 16:00 Transdźwig Stale 5:0
(3:0)
OKS Wielowieś
główny 15.08.2017, 16:00 Koniczynka Ocice 1:2
(1:1)
WKS Zabrnie
asystent 05.08.2017, 17:00 Iskra Sobów 2:7 Siarka II Tarnobrzeg
Sezon 2016/2017
asystent 25.06.2017, 16:00 Strzelec Dąbrowica 2:0 Unia Skowierzyn
asystent 11.06.2017, 16:00 WISAN Skopanie 3:1
(1:0)
Stal II Stalowa Wola
asystent 04.06.2017, 16:00 Jeziorak Chwałowice 2:1
(0:1)
WISAN Skopanie
asystent 21.08.2016, 16:00 Unia Skowierzyn 1:5
(0:2)
Stal II Stalowa Wola
asystent 14.08.2016, 16:00 Stal II Stalowa Wola 1:3
(1:3)
KP Zarzecze
Sezon 2015/2016
główny 08.05.2016, 14:00 PUKS Francesco Jelna 2:2
(0:0)
WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 03.05.2016, 16:00 San Wrzawy 1:5
(0:2)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 10.10.2015, 15:00 Stal Gorzyce 3:1
(1:1)
Sokół Kamień
asystent 26.09.2015, 15:00 WISAN Skopanie 1:4
(1:0)
Unia Nowa Sarzyna
główny 26.09.2015, 13:00 WISAN Skopanie 8:1
(4:0)
PUKS Francesco Jelna (juniorzy)
Sezon 2014/2015
asystent 21.06.2015, 16:00 WISAN Skopanie 3:3
(1:3)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 21.06.2015, 14:00 WISAN Skopanie 3:0
(wo)
PUKS Francesco Jelna (juniorzy)

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej