Grzegorz Kasprzyk

Kolegium Sędziów: Stalowa Wola

Miejscowość: Rudnik nad Sanem

Sezon 2018/2019
główny 05.08.2018, 17:00 Orzeł Glinianka 4:2 KS Jarocin
główny 05.08.2018, 16:00 Sparta Jeżowe 2:2
(2:2)
LZS Zdziary
Sezon 2017/2018
asystent 23.06.2018, 17:00 KS Żupawa 6:0
(4:0)
Koniczynka Ocice
główny 16.06.2018, 17:30 WISAN Skopanie 6:1
(3:1)
KS Żupawa
główny 02.06.2018, 16:00 LZS Jadachy 4:0
(0:0)
OKS Wielowieś
główny 31.05.2018, 16:00 LZS Zbydniów 0:3
(0:1)
Siarka II Tarnobrzeg
asystent 13.05.2018, 16:00 WISAN Skopanie 1:0
(0:0)
OKS Wielowieś
asystent 12.05.2018, 17:00 Czarni Lipa 2:2
(0:1)
Transdźwig Stale
asystent 05.05.2018, 16:00 LZS Jadachy 5:1
(3:0)
Kępie Zaleszańskie
główny 05.11.2017, 14:00 San Wrzawy 0:3
(0:0)
Kępie Zaleszańskie
asystent 08.10.2017, 15:00 WKS Zabrnie 2:2
(1:1)
San Wrzawy
asystent 07.10.2017, 15:30 LZS Jadachy 3:0
(2:0)
WISAN Skopanie
asystent 16.09.2017, 16:00 Łęg Stany 2:1
(0:1)
Koniczynka Ocice
asystent 09.09.2017, 16:00 Jeziorak Chwałowice 2:1
(0:0)
LZS Jadachy
asystent 20.08.2017, 16:00 Transdźwig Stale 5:0
(3:0)
OKS Wielowieś
główny 05.08.2017, 17:00 Iskra Sobów 2:7 Siarka II Tarnobrzeg
Sezon 2016/2017
główny 25.06.2017, 16:00 Strzelec Dąbrowica 2:0 Unia Skowierzyn
główny 11.06.2017, 16:00 WISAN Skopanie 3:1
(1:0)
Stal II Stalowa Wola
asystent 27.05.2017, 17:00 WISAN Skopanie 1:2
(0:1)
OKS Mokrzyszów
asystent 20.05.2017, 16:00 Słowianin Grębów 1:1 Bukowa Jastkowice
asystent 13.05.2017, 16:00 LZS Zdziary 3:2 Unia Skowierzyn
główny 03.05.2017, 16:00 Stal II Stalowa Wola 1:0 Jeziorak Chwałowice
asystent 29.04.2017, 16:00 Jeziorak Chwałowice 1:1
(0:0)
Bukowa Jastkowice
główny 23.04.2017, 10:30 Stal Nowa Dęba 3:0
(1:0)
WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 22.04.2017, 16:00 LZS Zdziary 1:3
(0:2)
Pogoń Leżajsk
główny 15.04.2017, 15:00 OKS Mokrzyszów 0:2 Bukowa Jastkowice
asystent 09.04.2017, 17:00 Stal II Stalowa Wola 3:3 Unia Skowierzyn
główny 02.04.2017, 15:00 Strzelec Dąbrowica 1:3 OKS Mokrzyszów
asystent 01.04.2017, 14:00 Pogoń Leżajsk 1:1 Sokół Kamień
główny 26.03.2017, 14:00 Jeziorak Chwałowice 2:6
(1:4)
KP Zarzecze
asystent 26.11.2016, 13:00 Unia Nowa Sarzyna 1:0
(1:0)
Słowianin Grębów
główny 20.11.2016, 13:00 Jeziorak Chwałowice 1:1
(1:1)
LZS Jadachy
główny 05.11.2016, 11:00 Stal II Mielec 3:0
(1:0)
WISAN Skopanie (juniorzy)
główny 30.10.2016, 14:00 Słowianin Grębów 1:1
(0:0)
Górnovia Górno
główny 16.10.2016, 15:00 Strzelec Dąbrowica 3:2
(2:1)
Unia Nowa Sarzyna
główny 08.10.2016, 11:00 Stal Gorzyce 2:1 Stal Nowa Dęba (juniorzy)
główny 02.10.2016, 15:00 Olimpia Solo Pysznica 4:1
(0:1)
Górnovia Górno
główny 25.09.2016, 16:00 Bukowa Jastkowice 0:2
(0:0)
Stal II Stalowa Wola
asystent 24.09.2016, 11:30 Stal Gorzyce 0:8 Wisłoka Dębica (juniorzy)
asystent 17.09.2016, 13:30 Stal II Mielec 0:6 JKS Jarosław (juniorzy)
asystent 11.09.2016, 16:00 Sokół Kamień 2:1
(1:0)
Unia Skowierzyn
główny 10.09.2016, 16:00 WISAN Skopanie 0:3
(0:1)
LZS Jadachy
główny 04.09.2016, 16:00 Strzelec Dąbrowica 2:1
(1:0)
Słowianin Grębów
główny 28.08.2016, 16:00 Jeziorak Chwałowice 1:4
(1:1)
Olimpia Solo Pysznica
główny 21.08.2016, 16:00 Unia Skowierzyn 1:5
(0:2)
Stal II Stalowa Wola
główny 07.08.2016, 16:00 Pogoń Leżajsk 1:2
(0:0)
Sokół Sokolniki
Sezon 2015/2016
główny 29.05.2016, 16:00 San Wrzawy 1:5
(0:1)
KP Zarzecze
asystent 07.05.2016, 16:00 OKS Mokrzyszów 1:1
(1:0)
Jeziorak Chwałowice
główny 03.05.2016, 16:00 San Wrzawy 1:5
(0:2)
Unia Nowa Sarzyna
główny 23.04.2016, 11:00 Unia Skowierzyn 0:3
(0:1)
Stal Gorzyce
asystent 16.04.2016, 16:00 Stal Gorzyce 4:0
(2:0)
KP Zarzecze
główny 02.04.2016, 16:00 Stal Gorzyce 2:0
(0:0)
San Wrzawy
główny 26.03.2016, 15:00 OKS Mokrzyszów 1:4
(1:3)
Stal Gorzyce
asystent 11.11.2015, 13:00 OKS Mokrzyszów 1:0
(0:0)
Stal II Stalowa Wola
asystent 08.11.2015, 14:00 Olimpia Solo Pysznica 4:3
(1:2)
San Wrzawy
główny 25.10.2015, 14:30 Olimpia Solo Pysznica 4:2
(1:0)
Słowianin Grębów
główny 26.09.2015, 16:00 Transdźwig Stale 2:2
(0:0)
Sokół Kamień
główny 20.09.2015, 16:30 Stal II Stalowa Wola 3:2
(3:0)
Jeziorak Chwałowice
główny 09.09.2015, 17:00 LZS Wola Rzeczycka 0:3 Jeziorak Chwałowice
główny 06.09.2015, 16:00 LZS Zdziary 5:1
(3:0)
WISAN Skopanie
asystent 06.09.2015, 14:00 LZS Zdziary 1:3
(1:2)
WISAN Skopanie (juniorzy)
główny 22.08.2015, 17:00 Stal Gorzyce 4:0
(2:0)
WISAN Skopanie
asystent 16.08.2015, 17:00 Jeziorak Chwałowice 0:3
(0:0)
Orzeł Rudnik
Sezon 2014/2015
główny 21.06.2015, 16:00 WISAN Skopanie 3:3
(1:3)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 21.06.2015, 14:00 WISAN Skopanie 3:0
(wo)
PUKS Francesco Jelna (juniorzy)
główny 06.06.2015, 16:00 Stal II Stalowa Wola 1:0
(0:0)
Olimpia Solo Pysznica
główny 16.05.2015, 15:00 Stal Gorzyce 5:1
(3:0)
OKS Mokrzyszów
główny 10.05.2015, 16:00 Sparta Jeżowe 1:2
(1:1)
Sokół Kamień
asystent 30.04.2015, 17:00 ŁKS Łowisko 1:1
(1:0)
WISAN Skopanie
asystent 30.04.2015, 15:00 ŁKS Łowisko 3:0
(2:0)
WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 18.04.2015, 16:00 Unia Nowa Sarzyna 1:0
(1:0)
OKS Mokrzyszów
asystent 15.11.2014, 13:00 WISAN Skopanie 3:0
(1:0)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 08.11.2014, 13:00 OKS Mokrzyszów 1:0
(1:0)
Stal II Stalowa Wola
asystent 02.11.2014, 14:00 Sokół Kamień 5:0
(1:0)
OKS Mokrzyszów
asystent 15.10.2014, 15:30 Olimpia Solo Pysznica 6:0
(4:0)
Bukowa Jastkowice
główny 05.10.2014, 15:00 Wichry Rzeczyca Długa 2:2
(0:1)
Olimpia Solo Pysznica
asystent 24.09.2014, 16:00 PUKS Francesco Jelna 4:1
(3:1)
Sokół Kamień
główny 21.09.2014, 16:00 WISAN Skopanie 1:1
(0:0)
OKS Mokrzyszów
asystent 21.09.2014, 12:00 WISAN Skopanie 6:2
(3:2)
San Wierzawice (juniorzy)
główny 03.09.2014, 16:30 LZS Kotowa Wola 4:1 Stal Gorzyce
główny 10.08.2014, 16:00 Sokół Kamień 1:1
(0:0)
LZS Zdziary
główny 03.08.2014, 17:00 San Rozwadów 4:2 Wspólnota Serbinów
Sezon 2013/2014
główny 22.06.2014, 16:00 Unia Skowierzyn 1:6
(1:0)
Unia Nowa Sarzyna
główny 19.06.2014, 16:00 Stal Gorzyce 1:0
(0:0)
Sparta Jeżowe
główny 07.06.2014, 16:30 Unia Nowa Sarzyna 4:2
(3:2)
OKS Wielowieś
asystent 10.05.2014, 17:00 WISAN Skopanie 0:3
(0:2)
Sokół Kamień
główny 10.05.2014, 15:00 WISAN Skopanie 3:3
(2:1)
Sokół Kamień (juniorzy)
główny 19.04.2014, 11:00 Unia Skowierzyn 2:4
(1:3)
Sokół Kamień
asystent 12.04.2014, 16:00 Stal Gorzyce 1:3
(0:2)
Unia Nowa Sarzyna
główny 30.03.2014, 15:00 Słowianin Grębów 2:2
(1:2)
San Wrzawy
główny 13.10.2013, 15:00 Sparta Jeżowe 2:3
(1:0)
Olimpia Solo Pysznica
główny 18.09.2013, 16:00 Sokół Kamień 1:6 Unia Nowa Sarzyna
główny 14.09.2013, 16:00 LZS Zdziary 1:1
(0:0)
Stal Gorzyce
główny 07.09.2013, 16:00 Stal Gorzyce 7:0
(3:0)
Sokół Kamień
główny 31.08.2013, 12:00 San Wrzawy 2:1
(1:0)
Sparta Jeżowe
główny 28.08.2013, 17:00 Stal II Stalowa Wola 1:6 Olimpia Solo Pysznica
główny 11.08.2013, 16:00 Bukowa Jastkowice 3:1
(2:0)
Unia Nowa Sarzyna
główny 04.08.2013, 16:00 OKS Wielowieś 4:4
(1:1)
Sokół Kamień
Sezon 2012/2013
główny 23.06.2013, 16:00 San Kłyżów 1:5
(0:2)
Bukowa Jastkowice
główny 16.06.2013, 16:00 Sparta Jeżowe 1:0
(1:0)
Stal Gorzyce
główny 12.06.2013, 15:30 Tanew Harasiuki 7:1
(3:1)
WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 22.05.2013, 17:30 KS Podwolina 2:1
(0:1)
San Wrzawy
główny 18.05.2013, 17:00 Sokół Nisko 7:0
(1:0)
Strzelec Dąbrowica
główny 04.05.2013, 14:00 Sokół Nisko 4:2
(0:0)
KP Zarzecze
asystent 28.04.2013, 16:00 LZS Zdziary 0:0
(0:0)
WISAN Skopanie
główny 28.04.2013, 14:00 LZS Zdziary 9:3
(2:2)
WISAN Skopanie (juniorzy)
główny 24.04.2013, 17:00 San Kłyżów 2:1
(2:1)
OKS Wielowieś
główny 14.04.2013, 15:00 Bukowa Jastkowice 3:0
(1:0)
Sokół Kamień
asystent 18.11.2012, 13:00 Sokół Nisko 1:0
(1:0)
Stal Nowa Dęba
asystent 17.11.2012, 13:00 WISAN Skopanie 0:2
(0:1)
OKS Mokrzyszów
asystent 11.11.2012, 13:30 Słowianin Grębów 3:2
(0:1)
KP Zarzecze
asystent 04.11.2012, 13:30 WISAN Skopanie 2:3
(1:2)
Słowianin Grębów
główny 04.11.2012, 11:30 WISAN Skopanie 6:1
(2:0)
Słowianin Grębów (juniorzy)
główny 27.10.2012, 15:00 Sokół Nisko 6:0
(2:0)
Bukowa Jastkowice
główny 20.10.2012, 15:00 Bukowa Jastkowice 0:1
(0:0)
Sparta Jeżowe
główny 17.10.2012, 16:00 Słowianin Grębów 2:0
(0:0)
LZS Zdziary
asystent 13.10.2012, 15:00 Sokół Nisko 5:1
(1:0)
OKS Wielowieś
główny 26.09.2012, 16:00 Podlesianka Kamień 3:7 KP Zarzecze
główny 16.09.2012, 14:00 SKS Racławice 3:0
(wo)
WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 15.09.2012, 16:00 Stal Gorzyce 2:1
(1:0)
Sokół Kamień
główny 05.09.2012, 16:30 Strażak Przyszów 7:11 Bukowa Jastkowice
główny 26.08.2012, 16:00 San Wrzawy 1:0
(0:0)
Strzelec Dąbrowica
główny 11.08.2012, 17:00 OKS Wielowieś 3:1
(3:1)
San Kłyżów
główny 05.08.2012, 17:00 Rotunda Krzeszów 0:7 Sokół Nisko
Sezon 2011/2012
główny 20.05.2012, 16:00 Słowianin Grębów 1:1
(0:0)
WISAN Skopanie
asystent 20.05.2012, 14:00 Słowianin Grębów 0:3
(0:0)
WISAN Skopanie (juniorzy)

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej