Sylwester Rolek

Miejscowość: Tarnobrzeg

Sezon 2019/2020
asystent 10.11.2019, 14:00 Jeziorak Chwałowice 4:1
(3:0)
Lasowiak Wola Baranowska
asystent 03.11.2019, 14:00 Strzelec Dąbrowica 0:3
(0:1)
Jeziorak Chwałowice
asystent 13.10.2019, 15:00 Strzelec Dąbrowica 3:1
(3:1)
San Wrzawy
asystent 06.10.2019, 15:30 Czarni Lipa 2:0
(0:0)
Jeziorak Chwałowice
Sezon 2018/2019
główny 22.06.2019, 17:00 Stal Nowa Dęba 3:0
(2:0)
WISAN Skopanie
asystent 22.06.2019, 15:00 Stal Nowa Dęba 1:1
(1:1)
WISAN Skopanie (juniorzy)
główny 09.06.2019, 17:00 WISAN Skopanie 5:3
(0:1)
San Kłyżów
asystent 09.06.2019, 15:00 WISAN Skopanie 4:2
(2:1)
San Kłyżów (juniorzy)
główny 02.06.2019, 17:00 San Kłyżów 4:5
(2:2)
Olimpia Solo Pysznica
asystent 19.05.2019, 16:00 Sokół Sokolniki 4:0
(2:0)
Sparta Jeżowe
asystent 05.05.2019, 16:00 San Kłyżów 2:1
(1:1)
Sokół Kamień
asystent 28.04.2019, 15:00 Sokół Sokolniki 0:1
(0:1)
WISAN Skopanie
asystent 14.04.2019, 15:00 Retman Ulanów 1:2
(0:2)
LZS Zdziary
główny 06.04.2019, 16:00 Rotunda Krzeszów 2:0
(2:0)
Pogoń Leżajsk
główny 10.03.2019, 11:30 WISAN Skopanie 4:6
(2:2)
Smoczanka Mielec
główny 04.11.2018, 14:00 Bukowa Jastkowice 4:0
(3:0)
Słowianin Grębów
główny 28.10.2018, 14:00 San Kłyżów 1:9
(0:4)
Stal II Stalowa Wola
główny 21.10.2018, 15:00 Sokół Sokolniki 2:0
(1:0)
LKS Brzyska Wola
asystent 29.09.2018, 16:00 Unia Nowa Sarzyna 2:1
(1:1)
Sparta Jeżowe
asystent 23.09.2018, 16:00 Stal II Stalowa Wola 4:2
(2:1)
Retman Ulanów
asystent 19.09.2018, 16:00 KS Żupawa 0:3
(wo)
Sokół Sokolniki
główny 16.09.2018, 16:00 Sokół Sokolniki LZS Jadachy
główny 08.09.2018, 17:00 Stal Nowa Dęba 0:1
(0:0)
Pogoń Leżajsk
asystent 05.09.2018, 16:00 Rotunda Krzeszów 0:5
(0:2)
LZS Zdziary
asystent 29.08.2018, 16:00 WISAN Skopanie 3:0
(wo)
Stal II Stalowa Wola
główny 19.08.2018, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 1:3
(0:1)
Sparta Jeżowe
asystent 19.08.2018, 14:00 Olimpia Solo Pysznica 1:1 Advit Łętownia (juniorzy)
asystent 15.08.2018, 16:00 Bukowa Jastkowice 2:3
(0:1)
Sokół Kamień
główny 11.08.2018, 17:00 Stal Nowa Dęba LZS Jadachy
główny 05.08.2018, 14:00 Stal Gorzyce 3:0 San Kłyżów (juniorzy)
Sezon 2017/2018
asystent 06.05.2018, 16:00 Transdźwig Stale 5:2
(3:0)
San Wrzawy
asystent 15.04.2018, 16:00 LZS Zbydniów 3:0
(2:0)
KS Żupawa
asystent 22.10.2017, 15:00 Kolejarz Knapy 1:3
(1:1)
Kępie Zaleszańskie
asystent 16.09.2017, 11:00 San Wrzawy 3:4
(1:2)
Transdźwig Stale
główny 13.08.2017, 16:00 KS Żupawa 2:5
(1:2)
LZS Jadachy
Sezon 2016/2017
główny 07.05.2017, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 2:3 Sokół Kamień
główny 03.05.2017, 16:00 Sokół Sokolniki 1:1 Olimpia Solo Pysznica
asystent 22.04.2017, 17:00 Bukowa Jastkowice 1:1
(1:1)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 13.04.2017, 17:00 Olimpia Solo Pysznica 0:0
(0:0)
Jeziorak Chwałowice
główny 09.04.2017, 16:00 WISAN Skopanie 2:2
(0:1)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 09.04.2017, 11:00 WISAN Skopanie 0:4
(0:2)
Wisłoka Dębica (juniorzy)
główny 01.04.2017, 09:00 Stal II Mielec 1:0 Stal Gorzyce (juniorzy)
asystent 25.03.2017, 11:00 Stal Gorzyce 5:1 Kolbuszowianka Kolbuszowa (juniorzy)
asystent 20.11.2016, 13:00 Strzelec Dąbrowica 0:0
(0:0)
Bukowa Jastkowice
główny 11.11.2016, 14:00 Sokół Sokolniki 5:1
(3:0)
WISAN Skopanie
asystent 05.11.2016, 11:00 Lechia Sędziszów Małopolski 3:2 Pogoń-Sokół Lubaczów (juniorzy)
główny 09.10.2016, 15:00 Bukowa Jastkowice 2:0
(0:0)
Słowianin Grębów
główny 02.10.2016, 15:00 Strzelec Dąbrowica 3:1
(1:1)
WISAN Skopanie
asystent 02.10.2016, 11:00 WISAN Skopanie 2:4
(2:2)
Stal Gorzyce (juniorzy)
asystent 24.08.2016, 17:00 Strzelec Dąbrowica 2:1 Transdźwig Stale
główny 14.08.2016, 16:00 WISAN Skopanie 1:4
(0:1)
LZS Zdziary
główny 07.08.2016, 16:00 Strzelec Dąbrowica 3:3
(2:2)
Olimpia Solo Pysznica
Sezon 2015/2016
asystent 19.06.2016, 16:00 Unia Skowierzyn 2:0
(2:0)
KP Zarzecze
asystent 11.06.2016, 17:00 Słowianin Grębów 4:0
(1:0)
Stal II Stalowa Wola
asystent 05.06.2016, 16:00 Stal II Stalowa Wola 0:1
(0:1)
Unia Nowa Sarzyna
główny 26.05.2016, 16:00 Stal II Stalowa Wola 1:4
(0:3)
Pogoń Leżajsk
główny 15.05.2016, 14:00 Olimpia Solo Pysznica 1:2
(0:2)
Pogoń Leżajsk
główny 17.04.2016, 16:00 Stal II Stalowa Wola 0:1
(0:0)
Unia Skowierzyn
główny 10.04.2016, 15:00 Słowianin Grębów 1:1
(1:0)
Pogoń Leżajsk
główny 03.04.2016, 15:00 Olimpia Solo Pysznica 0:2
(0:1)
Unia Skowierzyn
asystent 26.03.2016, 15:00 Słowianin Grębów 0:2
(0:1)
Sokół Kamień
główny 08.11.2015, 14:00 Olimpia Solo Pysznica 4:3
(1:2)
San Wrzawy
główny 11.10.2015, 15:00 Jeziorak Chwałowice 3:3
(2:2)
San Wrzawy
główny 20.09.2015, 16:00 Orzeł Rudnik 2:2
(2:0)
WISAN Skopanie
asystent 20.09.2015, 14:00 Orzeł Rudnik 0:1
(0:0)
WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 09.09.2015, 16:00 Sokół Kamień 2:4 LZS Zdziary
główny 23.08.2015, 16:00 Orzeł Rudnik 0:2
(0:0)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 09.08.2015, 17:00 Pogoń Leżajsk 4:1
(2:0)
Orzeł Rudnik
Sezon 2014/2015
główny 31.05.2015, 16:00 LZS Zdziary 3:0
(2:0)
Stal Gorzyce
asystent 23.05.2015, 16:00 San Wrzawy 1:2
(1:1)
Stal II Stalowa Wola
główny 17.05.2015, 16:00 Orzeł Rudnik 1:5
(0:3)
Unia Nowa Sarzyna
główny 25.04.2015, 17:00 ŁKS Łowisko 1:4
(1:0)
Olimpia Solo Pysznica
główny 12.04.2015, 15:00 Wichry Rzeczyca Długa 2:4
(1:2)
Sokół Kamień
asystent 29.03.2015, 14:00 Olimpia Solo Pysznica 2:3
(1:2)
San Wrzawy
asystent 09.11.2014, 13:00 Unia Nowa Sarzyna 3:0
(0:0)
WISAN Skopanie
asystent 15.10.2014, 15:30 WISAN Skopanie 3:3
(1:0)
Słowianin Grębów
główny 04.10.2014, 16:00 LZS Zdziary 2:0
(1:0)
OKS Mokrzyszów
główny 28.09.2014, 16:00 Sokół Sokolniki 3:0
(wo)
WISAN Skopanie
asystent 23.09.2014, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 3:1 Stal II Stalowa Wola
asystent 20.09.2014, 16:00 Stal Gorzyce 4:0
(2:0)
ŁKS Łowisko
główny 14.09.2014, 16:00 Unia Nowa Sarzyna 3:2
(3:2)
Unia Skowierzyn
główny 10.09.2014, 17:00 Sparta Jeżowe 2:2
(1:1)
Unia Skowierzyn
główny 03.09.2014, 16:30 KS Podwolina 3:4 Sparta Jeżowe
główny 24.08.2014, 16:00 Wichry Rzeczyca Długa 3:5
(2:1)
Stal II Stalowa Wola
asystent 03.08.2014, 17:00 Łęg Stany 5:0 Korona Majdan Królewski
Sezon 2013/2014
główny 22.06.2014, 16:00 Rotunda Krzeszów 7:2
(4:0)
Sokół Kamień
główny 21.06.2014, 17:00 Wichry Rzeczyca Długa 0:2
(0:0)
Słowianin Grębów
asystent 19.06.2014, 16:00 Unia Nowa Sarzyna 8:3
(3:0)
KS Podwolina
asystent 15.06.2014, 12:00 San Wrzawy 7:4
(2:1)
Orzeł Rudnik
główny 04.05.2014, 16:00 San Wrzawy 2:1
(0:1)
KS Podwolina
główny 01.05.2014, 16:00 Sparta Jeżowe 3:0
(1:0)
San Wrzawy
główny 06.04.2014, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 3:0
(0:0)
Stal Gorzyce
główny 20.10.2013, 15:00 Orzeł Rudnik 2:3
(2:1)
San Wrzawy
główny 06.10.2013, 15:00 KS Podwolina 1:3
(0:1)
Bukowa Jastkowice
główny 29.09.2013, 16:00 Bukowa Jastkowice 1:0
(1:0)
Sokół Kamień
główny 08.09.2013, 16:00 Sparta Jeżowe 3:1
(0:0)
Rotunda Krzeszów
asystent 15.08.2013, 11:00 Rotunda Krzeszów 2:3
(1:2)
Wichry Rzeczyca Długa
Sezon 2012/2013
główny 15.06.2013, 14:00 Strzelec Dąbrowica 1:4
(1:1)
San Kłyżów
asystent 12.06.2013, 17:30 Sokół Nisko 11:0
(3:0)
Orzeł Rudnik
główny 02.06.2013, 16:00 KS Podwolina 1:0
(0:0)
Stal Gorzyce
główny 19.05.2013, 16:00 LZS Zdziary 0:0
(0:0)
Słowianin Grębów
asystent 28.04.2013, 16:00 Sparta Jeżowe 0:2
(0:0)
Słowianin Grębów
główny 21.04.2013, 15:00 San Kłyżów 0:5
(0:0)
Sokół Nisko
główny 29.09.2012, 16:00 Sokół Nisko 5:0
(2:0)
San Wrzawy
główny 23.09.2012, 16:00 San Kłyżów 1:3
(1:2)
LZS Zdziary
asystent 16.09.2012, 16:00 LZS Zdziary 1:1
(0:1)
Olimpia Solo Pysznica
główny 09.09.2012, 16:00 WISAN Skopanie 1:0
(0:0)
LZS Zdziary
asystent 09.09.2012, 14:00 WISAN Skopanie 1:2
(0:1)
LZS Zdziary (juniorzy)
asystent 19.08.2012, 16:00 San Wrzawy 2:0
(2:0)
WISAN Skopanie
główny 19.08.2012, 14:00 San Wrzawy 4:6 WISAN Skopanie (juniorzy)
główny 12.08.2012, 16:00 Sparta Jeżowe 2:2
(1:1)
Orzeł Rudnik
główny 05.08.2012, 17:00 SKS Racławice 0:13 Jeziorak Chwałowice
Sezon 2011/2012
główny 23.05.2012, 18:00 WISAN Skopanie 0:0
(0:0)
San Kłyżów
asystent 03.05.2012, 14:00 WISAN Skopanie 3:1
(0:0)
San Kłyżów (juniorzy)
główny 01.10.2011, 16:00 Strażak Przyszów 1:0
(0:0)
WISAN Skopanie
asystent 07.08.2011, 17:00 Korona Majdan Królewski 3:0
(1:0)
WISAN Skopanie
Sezon 2008/2009

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej