Paweł Samołyk

Miejscowość: Gorzyce

Sezon 2019/2020
główny 09.11.2019, 14:00 KS Żupawa 2:1
(1:1)
LZS Żabno
główny 20.10.2019, 15:00 WISAN Skopanie 1:2
(1:1)
LZS Krzątka
asystent 31.08.2019, 17:00 LZS Wola Rzeczycka 1:0
(0:0)
LZS Krzątka
główny 18.08.2019, 17:00 San Wrzawy 7:1
(2:1)
KS Żupawa
Sezon 2018/2019
asystent 22.06.2019, 17:00 Stal Nowa Dęba 3:0
(2:0)
WISAN Skopanie
asystent 22.06.2019, 15:00 Stal Nowa Dęba 1:1
(1:1)
WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 16.06.2019, 11:00 Siarka II Tarnobrzeg 1:1
(0:0)
Stal II Stalowa Wola
asystent 15.06.2019, 17:00 Stal Nowa Dęba 2:1
(1:1)
Sokół Kamień
asystent 09.06.2019, 17:00 Olimpia Solo Pysznica 0:3
(0:0)
LZS Zdziary
asystent 12.05.2019, 11:00 Stal II Stalowa Wola 4:1
(1:0)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 28.04.2019, 15:00 Pogoń Leżajsk 2:2
(2:1)
LZS Zdziary
asystent 20.04.2019, 10:30 Siarka II Tarnobrzeg 10:1
(5:0)
Rotunda Krzeszów
asystent 06.04.2019, 16:00 Stal Nowa Dęba 0:1
(0:1)
Sparta Jeżowe
asystent 31.03.2019, 11:00 Stal II Stalowa Wola 0:1
(0:1)
Olimpia Solo Pysznica
asystent 11.11.2018, 13:30 Siarka II Tarnobrzeg 3:0
(2:0)
Sokół Sokolniki
asystent 04.11.2018, 18:30 Stal II Stalowa Wola 6:3
(3:0)
LZS Zdziary
asystent 28.10.2018, 11:00 Siarka II Tarnobrzeg LZS Jadachy
asystent 21.10.2018, 15:00 Sokół Kamień 5:0
(2:0)
Stal Nowa Dęba
asystent 06.10.2018, 16:00 Stal Nowa Dęba 2:5
(2:4)
LZS Zdziary
asystent 30.09.2018, 16:00 LKS Brzyska Wola 1:3
(0:0)
Stal II Stalowa Wola
asystent 23.09.2018, 16:00 Bukowa Jastkowice 5:0
(1:0)
LKS Brzyska Wola
asystent 09.09.2018, 17:00 Bukowa Jastkowice 3:2
(1:1)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 05.09.2018, 17:00 LZS Jadachy Sokół Kamień
asystent 02.09.2018, 16:00 Stal II Stalowa Wola LZS Jadachy
asystent 29.08.2018, 17:00 Retman Ulanów 1:1 Sokół Kamień
asystent 25.08.2018, 15:00 PUKS Francesco Jelna 0:1 Stal Nowa Dęba (juniorzy)
asystent 19.08.2018, 17:00 Bukowa Jastkowice 4:3
(1:2)
Stal II Stalowa Wola
asystent 15.08.2018, 16:00 LKS Brzyska Wola 0:5
(0:4)
Siarka II Tarnobrzeg
asystent 15.08.2018, 14:00 LKS Brzyska Wola 0:6 Siarka Tarnobrzeg (juniorzy)
asystent 04.08.2018, 12:00 LZS Jadachy Słowianin Grębów
Sezon 2017/2018
asystent 27.05.2018, 11:00 Siarka II Tarnobrzeg 4:0
(0:0)
Lasowiak Wola Baranowska
główny 20.05.2018, 16:00 Transdźwig Stale 3:0
(wo)
Jeziorak Chwałowice
główny 03.05.2018, 11:00 Siarka II Tarnobrzeg 4:0
(2:0)
OKS Wielowieś
asystent 07.04.2018, 16:30 Transdźwig Stale 4:1
(3:1)
LZS Zbydniów
asystent 16.09.2017, 11:00 Jeziorak Chwałowice 2:1
(2:0)
Lasowiak Wola Baranowska
asystent 10.09.2017, 16:00 LZS Zbydniów 2:2
(1:1)
San Wrzawy
główny 03.09.2017, 16:00 WKS Zabrnie 2:2
(2:0)
LZS Zbydniów
Sezon 2016/2017
asystent 25.06.2017, 16:00 Sokół Sokolniki 3:1 LZS Zdziary
asystent 24.06.2017, 11:00 Słowianin Grębów 1:4 Unia Nowa Sarzyna
asystent 04.06.2017, 16:00 Stal II Stalowa Wola 1:2 Górnovia Górno
asystent 02.06.2017, 18:00 Słowianin Grębów 2:4 Sokół Kamień
asystent 14.05.2017, 16:00 WISAN Skopanie 2:1
(1:0)
Strzelec Dąbrowica
asystent 07.05.2017, 16:00 KP Zarzecze 1:1 LZS Zdziary
asystent 29.04.2017, 17:00 Olimpia Solo Pysznica 0:1
(0:0)
Słowianin Grębów
asystent 23.04.2017, 15:00 Górnovia Górno 1:4 LZS Jadachy
asystent 09.04.2017, 15:00 Słowianin Grębów 2:1
(1:1)
KP Zarzecze
asystent 02.04.2017, 15:00 Olimpia Solo Pysznica 3:2 Bukowa Jastkowice
asystent 01.04.2017, 14:00 Pogoń Leżajsk 1:1 Sokół Kamień
asystent 26.03.2017, 17:00 Stal II Stalowa Wola 7:3
(4:1)
LZS Jadachy
asystent 13.11.2016, 14:00 KP Zarzecze 0:2
(0:2)
Olimpia Solo Pysznica
asystent 06.11.2016, 13:00 LZS Zdziary 0:3
(0:1)
Stal II Stalowa Wola
asystent 30.10.2016, 14:00 Sokół Sokolniki 1:0
(1:0)
Sokół Kamień
asystent 23.10.2016, 15:00 WISAN Skopanie 1:1
(1:0)
Jeziorak Chwałowice
asystent 22.10.2016, 15:00 LZS Zdziary 3:1
(1:0)
OKS Mokrzyszów
asystent 09.10.2016, 15:00 WISAN Skopanie 2:3
(2:1)
Olimpia Solo Pysznica
asystent 17.09.2016, 16:00 KP Zarzecze 4:2
(0:0)
WISAN Skopanie
asystent 11.09.2016, 16:00 Bukowa Jastkowice 2:0
(2:0)
Jeziorak Chwałowice
asystent 04.09.2016, 16:00 Transdźwig Stale 0:2
(0:1)
WISAN Skopanie
asystent 01.09.2016, 17:30 Olimpia Solo Pysznica 2:1
(1:0)
Stal II Stalowa Wola
asystent 28.08.2016, 16:00 LZS Zdziary 2:3
(1:2)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 24.08.2016, 17:00 Olimpia Solo Pysznica 0:7 Sokół Nisko
asystent 21.08.2016, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 4:1
(2:0)
OKS Mokrzyszów
asystent 07.08.2016, 16:00 Transdźwig Stale 2:4
(1:2)
Słowianin Grębów
asystent 06.08.2016, 15:00 Unia Nowa Sarzyna 1:0
(0:0)
Sokół Kamień
asystent 06.08.2016, 11:00 LZS Zdziary 1:2
(1:0)
Górnovia Górno
Sezon 2015/2016
asystent 12.06.2016, 14:30 Orzeł Rudnik 3:1
(1:1)
Sokół Kamień
asystent 22.05.2016, 16:00 OKS Mokrzyszów 1:0
(1:0)
WISAN Skopanie
asystent 30.04.2016, 15:00 Słowianin Grębów 0:3
(0:2)
Jeziorak Chwałowice
asystent 24.04.2016, 15:00 KP Zarzecze 1:0
(0:0)
Sokół Kamień
asystent 10.04.2016, 11:00 KP Zarzecze 2:0
(0:0)
Stal II Stalowa Wola
asystent 26.03.2016, 15:00 Orzeł Rudnik 0:4
(0:1)
Pogoń Leżajsk
asystent 11.11.2015, 13:00 WISAN Skopanie 0:3
(0:2)
Olimpia Solo Pysznica
asystent 11.11.2015, 11:00 WISAN Skopanie 4:1
(1:0)
Olimpia Solo Pysznica (juniorzy)
asystent 25.10.2015, 14:30 Stal II Stalowa Wola 5:3
(1:1)
Orzeł Rudnik
asystent 18.10.2015, 15:00 Pogoń Leżajsk 2:1
(0:1)
Stal II Stalowa Wola
asystent 09.09.2015, 16:00 Transdźwig Stale 1:3 OKS Mokrzyszów
Sezon 2014/2015
asystent 14.06.2015, 16:00 Słowianin Grębów 4:1
(0:0)
Sparta Jeżowe
asystent 04.06.2015, 10:30 San Wrzawy 3:2
(0:1)
Sparta Jeżowe
asystent 17.05.2015, 16:00 LZS Zdziary 5:0
(2:0)
ŁKS Łowisko
asystent 09.05.2015, 11:30 San Wrzawy 5:0
(2:0)
Orzeł Rudnik
asystent 30.04.2015, 17:00 ŁKS Łowisko 1:1
(1:0)
WISAN Skopanie
główny 30.04.2015, 15:00 ŁKS Łowisko 3:0
(2:0)
WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 19.04.2015, 11:00 Stal II Stalowa Wola 2:0
(1:0)
Wichry Rzeczyca Długa
główny 03.08.2014, 17:00 Łęg Stany 5:0 Korona Majdan Królewski
Sezon 2013/2014
główny 22.06.2014, 17:00 Sparta Jeżowe 3:2
(1:1)
WISAN Skopanie
asystent 22.06.2014, 15:00 Sparta Jeżowe 6:3
(4:1)
WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 19.06.2014, 16:00 WISAN Skopanie 4:2
(2:1)
OKS Wielowieś
główny 14.06.2014, 18:00 Słowianin Grębów 4:5
(2:2)
LZS Zdziary
główny 01.06.2014, 16:00 Bukowa Jastkowice 5:0
(wo)
KS Podwolina
główny 28.05.2014, 17:30 LZS Zdziary 4:2
(2:0)
WISAN Skopanie
asystent 17.05.2014, 13:00 LZS Zdziary WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 11.05.2014, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 3:2
(0:1)
Wichry Rzeczyca Długa
główny 19.04.2014, 15:00 KS Podwolina 1:4
(1:2)
LZS Zdziary
asystent 12.04.2014, 16:00 WISAN Skopanie 1:1
(0:0)
Olimpia Solo Pysznica
główny 12.04.2014, 14:00 WISAN Skopanie 4:3
(2:1)
Olimpia Solo Pysznica (juniorzy)
główny 06.04.2014, 15:00 KS Podwolina 1:2
(1:0)
Orzeł Rudnik
asystent 03.11.2013, 14:00 Olimpia Solo Pysznica 3:3
(3:1)
Bukowa Jastkowice
główny 27.10.2013, 12:00 San Wrzawy 6:0
(4:0)
Sokół Kamień
główny 19.10.2013, 15:00 Olimpia Solo Pysznica 2:2
(1:2)
KS Podwolina
asystent 06.10.2013, 15:00 WISAN Skopanie 1:2
(1:1)
Wichry Rzeczyca Długa
główny 29.09.2013, 16:00 Słowianin Grębów 0:0
(0:0)
WISAN Skopanie
asystent 29.09.2013, 14:00 Słowianin Grębów 6:1
(2:0)
WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 25.09.2013, 16:00 Rotunda Krzeszów 0:2 Stal Nowa Dęba
asystent 08.09.2013, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 1:0
(0:0)
Słowianin Grębów
główny 28.08.2013, 17:00 KP Zarzecze 1:2 LZS Zdziary
główny 18.08.2013, 16:00 Orzeł Rudnik 0:3
(wo)
Olimpia Solo Pysznica
główny 04.08.2013, 18:00 Olimpia Solo Pysznica 1:2
(1:0)
Unia Nowa Sarzyna
Sezon 2012/2013
główny 12.06.2013, 17:30 Strzelec Dąbrowica 0:2
(0:1)
Słowianin Grębów
główny 02.06.2013, 16:00 WISAN Skopanie 0:1
(0:1)
Sparta Jeżowe
asystent 02.06.2013, 14:00 WISAN Skopanie 2:5
(0:2)
Sparta Jeżowe (juniorzy)
asystent 30.05.2013, 18:00 Orzeł Rudnik 2:1
(2:0)
Strzelec Dąbrowica
główny 05.05.2013, 16:00 Orzeł Rudnik 0:1
(0:1)
Sokół Kamień
główny 28.04.2013, 16:00 Bukowa Jastkowice 0:1
(0:1)
KP Zarzecze
asystent 24.04.2013, 17:00 Słowianin Grębów 0:0
(0:0)
San Wrzawy
główny 13.04.2013, 15:00 Strzelec Dąbrowica 1:0
(0:0)
San Wrzawy
główny 10.11.2012, 13:30 Orzeł Rudnik 0:1
(0:1)
Bukowa Jastkowice
asystent 24.10.2012, 15:00 Stal Nowa Dęba 3:2 Unia Nowa Sarzyna
asystent 20.10.2012, 15:00 Bukowa Jastkowice 0:1
(0:0)
Sparta Jeżowe
asystent 13.10.2012, 15:00 Sokół Nisko 5:1
(1:0)
OKS Wielowieś
asystent 06.10.2012, 15:00 KP Zarzecze 3:5
(0:2)
Orzeł Rudnik
asystent 29.09.2012, 16:00 Orzeł Rudnik 1:1
(0:0)
Słowianin Grębów
główny 26.09.2012, 16:00 Wichry Rzeczyca Długa 0:2 Sokół Nisko
główny 15.09.2012, 17:00 Sokół Nisko 3:4
(1:1)
Słowianin Grębów
główny 08.09.2012, 16:00 KP Zarzecze 0:3
(0:1)
Bukowa Jastkowice
asystent 05.09.2012, 16:30 Olimpia Solo Pysznica 1:4 Unia Nowa Sarzyna
główny 01.09.2012, 17:00 Orzeł Rudnik 1:2
(0:1)
LZS Zdziary
asystent 19.08.2012, 15:00 OKS Wielowieś 3:2
(2:2)
Słowianin Grębów
główny 12.08.2012, 16:00 Bukowa Jastkowice 1:2
(0:0)
LZS Zdziary
główny 05.08.2012, 17:00 Tanew Harasiuki 1:3 San Kłyżów
Sezon 2011/2012
główny 10.06.2012, 16:00 LZS Zdziary 5:1
(2:0)
WISAN Skopanie
asystent 10.06.2012, 14:00 LZS Zdziary 1:1
(0:1)
WISAN Skopanie (juniorzy)
główny 30.10.2011, 14:00 San Wrzawy 3:1
(1:0)
WISAN Skopanie
asystent 30.10.2011, 12:00 San Wrzawy 5:1
(3:1)
WISAN Skopanie (juniorzy)
główny 16.10.2011, 15:00 KS Podwolina 4:1
(2:0)
WISAN Skopanie
asystent 16.10.2011, 13:00 KS Podwolina 0:12 WISAN Skopanie (juniorzy)
Sezon 2010/2011
asystent 25.08.2010, 17:00 WISAN Skopanie 2:0
(1:0)
OKS Wielowieś
Sezon 2009/2010
główny 19.08.2009, 17:00 Sokół Sokolniki 4:2 WISAN Skopanie
Sezon 2008/2009
Sezon 2004/2005
główny 15.08.2004 WISAN Skopanie 0:2 LZS Zbydniów

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej