Rafał Sawicki

Miejscowość: Tarnobrzeg

Sezon 2018/2019
asystent 21.10.2018, 15:00 Sokół Sokolniki 2:0
(1:0)
LKS Brzyska Wola
główny 20.10.2018, 15:00 Unia Nowa Sarzyna 3:1
(3:0)
Retman Ulanów
główny 14.10.2018, 13:00 San Kłyżów 0:8 WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 14.10.2018, 11:00 San Kłyżów 1:3
(0:3)
WISAN Skopanie
główny 10.10.2018, 15:30 OKS Wielowieś 0:2
(0:1)
Sokół Sokolniki
główny 07.10.2018, 15:00 Sokół Sokolniki 2:1
(1:1)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 06.10.2018, 15:00 Olimpia Solo Pysznica 1:1
(0:1)
San Kłyżów
asystent 23.09.2018, 16:00 WISAN Skopanie 3:2
(2:1)
Pogoń Leżajsk
główny 23.09.2018, 14:00 WISAN Skopanie 2:0
(1:0)
Azalia Wola Zarczycka (juniorzy)
główny 19.09.2018, 16:00 WISAN Skopanie 0:2
(0:1)
Stal Nowa Dęba
główny 16.09.2018, 16:00 Sparta Jeżowe 1:3
(0:2)
Sokół Kamień
asystent 09.09.2018, 16:00 Słowianin Grębów 3:1
(1:1)
Rotunda Krzeszów
asystent 08.09.2018, 17:00 Stal Nowa Dęba 0:1
(0:0)
Pogoń Leżajsk
główny 05.09.2018, 17:00 Retman Ulanów 1:3
(0:1)
Olimpia Solo Pysznica
asystent 01.09.2018, 17:00 Olimpia Solo Pysznica 0:1
(0:0)
Unia Nowa Sarzyna
główny 01.09.2018, 14:00 Olimpia Solo Pysznica 3:2 PUKS Francesco Jelna (juniorzy)
główny 29.08.2018, 16:00 WISAN Skopanie 3:0
(wo)
Stal II Stalowa Wola
główny 18.08.2018, 16:00 LZS Zdziary 2:2
(1:2)
Retman Ulanów
asystent 18.08.2018, 14:00 LZS Zdziary 5:1 Retman Ulanów (juniorzy)
główny 15.08.2018, 16:00 Pogoń Leżajsk 6:1
(4:1)
Rotunda Krzeszów
główny 12.08.2018, 16:00 Słowianin Grębów 3:0
(2:0)
Sparta Jeżowe
asystent 11.08.2018, 17:00 Stal Nowa Dęba 3:2
(1:2)
LZS Jadachy
główny 05.08.2018, 16:00 WISAN Skopanie 1:7
(1:5)
Sokół Kamień
asystent 05.08.2018, 14:00 WISAN Skopanie 4:0
(0:0)
Sokół Kamień (juniorzy)
Sezon 2017/2018
asystent 24.09.2017, 16:00 OKS Wielowieś 1:3
(1:1)
WISAN Skopanie
główny 13.08.2017, 16:00 WKS Zabrnie 1:2
(1:0)
WISAN Skopanie
Sezon 2016/2017
główny 18.06.2017, 16:00 Bukowa Jastkowice 5:4 Unia Skowierzyn
asystent 17.06.2017, 17:30 LZS Jadachy 3:6 Olimpia Solo Pysznica
główny 28.05.2017, 16:00 Górnovia Górno 1:1 Jeziorak Chwałowice
główny 20.05.2017, 17:00 Unia Skowierzyn 0:4 Unia Nowa Sarzyna
główny 06.05.2017, 16:00 Transdźwig Stale 2:0 Pogoń Leżajsk
główny 03.05.2017, 16:00 Górnovia Górno 3:3 Unia Skowierzyn
asystent 22.04.2017, 17:00 Bukowa Jastkowice 1:1
(1:1)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 13.04.2017, 17:00 Olimpia Solo Pysznica 0:0
(0:0)
Jeziorak Chwałowice
asystent 09.04.2017, 15:00 Górnovia Górno 1:1 Pogoń Leżajsk
główny 02.04.2017, 15:00 KP Zarzecze 1:1
(0:0)
Stal II Stalowa Wola
główny 26.03.2017, 14:00 Olimpia Solo Pysznica 2:2
(1:2)
Strzelec Dąbrowica
asystent 19.11.2016, 13:00 Sokół Kamień 2:4
(1:1)
LZS Zdziary
asystent 13.11.2016, 14:00 Unia Skowierzyn 0:0
(0:0)
Strzelec Dąbrowica
główny 11.11.2016, 14:00 Sokół Kamień 1:2
(0:0)
Górnovia Górno
asystent 06.11.2016, 12:00 Unia Nowa Sarzyna 9:0
(5:0)
Jeziorak Chwałowice
asystent 30.10.2016, 14:00 Olimpia Solo Pysznica 1:0
(1:0)
Pogoń Leżajsk
asystent 23.10.2016, 15:00 Górnovia Górno 1:5
(1:2)
Stal II Stalowa Wola
główny 16.10.2016, 15:00 Unia Skowierzyn 0:1
(0:0)
Pogoń Leżajsk
asystent 09.10.2016, 15:00 Bukowa Jastkowice 2:0
(0:0)
Słowianin Grębów
główny 02.10.2016, 15:00 KP Zarzecze 2:1
(1:0)
Unia Nowa Sarzyna
główny 25.09.2016, 16:00 Sokół Sokolniki 4:1
(1:0)
OKS Mokrzyszów
asystent 18.09.2016, 16:00 Jeziorak Chwałowice 3:1
(2:1)
Stal II Stalowa Wola
główny 14.09.2016, 16:30 Korona Majdan Królewski 0:2 Strzelec Dąbrowica
główny 11.09.2016, 14:00 WISAN Skopanie 1:3
(1:0)
Stal II Rzeszów (juniorzy)
główny 10.09.2016, 16:30 Unia Nowa Sarzyna 0:0
(0:0)
Pogoń Leżajsk
główny 28.08.2016, 16:00 Słowianin Grębów 3:5
(0:3)
Unia Skowierzyn
główny 21.08.2016, 16:00 Transdźwig Stale 0:1
(0:1)
Sokół Kamień
główny 20.08.2016, 11:00 WISAN Skopanie 2:1
(1:1)
LKS Brzyska Wola (juniorzy)
asystent 14.08.2016, 16:00 Bukowa Jastkowice 1:0
(0:0)
Olimpia Solo Pysznica
asystent 07.08.2016, 16:00 Strzelec Dąbrowica 3:3
(2:2)
Olimpia Solo Pysznica
Sezon 2015/2016
główny 19.06.2016, 16:00 Sokół Kamień 2:3
(1:2)
Unia Nowa Sarzyna
główny 11.06.2016, 17:00 Słowianin Grębów 4:0
(1:0)
Stal II Stalowa Wola
główny 05.06.2016, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 3:1
(2:1)
OKS Mokrzyszów
główny 29.05.2016, 17:00 Pogoń Leżajsk 1:2
(0:1)
Stal Gorzyce
asystent 26.05.2016, 17:00 Olimpia Solo Pysznica 1:4
(1:2)
Unia Nowa Sarzyna
główny 21.05.2016, 17:00 Unia Nowa Sarzyna 3:0
(1:0)
Unia Skowierzyn
asystent 08.05.2016, 16:00 Orzeł Rudnik 2:0
(1:0)
KP Zarzecze
główny 03.05.2016, 16:00 Unia Skowierzyn 2:1
(1:1)
LZS Zdziary
główny 24.04.2016, 15:00 Słowianin Grębów 1:2
(1:1)
Unia Nowa Sarzyna
główny 16.04.2016, 15:00 LZS Zdziary 10:0
(4:0)
San Wrzawy
asystent 10.04.2016, 15:00 Słowianin Grębów 1:1
(1:0)
Pogoń Leżajsk
asystent 03.04.2016, 15:00 Olimpia Solo Pysznica 0:2
(0:1)
Unia Skowierzyn
główny 02.04.2016, 11:00 Pogoń Leżajsk 0:0
(0:0)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 26.03.2016, 15:00 Jeziorak Chwałowice 3:3
(1:2)
Unia Skowierzyn
główny 08.11.2015, 14:00 Unia Skowierzyn 1:2
(0:0)
WISAN Skopanie
asystent 08.11.2015, 12:00 Unia Skowierzyn 1:2
(0:2)
WISAN Skopanie (juniorzy)
główny 31.10.2015, 14:00 Orzeł Rudnik 1:6
(1:4)
Stal Gorzyce
główny 25.10.2015, 14:30 Jeziorak Chwałowice 0:2
(0:1)
WISAN Skopanie
asystent 25.10.2015, 12:30 Jeziorak Chwałowice 2:5
(0:1)
WISAN Skopanie (juniorzy)
główny 18.10.2015, 15:00 Sokół Kamień 3:0
(1:0)
Jeziorak Chwałowice
asystent 11.10.2015, 15:00 Stal II Stalowa Wola 3:1
(2:1)
LZS Zdziary
asystent 27.09.2015, 14:00 Stal II Stalowa Wola 2:6
(2:3)
Stal Gorzyce
główny 26.09.2015, 15:00 WISAN Skopanie 1:4
(1:0)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 26.09.2015, 13:00 WISAN Skopanie 8:1
(4:0)
PUKS Francesco Jelna (juniorzy)
asystent 13.09.2015, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 0:1
(0:0)
Stal Gorzyce
główny 09.09.2015, 16:00 Sokół Kamień 2:4 LZS Zdziary
główny 06.09.2015, 16:00 Sokół Kamień 4:1
(1:1)
KP Zarzecze
asystent 30.08.2015, 16:00 Unia Skowierzyn 3:1
(0:0)
Stal II Stalowa Wola
asystent 29.08.2015, 16:00 OKS Mokrzyszów 1:1
(0:0)
Pogoń Leżajsk
główny 23.08.2015, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 5:3
(3:1)
Jeziorak Chwałowice
asystent 16.08.2015, 16:00 San Wrzawy 1:6
(0:3)
Stal Gorzyce
główny 09.08.2015, 17:30 LZS Zdziary 1:4
(0:2)
Unia Nowa Sarzyna
Sezon 2014/2015
asystent 21.06.2015, 16:00 Wichry Rzeczyca Długa 0:3
(0:2)
Unia Skowierzyn
główny 14.06.2015, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 2:5
(0:2)
Sokół Sokolniki
główny 30.05.2015, 13:00 Stal II Stalowa Wola 1:2
(0:1)
Unia Nowa Sarzyna
główny 23.05.2015, 11:00 Słowianin Grębów 4:0
(0:0)
Orzeł Rudnik
główny 09.05.2015, 16:00 Sokół Sokolniki 1:3
(0:1)
Stal II Stalowa Wola
główny 06.05.2015, 17:00 Sokół Sokolniki 1:2
(1:1)
WISAN Skopanie
główny 03.05.2015, 15:00 Stal Gorzyce 3:0
(3:0)
Olimpia Solo Pysznica
główny 30.04.2015, 17:00 Unia Nowa Sarzyna 4:2
(3:1)
LZS Zdziary
asystent 26.04.2015, 15:00 Unia Skowierzyn 4:1
(4:0)
Sparta Jeżowe
główny 11.04.2015, 14:00 ŁKS Łowisko 2:1
(1:0)
Unia Nowa Sarzyna
główny 04.04.2015, 15:00 Sokół Sokolniki 2:1
(2:0)
Stal Gorzyce
główny 29.03.2015, 14:00 Olimpia Solo Pysznica 2:3
(1:2)
San Wrzawy
asystent 08.11.2014, 14:00 Stal Gorzyce 3:3
(1:0)
Sokół Kamień
asystent 02.11.2014, 14:00 Orzeł Rudnik 1:5
(0:2)
Stal Gorzyce
asystent 12.10.2014, 15:00 Sparta Jeżowe 1:2
(0:0)
WISAN Skopanie
główny 12.10.2014, 13:00 Sparta Jeżowe 2:3
(0:2)
WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 05.10.2014, 15:00 Stal II Stalowa Wola 5:0
(3:0)
San Wrzawy
główny 24.09.2014, 16:00 Sokół Sokolniki 5:1
(3:1)
Stal Nowa Dęba
główny 20.09.2014, 16:00 Stal Gorzyce 4:0
(2:0)
ŁKS Łowisko
asystent 14.09.2014, 16:00 Sparta Jeżowe 1:3
(1:1)
Orzeł Rudnik
asystent 07.09.2014, 16:00 Sokół Kamień 1:7
(1:4)
Stal II Stalowa Wola
główny 03.09.2014, 16:30 Stal II Stalowa Wola 3:3 Orzeł Rudnik
główny 31.08.2014, 16:00 San Wrzawy 0:0
(0:0)
LZS Zdziary
asystent 24.08.2014, 11:00 Unia Skowierzyn 0:3
(0:2)
Sokół Sokolniki
główny 17.08.2014, 16:00 Sparta Jeżowe 0:0
(0:0)
Stal Gorzyce
główny 15.08.2014, 17:00 Olimpia Solo Pysznica 1:1
(0:1)
Unia Nowa Sarzyna
główny 10.08.2014, 16:00 Sparta Jeżowe 2:3
(1:2)
ŁKS Łowisko
asystent 09.08.2014, 16:30 San Wrzawy 2:4
(0:0)
Olimpia Solo Pysznica
Sezon 2013/2014
główny 22.06.2014, 16:00 Bukowa Jastkowice 3:2
(2:0)
Olimpia Solo Pysznica
główny 19.06.2014, 16:00 Słowianin Grębów 1:3
(1:0)
Bukowa Jastkowice
asystent 08.06.2014, 17:00 Olimpia Solo Pysznica 3:2
(2:1)
Sparta Jeżowe
główny 25.05.2014, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 1:1
(0:1)
Rotunda Krzeszów
asystent 01.05.2014, 16:00 WISAN Skopanie 7:1
(4:1)
Bukowa Jastkowice (juniorzy)
główny 01.05.2014, 14:00 WISAN Skopanie 2:1
(0:0)
Bukowa Jastkowice
asystent 26.04.2014, 17:00 WISAN Skopanie 1:0
(0:0)
Stal Gorzyce
główny 26.04.2014, 15:00 WISAN Skopanie 0:2
(0:0)
LKS Brzyska Wola (juniorzy)
asystent 06.04.2014, 13:00 Unia Nowa Sarzyna 1:1
(1:0)
Bukowa Jastkowice
główny 30.03.2014, 13:00 Stal Gorzyce 1:2
(1:2)
Unia Skowierzyn
główny 20.10.2013, 15:00 WISAN Skopanie 6:2
(1:1)
Rotunda Krzeszów
asystent 20.10.2013, 13:00 WISAN Skopanie 0:3
(wo)
Rotunda Krzeszów (juniorzy)
główny 13.10.2013, 15:00 Rotunda Krzeszów 1:4
(1:2)
Stal Gorzyce
asystent 29.09.2013, 16:00 Bukowa Jastkowice 1:0
(1:0)
Sokół Kamień
główny 15.09.2013, 16:00 Słowianin Grębów 4:1
(0:0)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 08.09.2013, 16:00 Sparta Jeżowe 3:1
(0:0)
Rotunda Krzeszów
asystent 25.08.2013, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 2:2
(2:1)
Sokół Kamień
główny 15.08.2013, 16:00 Unia Skowierzyn 9:1
(2:0)
Orzeł Rudnik
Sezon 2012/2013
asystent 16.06.2013, 16:00 Bukowa Jastkowice 4:0
(wo)
Orzeł Rudnik
asystent 12.06.2013, 17:30 San Wrzawy 3:0
(1:0)
KP Zarzecze
asystent 09.06.2013, 16:00 San Kłyżów 0:6
(0:3)
San Wrzawy
asystent 02.06.2013, 16:00 KS Podwolina 1:0
(0:0)
Stal Gorzyce
asystent 26.05.2013, 16:00 KS Podwolina 4:1
(0:0)
Sparta Jeżowe
główny 12.05.2013, 16:00 San Wrzawy 0:2
(0:1)
Sokół Nisko
asystent 05.05.2013, 16:00 Sparta Jeżowe 0:3
(0:2)
San Wrzawy
główny 27.04.2013, 16:00 Stal Gorzyce 3:1
(1:0)
San Kłyżów
główny 24.04.2013, 17:00 Orzeł Rudnik 1:1
(1:1)
Sparta Jeżowe
główny 21.04.2013, 15:00 Słowianin Grębów 0:0
(0:0)
Bukowa Jastkowice
główny 18.11.2012, 13:00 Sokół Nisko 1:0
(1:0)
Stal Nowa Dęba
asystent 10.11.2012, 11:30 Sokół Kamień 2:2
(0:0)
San Wrzawy
asystent 03.11.2012, 13:30 Bukowa Jastkowice 2:0
(1:0)
Stal Gorzyce
główny 24.10.2012, 15:30 Sokół Nisko 3:1 KP Zarzecze
główny 21.10.2012, 15:00 KS Podwolina 1:2
(0:0)
Sokół Nisko
asystent 20.10.2012, 15:00 KP Zarzecze 1:5
(1:3)
Olimpia Solo Pysznica
asystent 06.10.2012, 15:00 KP Zarzecze 3:5
(0:2)
Orzeł Rudnik
asystent 29.09.2012, 16:00 Stal Gorzyce 0:0
(0:0)
KP Zarzecze
główny 26.09.2012, 16:00 Bukowa Jastkowice 0:8 Unia Nowa Sarzyna
asystent 15.09.2012, 16:30 Orzeł Rudnik 2:1
(0:1)
San Kłyżów
asystent 12.09.2012, 17:00 Sokół Kamień 3:3
(2:2)
Bukowa Jastkowice
główny 05.09.2012, 16:30 Słowianin Grębów 3:0 LZS Turbia
asystent 01.09.2012, 17:00 Bukowa Jastkowice 1:1
(0:1)
Słowianin Grębów
asystent 26.08.2012, 17:30 Olimpia Solo Pysznica 0:0
(0:0)
Sokół Nisko
asystent 18.08.2012, 16:00 Stal Gorzyce 4:3
(0:3)
Orzeł Rudnik
główny 11.08.2012, 14:00 Sokół Nisko 2:1
(2:0)
Stal Gorzyce
główny 05.08.2012, 17:00 Polonia Przędzel 6:4 Orzeł Rudnik
Sezon 2011/2012
główny 27.06.2012, 17:30 WISAN Skopanie 1:0
(1:0)
Advit Łętownia
główny 14.08.2011, 16:00 WISAN Skopanie 1:2
(0:0)
Strzelec Dąbrowica
asystent 14.08.2011, 14:00 WISAN Skopanie 2:1
(2:0)
Strzelec Dąbrowica (juniorzy)
główny 07.08.2011, 17:00 Korona Majdan Królewski 3:0
(1:0)
WISAN Skopanie
Sezon 2010/2011
główny 31.10.2010, 14:00 LZS Kotowa Wola 3:2
(0:1)
WISAN Skopanie
Sezon 2009/2010
asystent 16.06.2010, 17:00 WISAN Skopanie 6:1
(3:0)
Koniczynka Ocice
główny 04.10.2009, 15:00 WISAN Skopanie 1:3
(0:2)
Strzelec Dąbrowica
Sezon 2008/2009
główny 11.06.2009 WISAN Skopanie 2:1
(1:1)
Czarni Lipa

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej