Artykuły

Pokonać Stal Gorzyce, trudne zadanie juniorów

Przed nami, w sobotę, 26 kwietnia 2014r. kolejne spotkanie w walce o ligowe punkty. W ramach zmagań 20. kolejki klasy okręgowej Wisan Skopanie na własnym terenie zmierzy się ze Stalą Gorzyce.

Tomasz Chamera arbitrem głównym, obsada sędziowska 20. kolejki

Podokręg Stalowa Wola wyznaczył trójki sędziowskie, które poprowadzą spotkania 20. kolejki klasy okręgowej.

Podział punktów w Jelnej

W starciu 19. kolejki klasy okręgowej juniorów pomiędzy Francesco Jelną a Wisanem Skopanie padł remis 1:1. Od początku meczu stroną przeważająca byli goście, którzy przez ponad 15 minut od rozpoczęcia meczu nie pozwalali wyjść gospodarzom ze swojej połowy, okazji było mnóstwo, ale jakoś piłka nie chciała znaleźć drogi do bramki, a powinna co najmniej trzykrotnie.

Wyjazd juniorów do Jelnej

Już jutro, czyli w sobotę 19 kwietnia nasi juniorzy rozegrają wyjazdowy mecz w Jelnej. Obecnie juniorzy Wisanu z dorobkiem 28 punktów plasują się na ósmym miejscu w ligowej tabeli.

Bezbarwny remis w Nowej Sarzynie

Bez bramek zakończyło się dzisiejsze spotkanie pomiędzy Unią Nową Sarzyną a Wisanem Skopanie. Mecz rozgrywany w środowe popołudnie w Nowej Sarzynie przy ul. Piłsudskiego na świetnej murawie nie przyciągnął wielu sympatyków.