Klasyfikacja strzelców

  
  
# Imię i nazwisko Drużyna
1 Przemysław Stąporski 37 Transdźwig Stale
2 Tomasz Wolan 30 LZS Jadachy
3 Marcin Wolan 26 LZS Jadachy
4 Konrad Zaradny 23 Siarka II Tarnobrzeg
5 Łukasz Stachowicz 22 OKS Wielowieś
6 Mirosław Kabata 21 Transdźwig Stale
7 Dawid Kubisztal 16 WISAN Skopanie
Dominik Kurkiewicz 16 Kępie Zaleszańskie
9 Krzysztof Ropski 14 Siarka II Tarnobrzeg
10 Michał Fietko 13 San Wrzawy
11 Kacper Lis 12 WISAN Skopanie
12 Karol Brożyna 11 OKS Wielowieś
Tomasz Marek 11 LZS Jadachy
14 Adrian Chamera 10 Czarni Lipa
Mateusz Drozd 10 LZS Zbydniów
Mateusz Jarosz 10 WISAN Skopanie
Wojciech Lis 10 Lasowiak Wola Baranowska
Paweł Mróz 10 Siarka II Tarnobrzeg
Arkadiusz Nowak 10 WISAN Skopanie
Konrad Stybel 10 Transdźwig Stale (2), KS Żupawa (8)
21 Mateusz Broź 9 Siarka II Tarnobrzeg
Konrad Chamera 9 Czarni Lipa
Adrian Duma 9 KS Żupawa
24 Mateusz Kurkiewicz 8 Jeziorak Chwałowice
Dawid Ryś 8 Łęg Stany
Kamil Tys 8 WKS Zabrnie
27 Paweł Durda 7 Lasowiak Wola Baranowska (3), Transdźwig Stale (4)
Krystian Furgacz 7 Siarka II Tarnobrzeg
Łukasz Lasota 7 San Wrzawy
Maksymilian Mieszkowicz 7 Transdźwig Stale
Krzysztof Ożga 7 Jeziorak Chwałowice
Konrad Pluta 7 Lasowiak Wola Baranowska
Marcin Tomczyk 7 LZS Jadachy
34 Paweł Dziuba 6 Transdźwig Stale
Cezary Kabała 6 Siarka II Tarnobrzeg
Łukasz Kozioł 6 Łęg Stany
Damian Laskowski 6 KS Żupawa
Kacper Panek 6 WISAN Skopanie
Michał Ryba 6 LZS Zbydniów
Damian Stachowicz 6 OKS Wielowieś
41 Dominik Bogdan 5 Kolejarz Knapy
Michał Dawidowicz 5 Siarka II Tarnobrzeg
Łukasz Dziadura 5 Koniczynka Ocice
Andrzej Figura 5 Łęg Stany
Michał Fornek 5 Siarka II Tarnobrzeg
Jakub Głaz 5 Siarka II Tarnobrzeg
Mateusz Janeczko 5 Siarka II Tarnobrzeg
Tomasz Jarosz 5 Lasowiak Wola Baranowska
Zbigniew Kozieł 5 KS Żupawa
Michał Lis 5 Lasowiak Wola Baranowska
Tomasz Sitarski 5 OKS Wielowieś
Łukasz Świderski 5 Siarka II Tarnobrzeg
Rafał Wolan 5 LZS Jadachy
54 Wojciech Górski 4 LZS Zbydniów
Marcin Kurkiewicz 4 Jeziorak Chwałowice
Marcin Lis 4 Lasowiak Wola Baranowska
Piotr Marut 4 Łęg Stany
Piotr Oskroba 4 Jeziorak Chwałowice
Karol Skwara 4 Jeziorak Chwałowice
Marcin Stępień 4 Transdźwig Stale
Damian Toczydłowski 4 Siarka II Tarnobrzeg
Karol Wójciak 4 Kolejarz Knapy
Kamil Żak 4 San Wrzawy
64 Damian Dul 3 Kępie Zaleszańskie
Aleksander Kołodziej 3 LZS Jadachy
Dariusz Kopeć 3 Kolejarz Knapy
Jakub Kozioł 3 Łęg Stany
Przemysław Kozioł 3 Łęg Stany
Mateusz Kułaga 3 WKS Zabrnie
Dawid Lubowicki 3 Siarka II Tarnobrzeg
Kamil Niedziałek 3 LZS Jadachy
Bartłomiej Panek 3 San Wrzawy
Marcin Pietrucha 3 OKS Wielowieś
Rafał Podlasek 3 LZS Zbydniów
Jakub Rzepiela 3 Transdźwig Stale
Krystian Siembida 3 Czarni Lipa
Adam Surma 3 Kępie Zaleszańskie
Dawid Walski 3 Transdźwig Stale (0), KS Żupawa (3)
Jarosław Zych 3 LZS Jadachy
80 Sylwester Bigdoń 2 Siarka II Tarnobrzeg
Patryk Brzeski 2 KS Żupawa
Marcin Ciba 2 WKS Zabrnie
Marek Dąda 2 OKS Wielowieś
Piotr Dudek 2 Koniczynka Ocice
Łukasz Gorczyca 2 Kępie Zaleszańskie
Tomasz Gorczyca 2 Kępie Zaleszańskie
Jerzy Grdeń 2 LZS Jadachy
Jan Grzesik 2 Siarka II Tarnobrzeg
Kamil Gumuliński 2 LZS Zbydniów
Daniel Janeczko 2 Transdźwig Stale
Jan Kołodziej 2 Koniczynka Ocice
Łukasz Kozłowski 2 KS Żupawa
Michał Kroker 2 LZS Zbydniów
Krzysztof Kubiak 2 WISAN Skopanie
Dawid Kubowicz 2 Siarka II Tarnobrzeg
Konrad Kulig 2 Kolejarz Knapy
Przemysław Kuryśko 2 Jeziorak Chwałowice
Mariusz Łukawski 2 Koniczynka Ocice
Łukasz Mach 2 Czarni Lipa
Marcin Maciuba 2 WKS Zabrnie
Michał Marek 2 LZS Jadachy
Tomasz Mazur 2 LZS Zbydniów
Adrian Mączka 2 Kępie Zaleszańskie
Patryk Mikita 2 Siarka II Tarnobrzeg
Kamil Miodowski 2 Kolejarz Knapy
Paweł Nowiński 2 Jeziorak Chwałowice
Marcin Ordon 2 Koniczynka Ocice
Andrzej Oskroba 2 Jeziorak Chwałowice
Mieczysław Ożóg 2 Jeziorak Chwałowice
Adam Pałeczka 2 Kolejarz Knapy
Adam Pełka 2 Łęg Stany
Maciej Piwowar 2 LZS Zbydniów
Kacper Pławiak 2 LZS Zbydniów
Dariusz Polek 2 Kolejarz Knapy
Kamil Radulj 2 Siarka II Tarnobrzeg
Damian Różycki 2 KS Żupawa
Tomasz Ruła 2 Kolejarz Knapy
Kacper Smykla 2 WISAN Skopanie
Rafał Suszek 2 Jeziorak Chwałowice
Sebastian Szlęk 2 Transdźwig Stale
Tomasz Środek 2 Jeziorak Chwałowice
Jarosław Torba 2 Czarni Lipa
Piotr Witasik 2 Siarka II Tarnobrzeg
Adam Wójciak 2 Kolejarz Knapy
Dawid Żak 2 San Wrzawy
Karol Żarów 2 OKS Wielowieś
127 Jakub Bednarz 1 Łęg Stany
Kamil Beszczyński 1 Siarka II Tarnobrzeg
Marcin Białek 1 Lasowiak Wola Baranowska
Michał Bierzało 1 Siarka II Tarnobrzeg
Dariusz Błądek 1 Łęg Stany
Szymon Błądek 1 Łęg Stany
Łukasz Bożek 1 Kępie Zaleszańskie
Patryk Buczek 1 Łęg Stany
Sylwester Cebula 1 Koniczynka Ocice
Piotr Chojnacki 1 San Wrzawy
Patryk Ciejka 1 Kolejarz Knapy
Paweł Czernecki 1 Kępie Zaleszańskie
Patryk Czerwiński 1 San Wrzawy
Mirosław Dryka 1 WISAN Skopanie
Michał Dudek 1 Transdźwig Stale (1), KS Żupawa (0)
Łukasz Dul 1 KS Żupawa
Marcin Faliszewski 1 KS Żupawa
Michał Fąfara 1 Koniczynka Ocice
Jakub Fietko 1 San Wrzawy
Adrian Firosz 1 WKS Zabrnie
Bartłomiej Furdyna 1 WISAN Skopanie
Dominik Furdyna 1 WISAN Skopanie
Eryk Galara 1 Siarka II Tarnobrzeg
Dawid Gąsiorowski 1 WKS Zabrnie (1), Siarka II Tarnobrzeg (0)
Hubert Gierak 1 Czarni Lipa
Michał Gumuliński 1 LZS Zbydniów
Bartłomiej Hołody 1 Jeziorak Chwałowice
Adrian Idec 1 San Wrzawy
Kamil Janeczko 1 KS Żupawa
Kamil Jeczeń 1 Siarka II Tarnobrzeg
Dawid Kapusta 1 Czarni Lipa
Krystian Kolano 1 Koniczynka Ocice
Jakub Kozieł 1 Czarni Lipa
Jakub Księżniakiewicz 1 Siarka II Tarnobrzeg
Maciej Kulczycki 1 Koniczynka Ocice
Bartłomiej Ląd 1 Kępie Zaleszańskie
Mateusz Ląd 1 Kępie Zaleszańskie
Mariusz Lewicki 1 Kolejarz Knapy
Jakub Lis 1 Lasowiak Wola Baranowska
Kamil Lis 1 Siarka II Tarnobrzeg
Konrad Loch 1 Kępie Zaleszańskie (0), OKS Wielowieś (1)
Patryk Łagowski 1 Siarka II Tarnobrzeg
Jakub Łukasiewicz 1 WISAN Skopanie
Radosław Maciągowski 1 Koniczynka Ocice
Szymon Majcher 1 Siarka II Tarnobrzeg
Mateusz Mączka 1 Kępie Zaleszańskie
Marcin Michalski 1 Łęg Stany
Jakub Motyka 1 WKS Zabrnie
Mateusz Myszka 1 Kolejarz Knapy
Dominik Natoniewski 1 Jeziorak Chwałowice
Piotr Nieradka 1 WKS Zabrnie
Stefan Osztreicher 1 Siarka II Tarnobrzeg
Marcin Ożga 1 Jeziorak Chwałowice
Dominik Partyka 1 LZS Zbydniów
Sebastian Pasek 1 Kolejarz Knapy
Piotr Piwowar 1 Kępie Zaleszańskie
Zbigniew Pluta 1 Transdźwig Stale
Kamil Polek 1 Kolejarz Knapy
Dominik Polit 1 Transdźwig Stale
Sławomir Prarat 1 San Wrzawy
Maciej Przybysz 1 LZS Zbydniów
Patryk Rafalski 1 Czarni Lipa
Bartosz Róg 1 Transdźwig Stale
Mateusz Sabo 1 Kolejarz Knapy
Damian Saja 1 WKS Zabrnie
Sebastian Salomon 1 WKS Zabrnie
Sebastian Sibiga 1 LZS Zbydniów
Łukasz Smykla 1 Lasowiak Wola Baranowska
Konrad Stępień 1 Siarka II Tarnobrzeg
Paweł Szczygieł 1 LZS Zbydniów
Łukasz Szeląg 1 San Wrzawy
Marcin Szewc 1 WKS Zabrnie
Tomasz Szwedo 1 Czarni Lipa
Mateusz Tłusty 1 Łęg Stany
Oskar Turek 1 LZS Zbydniów
Jakub Uznański 1 Transdźwig Stale
Bartłomiej Wiktor 1 Siarka II Tarnobrzeg
Piotr Wilk 1 WKS Zabrnie
Dawid Witkowski 1 Siarka II Tarnobrzeg
Grzegorz Witkowski 1 LZS Jadachy
Krystian Wolak 1 Kępie Zaleszańskie
Antoni Woźniak 1 San Wrzawy
Kamil Wydra 1 Jeziorak Chwałowice
Wiktor Żwirek 1 Koniczynka Ocice

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej