Klasyfikacja strzelców

  
  
# Imię i nazwisko Drużyna
1 Marcin Wolan 41 LZS Jadachy
2 Przemysław Stąporski 38 Transdźwig Stale
3 Łukasz Stachowicz 31 OKS Wielowieś
4 Tomasz Wolan 30 LZS Jadachy
5 Konrad Zaradny 23 Siarka II Tarnobrzeg
6 Mirosław Kabata 21 Transdźwig Stale
7 Dawid Kubisztal 20 WISAN Skopanie
8 Dominik Kurkiewicz 18 Kępie Zaleszańskie
9 Michał Fietko 16 San Wrzawy
10 Karol Brożyna 14 OKS Wielowieś
Kacper Lis 14 WISAN Skopanie
Krzysztof Ropski 14 Siarka II Tarnobrzeg
13 Konrad Chamera 12 Czarni Lipa
Adrian Duma 12 KS Żupawa
Tomasz Marek 12 LZS Jadachy
Arkadiusz Nowak 12 WISAN Skopanie
17 Mateusz Drozd 11 LZS Zbydniów
Mateusz Jarosz 11 WISAN Skopanie
Wojciech Lis 11 Lasowiak Wola Baranowska
Paweł Mróz 11 Siarka II Tarnobrzeg
21 Adrian Chamera 10 Czarni Lipa
Konrad Stybel 10 Transdźwig Stale (2), KS Żupawa (8)
23 Mateusz Broź 9 Siarka II Tarnobrzeg
Paweł Durda 9 Lasowiak Wola Baranowska (5), Transdźwig Stale (4)
Michał Fornek 9 Siarka II Tarnobrzeg
Cezary Kabała 9 Siarka II Tarnobrzeg
Łukasz Lasota 9 San Wrzawy
Dawid Ryś 9 Łęg Stany
Kamil Tys 9 WKS Zabrnie
30 Paweł Dziuba 8 Transdźwig Stale
Mateusz Kurkiewicz 8 Jeziorak Chwałowice
Marcin Tomczyk 8 LZS Jadachy
33 Dominik Bogdan 7 Kolejarz Knapy
Krystian Furgacz 7 Siarka II Tarnobrzeg
Zbigniew Kozieł 7 KS Żupawa
Maksymilian Mieszkowicz 7 Transdźwig Stale
Krzysztof Ożga 7 Jeziorak Chwałowice
Konrad Pluta 7 Lasowiak Wola Baranowska
Michał Ryba 7 LZS Zbydniów
Damian Stachowicz 7 OKS Wielowieś
41 Patryk Brzeski 6 KS Żupawa
Łukasz Dziadura 6 Koniczynka Ocice
Andrzej Figura 6 Łęg Stany
Jakub Głaz 6 Siarka II Tarnobrzeg
Tomasz Jarosz 6 Lasowiak Wola Baranowska
Łukasz Kozioł 6 Łęg Stany
Damian Laskowski 6 KS Żupawa
Kacper Panek 6 WISAN Skopanie
Marcin Serafin 6 WISAN Skopanie
Karol Skwara 6 Jeziorak Chwałowice
Tomasz Środek 6 Jeziorak Chwałowice
52 Michał Dawidowicz 5 Siarka II Tarnobrzeg
Damian Dul 5 Kępie Zaleszańskie
Jerzy Grdeń 5 LZS Jadachy
Mateusz Janeczko 5 Siarka II Tarnobrzeg
Michał Lis 5 Lasowiak Wola Baranowska
Jakub Rzepiela 5 Transdźwig Stale
Tomasz Sitarski 5 OKS Wielowieś
Łukasz Świderski 5 Siarka II Tarnobrzeg
Rafał Wolan 5 LZS Jadachy
Kamil Żak 5 San Wrzawy
62 Piotr Dudek 4 Koniczynka Ocice
Michał Fąfara 4 Koniczynka Ocice
Wojciech Górski 4 LZS Zbydniów
Dariusz Kopeć 4 Kolejarz Knapy
Jakub Kozioł 4 Łęg Stany
Przemysław Kozioł 4 Łęg Stany
Michał Kroker 4 LZS Zbydniów
Jakub Księżniakiewicz 4 Siarka II Tarnobrzeg
Marcin Kurkiewicz 4 Jeziorak Chwałowice
Marcin Lis 4 Lasowiak Wola Baranowska
Łukasz Mach 4 Czarni Lipa
Radosław Maciągowski 4 Koniczynka Ocice
Piotr Marut 4 Łęg Stany
Piotr Oskroba 4 Jeziorak Chwałowice
Marcin Pietrucha 4 OKS Wielowieś
Rafał Podlasek 4 LZS Zbydniów
Dariusz Polek 4 Kolejarz Knapy
Sławomir Prarat 4 San Wrzawy
Marcin Stępień 4 Transdźwig Stale
Rafał Suszek 4 Jeziorak Chwałowice
Damian Toczydłowski 4 Siarka II Tarnobrzeg
Karol Wójciak 4 Kolejarz Knapy
Jarosław Zych 4 LZS Jadachy
85 Mateusz Babula 3 Lasowiak Wola Baranowska
Paweł Czernecki 3 Kępie Zaleszańskie
Bartłomiej Furdyna 3 WISAN Skopanie
Kamil Gumuliński 3 LZS Zbydniów
Kamil Jeczeń 3 Siarka II Tarnobrzeg
Aleksander Kołodziej 3 LZS Jadachy
Jan Kołodziej 3 Koniczynka Ocice
Jakub Kozieł 3 Czarni Lipa
Łukasz Kozłowski 3 KS Żupawa
Mateusz Kułaga 3 WKS Zabrnie
Dawid Lubowicki 3 Siarka II Tarnobrzeg
Mariusz Łukawski 3 Koniczynka Ocice
Kamil Niedziałek 3 LZS Jadachy
Marcin Ordon 3 Koniczynka Ocice
Andrzej Oskroba 3 Jeziorak Chwałowice
Bartłomiej Panek 3 San Wrzawy
Kacper Pławiak 3 LZS Zbydniów
Krystian Siembida 3 Czarni Lipa
Adam Surma 3 Kępie Zaleszańskie
Jarosław Torba 3 Czarni Lipa
Tomasz Tutak 3 KS Żupawa (3), San Wrzawy (0)
Dawid Walski 3 Transdźwig Stale (0), KS Żupawa (3)
Kamil Wydra 3 Jeziorak Chwałowice
Dawid Żak 3 San Wrzawy
Karol Żarów 3 OKS Wielowieś
110 Sylwester Bigdoń 2 Siarka II Tarnobrzeg
Sylwester Cebula 2 Koniczynka Ocice
Marcin Ciba 2 WKS Zabrnie
Patryk Ciejka 2 Kolejarz Knapy
Kamil Czernik 2 Kolejarz Knapy
Marek Dąda 2 OKS Wielowieś
Marcin Faliszewski 2 KS Żupawa
Jakub Fietko 2 San Wrzawy
Jakub Gnat 2 WISAN Skopanie
Łukasz Gorczyca 2 Kępie Zaleszańskie
Tomasz Gorczyca 2 Kępie Zaleszańskie
Jan Grzesik 2 Siarka II Tarnobrzeg
Daniel Janeczko 2 Transdźwig Stale
Kamil Janeczko 2 KS Żupawa
Krystian Kolano 2 Koniczynka Ocice
Krzysztof Kubiak 2 WISAN Skopanie
Dawid Kubowicz 2 Siarka II Tarnobrzeg
Konrad Kulig 2 Kolejarz Knapy
Przemysław Kuryśko 2 Jeziorak Chwałowice
Jakub Lis 2 Lasowiak Wola Baranowska
Konrad Loch 2 Kępie Zaleszańskie (1), OKS Wielowieś (1)
Marcin Maciuba 2 WKS Zabrnie
Szymon Majcher 2 Siarka II Tarnobrzeg
Michał Marek 2 LZS Jadachy
Tomasz Mazur 2 LZS Zbydniów
Adrian Mączka 2 Kępie Zaleszańskie
Mateusz Mączka 2 Kępie Zaleszańskie
Patryk Mikita 2 Siarka II Tarnobrzeg
Kamil Miodowski 2 Kolejarz Knapy
Piotr Nieradka 2 WKS Zabrnie
Paweł Nowiński 2 Jeziorak Chwałowice
Mieczysław Ożóg 2 Jeziorak Chwałowice
Adam Pałeczka 2 Kolejarz Knapy
Sebastian Pasek 2 Kolejarz Knapy
Adam Pełka 2 Łęg Stany
Maciej Piwowar 2 LZS Zbydniów
Kamil Radulj 2 Siarka II Tarnobrzeg
Damian Różycki 2 KS Żupawa
Tomasz Ruła 2 Kolejarz Knapy
Sebastian Sibiga 2 LZS Zbydniów
Kacper Smykla 2 WISAN Skopanie
Sebastian Surma 2 KS Żupawa
Paweł Szczygieł 2 LZS Zbydniów
Łukasz Szeląg 2 San Wrzawy
Sebastian Szlęk 2 Transdźwig Stale
Mateusz Tłusty 2 Łęg Stany
Piotr Witasik 2 Siarka II Tarnobrzeg
Adam Wójciak 2 Kolejarz Knapy
158 Jakub Bednarz 1 Łęg Stany
Kamil Beszczyński 1 Siarka II Tarnobrzeg
Marcin Białek 1 Lasowiak Wola Baranowska
Michał Bierzało 1 Siarka II Tarnobrzeg
Dariusz Błądek 1 Łęg Stany
Szymon Błądek 1 Łęg Stany
Łukasz Bożek 1 Kępie Zaleszańskie
Krzysztof Brzeziński 1 Czarni Lipa
Patryk Buczek 1 Łęg Stany
Marek Chojnacki 1 WKS Zabrnie
Piotr Chojnacki 1 San Wrzawy
Patryk Czerwiński 1 San Wrzawy
Mirosław Dryka 1 WISAN Skopanie
Michał Dudek 1 Transdźwig Stale (1), KS Żupawa (0)
Łukasz Dul 1 KS Żupawa
Konrad Fietko 1 Jeziorak Chwałowice
Adrian Firosz 1 WKS Zabrnie
Dominik Furdyna 1 WISAN Skopanie
Eryk Galara 1 Siarka II Tarnobrzeg
Dawid Gąsiorowski 1 WKS Zabrnie (1), Siarka II Tarnobrzeg (0)
Hubert Gierak 1 Czarni Lipa
Michał Gumuliński 1 LZS Zbydniów
Bartłomiej Hołody 1 Jeziorak Chwałowice
Adrian Idec 1 San Wrzawy
Dawid Kapusta 1 Czarni Lipa
Mateusz Krakowski 1 Czarni Lipa
Maciej Kulczycki 1 Koniczynka Ocice
Paweł Kurkiewicz 1 Jeziorak Chwałowice
Bartłomiej Ląd 1 Kępie Zaleszańskie
Mateusz Ląd 1 Kępie Zaleszańskie
Mariusz Lewicki 1 Kolejarz Knapy
Kamil Lis 1 Siarka II Tarnobrzeg
Patryk Łagowski 1 Siarka II Tarnobrzeg
Jakub Łukasiewicz 1 WISAN Skopanie
Kacper Matysiak 1 Siarka II Tarnobrzeg
Marcin Michalski 1 Łęg Stany
Jakub Motyka 1 WKS Zabrnie
Mateusz Myszka 1 Kolejarz Knapy
Dominik Natoniewski 1 Jeziorak Chwałowice
Wojciech Niedziałek 1 San Wrzawy
Stefan Osztreicher 1 Siarka II Tarnobrzeg
Marcin Ożga 1 Jeziorak Chwałowice
Dariusz Papierz 1 Transdźwig Stale
Dominik Partyka 1 LZS Zbydniów
Krzysztof Pełka 1 Łęg Stany
Piotr Piwowar 1 Kępie Zaleszańskie
Zbigniew Pluta 1 Transdźwig Stale
Kamil Polek 1 Kolejarz Knapy
Dominik Polit 1 Transdźwig Stale
Maciej Przybysz 1 LZS Zbydniów
Patryk Rafalski 1 Czarni Lipa
Bartosz Róg 1 Transdźwig Stale
Mateusz Sabo 1 Kolejarz Knapy
Damian Saja 1 WKS Zabrnie
Sebastian Salomon 1 WKS Zabrnie
Łukasz Smykla 1 Lasowiak Wola Baranowska
Konrad Stępień 1 Siarka II Tarnobrzeg
Marcin Szewc 1 WKS Zabrnie
Bartłomiej Sztuka 1 Siarka II Tarnobrzeg
Tomasz Szwedo 1 Czarni Lipa
Tomasz Świeca 1 Łęg Stany
Kamil Tryka 1 Czarni Lipa
Łukasz Trzeciak 1 WISAN Skopanie
Oskar Turek 1 LZS Zbydniów
Jakub Uznański 1 Transdźwig Stale
Bartłomiej Wiktor 1 Siarka II Tarnobrzeg
Piotr Wilk 1 WKS Zabrnie
Dawid Witkowski 1 Siarka II Tarnobrzeg
Grzegorz Witkowski 1 LZS Jadachy
Krystian Wolak 1 Kępie Zaleszańskie
Antoni Woźniak 1 San Wrzawy
Wiktor Żwirek 1 Koniczynka Ocice

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej