Klasyfikacja strzelców

  
  
Klasyfikacja uwzględnia wagę każdej zdobytej bramki według następującego przelicznika:
· bramka dająca rozstrzygnięcie - 5 pkt,
· bramka dająca remis - 3 pkt,
· bramka dająca prowadzenie - 2 pkt,
· bramka dająca dwubramkowe prowadzenie - 1 pkt,
· pozostałe - 0 pkt
# Imię i nazwisko Punkty RO RE PR DRP Drużyna
1 Łukasz Stachowicz 48 31 4 4 4 8 OKS Wielowieś
2 Marcin Wolan 47 41 3 1 8 13 LZS Jadachy
3 Przemysław Stąporski 37 38 2 1 8 8 Transdźwig Stale
4 Dawid Kubisztal 31 20 4 - 4 3 WISAN Skopanie
5 Mateusz Drozd 27 11 3 2 3 - LZS Zbydniów
6 Dominik Kurkiewicz 26 18 1 1 7 4 Kępie Zaleszańskie
7 Michał Fietko 25 16 1 2 5 4 San Wrzawy
8 Adrian Chamera 23 10 2 1 5 - Czarni Lipa
9 Konrad Chamera 22 12 1 2 4 3 Czarni Lipa
10 Tomasz Wolan 21 30 - 1 6 6 LZS Jadachy
11 Adrian Duma 18 12 1 - 6 1 KS Żupawa
12 Dawid Ryś 17 9 2 - 2 3 Łęg Stany
Krzysztof Ropski 17 14 2 - 2 3 Siarka II Tarnobrzeg
Dariusz Polek 17 4 3 - 1 - Kolejarz Knapy
15 Tomasz Marek 16 12 1 - 4 3 LZS Jadachy
Kamil Tys 16 9 - 2 4 2 WKS Zabrnie
Mateusz Kurkiewicz 16 8 - 2 5 - Jeziorak Chwałowice
18 Karol Brożyna 15 14 - - 6 3 OKS Wielowieś
Arkadiusz Nowak 15 12 - 1 5 2 WISAN Skopanie
Mateusz Jarosz 15 11 1 1 3 1 WISAN Skopanie
21 Krzysztof Ożga 14 7 2 - 1 2 Jeziorak Chwałowice
22 Konrad Stybel 13 10 1 1 2 1 Transdźwig Stale (2), KS Żupawa (8)
Konrad Zaradny 13 23 - 2 2 3 Siarka II Tarnobrzeg
Paweł Mróz 13 11 - 1 3 4 Siarka II Tarnobrzeg
Łukasz Kozioł 13 6 1 1 2 1 Łęg Stany
Tomasz Jarosz 13 6 2 - 1 1 Lasowiak Wola Baranowska
Andrzej Figura 13 6 1 1 2 1 Łęg Stany
Konrad Pluta 13 7 - - 6 1 Lasowiak Wola Baranowska
29 Łukasz Świderski 12 5 1 1 2 - Siarka II Tarnobrzeg
Łukasz Lasota 12 9 - 1 3 3 San Wrzawy
Tomasz Środek 12 6 1 - 2 3 Jeziorak Chwałowice
32 Damian Stachowicz 11 7 - 1 3 2 OKS Wielowieś
Paweł Durda 11 9 - - 5 1 Lasowiak Wola Baranowska (5), Transdźwig Stale (4)
Kacper Lis 11 14 - - 4 3 WISAN Skopanie
35 Marcin Ordon 10 3 1 1 1 - Koniczynka Ocice
Jakub Rzepiela 10 5 1 - 2 1 Transdźwig Stale
Patryk Brzeski 10 6 1 - 2 1 KS Żupawa
Kacper Panek 10 6 1 1 1 - WISAN Skopanie
Wojciech Lis 10 11 - 1 2 3 Lasowiak Wola Baranowska
Marcin Tomczyk 10 8 - 1 3 1 LZS Jadachy
41 Michał Ryba 9 7 1 - 2 - LZS Zbydniów
Marcin Serafin 9 6 1 - 1 2 WISAN Skopanie
Sławomir Prarat 9 4 - 1 3 - San Wrzawy
Mirosław Kabata 9 21 - - 1 7 Transdźwig Stale
Paweł Dziuba 9 8 - - 4 1 Transdźwig Stale
Damian Dul 9 5 - 2 1 1 Kępie Zaleszańskie
Łukasz Mach 9 4 1 - 1 2 Czarni Lipa
Maksymilian Mieszkowicz 9 7 - - 4 1 Transdźwig Stale
Łukasz Dziadura 9 6 - - 4 1 Koniczynka Ocice
50 Damian Laskowski 8 6 - 1 2 1 KS Żupawa
Kacper Smykla 8 2 1 1 - - WISAN Skopanie
Mateusz Babula 8 3 1 - 1 1 Lasowiak Wola Baranowska
Zbigniew Kozieł 8 7 - 2 - 2 KS Żupawa
Jakub Lis 8 2 1 1 - - Lasowiak Wola Baranowska
Mariusz Łukawski 8 3 1 1 - - Koniczynka Ocice
56 Paweł Szczygieł 7 2 1 - 1 - LZS Zbydniów
Michał Fąfara 7 4 1 - 1 - Koniczynka Ocice
Marcin Lis 7 4 1 - - 2 Lasowiak Wola Baranowska
Marcin Pietrucha 7 4 1 - 1 - OKS Wielowieś
Kamil Żak 7 5 - 1 2 - San Wrzawy
Dawid Kubowicz 7 2 1 - 1 - Siarka II Tarnobrzeg
Mieczysław Ożóg 7 2 1 - 1 - Jeziorak Chwałowice
Radosław Maciągowski 7 4 - 2 - 1 Koniczynka Ocice
Sylwester Cebula 7 2 1 - 1 - Koniczynka Ocice
Tomasz Mazur 7 2 1 - 1 - LZS Zbydniów
Tomasz Gorczyca 7 2 1 - 1 - Kępie Zaleszańskie
Michał Lis 7 5 - 1 2 - Lasowiak Wola Baranowska
68 Łukasz Kozłowski 6 3 - 1 1 1 KS Żupawa
Karol Wójciak 6 4 - - 2 2 Kolejarz Knapy
Rafał Suszek 6 4 - - 3 - Jeziorak Chwałowice
Andrzej Oskroba 6 3 - 1 1 1 Jeziorak Chwałowice
Aleksander Kołodziej 6 3 1 - - 1 LZS Jadachy
Dariusz Kopeć 6 4 - 1 1 1 Kolejarz Knapy
Dominik Bogdan 6 7 - - 3 - Kolejarz Knapy
75 Krystian Siembida 5 3 1 - - - Czarni Lipa
Patryk Czerwiński 5 1 1 - - - San Wrzawy
Marcin Michalski 5 1 1 - - - Łęg Stany
Mateusz Tłusty 5 2 - 1 1 - Łęg Stany
Jakub Motyka 5 1 1 - - - WKS Zabrnie
Adam Surma 5 3 - 1 1 - Kępie Zaleszańskie
Krzysztof Pełka 5 1 1 - - - Łęg Stany
Adam Wójciak 5 2 - 1 1 - Kolejarz Knapy
Bartłomiej Hołody 5 1 1 - - - Jeziorak Chwałowice
Jakub Kozioł 5 4 - - 2 1 Łęg Stany
Jarosław Torba 5 3 1 - - - Czarni Lipa
Kamil Polek 5 1 1 - - - Kolejarz Knapy
Marcin Stępień 5 4 - - 2 1 Transdźwig Stale
Michał Kroker 5 4 - - 2 1 LZS Zbydniów
Jakub Księżniakiewicz 5 4 - - 2 1 Siarka II Tarnobrzeg
Marcin Białek 5 1 1 - - - Lasowiak Wola Baranowska
Dawid Kapusta 5 1 1 - - - Czarni Lipa
92 Dawid Żak 4 3 - - 2 - San Wrzawy
Piotr Marut 4 4 - - 2 - Łęg Stany
Mateusz Broź 4 9 - - 2 - Siarka II Tarnobrzeg
Marcin Ciba 4 2 - 1 - 1 WKS Zabrnie
Tomasz Ruła 4 2 - 1 - 1 Kolejarz Knapy
Marcin Faliszewski 4 2 - 1 - 1 KS Żupawa
Łukasz Gorczyca 4 2 - 1 - 1 Kępie Zaleszańskie
Cezary Kabała 4 9 - - 2 - Siarka II Tarnobrzeg
Michał Fornek 4 9 - - 1 2 Siarka II Tarnobrzeg
Marcin Maciuba 4 2 - - 2 - WKS Zabrnie
Konrad Loch 4 2 - - 2 - Kępie Zaleszańskie (1), OKS Wielowieś (1)
Kamil Niedziałek 4 3 - - 2 - LZS Jadachy
Marcin Kurkiewicz 4 4 - 1 - 1 Jeziorak Chwałowice
Wojciech Górski 4 4 - - 1 2 LZS Zbydniów
Bartłomiej Furdyna 4 3 - - 1 2 WISAN Skopanie
Jarosław Zych 4 4 - - 2 - LZS Jadachy
108 Szymon Błądek 3 1 - 1 - - Łęg Stany
Sebastian Pasek 3 2 - 1 - - Kolejarz Knapy
Piotr Oskroba 3 4 - - - 3 Jeziorak Chwałowice
Antoni Woźniak 3 1 - 1 - - San Wrzawy
Adam Pałeczka 3 2 - 1 - - Kolejarz Knapy
Damian Różycki 3 2 - 1 - - KS Żupawa
Adam Pełka 3 2 - 1 - - Łęg Stany
Piotr Piwowar 3 1 - 1 - - Kępie Zaleszańskie
Patryk Buczek 3 1 - 1 - - Łęg Stany
Dariusz Papierz 3 1 - 1 - - Transdźwig Stale
Mateusz Krakowski 3 1 - 1 - - Czarni Lipa
Marek Chojnacki 3 1 - 1 - - WKS Zabrnie
Wiktor Żwirek 3 1 - 1 - - Koniczynka Ocice
Kamil Gumuliński 3 3 - - 1 1 LZS Zbydniów
Bartłomiej Panek 3 3 - 1 - - San Wrzawy
Przemysław Kuryśko 3 2 - - 1 1 Jeziorak Chwałowice
Konrad Kulig 3 2 - - 1 1 Kolejarz Knapy
Karol Skwara 3 6 - - 1 1 Jeziorak Chwałowice
Jan Kołodziej 3 3 - - 1 1 Koniczynka Ocice
Kamil Jeczeń 3 3 - - 1 1 Siarka II Tarnobrzeg
Mateusz Janeczko 3 5 - - 1 1 Siarka II Tarnobrzeg
Kamil Czernik 3 2 - - 1 1 Kolejarz Knapy
130 Jakub Głaz 2 6 - - - 2 Siarka II Tarnobrzeg
Michał Gumuliński 2 1 - - 1 - LZS Zbydniów
Adrian Idec 2 1 - - 1 - San Wrzawy
Piotr Dudek 2 4 - - 1 - Koniczynka Ocice
Maciej Kulczycki 2 1 - - 1 - Koniczynka Ocice
Paweł Czernecki 2 3 - - 1 - Kępie Zaleszańskie
Damian Toczydłowski 2 4 - - 1 - Siarka II Tarnobrzeg
Patryk Rafalski 2 1 - - 1 - Czarni Lipa
Mateusz Sabo 2 1 - - 1 - Kolejarz Knapy
Damian Saja 2 1 - - 1 - WKS Zabrnie
Marcin Szewc 2 1 - - 1 - WKS Zabrnie
Bartłomiej Sztuka 2 1 - - 1 - Siarka II Tarnobrzeg
Kamil Tryka 2 1 - - 1 - Czarni Lipa
Rafał Podlasek 2 4 - - - 2 LZS Zbydniów
Rafał Wolan 2 5 - - 1 - LZS Jadachy
Hubert Gierak 2 1 - - 1 - Czarni Lipa
Tomasz Sitarski 2 5 - - 1 - OKS Wielowieś
Sebastian Szlęk 2 2 - - 1 - Transdźwig Stale
Mateusz Mączka 2 2 - - 1 - Kępie Zaleszańskie
Kamil Miodowski 2 2 - - 1 - Kolejarz Knapy
Krystian Kolano 2 2 - - 1 - Koniczynka Ocice
Maciej Piwowar 2 2 - - 1 - LZS Zbydniów
Jakub Fietko 2 2 - - - 2 San Wrzawy
Jerzy Grdeń 2 5 - - - 2 LZS Jadachy
Krzysztof Brzeziński 2 1 - - 1 - Czarni Lipa
Łukasz Szeląg 2 2 - - 1 - San Wrzawy
Patryk Mikita 2 2 - - 1 - Siarka II Tarnobrzeg
Karol Żarów 2 3 - - 1 - OKS Wielowieś
Kamil Wydra 2 3 - - 1 - Jeziorak Chwałowice
Michał Bierzało 2 1 - - 1 - Siarka II Tarnobrzeg
160 Michał Dawidowicz 1 5 - - - 1 Siarka II Tarnobrzeg
Adrian Mączka 1 2 - - - 1 Kępie Zaleszańskie
Grzegorz Witkowski 1 1 - - - 1 LZS Jadachy
Oskar Turek 1 1 - - - 1 LZS Zbydniów
Dominik Furdyna 1 1 - - - 1 WISAN Skopanie
Kacper Pławiak 1 3 - - - 1 LZS Zbydniów
Kamil Janeczko 1 2 - - - 1 KS Żupawa
Paweł Kurkiewicz 1 1 - - - 1 Jeziorak Chwałowice
Dawid Lubowicki 1 3 - - - 1 Siarka II Tarnobrzeg
Mateusz Ląd 1 1 - - - 1 Kępie Zaleszańskie
Jakub Bednarz 1 1 - - - 1 Łęg Stany
Marek Dąda 1 2 - - - 1 OKS Wielowieś
Mateusz Kułaga 1 3 - - - 1 WKS Zabrnie
Wojciech Niedziałek 1 1 - - - 1 San Wrzawy
Jakub Łukasiewicz 1 1 - - - 1 WISAN Skopanie
Kamil Lis 1 1 - - - 1 Siarka II Tarnobrzeg
Przemysław Kozioł 1 4 - - - 1 Łęg Stany

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej