Klasyfikacja strzelców

  
  
Klasyfikacja uwzględnia wagę każdej zdobytej bramki według następującego przelicznika:
· bramka dająca rozstrzygnięcie - 5 pkt,
· bramka dająca remis - 3 pkt,
· bramka dająca prowadzenie - 2 pkt,
· bramka dająca dwubramkowe prowadzenie - 1 pkt,
· pozostałe - 0 pkt
# Imię i nazwisko Punkty RO RE PR DRP Drużyna
1 Przemysław Stąporski 36 37 2 1 8 7 Transdźwig Stale
2 Łukasz Stachowicz 32 22 3 2 3 5 OKS Wielowieś
3 Dawid Kubisztal 28 16 4 - 3 2 WISAN Skopanie
4 Mateusz Drozd 27 10 3 2 3 - LZS Zbydniów
5 Adrian Chamera 23 10 2 1 5 - Czarni Lipa
6 Marcin Wolan 22 26 2 - 3 6 LZS Jadachy
Dominik Kurkiewicz 22 16 1 1 5 4 Kępie Zaleszańskie
8 Michał Fietko 21 13 1 2 4 2 San Wrzawy
Tomasz Wolan 21 30 - 1 6 6 LZS Jadachy
10 Konrad Chamera 17 9 1 2 2 2 Czarni Lipa
Krzysztof Ropski 17 14 2 - 2 3 Siarka II Tarnobrzeg
12 Mateusz Kurkiewicz 16 8 - 2 5 - Jeziorak Chwałowice
Dawid Ryś 16 8 2 - 2 2 Łęg Stany
14 Mateusz Jarosz 15 10 1 1 3 1 WISAN Skopanie
15 Krzysztof Ożga 14 7 2 - 1 2 Jeziorak Chwałowice
Adrian Duma 14 9 1 - 4 1 KS Żupawa
17 Kamil Tys 13 8 - 1 4 2 WKS Zabrnie
Łukasz Kozioł 13 6 1 1 2 1 Łęg Stany
Konrad Zaradny 13 23 - 2 2 3 Siarka II Tarnobrzeg
Konrad Pluta 13 7 - - 6 1 Lasowiak Wola Baranowska
Paweł Mróz 13 10 - 1 3 4 Siarka II Tarnobrzeg
Arkadiusz Nowak 13 10 - 1 4 2 WISAN Skopanie
Konrad Stybel 13 10 1 1 2 1 Transdźwig Stale (2), KS Żupawa (8)
24 Łukasz Świderski 12 5 1 1 2 - Siarka II Tarnobrzeg
25 Tomasz Marek 11 11 - - 4 3 LZS Jadachy
Andrzej Figura 11 5 1 1 1 1 Łęg Stany
27 Karol Brożyna 10 11 - - 4 2 OKS Wielowieś
Kacper Panek 10 6 1 1 1 - WISAN Skopanie
Marcin Tomczyk 10 7 - 1 3 1 LZS Jadachy
30 Michał Ryba 9 6 1 - 2 - LZS Zbydniów
Mirosław Kabata 9 21 - - 1 7 Transdźwig Stale
Kacper Lis 9 12 - - 3 3 WISAN Skopanie
Maksymilian Mieszkowicz 9 7 - - 4 1 Transdźwig Stale
Paweł Durda 9 7 - - 4 1 Lasowiak Wola Baranowska (3), Transdźwig Stale (4)
35 Kacper Smykla 8 2 1 1 - - WISAN Skopanie
Łukasz Lasota 8 7 - 1 1 3 San Wrzawy
Tomasz Jarosz 8 5 1 - 1 1 Lasowiak Wola Baranowska
Damian Stachowicz 8 6 - - 3 2 OKS Wielowieś
Damian Laskowski 8 6 - 1 2 1 KS Żupawa
Mariusz Łukawski 8 2 1 1 - - Koniczynka Ocice
41 Patryk Brzeski 7 2 1 - 1 - KS Żupawa
Marcin Lis 7 4 1 - - 2 Lasowiak Wola Baranowska
Marcin Pietrucha 7 3 1 - 1 - OKS Wielowieś
Tomasz Środek 7 2 1 - 1 - Jeziorak Chwałowice
Mieczysław Ożóg 7 2 1 - 1 - Jeziorak Chwałowice
Dariusz Polek 7 2 1 - 1 - Kolejarz Knapy
Tomasz Mazur 7 2 1 - 1 - LZS Zbydniów
Dawid Kubowicz 7 2 1 - 1 - Siarka II Tarnobrzeg
Tomasz Gorczyca 7 2 1 - 1 - Kępie Zaleszańskie
Michał Lis 7 5 - 1 2 - Lasowiak Wola Baranowska
Marcin Ordon 7 2 1 - 1 - Koniczynka Ocice
Łukasz Dziadura 7 5 - - 3 1 Koniczynka Ocice
Paweł Dziuba 7 6 - - 3 1 Transdźwig Stale
Zbigniew Kozieł 7 5 - 2 - 1 KS Żupawa
Wojciech Lis 7 10 - - 2 3 Lasowiak Wola Baranowska
56 Dariusz Kopeć 6 3 - 1 1 1 Kolejarz Knapy
Aleksander Kołodziej 6 3 1 - - 1 LZS Jadachy
Karol Wójciak 6 4 - - 2 2 Kolejarz Knapy
59 Adam Wójciak 5 2 - 1 1 - Kolejarz Knapy
Bartłomiej Hołody 5 1 1 - - - Jeziorak Chwałowice
Jarosław Torba 5 2 1 - - - Czarni Lipa
Adam Surma 5 3 - 1 1 - Kępie Zaleszańskie
Jakub Motyka 5 1 1 - - - WKS Zabrnie
Marcin Michalski 5 1 1 - - - Łęg Stany
Paweł Szczygieł 5 1 1 - - - LZS Zbydniów
Łukasz Kozłowski 5 2 - 1 1 - KS Żupawa
Jakub Lis 5 1 1 - - - Lasowiak Wola Baranowska
Marcin Białek 5 1 1 - - - Lasowiak Wola Baranowska
Dawid Kapusta 5 1 1 - - - Czarni Lipa
Krystian Siembida 5 3 1 - - - Czarni Lipa
Kamil Żak 5 4 - 1 1 - San Wrzawy
Patryk Czerwiński 5 1 1 - - - San Wrzawy
Sylwester Cebula 5 1 1 - - - Koniczynka Ocice
Marcin Stępień 5 4 - - 2 1 Transdźwig Stale
Damian Dul 5 3 - 1 1 - Kępie Zaleszańskie
Jakub Kozioł 5 3 - - 2 1 Łęg Stany
Kamil Polek 5 1 1 - - - Kolejarz Knapy
78 Dominik Bogdan 4 5 - - 2 - Kolejarz Knapy
Piotr Marut 4 4 - - 2 - Łęg Stany
Marcin Kurkiewicz 4 4 - 1 - 1 Jeziorak Chwałowice
Mateusz Broź 4 9 - - 2 - Siarka II Tarnobrzeg
Andrzej Oskroba 4 2 - 1 - 1 Jeziorak Chwałowice
Wojciech Górski 4 4 - - 1 2 LZS Zbydniów
Michał Kroker 4 2 - - 2 - LZS Zbydniów
Marcin Maciuba 4 2 - - 2 - WKS Zabrnie
Tomasz Ruła 4 2 - 1 - 1 Kolejarz Knapy
Łukasz Gorczyca 4 2 - 1 - 1 Kępie Zaleszańskie
Marcin Ciba 4 2 - 1 - 1 WKS Zabrnie
Kamil Niedziałek 4 3 - - 2 - LZS Jadachy
Rafał Suszek 4 2 - - 2 - Jeziorak Chwałowice
91 Piotr Piwowar 3 1 - 1 - - Kępie Zaleszańskie
Patryk Buczek 3 1 - 1 - - Łęg Stany
Szymon Błądek 3 1 - 1 - - Łęg Stany
Adam Pałeczka 3 2 - 1 - - Kolejarz Knapy
Damian Różycki 3 2 - 1 - - KS Żupawa
Adam Pełka 3 2 - 1 - - Łęg Stany
Sławomir Prarat 3 1 - 1 - - San Wrzawy
Bartłomiej Panek 3 3 - 1 - - San Wrzawy
Kamil Gumuliński 3 2 - - 1 1 LZS Zbydniów
Mateusz Janeczko 3 5 - - 1 1 Siarka II Tarnobrzeg
Antoni Woźniak 3 1 - 1 - - San Wrzawy
Jakub Rzepiela 3 3 - - 1 1 Transdźwig Stale
Radosław Maciągowski 3 1 - 1 - - Koniczynka Ocice
Konrad Kulig 3 2 - - 1 1 Kolejarz Knapy
Jan Kołodziej 3 2 - - 1 1 Koniczynka Ocice
Przemysław Kuryśko 3 2 - - 1 1 Jeziorak Chwałowice
Michał Fornek 3 5 - - 1 1 Siarka II Tarnobrzeg
Piotr Oskroba 3 4 - - - 3 Jeziorak Chwałowice
Wiktor Żwirek 3 1 - 1 - - Koniczynka Ocice
Łukasz Mach 3 2 - - 1 1 Czarni Lipa
111 Michał Gumuliński 2 1 - - 1 - LZS Zbydniów
Hubert Gierak 2 1 - - 1 - Czarni Lipa
Rafał Wolan 2 5 - - 1 - LZS Jadachy
Tomasz Sitarski 2 5 - - 1 - OKS Wielowieś
Krystian Kolano 2 1 - - 1 - Koniczynka Ocice
Maciej Kulczycki 2 1 - - 1 - Koniczynka Ocice
Cezary Kabała 2 6 - - 1 - Siarka II Tarnobrzeg
Jakub Księżniakiewicz 2 1 - - 1 - Siarka II Tarnobrzeg
Patryk Rafalski 2 1 - - 1 - Czarni Lipa
Kamil Jeczeń 2 1 - - 1 - Siarka II Tarnobrzeg
Adrian Idec 2 1 - - 1 - San Wrzawy
Mateusz Tłusty 2 1 - - 1 - Łęg Stany
Piotr Dudek 2 2 - - 1 - Koniczynka Ocice
Sebastian Szlęk 2 2 - - 1 - Transdźwig Stale
Jarosław Zych 2 3 - - 1 - LZS Jadachy
Marcin Szewc 2 1 - - 1 - WKS Zabrnie
Damian Saja 2 1 - - 1 - WKS Zabrnie
Patryk Mikita 2 2 - - 1 - Siarka II Tarnobrzeg
Maciej Piwowar 2 2 - - 1 - LZS Zbydniów
Rafał Podlasek 2 3 - - - 2 LZS Zbydniów
Dawid Żak 2 2 - - 1 - San Wrzawy
Damian Toczydłowski 2 4 - - 1 - Siarka II Tarnobrzeg
Paweł Czernecki 2 1 - - 1 - Kępie Zaleszańskie
Kamil Miodowski 2 2 - - 1 - Kolejarz Knapy
Konrad Loch 2 1 - - 1 - Kępie Zaleszańskie (0), OKS Wielowieś (1)
Mateusz Sabo 2 1 - - 1 - Kolejarz Knapy
Michał Bierzało 2 1 - - 1 - Siarka II Tarnobrzeg
Mateusz Mączka 2 1 - - 1 - Kępie Zaleszańskie
139 Oskar Turek 1 1 - - - 1 LZS Zbydniów
Grzegorz Witkowski 1 1 - - - 1 LZS Jadachy
Marek Dąda 1 2 - - - 1 OKS Wielowieś
Dawid Lubowicki 1 3 - - - 1 Siarka II Tarnobrzeg
Jerzy Grdeń 1 2 - - - 1 LZS Jadachy
Adrian Mączka 1 2 - - - 1 Kępie Zaleszańskie
Mateusz Kułaga 1 3 - - - 1 WKS Zabrnie
Karol Skwara 1 4 - - - 1 Jeziorak Chwałowice
Michał Dawidowicz 1 5 - - - 1 Siarka II Tarnobrzeg
Jakub Głaz 1 5 - - - 1 Siarka II Tarnobrzeg
Kacper Pławiak 1 2 - - - 1 LZS Zbydniów
Jakub Bednarz 1 1 - - - 1 Łęg Stany
Mateusz Ląd 1 1 - - - 1 Kępie Zaleszańskie
Kamil Lis 1 1 - - - 1 Siarka II Tarnobrzeg
Dominik Furdyna 1 1 - - - 1 WISAN Skopanie
Bartłomiej Furdyna 1 1 - - - 1 WISAN Skopanie
Marcin Faliszewski 1 1 - - - 1 KS Żupawa
Jakub Fietko 1 1 - - - 1 San Wrzawy
Jakub Łukasiewicz 1 1 - - - 1 WISAN Skopanie

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej