Klasyfikacja strzelców

  
  
# Imię i nazwisko Drużyna
1 Wojciech Sobiło 22 LZS Zdziary
2 Paweł Mróz 17 Siarka II Tarnobrzeg
Mariusz Socha 17 Sokół Kamień
Marcin Wolan 17 LZS Jadachy
5 Paweł Kaczmarczyk 16 Bukowa Jastkowice
6 Adrian Hacia 12 LKS Brzyska Wola
7 Krzysztof Ropski 11 Siarka II Tarnobrzeg
Andrzej Trubeha 11 Stal II Stalowa Wola
9 Łukasz Świderski 10 Siarka II Tarnobrzeg
10 Kamil Błażejowicz 8 Olimpia Solo Pysznica
Łukasz Kobylarz 8 Retman Ulanów
Kacper Lis 8 WISAN Skopanie
Mikołaj Muniak 8 Sokół Sokolniki
Marcin Szeser 8 Sokół Kamień
Kacper Urban 8 Stal II Stalowa Wola
16 Piotr Bubiłek 7 Pogoń Leżajsk
Adam Cichoń 7 LZS Zdziary
Daniel Cichoń 7 San Kłyżów
Dariusz Gąsiorowski 7 LZS Zdziary
Patryk Kwaśniak 7 Unia Nowa Sarzyna
Piotr Nowak 7 Stal II Stalowa Wola
Michał Partyka 7 Bukowa Jastkowice
Grzegorz Rychel 7 Sokół Kamień
24 Adrian Gębalski 6 Siarka II Tarnobrzeg
Michał Kitliński 6 Stal II Stalowa Wola
Arkadiusz Klocek 6 Unia Nowa Sarzyna
Marcin Łyp 6 LZS Zdziary
Nazar Metenka 6 Sokół Kamień
29 Przemysław Bednarz 5 Słowianin Grębów
Łukasz Brzeziński 5 Bukowa Jastkowice
Marcin Chmiel 5 Sokół Sokolniki
Albert Dziura 5 Słowianin Grębów
Bartłomiej Madej 5 San Kłyżów
Maciej Rurak 5 Sokół Kamień
Szymon Serafin 5 Stal Nowa Dęba
Krystian Szostak 5 Rotunda Krzeszów
Kamil Szwedo 5 Olimpia Solo Pysznica
Patryk Wąs 5 Stal Nowa Dęba
Piotr Wojtas 5 LZS Zdziary
Radosław Wojtas 5 LZS Zdziary
Jarosław Wołoszyn 5 Retman Ulanów
42 Michał Bierzało 4 Siarka II Tarnobrzeg
Grzegorz Czarniecki 4 Pogoń Leżajsk
Marcin Dec 4 Stal II Stalowa Wola
Dominik Drożdżal 4 Pogoń Leżajsk
Eryk Galara 4 Siarka II Tarnobrzeg
Łukasz Gaweł 4 Pogoń Leżajsk
Rafał Gruszczyk 4 LZS Zdziary
Patryk Kolisz 4 Sokół Sokolniki
Konrad Kuliś 4 Olimpia Solo Pysznica
Marcin Kułaczkowski 4 Słowianin Grębów
Artur Kwiatkowski 4 LZS Zdziary
Robert Leja 4 Pogoń Leżajsk
Patryk Machaj 4 LZS Zdziary
Jakub Siek 4 San Kłyżów
Maksymilian Sitek 4 Siarka II Tarnobrzeg
Mateusz Surdy 4 Sokół Sokolniki
Grzegorz Tofil 4 Bukowa Jastkowice
Tomasz Żyliński 4 Stal II Stalowa Wola
60 Łukasz Bajgierowicz 3 Olimpia Solo Pysznica
Wojciech Borek 3 Pogoń Leżajsk
Tomasz Diektiarenko 3 Stal Nowa Dęba
Arkadiusz Duda 3 Sokół Sokolniki
Jarosław Dziadura 3 Sparta Jeżowe
Alan Grześkiewicz 3 Unia Nowa Sarzyna
Mateusz Jarosz 3 WISAN Skopanie
Cezary Kabała 3 Siarka II Tarnobrzeg
Kamil Kargulewicz 3 Siarka II Tarnobrzeg
Stanisław Kruk 3 LKS Brzyska Wola
Dawid Kubisztal 3 WISAN Skopanie
Michał Mistrzyk 3 Stal II Stalowa Wola
Marcin Pieróg 3 Unia Nowa Sarzyna
Kamil Serafin 3 Stal Nowa Dęba
Krzysztof Smusz 3 Sokół Kamień
Arkadiusz Staroń 3 LKS Brzyska Wola
Michał Uberman 3 Olimpia Solo Pysznica
Wojciech Ulawski 3 Unia Nowa Sarzyna
Tomasz Wolan 3 LZS Jadachy
Rafał Woś 3 Sokół Sokolniki
Mariusz Wójcik 3 Sparta Jeżowe
81 Łukasz Adamczyk 2 Sokół Sokolniki
Damian Baran 2 Sparta Jeżowe
Oleh Baraniak 2 Retman Ulanów
Marcin Bąk 2 Retman Ulanów
Dominik Bogdan 2 WISAN Skopanie
Mateusz Bolko 2 Sokół Kamień
Serhii Bykiv 2 Retman Ulanów
Dawid Cholewa 2 Słowianin Grębów
Wojciech Dudek 2 Stal Nowa Dęba
Karol Dziopak 2 Stal II Stalowa Wola
Maciej Fietko 2 Sokół Sokolniki
Kacper Józefiak 2 Siarka II Tarnobrzeg
Daniel Karczmarczyk 2 LKS Brzyska Wola
Tomasz Kopeć 2 Sparta Jeżowe
Krystian Krawiec 2 Sparta Jeżowe
Paweł Kryń 2 San Kłyżów
Dawid Kubowicz 2 Siarka II Tarnobrzeg
Marcin Leniart 2 LKS Brzyska Wola
Kacper Maik 2 Siarka II Tarnobrzeg
Piotr Mroziński 2 Stal II Stalowa Wola
Konrad Mulawka 2 LZS Zdziary
Kacper Panek 2 WISAN Skopanie
Jacek Partyka 2 Bukowa Jastkowice
Mikołaj Partyka 2 Bukowa Jastkowice
Adrian Piekut 2 Sokół Kamień
Wiktor Rękas 2 Siarka II Tarnobrzeg
Dawid Ryś 2 Olimpia Solo Pysznica
Łukasz Sabat 2 Sparta Jeżowe
Marcin Serafin 2 WISAN Skopanie
Przemysław Stelmach 2 Stal II Stalowa Wola
Wiktor Stępniowski 2 Stal II Stalowa Wola
Piotr Szewczyk 2 Sparta Jeżowe
Filip Szifer 2 Stal II Stalowa Wola
Bartłomiej Sztuka 2 Siarka II Tarnobrzeg
Marcin Tomczyk 2 LZS Jadachy
Krzysztof Wermiński 2 Słowianin Grębów
Patryk Wiatr 2 Unia Nowa Sarzyna
Norbert Wiejak 2 Retman Ulanów
Maciej Wieprzęć 2 Stal II Stalowa Wola
Tomasz Wołoch 2 Unia Nowa Sarzyna
Grzegorz Woźniak 2 Sokół Kamień
122 Kamil Bąk 1 San Kłyżów
Przemysław Bąk 1 Olimpia Solo Pysznica
Jakub Bednarz 1 Olimpia Solo Pysznica
Adrian Bosak 1 Rotunda Krzeszów
Michał Brak 1 San Kłyżów
Mariusz Chaber 1 Sparta Jeżowe
Maciej Chmura 1 Stal II Stalowa Wola
Adam Chudzik 1 Sparta Jeżowe
Dawid Cichoń 1 Bukowa Jastkowice
Robert Dadok 1 Stal II Stalowa Wola
Piotr Drąg 1 San Kłyżów
Arkadiusz Drożdżal 1 Pogoń Leżajsk
Andrzej Dudziak 1 Stal Nowa Dęba
Bartłomiej Dul 1 LZS Jadachy
Kamil Dybka 1 Olimpia Solo Pysznica
Dominik Fąfara 1 Rotunda Krzeszów
Radosław Fąfara 1 Rotunda Krzeszów
Wiktor Fedan 1 Retman Ulanów
Kamil Filip 1 Unia Nowa Sarzyna
Tomasz Franuszkiewicz 1 Stal Nowa Dęba
Bartłomiej Furdyna 1 WISAN Skopanie
Adrian Golik 1 Bukowa Jastkowice
Kamil Gorzelany 1 Stal Nowa Dęba
Bartosz Grasza 1 Stal II Stalowa Wola
Kamil Halat 1 Siarka II Tarnobrzeg
Filip Herdyna 1 Unia Nowa Sarzyna
Marcin Hynowski 1 WISAN Skopanie
Adrian Janeczko 1 Słowianin Grębów
Mateusz Janeczko 1 Siarka II Tarnobrzeg
Szymon Jednacz 1 Rotunda Krzeszów
Szymon Jopek 1 Stal II Stalowa Wola
Kacper Karnat 1 Stal Nowa Dęba
Piotr Kloc 1 Sokół Sokolniki
Paweł Konopka 1 Stal II Stalowa Wola
Tomasz Kosierb 1 Bukowa Jastkowice
Arkadiusz Kotrych 1 Stal Nowa Dęba
Patryk Kotwica 1 Bukowa Jastkowice
Hubert Kowalski 1 Sokół Sokolniki
Mateusz Koza 1 Retman Ulanów
Albert Krupa 1 LKS Brzyska Wola
Mateusz Kulec 1 Unia Nowa Sarzyna
Mikołaj Leśniak 1 WISAN Skopanie
Krzysztof Luft 1 Pogoń Leżajsk
Sebastian Łętocha 1 Stal II Stalowa Wola
Krystian Madej 1 Bukowa Jastkowice
Tomasz Marek 1 LZS Jadachy
Kacper Matysiak 1 Siarka II Tarnobrzeg
Mikołaj Mazur 1 Siarka II Tarnobrzeg
Łukasz Milanowski 1 Stal Nowa Dęba
Piotr Młynarczyk 1 Olimpia Solo Pysznica
Dawid Olko 1 Sparta Jeżowe
Mariusz Pchełka 1 LZS Zdziary
Dawid Peret 1 Stal Nowa Dęba
Szczepan Piela 1 Sparta Jeżowe
Wojciech Piróg 1 Sokół Kamień
Konrad Rak 1 Słowianin Grębów
Marek Rębacz 1 Rotunda Krzeszów
Rafał Rzekęć 1 Olimpia Solo Pysznica
Damian Sałek 1 LZS Zdziary
Marian Sarzyński 1 Sparta Jeżowe
Norbert Siek 1 San Kłyżów
Przemek Siudak 1 Sparta Jeżowe
Grzegorz Słonina 1 Sokół Kamień
Kacper Smykla 1 WISAN Skopanie
Marcin Socha 1 LKS Brzyska Wola
Patryk Szczepan 1 Retman Ulanów
Jakub Szewc 1 Rotunda Krzeszów
Wojciech Szewc 1 Retman Ulanów
Konrad Szypuła 1 Stal Nowa Dęba
Kacper Śpiewak 1 Stal II Stalowa Wola
Szymon Średniawski 1 LKS Brzyska Wola
Tomasz Telka 1 Słowianin Grębów
Wojciech Tofil 1 LZS Zdziary
Łukasz Trzeciak 1 WISAN Skopanie
Paweł Urbaniak 1 LZS Jadachy
Mateusz Wawrylak 1 Siarka II Tarnobrzeg
Bartłomiej Wiktor 1 Siarka II Tarnobrzeg
Maciej Wilk 1 Stal Nowa Dęba
Grzegorz Witkowski 1 LZS Jadachy
Klaudiusz Wnuk 1 Rotunda Krzeszów
Rafał Wolan 1 LZS Jadachy
Sławomir Wołoszyn 1 Retman Ulanów
Piotr Zielonka 1 Rotunda Krzeszów

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej