Klasyfikacja strzelców

  
  
# Imię i nazwisko Drużyna
1 Wojciech Sobiło 21 LZS Zdziary
2 Paweł Mróz 16 Siarka II Tarnobrzeg
3 Paweł Kaczmarczyk 15 Bukowa Jastkowice
4 Mariusz Socha 14 Sokół Kamień
5 Andrzej Trubeha 11 Stal II Stalowa Wola
6 Adrian Hacia 10 LKS Brzyska Wola
Łukasz Świderski 10 Siarka II Tarnobrzeg
Kacper Urban 10 Stal II Stalowa Wola
9 Kacper Lis 8 WISAN Skopanie
Krzysztof Ropski 8 Siarka II Tarnobrzeg
11 Kamil Błażejowicz 7 Olimpia Solo Pysznica
Łukasz Kobylarz 7 Retman Ulanów
Piotr Nowak 7 Stal II Stalowa Wola
Grzegorz Rychel 7 Sokół Kamień
Marcin Szeser 7 Sokół Kamień
16 Adam Cichoń 6 LZS Zdziary
Daniel Cichoń 6 San Kłyżów
Dariusz Gąsiorowski 6 LZS Zdziary
Adrian Gębalski 6 Siarka II Tarnobrzeg
Michał Kitliński 6 Stal II Stalowa Wola
Mikołaj Muniak 6 Sokół Sokolniki
22 Przemysław Bednarz 5 Słowianin Grębów
Łukasz Brzeziński 5 Bukowa Jastkowice
Piotr Bubiłek 5 Pogoń Leżajsk
Marcin Chmiel 5 Sokół Sokolniki
Albert Dziura 5 Słowianin Grębów
Arkadiusz Klocek 5 Unia Nowa Sarzyna
Patryk Kwaśniak 5 Unia Nowa Sarzyna
Marcin Łyp 5 LZS Zdziary
Bartłomiej Madej 5 San Kłyżów
Nazar Metenka 5 Sokół Kamień
Michał Partyka 5 Bukowa Jastkowice
Maciej Rurak 5 Sokół Kamień
Szymon Serafin 5 Stal Nowa Dęba
Krystian Szostak 5 Rotunda Krzeszów
Patryk Wąs 5 Stal Nowa Dęba
Jarosław Wołoszyn 5 Retman Ulanów
38 Michał Bierzało 4 Siarka II Tarnobrzeg
Grzegorz Czarniecki 4 Pogoń Leżajsk
Marcin Dec 4 Stal II Stalowa Wola
Dominik Drożdżal 4 Pogoń Leżajsk
Łukasz Gaweł 4 Pogoń Leżajsk
Patryk Kolisz 4 Sokół Sokolniki
Konrad Kuliś 4 Olimpia Solo Pysznica
Marcin Kułaczkowski 4 Słowianin Grębów
Robert Leja 4 Pogoń Leżajsk
Patryk Machaj 4 LZS Zdziary
Jakub Siek 4 San Kłyżów
Maksymilian Sitek 4 Siarka II Tarnobrzeg
Grzegorz Tofil 4 Bukowa Jastkowice
Radosław Wojtas 4 LZS Zdziary
Tomasz Żyliński 4 Stal II Stalowa Wola
53 Wojciech Borek 3 Pogoń Leżajsk
Tomasz Diektiarenko 3 Stal Nowa Dęba
Arkadiusz Duda 3 Sokół Sokolniki
Jarosław Dziadura 3 Sparta Jeżowe
Eryk Galara 3 Siarka II Tarnobrzeg
Rafał Gruszczyk 3 LZS Zdziary
Alan Grześkiewicz 3 Unia Nowa Sarzyna
Mateusz Jarosz 3 WISAN Skopanie
Cezary Kabała 3 Siarka II Tarnobrzeg
Kamil Kargulewicz 3 Siarka II Tarnobrzeg
Stanisław Kruk 3 LKS Brzyska Wola
Dawid Kubisztal 3 WISAN Skopanie
Michał Mistrzyk 3 Stal II Stalowa Wola
Marcin Pieróg 3 Unia Nowa Sarzyna
Kamil Serafin 3 Stal Nowa Dęba
Krzysztof Smusz 3 Sokół Kamień
Mateusz Surdy 3 Sokół Sokolniki
Kamil Szwedo 3 Olimpia Solo Pysznica
Piotr Wojtas 3 LZS Zdziary
72 Łukasz Adamczyk 2 Sokół Sokolniki
Łukasz Bajgierowicz 2 Olimpia Solo Pysznica
Damian Baran 2 Sparta Jeżowe
Oleh Baraniak 2 Retman Ulanów
Dominik Bogdan 2 WISAN Skopanie
Mateusz Bolko 2 Sokół Kamień
Serhii Bykiv 2 Retman Ulanów
Dawid Cholewa 2 Słowianin Grębów
Wojciech Dudek 2 Stal Nowa Dęba
Karol Dziopak 2 Stal II Stalowa Wola
Maciej Fietko 2 Sokół Sokolniki
Kacper Józefiak 2 Siarka II Tarnobrzeg
Tomasz Kopeć 2 Sparta Jeżowe
Krystian Krawiec 2 Sparta Jeżowe
Dawid Kubowicz 2 Siarka II Tarnobrzeg
Artur Kwiatkowski 2 LZS Zdziary
Piotr Mroziński 2 Stal II Stalowa Wola
Konrad Mulawka 2 LZS Zdziary
Kacper Panek 2 WISAN Skopanie
Jacek Partyka 2 Bukowa Jastkowice
Mikołaj Partyka 2 Bukowa Jastkowice
Adrian Piekut 2 Sokół Kamień
Marek Rębacz 2 Rotunda Krzeszów
Wiktor Rękas 2 Siarka II Tarnobrzeg
Dawid Ryś 2 Olimpia Solo Pysznica
Łukasz Sabat 2 Sparta Jeżowe
Marcin Serafin 2 WISAN Skopanie
Arkadiusz Staroń 2 LKS Brzyska Wola
Przemysław Stelmach 2 Stal II Stalowa Wola
Wiktor Stępniowski 2 Stal II Stalowa Wola
Piotr Szewczyk 2 Sparta Jeżowe
Filip Szifer 2 Stal II Stalowa Wola
Bartłomiej Sztuka 2 Siarka II Tarnobrzeg
Michał Uberman 2 Olimpia Solo Pysznica
Wojciech Ulawski 2 Unia Nowa Sarzyna
Krzysztof Wermiński 2 Słowianin Grębów
Patryk Wiatr 2 Unia Nowa Sarzyna
Norbert Wiejak 2 Retman Ulanów
Maciej Wieprzęć 2 Stal II Stalowa Wola
Tomasz Wołoch 2 Unia Nowa Sarzyna
Rafał Woś 2 Sokół Sokolniki
Grzegorz Woźniak 2 Sokół Kamień
Mariusz Wójcik 2 Sparta Jeżowe
115 Kamil Bąk 1 San Kłyżów
Marcin Bąk 1 Retman Ulanów
Przemysław Bąk 1 Olimpia Solo Pysznica
Jakub Bednarz 1 Olimpia Solo Pysznica
Adrian Bosak 1 Rotunda Krzeszów
Michał Brak 1 San Kłyżów
Mariusz Chaber 1 Sparta Jeżowe
Maciej Chmura 1 Stal II Stalowa Wola
Adam Chudzik 1 Sparta Jeżowe
Bernard Ciach 1 Stal Nowa Dęba
Dawid Cichoń 1 Bukowa Jastkowice
Robert Dadok 1 Stal II Stalowa Wola
Piotr Drąg 1 San Kłyżów
Arkadiusz Drożdżal 1 Pogoń Leżajsk
Kamil Dybka 1 Olimpia Solo Pysznica
Dominik Fąfara 1 Rotunda Krzeszów
Radosław Fąfara 1 Rotunda Krzeszów
Wiktor Fedan 1 Retman Ulanów
Kamil Filip 1 Unia Nowa Sarzyna
Tomasz Franuszkiewicz 1 Stal Nowa Dęba
Bartłomiej Furdyna 1 WISAN Skopanie
Adrian Golik 1 Bukowa Jastkowice
Kamil Gorzelany 1 Stal Nowa Dęba
Bartosz Grasza 1 Stal II Stalowa Wola
Kamil Halat 1 Siarka II Tarnobrzeg
Filip Herdyna 1 Unia Nowa Sarzyna
Adrian Janeczko 1 Słowianin Grębów
Szymon Jopek 1 Stal II Stalowa Wola
Daniel Karczmarczyk 1 LKS Brzyska Wola
Piotr Kloc 1 Sokół Sokolniki
Paweł Konopka 1 Stal II Stalowa Wola
Tomasz Kosierb 1 Bukowa Jastkowice
Arkadiusz Kotrych 1 Stal Nowa Dęba
Patryk Kotwica 1 Bukowa Jastkowice
Paweł Kryń 1 San Kłyżów
Mateusz Kulec 1 Unia Nowa Sarzyna
Marcin Leniart 1 LKS Brzyska Wola
Mikołaj Leśniak 1 WISAN Skopanie
Krzysztof Luft 1 Pogoń Leżajsk
Sebastian Łętocha 1 Stal II Stalowa Wola
Krystian Madej 1 Bukowa Jastkowice
Kacper Maik 1 Siarka II Tarnobrzeg
Kacper Matysiak 1 Siarka II Tarnobrzeg
Daniel Mazurek 1 Stal II Stalowa Wola
Dawid Olko 1 Sparta Jeżowe
Mariusz Pchełka 1 LZS Zdziary
Dawid Peret 1 Stal Nowa Dęba
Szczepan Piela 1 Sparta Jeżowe
Wojciech Piróg 1 Sokół Kamień
Rafał Rzekęć 1 Olimpia Solo Pysznica
Damian Sałek 1 LZS Zdziary
Marian Sarzyński 1 Sparta Jeżowe
Norbert Siek 1 San Kłyżów
Przemek Siudak 1 Sparta Jeżowe
Grzegorz Słonina 1 Sokół Kamień
Marcin Socha 1 LKS Brzyska Wola
Patryk Szczepan 1 Retman Ulanów
Jakub Szewc 1 Rotunda Krzeszów
Konrad Szypuła 1 Stal Nowa Dęba
Kacper Śpiewak 1 Stal II Stalowa Wola
Szymon Średniawski 1 LKS Brzyska Wola
Tomasz Telka 1 Słowianin Grębów
Łukasz Trzeciak 1 WISAN Skopanie
Mateusz Wawrylak 1 Siarka II Tarnobrzeg
Bartłomiej Wiktor 1 Siarka II Tarnobrzeg
Maciej Wilk 1 Stal Nowa Dęba
Klaudiusz Wnuk 1 Rotunda Krzeszów
Marcin Wolan 1 Stal Nowa Dęba (1), LZS Jadachy (0)
Sławomir Wołoszyn 1 Retman Ulanów
Piotr Zielonka 1 Rotunda Krzeszów

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej