Sprawozdanie z turnieju piłki nożnej

Jednym z punktów programu oficjalnego otwarcia stadionu w Skopaniu stał się turniej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Baranów Sandomierski. Od wczesnych niedzielnych godzin porannych na naszym boisku wystartowały zmagania najmłodszych piłkarzy.

Podziękowania od Zarządu

Zarząd KS Wisan Skopanie na czele z prezesem Wiesławem Szlęzakiem pragną podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w organizację festynu rodzinnego połączonego z uroczystym otwarciem stadionu w Skopaniu oraz turniejem piłkarskim dla najmłodszych adeptów piłki nożnej.

Małe derby dla Wisanu

Trzy zwycięstwa, zero straconych bramek oraz pozycja lidera – tak przedstawia się dotychczasowy bilans juniorów Wisanu Skopanie w rozgrywkach A klasy. W sobotę drużyna prowadzona przez Krzysztofa Kubiaka rozprawiła się w derbowym pojedynku ze Strzelcem Dąbrowica zwyciężając 0:5.

Bezkrólewie w baranowskiej gminie

Sobotnie derbowe spotkanie nie wyłoniło zwycięzcy. Wisan Skopanie zremisował 1:1 ze Strzelcem Dąbrowica. Na zjawiskową bramkę z dystansu autorstwa Kacpra Lisa gospodarze odpowiedzieli trafieniem z rzutu karnego.

Po chwałę, szacunek i zwycięstwo!

W sobotę, w przededniu oficjalnego otwarcia stadionu, staniemy się świadkami następnego rozdziału derbów Gminy Baranów Sandomierski. Po 853 dniach naprzeciwko siebie staną ponownie Strzelec Dąbrowica oraz Wisan Skopanie.

Bez ładu i składu. Podział punktów w Skowierzynie

Z jednym punktem wracają ze Skowierzyna zawodnicy Wisanu Skopanie. Drużyna prowadzona przez Janusza Hynowskiego zremisowała z Unią 1:1. Rezultat pojedynku rozstrzygnął się w pierwszej połowie.

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej