12.11.2017, 13:30
LZS Jadachy - Transdźwig Stale 1:3
13.12.2017 1 komentarz

Zagrali w Mikołajki w Mielcu

Nasi młodzi zawodnicy uczestniczyli w Mikołajkowo - sportowej imprezie, która odbyła się 10 grudnia w Mielcu. Dzień rozpoczął towarzyski turniej piłkarskich na nowym miejskim pełnowymiarowym boisku ze sztucznej nawierzchni, na błoniach MOSiR.

120 spotkań stalowowolskiej klasy okręgowej za nami. W tym artykule postaramy się podsumować wszystko to, co wydarzyło się w rundzie jesiennej sezonu 2017/2018 na boiskach stalowowolskiej klasy A.

Dnia 16 listopada ogłoszono przetarg nieograniczony na udzielenie zamówienia publicznego na „Modernizację stadionu sportowego w miejscowości Skopanie.” W planie jest wymiana nawierzchni, oświetlenia oraz montaż piłkochwytów.

Młodzi zawodnicy naszego klubu (rocznik 2008) w ubiegłą sobotę mieli przyjemność rywalizować z rówieśnikami podczas turnieju piłki nożnej w Tarnobrzegu. Podopieczni trenera Tomka Kryszpina w ostatecznej klasyfikacji zajęli V miejsce.

Derby dla Wisanu, Kolejarz pokonany!

W meczu pełnym zwrotów akcji Wisan, wykorzystując grę w przewadze w drugiej połowie, pokonuje na własnym stadionie Kolejarza Knapy 3:2. Zwycięską bramkę przesądzającą o wyniku rywalizacji zdobył Dawid Kubisztal.

Po bardzo zaciętym spotkaniu nasi seniorzy wygrywają 2:3 z Samtelem Zbydniów. Losy spotkania w drugiej połowie odwrócił rezerwowy Kacper Smykla, który zanotował dwa trafienia.

Wyjazd do Zbydniowa

Z założeniem wywiezienia kompletu punktów ze Zbydniowa rozpoczną niedzielne spotkanie zawodnicy Wisanu Skopanie. W ramach 12. kolejki o godzinie 15:00 miejscowy LZS zmierzy się z Wisanem Skopanie.

Mecz bez historii, goli i emocji. Podział punktów w derbach

Bez bramek zakończyło się niedzielne spotkanie rozgrywane na stadionie w Skopaniu, w którym Wisan Skopanie w derbach gminy Baranów Sandomierski rywalizował z KS Wola Baranowska.

Derby juniorskie dla Wisanu

W juniorskim starciu pomiędzy Wisanem Skopanie, a KS Wolą Baranowską padł wynik 1:0. Jedyną bramkę w tym spotkaniu tuż przed przerwą zdobył z rzutu karnego Paweł Czechura.

Derby gminy! Wisan Skopanie kontra KS Wola Baranowska

Do bezprecedensowego wydarzenia dojdzie w najbliższą niedzielę 15 października na stadionie w Skopaniu. Naprzeciwko siebie w derbach gminy Baranów Sandomierski staną drużyny Wisanu Skopanie oraz KS Wola Baranowska. Tego nie wolno przegapić. Początek spotkania o godz. 15.00.

Dotkliwa porażka w Jadachach

Z bagażem trzech bramek wracają z Jadachów piłkarze Wisanu Skopanie. W sobotnie popołudnie drużyna Jacka Rączkowskiego uległa miejscowemu LZS 3:0.