Dobry mecz ze Stalą, ale wynik niekorzystny

Porażką naszego zespołu zakończyło się niedzielne starcie kontrolne ze Stalą Nowa Dęba, które stanowiło zarazem ostatni sprawdzian przed wznowieniem rozgrywek A klasy. Za tydzień w zaległym meczu podopieczni Janusza Hynowskiego zmierzą się przed własną publicznością z LZS Żabno.

Próba generalna w Nowej Dębie

W niedzielę (08 marca br.) ekipa prowadzona przez Janusza Hynowskiego zakończy fazę przygotowań do startu w rundzie rewanżowej sparingiem z reprezentantem klasy okręgowej - Stalą Nowa Dęba.

Sokół górą w meczu kontrolnym

W rozegranym w Baranowie Sandomierskim sparingu drużyna Wisanu Skopanie nieznacznie przegrała z trzecią siłą stalowowolskiej klasy okręgowej Sokołem Sokolniki 2:3.

Sprawdzian z wymagającym rywalem

Nasza drużyna szlifuje formę przed zbliżającym się wielkimi krokami startem rundy rewanżowej. Do pierwszego ligowego meczu z LZS Żabno zostało zaledwie dwa tygodnie. W ramach przygotowań podopieczni Janusza Hynowskiego skonfrontują się w niedzielę towarzysko z reprezentantem stalowowolskiej klasy okręgowej i finalistą okręgowego Pucharu Polski – Sokołem Sokolniki.

Remis w sparingu ze Zrywem

W drugim meczu kontrolnym drużyna Wisanu Skopanie zremisowała w Baranowie Sandomierskim ze Zrywem Zbigniewice 1:1. Bramkę dla podopiecznych Janusza Hynowskiego zdobył w drugiej połowie Dawid Kubisztal.

Mamy dużo do poprawy. Porażka w meczu kontrolnym

Zawodnicy Wisanu Skopanie mają za sobą pierwsze spotkanie towarzyskie w ramach przygotowań do rundy rewanżowej. W meczu rozgrywanym na stadionie w Baranowie Sandomierskim ekipa prowadzona przez Janusza Hynowskiego przegrała z OKS Mokrzyszów 0:4.

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej