Remis z niedosytem na zakończenie rundy

W ostatnim meczu rundy jesiennej drużyna Wisanu Skopanie podzieliła się punktami ze Wspólnotą Serbinów. Wobec takiego rezultatu niebiesko - biało - zieloni spędzą zimę na miejscu zagrożonym degradacją.

Zaproszenie na zakończenie rundy jesiennej

Zarząd Klubu Sportowego Wisan Skopanie serdecznie zaprasza wszystkich zawodników na spotkanie podsumowujące rundę jesienną sezonu 2019/2020, które odbędzie się w niedzielę, 10 listopada 2019r. o godz. 16:00 na Hali Sportowej w Skopaniu.

Ostatnie jesienne podrygi

W najbliższy weekend dobiegną końca piłkarskie rozgrywki w stalowowolskim podokręgu. W sobotę drużyna Wisanu Skopanie na tarnobrzeskim Euroboisku będzie pojedynkować się ze Wspólnotą Serbinów.

Raz się przegrywa, raz się przegrywa

Kibice Wisanu nie doczekali się w niedzielę dobrej gry swojego zespołu. Drużyna prowadzona przez Janusza Hynowskiego zaliczyła kolejny wstydliwy występ i przegrywa z KS Żupawa 1:2. Dla naszych przeciwników to pierwsza zdobycz punktowa na wyjeździe, dla drużyny ze Skopania szósta porażka z rzędu.

Dość tej bryndzy! Domowe spotkanie z KS Żupawa

Margines błędu z tygodnia na tydzień powoli się wyczerpuje. Drużyna Wisanu Skopanie koniecznie musi zacząć zdobywać punkty. Następną okazję na poprawienie sytuacji w ligowej tabeli niebiesko – biało – zieloni będą mieć w niedzielę. Na naszej drodze stanie targany podobnymi problemami KS Żupawa.

Uszczypnijcie nas, to się dzieje naprawdę?!

Licznik porażek Wisanu Skopanie wciąż ani nie myśli się zatrzymywać. W niedzielę ponownie w naszych szeregach zawiodła skuteczność i niebiesko - biało - zieloni przegrywają z Sanną Zaklików 2:1 meldując się tym samym w strefie spadkowej.

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej