Wisan, rany boskie!

Do piłkarskiej mapy wstydu Wisanu Skopanie z obecnego sezonu dołącza następna drużyna. Magia nowego stadionu w niedzielę szybko przeminęła i ekipa prowadzona przez Janusza Hynowskiego przegrywa z LZS Krzątka.

Misja Krzątka. Wygrana koniecznością

W niedzielę ekipa prowadzona przez Janusza Hynowskiego spróbuje przełamać passę trzech porażek z rzędu. Po raz pierwszy w historii niebiesko – biało – zieloni zmierzą się z LZS Krzątka.

Sto lat Trenerze!

Dzisiaj swoje 47. urodziny świętuje trener naszego klubu - Janusz Hynowski.

Wyjazdowa niemoc trwa. Bez punktów w Rzeczycy Długiej

Do niedzielnego obiadu niebiesko - biało - zieloni zasiądą w ponurych nastrojach. Drużyna prowadzona przez Janusza Hynowskiego nie zdołała w Rzeczycy Długiej odrobić strat z pierwszego kwadransa gry i przegrywa trzecie spotkanie z rzędu.

W poszukiwaniu upragnionego wyjazdowego zwycięstwa

W pierwszym niedzielnym spotkaniu 11. kolejki o mistrzostwo klasy A zawodnicy prowadzeni przez Janusza Hynowskiego skonfrontują się z Wichrami Rzeczyca Długa. Początek starcia o godz. 11:00.

Wisan na bakier ze skutecznością. Lider okazał się za mocny

Niewykorzystane sytuacje się mszczą - w tym krótkim stwierdzeniu zawarta jest kwintesencja niedzielnego spotkania rozegranego w Baranowie Sandomierskim. Drużyna Wisanu Skopanie, mimo stworzenia kilku doskonałych okazji do strzelenia bramki, przegrywa z OKS Wielowieś aż 0:3.

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej