Przystanek Zdziary. Dokonać niemożliwego

Pojedynek LZS Zdziary z Wisanem Skopanie otworzy zmagania w 31. kolejce stalowowolskiej klasy okręgowej.

Sokół Nisko po sześciu latach spada z IV ligi

Do zdegradowanej z IV ligi kilka tygodni temu Stali Gorzyce dołącza Sokół Nisko. O utracie matematycznych szans na utrzymanie niżańskiego klubu przesądziło środowe zwycięstwo Sokoła Kolbuszowa Dolna z Przełomem Besko.

Kompletne wariactwo! Rollercoaster ze szczęśliwym zakończeniem

Dość nieoczekiwanie jedną z atrakcji dni Baranowa Sandomierskiego okazało się spotkanie pomiędzy Wisanem Skopanie oraz Sanem Kłyżów. Piłkarze Janusza Hynowskiego rzadko fundują swoim kibicom takie widowiska. Osiem bramek, nagłe zwroty akcji - tego mogliśmy doświadczyć w niedzielne popołudnie. Nasza drużyna zwyciężyła 5:3 i może zaksięgować na swoim koncie bardzo ważny komplet punktów.

Zwycięstwo w bólach. Juniorzy wykorzystują grę w przewadze

Mieszane uczucia pojawiają się po niedzielnym meczu juniorów Wisanu Skopanie. Podopieczni Krzysztofa Kubiaka wprawdzie zwyciężyli 4:2, ale okoliczności tego spotkania nie mogą stawiać naszego zespołu w zbyt dobrym świetle - San Kłyżów, zdecydowany outsider rozgrywek, przyjechał bowiem do Baranowa Sandomierskiego w zaledwie ośmioosobowym składzie.

Czerwiec prawdę Ci powie. Domowy mecz z Sanem Kłyżów

Wkraczamy w rozstrzygającą fazę obecnego sezonu. Piłkarze Wisanu Skopanie rozegrają pięć spotkań, które zadecydują o ewentualnym pozostaniu w klasie okręgowej. W najbliższą niedzielę podopieczni Janusza Hynowskiego skonfrontują się z Sanem Kłyżów.

Zadecydowała druga połowa. Wisan przegrywa w Tarnobrzegu

Dorobek punktowy po niedzielnym meczu wyjazdowym naszych zawodników do Tarnobrzega pozostał bez zmian. Siarka II wypunktowała w drugiej połowie błędy podopiecznych Janusza Hynowskiego zwyciężając 5:1.

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej