Potwierdzić zwyżkującą dyspozycję

Drugie wyjazdowe spotkanie z rzędu rozegrają w niedzielę piłkarze Wisanu Skopanie. Ekipa prowadzona przez Janusza Hynowskiego skonfrontuje się z Unią Skowierzyn.

Mecz bez rozstrzygnięcia. Wisan remisuje we Wrzawach

Podziałem punktów zakończyło się niedzielne spotkanie pomiędzy Sanem Wrzawy oraz Wisanem Skopanie. Na listę strzelców po stronie naszego zespołu wpisali się Dawid Kubisztal oraz Kacper Panek.

Nowy miesiąc, nowe wyzwania. Przerwać domową passę Sanu Wrzawy

Z nową energią podopieczni Janusza Hynowskiego wkraczają w nowy miesiąc rywalizacji w klasie A. W pierwszy dzień września drużyna Wisanu Skopanie stanie w szranki ze Sanem Wrzawy.

Powoli się rozkręcamy. Efektowne zwycięstwo z Mokrzyszowem

Wreszcie, chciałoby się powiedzieć. Kibice Wisanu, którzy w niedzielne popołudnie zdecydowali się przyjechać do Baranowa Sandomierskim mogli opuszczać stadion z szerokim uśmiechem. Drużyna prowadzona przez Janusza Hynowskiego odniosła bowiem pierwsze zwycięstwo w sezonie 2019/2020 pokonując 4:1 OKS Mokrzyszów.

Wykaraskać się spod kreski. Starcie z OKS Mokrzyszów

Niedzielnym meczem z OKS Mokrzyszów podopieczni Janusza Hynowskiego podejmą czwartą próbę zdobycia pierwszych punktów w sezonie 2019/2020.

To się w pale nie mieści. Wisan grzęźnie na dnie tabeli

W niedzielne popołudnie ekipa Janusza Hynowskiego przegrywa w meczu wyjazdowym z Czarnymi Lipa 3:1. Porażka sprawia, że wraz z Sanną Zaklików niebiesko - biało - zieloni zamykają ligowe zestawienie A klasy.

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej