Piątkowe zebranie pod znakiem piłkarskich odznaczeń

Podczas piątkowego zebrania sprawozdawczo – wyborczego, oprócz kwestii związanych z wyborem nowego zarządu, uhonorowano i podziękowano osobom, które walnie przyczyniły się w rozwój naszego klubu na przestrzeni lat.

Klimontowianka lepsza w Zbigniewicach

W niedzielne popołudnie Wisan Skopanie nie sprostał czwartoligowej Klimontowiance Klimontów. W meczu kontrolnym ekipa prowadzona przez Janusza Hynowskiego przegrała w Zbigniewicach 1:0.

Wybrano nowy Zarząd "KS Wisan", Wiesław Szlęzak prezesem na drugą kadencję

W dniu 22.02.2019r. odbyło się Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Klubu Sportowego "Wisan" Skopanie. Głównym punktem zebrania było podjęcie uchwał w sprawie zmian Statutu Klubu oraz wybór nowego Zarządu na czteroletnią kadencję.

Przekaż 1% podatku na KS Wisan Skopanie

Zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich sympatyków klubu "KS" Wisan Skopanie o finansowe wsparcie działalności sportowej. Przekazanie 1% swojego podatku nic nie kosztuje, a jest niezwykle ważne dla tych których piłka nożna jest wielką pasją i elementem życia niosącym radość. Zachęcamy do wsparcia naszych działań.

Sprawdzian z czwartoligowcem

Tylko miesiąc pozostał do rozpoczęcia rundy wiosennej sezonu 2018/2019. Piłkarze Wisanu Skopanie ani nie myślą próżnować. W najbliższą niedzielę (24.02) rozegrają piąty już mecz sparingowy tej zimy. W Zbigniewicach nasza drużyna zmierzy się z reprezentantem IV ligi świętokrzyskiej - Klimontowianką Klimontów.

Nieznaczna przegrana z Sokołem

W czwartym sparingu podczas przerwy zimowej seniorzy Wisanu Skopanie musieli uznać wyższość Sokoła Sokolniki. Spotkanie rozegrane na bocznym boisku Stali Mielec zakończyło się rezultatem 2:3. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Kacper Panek oraz Bartłomiej Furdyna, który skutecznie wykorzystał rzut karny.

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej