Przyparci do muru. Starcie ostatniej szansy

W sobotnie popołudnie Wisan Skopanie zmierzy się na wyjeździe ze Stalą Nowa Dęba. Jedynie zwycięstwo będzie ostatnią deską ratunku dla naszego zespołu.

Nabór na kursy

Podkarpacki Związek Piłki Nożnej odpowiadając na zapotrzebowanie klubów rozpoczyna nabór na kursy, których organizacja planowana jest na przełomie lipca i sierpnia (przed startem nowych rozgrywek).

Jedną nogą w A klasie. Blamaż po przerwie

Jak nie powinno się grać w defensywie zaprezentowali w czwartkowe popołudnie piłkarze Wisanu Skopanie. Mimo jednobramkowego prowadzenia do przerwy ekipa prowadzona przez Janusza Hynowskiego uległa Słowianinowi Grębów aż 1:5. O porażce, która znacząco przybliża naszą drużynę do degradacji z klasy okręgowej zadecydowały w głównej mierze rażące błędy indywidualne.

Analiza klasy okręgowej po 32. kolejce

W poniższym artykule przedstawiamy analizę stalowowolskiej klasy okręgowej na dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek.

Ostatni dzwonek dla Wisanu. Ten mecz musimy wygrać!

Jeżeli piłkarze Wisanu Skopanie wciąż myślą o uratowaniu się przed degradacją, musowo muszą odnieść zwycięstwo w czwartkowym, świątecznym spotkaniu. Rywalem podopiecznych Janusza Hynowskiego będzie Słowianin Grębów.

Analiza klasy okręgowej po 31. kolejce

W poniższym artykule przedstawiamy analizę stalowowolskiej klasy okręgowej na trzy serie gier przed zakończeniem rozgrywek.

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej