Naprzód drużyno! Z liderem w Baranowie Sandomierskim

Dwa tygodnie temu podopieczni Janusza Hynowskiego zrzucili z fotelu lidera A klasy Jezioraka Chwałowice. W najbliższą niedzielę niebiesko – biało – zieloni spróbują dokonać również podobnej sztuki. Na stadionie w Baranowie Sandomierskim zmierzymy się bowiem z zespołem plasującym się na pierwszym miejscu w tabeli, a mianowicie z OKS Wielowieś.

Odstawiona fuszerka. Wisan znów bez wyjazdowego zwycięstwa

Jak w prosty, niewyszukany sposób można wygrać spotkanie w A - klasie zaprezentowała w niedzielne popołudnie drużyna z Woli Rzeczyckiej. Niebiesko - biało - zieloni nie potrafiący znaleźć recepty na taką grę przeciwników w upokarzającym stylu przegrywają z beniaminkiem rozgrywek 2:0.

Efektowna wygrana juniorów

Podopieczni Krzysztofa Kubiaka nie spuszczają z tonu. Juniorzy Wisanu Skopanie nie pozostawili złudzeń ogrywając LZS Wola Rzeczycka 1:7. Królem polowania został w niedzielę Kacper Pietraszko - autor czterech bramek.

Wyjazd do Woli Rzeczyckiej

Niebiesko – biało – zieloni opromienieni zwycięstwem z Jeziorakiem Chwałowice podejmą próbę pokonania następnego przeciwnika, a mianowicie beniaminka rozgrywek – LZS Wola Rzeczycka.

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej

Atmosfera piłkarskiego święta podparta znakomitą frekwencją na trybunach oraz świetne widowisko na murawie okraszone pięcioma bramkami - tak pokrótce prezentują się kulisy powrotu Wisanu Skopanie na własny stadion. Drużyna prowadzona przez Janusza Hynowskiego wygrywa w niedzielne popołudnie z Jeziorakiem Chwałowice 3:2.

Wracamy do domu!

Niebiesko – biało – zieloni konfrontacją z Jeziorakiem Chwałowice przywitają świeżo zmodernizowany stadion w Skopaniu.

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej