Lider na drodze! Skomplikowane zadanie Wisanu

W pierwszym niedzielnym spotkaniu 29. serii gier piłkarskiej klasy okręgowej Wisan Skopanie zagra na wyjeździe z liderem rozgrywek - Siarką II Tarnobrzeg.

Klątwa złamana. Skromna wygrana z Rotundą

Wisan Skopanie przełamał passę siedmiu porażek z rzędu przed własną publicznością. Ekipa prowadzona przez Janusza Hynowskiego pokonała w niedzielne popołudnie Rotundę Krzeszów 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył w pierwszej połowie Kacper Lis.

Juniorzy wygrywają walkowerem

Trzy punkty do swojego konta mogą dopisać juniorzy Wisanu Skopanie, których spotkanie z Orłem Rudnik nie odbyło się wskutek nie stawienia się na zawody drużyny przeciwnej.

Arcyważny mecz Wisanu. Konfrontacja z outsiderem.

Piłkarze Janusza Hynowskiego przygotowują się do ligowego spotkania z ostatnią w tabeli i pogodzoną z degradacją Rotundą Krzeszów.

Ligowa gehenna trwa

Wiosenna niemoc piłkarzy Wisanu Skopanie zdaje się nie mieć końca. Pogoń Leżajsk pokazała ekipie Janusza Hynowskiego miejsce w szeregu zwyciężając aż 5:0. Tym samym niebiesko - biało - zieloni odnieśli jednocześnie czwartą porażkę oraz czwarte spotkanie bez strzelonej bramki z rzędu.

Kierunek Leżajsk – najdalszy wyjazd rundy

Wisan Skopanie rozegra następne ligowe spotkanie z gatunku walki o utrzymanie. W sobotnie popołudnie ekipa prowadzona przez Janusza Hynowskiego skonfrontuje się na wyjeździe z Pogonią Leżajsk.

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej