Zgłoś naruszenie
Komentarz: ~~Ktoś z trybuny ?? (gość)
Sawicki dziś przyćmił dobry występ koniczynki swoim sędziowaniem🤷🏼
Wisan zagrał dziś akurat bardzo słabo..
Ale już infrastruktura szatniowa w Ocicach ok ale to pastwisko tzn boisko roku na rok coraz gorsze....
Wisan zagrał dziś akurat bardzo słabo..
Ale już infrastruktura szatniowa w Ocicach ok ale to pastwisko tzn boisko roku na rok coraz gorsze....
Jeżeli uważają Państwo, że powyższy komentarz w jakikolwiek sposób narusza obowiązujące prawo lub regulamin serwisu prosimy wypełnić poniższy formularz. Bezzasadne zgłoszenia będą odrzucane a Użytkownicy dokonujący takich zgłoszeń zostaną surowo upomniani.











