Artykuły
Obsada sędziowska 8. kolejki
Znamy trójki sędziowskie, które poprowadzą spotkania 8. kolejki klasy okręgowej. Sobotni mecz w Skopaniu, którym Wisan zmierzy się z wiceliderem z Nowej Sarzyny poprowadzi jako arbiter główny - Rafał Sawicki.
Grała jedna drużyna, strzelała druga, Strzelec gra dalej
Przygoda piłkarzy Wisanu Skopanie w Pucharze Polski dobiegła końca. Strzelec Dąbrowica pokonał Wisan 6:1. Od początku obie ekipy dość spokojnie rozpoczęły dzisiejszą rywalizacje w Pucharze Polski, której stawką był awans do IV rundy.
W Dąbrowicy w 1/8 finału Pucharu Polski
W środę, 23 września 2015r. ekipa Wisanu Skopanie rozegra spotkanie w ramach 1/8 finału Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Stalowa Wola w Dąbrowicy z miejscowym Strzelcem.
Inicjatywa społeczna PRZYJACIELE KS WISAN: zakup bramek aluminiowych
Trzy osoby tworzące grupę nieformalną pn. PRZYJACIELE KS WISAN pozyskały środki finansowe na zakup bramek aluminiowych.
Wyjazdowy remis seniorów z Orzeł Rudnik
Punkt z wyjazdu do Rudnika nad Sanem przywieźli zawodnicy Wisanu Skopanie. Pojedynek Orła z Wisanem zakończył się rezultatem 2:2.
Trzy punkty juniorów w Rudniku
Szóste zwycięstwo w siódmym spotkaniu klasy okręgowej odnieśli juniorzy Wisanu Skopanie, pokonując tym razem w wyjazdowym spotkaniu Orzeł Rudnik 0:1.











