Artykuły

Podsumowanie - 14. kolejka

Dwa remisy, trzy wygrane gospodarzy i trzy gości - tak można podsumować pierwszą kolejkę po zimowej przerwie w naszej grupie A klasie.

Udany rewanż i zwycięstwo z Sanem

Piłkarze Wisanu Skopanie od zwycięstwa rozpoczęli zmagania w rundzie wiosennej. Na własnym stadionie podopieczni trenera Hynowskiego wygrali 4:3 z Sanem Wrzawy.

Wisan - San: Startujemy z rundą rewanżową!

Stęsknieni piłkarskich wrażeń wracamy po długiej przerwie do gry! Już w najbliższą niedzielę zespół trenera Janusza Hynowskiego rozegra pierwszy mecz w rundzie wiosennej, mierząc się na własnym stadionie z sąsiadującym w tabeli Sanem Wrzawy.

Młodziki sprawdzili się na tle Siarki

Drużyna młodzików Wisanu rozegrała dzisiaj na Euroboisku spotkanie sparingowe z Siarką Tarnobrzeg.

Zwycięstwo na zakończenie przygotowań

Zwycięstwem nad juniorami Stali Mielec zakończyli okres przygotowawczy piłkarze Wisanu Skopanie. Nasza drużyna w niedzielnym sparingu wygrała 3:2, zdobywając wszystkie bramki w trakcie pierwszej połowy spotkania.