Artykuły

Porażka w drugim meczu kontrolnym

W swoim drugim meczu sparingowym tego lata ekipa Wisanu Skopanie przegrała na własnym stadionie ze Stalą Nowa Dęba 0:3. Wszystkie bramki dla przeciwników padły w trakcie drugiej połowy spotkania.

Sparing ze Stalą Nowa Dęba

Drużyna Wisanu Skopanie w nadchodzącą sobotę rozegra drugie spotkanie kontrolne podczas trwającego okresu przygotowawczego. Podopieczni Janusza Hynowskiego zmierzą się ze Stalą Nowa Dęba.

Nabór do kadry młodzików

KS Wisan Skopanie zaprasza wszystkich chętnych chłopców do zasilenia szeregów drużyny młodzików. Nabór przeznaczony jest dla zawodników z rocznika 2007 i młodszych.

Legion wysoko wygrywa w Skopaniu

Takiego rozwoju wydarzeń należało się spodziewać. Różnica dwóch klas rozgrywkowych dała o sobie znać i zespół Wisanu Skopanie przegrał w swoim pierwszym meczu kontrolnym z Legionem Pilzno 2:9.

Sparing z czwartoligowym Legionem

W środę podopieczni Janusza Hynowskiego rozegrają pierwszy mecz kontrolny w ramach przygotowań do nadchodzącego sezonu, a przeciwnikiem naszego zespołu będzie Legion Pilzno.

Zaczynamy przygotowania do sezonu!

W poniedziałek tj. 19 lipca piłkarze Wisanu po krótkiej przerwie rozpoczną przygotowania do rundy jesiennej sezonu 2021/2022.