Cenne punkty - zwycięstwo z Hadykówką

W dniu dzisiejszym nasza drużyna pokonała przyjezdnych z Hadykówki 2:0. Już w pierwszych minutach tego spotkania padła bramka, na listę strzelców wpisał się Mateusz Jarosz, który płaskim strzałem zaskoczył bramkarza gości, przy tym trafieniu asystował Dawid Rzeźwicki.

Kolejne minuty pierwszej odsłony to wyraźna przewaga naszych zawodników, jednak Ceramika dobrze się broniła. W 38 minucie prowadziliśmy już 2:0, wspaniałym rajdem popisał się Marcin Stępień, który pewnie umieścił futbolówkę w bramce rywali. Pomimo jeszcze wielu okazji w tym spotkaniu zawodnikom Wisanu nie udało się podwyższyć rezultatu. Podsumowując nasza drużyna odniosła zasłużone zwycięstwo, które na pewno poprawi naszą lokatę w tabeli.

WISAN Skopanie - Ceramika Hadykówka 2:0 (2:0)

gol 1:0 3' Mateusz Jarosz
gol 2:0 38' Marcin Stępień

WISAN: T. Kryszpin - K. Kubiak, W. Pluta, J. Drożdzal - M. Jarosz gol zmiana (Ł.Trzaska), D. Rzeźwicki, P. Durda żółta kartka, M. Serafin żółta kartka, D. Rup zmiana (W. Ciołek) - K. Lis, M. Stępień gol