Fatalna passa trwa... - co się dzieje ?!

W dniu dzisiejszym w meczu 6. kolejki pomiędzy Wisanem Skopanie a Kolejarzem Knapy padł wynik 1:2 (1:2). Spotkanie to cechowało się swoimi prawami, bowiem były to derby gminy Baranów Sandomierski.

Zarówno fani ekipy ze Skopania jak i gości przybyli licznie w tym dniu na stadion w Skopaniu. Pojedynek ten rozpoczął gwizdek głównego arbitra o godzinie 16:00. Już w 5 minucie pada pierwsza bramka dla Kolejarza, autorem jest Krzysztof Ruła, który popisuję się sprytnym strzałem z główki lobując naszego bramkarza.
Kolejarz idzie za ciosem. Cztery minuty później mamy już 0:2, niby niepozorny strzał z rzutu wolnego a sprawił wiele trudności naszemu bramkarzu, który wypuszcza piłkę przed siebie, co śmiało wykorzystuje Kamil Polek. Nasz zespół po raz kolejny nie najlepiej rozpoczyna mecz.... i znów trzeba gonić wynik. Kolejne minuty to głównie walka w środku polu. W 35 minucie na listę strzelców wpisuje się Piotr Bąba, jak się okazało później było to honorowe trafienie dla naszej drużyny w tym meczu.
W drugiej połowie Wisan był drużyną zdecydowanie przeważającą, jednak piłka jak zaczarowana nie chciała wpaść do bramki a goście ograniczali się do kontr, przy każdej okazji przedłużając czas wykonania rzutu wolnego bądź autu. Warto również podkreślić, że przez cały mecz dopingiem popisywali się nasi kibice. Szkoda tylko, że po meczu doszło do małej bójki z udziałem wyżej wymienionych.
Jak podaje podokręg Stalowa Wola na swojej stronie kolejny mecz z udziałem z naszej drużyny rozegrany będzie nie w niedzielę, a w najbliższą sobotę o godz. 12:00, wówczas przyjdzie się nam zmierzyć z zespołem LZS Kotowa Wola.

WISAN Skopanie - Kolejarz Knapy 1:2 (1:2)

gol 0:1 5' Krzysztof Ruła
gol 0:2 9' Kamil Polek
gol 1:2 25' Piotr Bąba

WISAN: M. Kryszpin - S. Partyka, M. Mitka zmiana (57' K. Kubiak), J. Drożdżal żółta kartka - M. Jarosz, M. Hynowski zmiana (65' M. Serafin), P. Durda, P. Bąba gol żółta kartka zmiana (85' M. Sudół), M. Stępień zmiana (60' D. Rzeźwicki) - K. Lis, W. Ciołek żółta kartka

Sędziował: Wdowiak Krzysztof

Wyniki 6. kolejki: (6 września, 16:00)
  • Jeziorak Chwałowice 1-0 Strzelec Dąbrowica
  • Koniczynka Ocice 3-1 Unia Skowierzyn
  • Sanna Zaklików 4-1 OKS Wielowieś
  • Wisan Skopanie 1-2 Kolejarz Knapy
  • Sokół Sokolniki 1-3 LZS Jadachy
  • Ceramika Hadykówka 2-2 Kępie Zaleszańskie
Przełożone spotkania (8 listopada, 14.00)